Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arna
    emptiness

    • 2006 06 20
    • 1064

    Autorius Nebu
    Štai pora mano naujų darbelių, tikiuosi patiks . (Mano komentarai pridėti prie darbų) :

    http://www.deviantart.com/deviation/48451877/

    http://www.deviantart.com/deviation/48452073/

    Butu malonu jei pakomentuotumete .
    Piešinukas Nr.1 - "absento fėja":
    1. kas iš karto krenta į akis, tai visa ko visame kame tonavimas - ar to tikrai reikėjo? ar nepersistengei kiek? nes tokio tonavimo esmės "nepagaunu" - ką tuo norėjai pasakyti. viso piešinio fonavimas yra sunkus ir ilgas darbas, o tu pasirinkai nelabai vykusį kelią - "pachaltūrinai" truputį;
    2. pati fėja - jei norėjai ją pavaizduoti erotiškai, tai tai gavosi tik iš dalies: per daug standartinė poza, per daug šabloniškas veidukas, per daug piešimo iš "žurnalų"; apie anatomiją čia nekalbėsiu, nes tu viso labo šią figūrą ištraukei sau iš galvos, kuri tik užsifiksavo tavo atmintyje vartant kokį foto albumą.
    3. sparnai - ziūri ir galvoji, iš kur tu juos jai prilipinai? vai vai vai.... kaip nesiderina, kaip aktyvu ir ryšku... Sparnuose nėra "sparniškumo".
    4. per daug viskas čia gavosi akademiškai (daiktų, planų gylumas, formos..), arba tiksliau - originalią savo idėją perteikei per daug "susikaustęs", neišėjęs iš "savo rėmų". Todėl viskas čia atrodo gan blankiai. Jei nori piešiniu perteikti sarkastišką ar linksmą idėją - prieš tai gerai ją apgalvok - nes čia svarbiausia yra perteikimo mintis/originalumas/paprastumas, kad tai ką norėjai pasakyti, suprastų visi, kas tik mestų į tavo piešinį žvilgsnį. O dabar - kaip pats tikriausiai matai, viską čia tu apsunkinai, paslėpi po savo "firminiu" retušavimu...

    Help'as: pastudijuok H.Bitstrupą ar dar kokį klasikinį šaržų meistrą (nesvarbu kokios šalies, mokyklos), pamatysi kaip kartais net sudėtingiausios idėjos perteikiamos labai paprastai ir suprantamai; pavartyk 'playboy'jų' - ten tokių sexy drawings yra daug . Į jumorą reikia žvelgti paprasčiau ir lengviau. Ir subtiliau.

    P.s.: piešinukas Nr.2 "vienuolis" patiko labiau - jis jau artimestis tavo filosofijai ir stilistikai. Keista, bet rimtesni piešiniai tau sekasi žymiai geriau.
    P.s.s.: būtų gerai, jei į forumą dėtum ne nuorodas, o piešinius; nes pagal tave, tada turėčiau dėti čia nuorodas į savo komentarus . Kvaila ar ne?

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      ARNAI:
      "Originalus pasirodė spalvinis sprendimas (ypač apavo) - puikus, neįprastas kontrastas"
      - šito nelabai supratau, kuo tas apavas ypatingas?
      "Apsiaustas atrodo kiek vaiduokliškas/kamufliažinis"
      - čia turėtų tai eiti į pliusą, nes būtent tai ir norėjau pavaizduoti,
      nesigilinau kaip atrodo kūnas po apsiaustu, bet buvo aišku tik viena, rankovėse
      rankų nėra, rankos nuleistos ir yra ne rankovėse, rankos ištrauktos iš jų.
      "Veidas - tom dviem linijom-raukšlėm, tą berniuką kaip reikiant pasendinai. Žvilgsnis - kiek drumzlinas; ir aplamai, tokis
      jausmas, kad tavo berniuką kamuoja sunkios pagirios."

      - dėl raukšlių, čia jau ne mano išmislas, taip sugalvojo pats Kishimoto,
      aš tai tik perpiešiai, na gal šiek tiek paryškinau. O dėl pagirių visko gali būti....
      "Vadindama savo piešinį "piešalu" ar pan. parodai,
      kad nelabai gerbi savo kūrybą."
      - Gomen, daugiau taip nebesakysiu,
      bus "piešiukai", šitas žodis visada man patiko.

