Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Derogatory`
    Loki'd


    • 2007 10 06
    • 350

    He he, meme yra linksmi dalykai, bet pati niekad niekad dar nedariau ir abejoju ar ką ten linksmo nupieščiau. : D O taviškis man patiko, ypač "Blair-okaasan, we've found papa!".

    Štai dar vienas creepy thing, kurio lineartas man labiau patiko. Manau susimoviau su šešėliais ant veido ir plaukų.

    Spoileris:

    Comment

    • WailfulDevil
      Daddy Sparda >:3

      • 2007 08 20
      • 73

      sketchas..su pavadinimu "Memories". Veikejai yra kolkas paslaptis (tiesa sakant net vardu neturi), bet jie nakties gyventojai..viskas ka galiu pasakyt
      atsiprasau..eilini karta seseliai nera ryskus...ir detales nera tokios ryskios. Tikiuosi, kad kitas darbas bus ryskesnis arba net spalvotas kita karta kai idesiu.. ivairiau gal, nes jauciu mano stilius nusibodes ;/ bet jo nepaleidziu, nes patinka..noriu tik istobulint
      Spoileris:

      Comment

      • kypshius
        Rašytojas



        • 2007 04 17
        • 254

        juk nuspalvinti taip nesunku:
        Spoileris:

        greitas pasižaidimas

        Užkalė visus langus ir augina pingviną.

        Comment

        • Baka
          For Christs Sake

          • 2007 09 11
          • 133

          Na dar kazka suburiau:
          Spoileris:

          Comment

          • kypshius
            Rašytojas



            • 2007 04 17
            • 254

            Autorius Baka
            Na dar kazka suburiau:
            Spoileris:
            stamboka mergaitė tavo, visia liemens net neturi. o šeip iš techninės pusės nieko logo nematau. didelis pliusas už tekstą, kuris privertė mane sukrizenti


            Autorius karstoji-safyra
            nai nai nai as tj dar tik i paprasta popieriaus lapa piesiu...ir dedu i papkute..;>
            taigi galima nuskanuot ir apdirbti kompu. aš visada ranak piešiu ir apdirbu, nes su pele šlamštas gaunasi.

            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

            Comment

            • Dark-Tarou
              I'm a woman on a mission


              • 2008 07 14
              • 486

              Kawaii mergina ^___^ O del liemens tai as manau kad cia tiesiog liemene storina

              Na, sita piesini as nupiesiau labiau is neturejimo ka veikt ir praktikos su opencanvas. Siaip as pradejau spalvint Ichigo linearta per photoshopa, bet jis man pradejo errorint ir uzdare programa (net nedave isseivint, taip pat del erroro), taigi netekau dalies darbo.

              Supykusi nuejau i maziau darbines atminties edancia programa opencanvas ir pradejau sau paisyti...

              Spoileris:


              Cia tipo turejo buti Katara is Avatar the last airbender...Ir ji kaip ir kontroliuoja krauja...

              Galite lieti bet kokius jausmus ant sito darbo, laukiu jusu komentaru
              Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-08-07, 13:41.
              /// http://dark-tarou.mybrute.com

              Comment

              • Lust
                a.k.a Yurla


                • 2006 12 17
                • 274

                Sitas darbas skirtas ACG North America konkursui xD Zinau, kad kai prades ten submittint darbus patyre piesejai ar siaip populiarus DevArto anime menininkai, tai man sansu 0, bet ju mascote labai grazi (na bent buwo kol nenupiesiau savaip.. xD) O dar prizai viliojantys xD Taigi pristatau jums Anzu Chigusa ^_^
                (Tiesa kol neturejau neto, nezinojau kokiu matmenu reiks sitam plakatui, taigi sitas ka as papostinsiu gali gerokai pakist per ateinancias dienas xD)

                Spoileris:
                Lust-Yurla @ DeviantArt

                Comment

                • Lust
                  a.k.a Yurla


                  • 2006 12 17
                  • 274

                  Sita piesiau ziuredama krepsini xD yay, laimejom pries rusus xD kadangi visa laika spoksojau i TV tai truputi ilgiau uztrukau su tuo piesiniu nei planawau X.x (apie 3h)Lol, Suzumiya irgi pasigavo mada save fotkintis ^_^ stengiausi fona padaryt panasesni i ju klubo patalpa xD

                  Spoileris:
                  Lust-Yurla @ DeviantArt

                  Comment

                  • Derogatory`
                    Loki'd


                    • 2007 10 06
                    • 350

                    Na, kadangi turėjau laiko Nidoje ir pabaigiau du darbus (vieno nerodysiu, bo kreivas ir kičiškas Byakuya nėra gražus paišalas : D ). Taigis štai vienas iš baigtųjų.

