Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • witkus
    Take it easy


    • 2009 11 21
    • 261

    Autorius Maistas
    superinis darbas! Uz seselius galima tik pagirti, bet ta rankove na ir baisumo.. o.o gal va cia ir pakastas suo? rubai? gal skiri mazai jiems demesio? stai ko gali trukti pagal tave kitu tavo piesiniu nemaciau tai ir negaliu nieko pasakyti.. tiktai klausti...
    Ji išvis be rūbų Jinai ant savęs neturi nieko, tik pliušinis triušis viską pridengia Nežinau kur radai rankovę, gal sumaišei su triušio ausim... hmmm jo, tikriausiai palaikiai triušio ausį rankove. Tai va, ten ausis, ne rankovė

    Comment

    • Maistas
      God of NOthing

      • 2010 11 04
      • 44

      Autorius witkus
      Ji išvis be rūbų Jinai ant savęs neturi nieko, tik pliušinis triušis viską pridengia Nežinau kur radai rankovę, gal sumaišei su triušio ausim... hmmm jo, tikriausiai palaikiai triušio ausį rankove. Tai va, ten ausis, ne rankovė
      wow.... atrodo grynai kaip rankove o.o ir dar tokia klostuota XD

      Comment

      • Kuroi Tsubasa
        Department of Inquisition

        • 2009 09 09
        • 391

        Spoileris:
        Autorius witkus

        Viskas... reikia daryt pažanga savo piešiniuose, nes jau kelintas darbas jaučiu, kad kažko trūksta, kažkoks nepilnavertiškumas. Šitas ne išimtis....
        Jis nėra pilnai pabaigtas, bet tiesiog nelabai liko noro jį užbaiginėt.
        Dedu čia, jei netiks permeskit į pradedančiuosius.



        P.S.
        Jei ka tai jos akys ir turi būt tokios negyvos... kodėl? Neivardinsiu gal patys atspėsit...

        Kažkaip buvau praleidus šitą post`ą Pliušinis triušis atrodo labai įspūdingai, jaučiasi tokia baugi atmosfera, gaila tik kad darbas visgi yra nepabaigtas. Kas liečia nepilnavertiškumą kaip tu sakai, mano manymu vertėtų pabandyti kokią įmantresnę kompoziciją padaryt, pažaist su spalva ar truputį praplėst piešiniuose vyraujančią tematiką (nes kiek pamenu daugumoje tavo darbų yra evil girls, kurias mes jau visi žinonom, kad gali puikiai nupiešt) Bent jau man panašiai buvo kai "štampavau" uniformuotus (mano silpnybė) veikėjus.
        No one can restrain me with logic



        Comment

        • witkus
          Take it easy


          • 2009 11 21
          • 261

          Autorius Kuroi Tsubasa
          Kažkaip buvau praleidus šitą post`ą Pliušinis triušis atrodo labai įspūdingai, jaučiasi tokia baugi atmosfera, gaila tik kad darbas visgi yra nepabaigtas. Kas liečia nepilnavertiškumą kaip tu sakai, mano manymu vertėtų pabandyti kokią įmantresnę kompoziciją padaryt, pažaist su spalva ar truputį praplėst piešiniuose vyraujančią tematiką (nes kiek pamenu daugumoje tavo darbų yra evil girls, kurias mes jau visi žinonom, kad gali puikiai nupiešt) Bent jau man panašiai buvo kai "štampavau" uniformuotus (mano silpnybė) veikėjus.
          Aha, evil demon girls mano silpnybė.
          Tiesą sakai, reikia plėst akiratį, dabar piešiu priešingos tematikos piešinuką. Dar nežinau kaip gausis, bet stengsiuos pabaigt iki galo ir tada įkelsiu jį čia...

          Comment

          • Mapicy
            Morka iš prigimties

            • 2009 11 26
            • 138

            Autorius Horkis
            AH whatever.... sita jau cia idesiu.... nes sedejau tikrai nemazai prie sito darbelio.....
            Spoileris:
            EJNA SAU KAIJ NEREALEI!!!! Patiko nors ir as prie tu juosteliu prikibsiu ant veido O seip ziuriu esi fanas kompiuteriniu geimu?

            Comment

            • Horkis
              Kritikuosiu žiauriai


              • 2005 12 23
              • 637

              nu jo kaikuriu XD tik nepernesu visokiu online mmorpg XD... kazkaip nesinori tapti LABAI addicted... XD


              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                Tiesiog..... Ieškau kažko naujo~
                Spoileris:

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Pora dienu pasedet su piestuku dezute...... kas gali but geriau......

                  Spoileris:


                  Comment

                  • Dark-Tarou
                    I'm a woman on a mission


                    • 2008 07 14
                    • 486

                    Horkio anatomija ir spalvinimas tobulėja, o plaukai kaip ir buvo kaip origamis išlankstyti taip ir liko :T
                    /// http://dark-tarou.mybrute.com

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      Nu metu cia sita fanarta....
                      Spoileris:


                      Comment

                      • Asutachan
                        Narys

                        • 2010 12 19
                        • 37

                        pamaniau kad idesiu kelis cia piesinukus . issakykit savo nuomone prasau
                        Spoileris:
                        Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-12-19, 22:15. Priežastis: perkelta į pažengusiuosius, dedam spoilerį
                        http://asutachan.deviantart.com

                        Comment

                        • Nanami
                          PONPONPON~

                          • 2010 06 12
                          • 118

                          Autorius Asutachan
                          pamaniau kad idesiu kelis cia piesinukus . issakykit savo nuomone prasau
                          Spoileris:
                          Sugoi! Labai gražūs darbai ;O ypač patiko spalvinimas

                          Comment

                          • Asutachan
                            Narys

                            • 2010 12 19
                            • 37

                            Aciu labai :3 O spalvinima as dar tik tobulinu
                            http://asutachan.deviantart.com

                            Comment

                            • Ivi942
                              Narys

                              • 2008 11 02
                              • 65

                              Autorius Asutachan
                              pamaniau kad idesiu kelis cia piesinukus . issakykit savo nuomone prasau
                              Spoileris:
                              Grazus piesiniai ir spalvinimas, tik pastebejau kad rankos neproporcingos ^^' Ypac keistai tai atrodo antram nuo apacios piesinyje. Siaip tai istiestos rankos ilgis (neskaitant delno) yra mazdaug iki tarpkojo. Ir dar plunksnos pirmam piesini keistai atrodo, nemanau, kad jos turetu taip lankstytis O_o''

                              Comment

                              • Asutachan
                                Narys

                                • 2010 12 19
                                • 37

                                Autorius Ivi942
                                Grazus piesiniai ir spalvinimas, tik pastebejau kad rankos neproporcingos ^^' Ypac keistai tai atrodo antram nuo apacios piesinyje. Siaip tai istiestos rankos ilgis (neskaitant delno) yra mazdaug iki tarpkojo. Ir dar plunksnos pirmam piesini keistai atrodo, nemanau, kad jos turetu taip lankstytis O_o''
                                gali buti kad ranka neproporcinga bet manau kad problema pirstuose .rankos nera iki klyno.cia fantasy padaras tad ir sparnai lankstesni xD
                                http://asutachan.deviantart.com

                                Comment

                                Working...