      Labai ačiū už išsamią analizę, kaip pastebėjau visi čia tokie meniški ir
      protingi, kad net smagu.

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • arna
        emptiness

        • 2006 06 20
        • 1064

        1)"Originalus pasirodė spalvinis sprendimas (ypač apavo) - puikus, neįprastas kontrastas"
        - šito nelabai supratau, kuo tas apavas ypatingas?

        - man patiko, taip kaip tu perteikei kojas-pirštai, apavas, "antblauzdžiai"(?); patiko originalios spalvos-jos kontrastuoja ir tuo pat metu derinasi viena prie kitos. Ir mano galva, tai labiausiai vykusi tavo piešinio vieta (visomis prasmėmis). Galima būtų kibti prie tų "antblauzdžių"(?) grafinio perteikimo (audinio raukšlės ar klostės nenatūraliai atrodo, daugiau jau schematiškai), bet visuma šios vietos puikiai viena kita papildo (trūkumus atsveria privalumai), tad ir gerai žiūrisi.
        2) "Apsiaustas atrodo kiek vaiduokliškas/kamufliažinis"
        - čia turėtų tai eiti į pliusą, nes būtent tai ir norėjau pavaizduoti,
        nesigilinau kaip atrodo kūnas po apsiaustu, bet buvo aišku tik viena, rankovėse
        rankų nėra, rankos nuleistos ir yra ne rankovėse, rankos ištrauktos iš jų.

        - taigis dėl vaiduokliškumo. Jei į apsiaustą pažiūrėti atsietai nuo viso piešinio, jis atliktas tikrai neblogai - bandymas perteikti klostes, jų šešėlius, net jų gylumą. Tada atrodo, kad nupiešusi apsiaustą, tu prie jo prilipinai vaikinuko galvą, o po to ir kojas (aišku, taip nebuvo ) . Bet tuom noriu tik pasakyti, kad dėl to nesimato vientisos piešinio stilistikos. Matai, čia jau gali kirstis mūsų požiūriai į galutinį perteikimą: tarkim tu manai, kad tai pakankamai aiškiai viskas yra, o aš matau, kad galėtų būti dar geriau ir kad dar vietos pasireikšti čia daug dar likę. Tarkim pasižiūrėk kaip atrodo brezentiniai, sintetiniai apsiaustai, kaip jie guli ant kūno.. jei tai būtum perteikusi, nebūtų ir kilęs klausimas kur rankos. Man atrodo, kad jos ten kur yra, žinai tu vienintelė. Jei labai kibčiau prie tavęs dėl to, paklausčiau o kaip tu tas rankas nupieštum be to apsiausto; ar anatomiskai bent jau susistatei savo piešinį? o po to ir uždėk tą savo apsiaustą. Taigis, nuėmus nuo vaikio apsiaustą, rankos teoriškai pagal tavo piešinį turėtų būti rankovių vietoje; o jei ne, tai apsiausto rankoves turėtų visai kitaip kaboti. Kaip matai, tęsti galima būtų ir toliau, bet šiame etape to daryti neverta.. Matai, čia jau techninio išpildymo klausimai. Kaip minėjau tu apsiėmei atlikti sudėtingą užduotį, ir kaip pradžia visai neblogai, bet kaip galutinis rezultatas...
        3) "Veidas - tom dviem linijom-raukšlėm, tą berniuką kaip reikiant pasendinai. Žvilgsnis - kiek drumzlinas; ir aplamai, tokis jausmas, kad tavo berniuką kamuoja sunkios pagirios."
        - dėl raukšlių, čia jau ne mano išmislas, taip sugalvojo pats Kishimoto,
        aš tai tik perpiešiai, na gal šiek tiek paryškinau. O dėl pagirių visko gali būti....

        - na va, galėjai ir iš karto pasakyti, kad dalis piešinio yra kopijuota.

        P.s.: matai, dar vienas dalykas yra čia svarbus: galbūt į visą tai pažiūrėjai iš mangiškos pusės; manasis požiūris buvo grynai meninis. Jei iš tiesų tu pašei kaip komiksą(manga), tada visus savo komentarus atsiimu atgal

        P.s.s.: Blueangel gerai parodė piešinio sustatymo esmę/struktūrą.
        Paskutinis pakeitimas nuo arna; 2007-02-12, 16:27.

