Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dark-Tarou
    I'm a woman on a mission


    • 2008 07 14
    • 486

    Šiandien kompas prieš mane...>-> Na, kaip ir kasdien...Bet tai man nesutrukdė postinti naujausią darbą xD Na aš pagaliau prie requestų prisėdau.

    Taigi. Šitas requestas buvo prašytas vasaros pradžioje kaip neklystu bet mano tingumas jo niekaip negalėjo nupiešti xD

    Here ya go Derogatory ^^ Hope you'll like it ^^

    Spoileris:


    Aš suprantu, kad Matricos stile'as yra banalybė, bet nieko kito nesugalvojau kur galima juos visus sustatyti xD
    Kas nežino šitų vyrukų tai aš juos vardinsiu iš kairės į dešinę:
    1. Ichimaru Gin (Bleach)
    2. Marian Cross (D.Gray-Man)
    3. Grimmjow (Bleach)
    4. Hei (Darken Than Black)
    5. Dante (Devil May Cry)
    /// http://dark-tarou.mybrute.com

    Comment

    • Jogarasu
      Narys

      • 2008 08 14
      • 90

      Dark-Tarou tikrai, geras darbas. (savo nuomone ir vel ikisiu) su daugiau seseliu atrodytu dar geriau, sorry (veidai atodo kiek ploksti). ar cia taip sumanyta?

      surizikuosiu dar viena savo darba idet, kadangi komentai man pernelyg negresia :
      Spoileris:
      tadaaam... juodrastis kurio taip ir neteko panaudot...

      Comment

      • Jogarasu
        Narys

        • 2008 08 14
        • 90

        aciu uz komentus
        niekada ne maniau, kad kada prireiks save cituot, Ledux....
        Spoileris:
        Autorius Jogarasu
        beje, niekada ne kopijavau svetimu darbu ir niekada nekopinsiu, nes atleiskit, tai (mano nuomone) - neteisinga originalo kurejo atzvilgiu. cia kad nekiltu nereikalingu abejoniu jei ka.

        maniau issireiskiau gan aiskiai...
        nei cia, nei niekur kitur nera manim kopijuotu darbu, nes tokiu tiesiog neegzistuoja ir neegzistuos.
        ex...,greysandman, man iki Dievo, kaip iki menulio su paspirtuku... bet isties labai malonu, ir aciu, kad patiko.
        cia vis dar tas pats Hikaru Tensi (susapnuotas herojus):
        Spoileris:
        - mad sketch - in perplexity - earnest

        kolkas viskas. tikra piestukini darba bijau rodyt nes, manau, jis nevykes...

        Comment

        • Dark-Tarou
          I'm a woman on a mission


          • 2008 07 14
          • 486

          As trumpai ir aiskiai pakomentuosiu....
          Spoileris:


          ^^ Visa kita ok ^^ Man patiko veikejo poza
          /// http://dark-tarou.mybrute.com

          Comment

          • Blooded
            デビル メイ クライ

            • 2007 04 28
            • 48

            Well.. Pries pora dienu antra kart paziurejau filma Top Gun ir uzsimaniau nupiest kazka susijusio su lektuvais. Here's my work..

            Spoileris:
            Paskutinis pakeitimas nuo Blooded; 2008-08-20, 17:15.
            The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

            Comment

            • Lust
              a.k.a Yurla


              • 2006 12 17
              • 274

              Blooded, labai fainas darbelis, tik noretusi kad mergaite tarsi butu labiau isryskinta ir skirtusi nuo fono ^_^

              ~~~~~
              Kadangi turejau laisva ryta, nusitverus susni popieriaus, scriblinau Soul Eater, Dauguma sketchiuku ideju priklauso Futari (MxM) tik Blaire papludimyje mano ideja xD LoL. xD Labai neflaminkit, cia tik sketchai, kurie neissirutuliojo i kazka rimciau xD

              Spoileris:
              Lust-Yurla @ DeviantArt

              Comment

              • Derogatory`
                Loki'd


                • 2007 10 06
                • 350

                He he, įdėsiu ir aš rezultatą Dark-Tarou request'o, kurio galutinis variantas man per daug neįtinka, nes man atrodo, kad jis per daug pilnas visko. O taip išėjo tikriausiai todėl, kad šį piešinį dariau jau nuo žiemos pabaigos...
                Bet vis tiek tikiuosi sulaukti patarimų ir kritikos, panašios į Didelio-Bardako paskutinį pasisakymą, nes tada žinai žmogus, kur tobulėti ir stengtis.
                (Taip taip, nekomentuokime per ilgos rankos. ).

                Spoileris:

                Comment

                • random
                  beveik ekscelencija
                  • 2006 11 08
                  • 30

                  Derogatory stilius puikus <3

                  Štai naujas lineart'as. Labai nepatenkinta veidu esu, gal kas patarimų?
                  Spoileris:
                  Paskutinis pakeitimas nuo random; 2008-08-21, 21:20. Priežastis: gramatika

                  Comment

                  • Futari
                    AZ rėmėjas



                    • 2007 01 07
                    • 1094

                    You guys want some dragons? Then I have something too.
                    (Zinau, uodega atrodo tarsi sulauzyta ar kreivai suaugus, bet ne taip ir baisu, maza kur, gal tvojo uodega i siena, ka as ji zinau)
                    Nemuskit labai, puses metu senumo darbas.
                    Darytas dailes pamokai, o paprastai dailes darbams nemegstu skirti daug demesio.