                    P.S. Kaip seniau pastebėjo Dark-Tarou, kai matė nebaigtą darbą, kad šio veikėjo lūpos yra nedailios, nes Derogatory visad susimauna su lūpomis.

                    Spoileris:

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      wow Derogatory` nice job..... jegiskai atrodo....
                      nu cia mano darbelis....


                      Comment

                      • Jogarasu
                        Narys

                        • 2008 08 14
                        • 90

                        pradesiu nuo juodrascio, sviezias - gime vakar . jo vardas Daries (jis saiposi, todel veidas kreivokas)...
                        Spoileris:

                        jei kam idomu yra dar ir daug.. prasau pakomentuokite. acu.

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          Prisipazystu, anas mano darbas tikrai yra kopija bet as ji kopinau ne su liniuote bet ziuredamas is mobo tai 1:1 cia tikrai nera.....
                          Galit paziuret sita... cia ne kopija (tikiuosi) bet siaip man atrodo linksmas darbelis....

                          P.S. nepykit uz kokybe nes is manes fotografas nekoks...
                          Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2008-08-15, 23:04.


                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            Gal tau, SolidSnake, nupiešus ir pakaktų sakinio "Gražiai pieši". Tačiau kai pats pieši, dirbi prie piešinio ir kitas pasako tik "Labai gražu", tada telieka tik giliai atsidusti. Banalu. Visada norisi, kad žmogus vertintu darbus objektyviau, žiūrėtų iš meninės ir "proporcijų" pusės, vertintų atlikimą, kompoziciją ir visą kitą. Ir apie tai išsakytų kritiką ir nuomonę. Tačiau taip nėra, dauguma ir rašo trumpus komentarus "Gražu". Todėl ir noob'ais rodomes.

                            Taciau kaip jie gali kurti jeigu tu paciu pagrindiniu proprociju nemoka.
                            Taip zinoma, galima ideti "meniska" kurini, bet atsiras tam tikras skaicius zmoniu, kuriems patiks tokia meno israiska, o likusi dalis nurasys, nes toks "menas" ne ju akiai.
                            Pritariu.
                            Taip, pat, SolidSnake, manai, kad pagal knygutes galima išmokti piešti? Kodėl tada didelė dalis studentų, kurie mokėsi dailės mokyklose ar pas dailininkus piešimo, neįstoja į dailės akademiją, a? Aš manau, šioje temoje žmonės deda savo piešinius ne iš noobiškumo, ar dėl to, kad būtų profai akademinio piešimo, o todėl, kad bando atrasti ar jau atrado savo "piešimą" kitame stiliuje - anime. O kritika šiems žmonės yra dalykas be kurio netobulėjama. Tad geriau padoriai pakritikuok ir patark žmogui, negu rimtai diskutuodamas apie šios temos ypatumus.

                            O, kad nebūtų floodo...

                            Spoileris:

                            Comment

                            • Dark-Tarou
                              I'm a woman on a mission


                              • 2008 07 14
                              • 486

                              Kas megsta kašį? Aš ne, bet vistiek lb noriu, kad lietuviai laimėtų nors kašį! :<

                              Nors Dark Tarou jis nepatinka, bet Dark-Tarou kašis įkvėpė naujam darbui xD

                              Spoileris:


                              Noitra ---->anime Bleach


                              PS: Žinau....žinau...Jo rankos klaikios T-T
                              /// http://dark-tarou.mybrute.com

                              Comment

                              • Jogarasu
                                Narys

                                • 2008 08 14
                                • 90

                                Sis darbas man itin brangus. noriu suzinoti kitu nuomone. prisipazinsiu: dar niekam jo nerodziau. Gal kazkuo FF primena, bet piesta yra daug anksciau, nei suzinojau, kad toks yra. bet tai nera svarbu. prasau, komentus argumentuoti (kiek imanoma).
                                Spoileris:

                                aciu.
                                beje, niekada ne kopijavau svetimu darbu ir niekada nekopinsiu, nes atleiskit, tai (mano nuomone) - neteisinga originalo kurejo atzvilgiu. jog mieliau sukurti kazka savo ar piest is atminties bent jau. cia kad nekiltu nereikalingu abejoniu jei ka.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-08-16, 22:11.

                                Comment

                                Working...