                    Spoileris:
                    Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2008-08-23, 23:31.

                    Comment

                    • Derogatory`
                      Loki'd


                      • 2007 10 06
                      • 350

                      Hmm, šiaip įdomus darbas. Drakonas visai nieko, tačiau tai, kad jis rūžavas, man nepatinka, bet čia skonio reikalas ir nesigilinam. xD Aišku, matosi ant drakono keletas broko - per storas kaklas ties galva, ir manau, kad dešinysis sparnas (jeigu žiūrėti pagal kompą - esantis kairiau) turėtų eiti ne į kairę, o į dešinę, jeigu drakonas laiko sparnus atgręžęs nuo nugaros.
                      O dabar apie erdvė, kurioje yra drakonas. Toji erdvė atrodo "neerdviška", nes horizontas padarytas per vidurį lapo. Šiaip trūksta perspektyvos: plytelės yra lygios, aukso krūvos ir daiktai truputį "išplaukę" iš perspektyvos. O kad būtų lengviau suprasti mano pasakymus padariau greitą eskiziuką. Na, nežinau ar ką suprasi, bet nieko.

                      Spoileris:


                      O šiaip matosi daug dirbta su monetomis, drakono žvynais. :] Dar manau, jeigu drakonas būtų toliau nuo sienos labiau jaustųsi erdvė. ; )

                      Comment

                      • Dark-Tarou
                        I'm a woman on a mission


                        • 2008 07 14
                        • 486

                        Futari: Oho...Tiek monetų pripiešt...Nerealu...O____o

                        Taigi pristatau savo naują darbą. Čia pirmas kartas kai aš naudoju digital inking'ą ( apvedu piešinio kontūrus kompiuteriu).

                        Spoileris:


                        Kad išbandyti digital inking'ą, aš greitai nupaišiau scetch'a xD

                        Spoileris:


                        Apvedžiau per Adobe Flash'ą. Tai daug lengviau nei per Photoshop'ą, nes kiekviena padaryta Flashe linija yra atskiras vektorius kurį labai lengva pataisyti, taigi šiam dalykui siųlau Flash'ą (nors programos paskirtis, kas nežino, yra animacijos kūrimo programa).

                        Spoileris:


                        Darbą baigiau su OpenCanvas xD Man lb patinka naudoti tonus xD

                        Kuchiki Rukia iš Bleach
                        /// http://dark-tarou.mybrute.com

                        Comment

                        • Jogarasu
                          Narys

                          • 2008 08 14
                          • 90

                          hi!!! here I am!
                          kiek nauju darbu kol manes nebuvo!
                          leisiu sau kiek komentu:
                          Lust skechai tiesiog nuostabus, man taip patiko, gaila kad nebaigti!
                          Derogatory' lenkiuosi pries tave niekur nesu macius tokios technikos. tfu ant tos anatomijos, kai matai kiek pastangu ideta(bei tas veriantis zudikiskas zvilgsnis)!
                          Futari acu. priminei Tolkiena. drakonai - mieli gyvuneniai, ane?
                          kadangi drakonai, tai stai ir maniskis, buvau linkusi i mecha, sicia dar vienos nebaigtos pasakos persas:
                          Spoileris:
                          komentuokit, kas ne tingi.
                          Dark- Tarou, Didelis-Bardakas viska pasake, kita-liuks (man patiko spalvos) as ir taip su programom nemoku elgtis acu uz nurodymus, tikrai praverte.

                          Comment

                          • Jogarasu
                            Narys

                            • 2008 08 14
                            • 90

                            jo... margas kaip margutis per velykas, matyt todel kad piestukais spalvintas. ax tie pasiaiskinimai... acu geras komentas. pasistengsiu isidemet.
                            pajeskosiu daugiau darbu, turi but kazkur tie mecha drakonai....
                            o kolkas, vienas plakatinis darbas, yra gan didelis tad pilna nesusipratimu (cia fotke, tad matosi apkirpta antraste)
                            Spoileris:

                            ir vel gi, laukiu komentu ...
                            Didelis-Bardake, man taip sedet nesudaro nepatogumu, tad ir heroju savo panasiai pasodinau... (...keista, ar kas bandet panasiai sedet?). beje kodel tokius darbus komentuot nemegstat? gal ji i pradedanciuosius prikabint? butu gaila...
                            Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-08-26, 12:07.

                            Comment

                            • ShesHo
                              Naujokas
                              • 2007 07 22
                              • 10

                              na ka atejo laikas ir man parodyt savo darbus
                              Spoileris:
                              sigpic
                              .....Believing myself.....

                              Comment

                              • Lust
                                a.k.a Yurla


                                • 2006 12 17
                                • 274

                                testas, kiek galiu nupiest per 10 minuciu xD Pagrindine veikeja is shugo chara~
                                Spoileris:
                                Lust-Yurla @ DeviantArt

                                Comment

                                Working...