        Comment

        • SETA
          Narys

          • 2006 07 09
          • 33

          Va keli piestukais spalviti piesinukai, seip tai pirma karta spalvinau spalvotais piestukais po to kai rimtai susidomejau anime tai nieko gero ir nesigavo, bet vistiek ilgai piesiau ir nuomoniu sulaukti is jusu noriu (nes pazystami nieko normalaus nepasako )
          Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

          Comment

          • arna
            emptiness

            • 2006 06 20
            • 1064

            Seta'i

            Galiu pasakyti iš karto kas man patiko tavo piešinukuose: tai kiek erotizuotos tavo lėlytės ir juodas jumoras.
            Iš esmės daugiau pridurti teigiamo sunku ką būtų: bandai piešti taisyklingai, laikaisi atitinkamų proporcijų, turi savo patrauklų, kiek erotišką (tokis truputį fetišas ) , bet kartu ir kiek vaikišką stilių. Trumpai tariant mūsų vertinimui pasiūlei porą "barbių devyndarbių" . Kad taip nebūtų buvę, į tas lėlytes reikėjo įlieti kiek gyvybės; dabar atrodo kaip kokios humanoidės (mechos). O kaip tą padaryti, turi sugalvoti jau pati.
            - Visai šauniai atrodo tie vargšai zuikučiai. Ir sugalvok tu man juos taip.....
            - lėlytė juodu bikiniu tikrai stipriai nupašyta (lyginant su antraja);

            P.s.: asmeniškai man patinka ką nupašei; jei tai nebūtų jaunatviškai vaikiška, atrodytų visai neblogai. Jei po kelerių metelių kruopštaus darbo vėl grįštum prie šios temos, manau šias lėlytes uhhhh, kaip gerai nupaišysi.

            Comment

            • Rune
              Narys
              • 2002 04 10
              • 7

              piestukas>rezultatas nufotkinamas>gimp(panasu i photoshop,tik nemokamas)
              ten tonus sumeciau ir voila
              dar keli greitukai.kaip matot su rankom nedraugauju , nemuskit


              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                Tadam! Spėju matote bene paskutinį mano darbą...
                Liūdna, o kaip liūdna, bet toks gyvenimas...
                Nagi, nagi...

                Čia pavaizduotas tikrių tikriausias mitologinis
                žemaičių velnias, tik tiek, kad aš jį aprengiau - pasirodė,
                kad jam šaltoka turėtų dabar be drapanų būti.
                Tai tiek...

                Gal kokį komentariuką mestelsite?

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • Lust
                  a.k.a Yurla


                  • 2006 12 17
                  • 274



                  Na stai. Jau buvo geda kad tiek laiko neprisiverciau nieko nupiest , o juo labiau jokio fan-art'o nedariau gal kokius trejeta menesiu

                  Na sitas darbas darytas photoshop'e. Ranku darbo cia nerasta, outlines darytos su pen tool, spalvinta ir seseliuota su brush toolais, dar biskuti dodge tool fonui kad suteiktu siltumo. Tiesa, matau, kad cia dar yra nemazai klaidu , bet kitakart stengsiuos konturus padaryt kokybiskiau .
                  Lust-Yurla @ DeviantArt

                  Comment

                  • FreaK`aZ
                    Rimtas architektorius




                    • 2005 02 22
                    • 532

                    ext.... senai nepostinau cia savo darbeliu.
                    gal todel kad metus nepaisiau nieko animishko. anywayz, pateikiu jusu teismui

                    http://img143.imageshack.us/img143/1...adycopyde9.jpg

                    http://img143.imageshack.us/img143/8189/sdfdcm8.jpg

                    antro didesne versija yra cia
                    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                    with a sick idea of world domination"

                    Comment

                    • Di
                      • 2006 09 19
                      • 169



                      Iš tikrųjų, tai čia duoklė Laksui - sakė, kad parodyčiau kada, ką paišau. Tai va, čia šiandieninis - tik labai labai skečas dar, turėtumėt pastebėti, kad kai kas pieštuku, kai kas - jau apvedžiota. Gal šiandien, o gal vėliau kada nuspalvinsiu ir t.t. Žodžiu, išvada tokia - man labai nepatinka dėstytojai, kurių paskaitos tokios nuobodžios, kad pradedi ir niekaip negali liautis paišius :/
                      Paskutinis pakeitimas nuo Di; 2007-03-20, 22:32. Priežastis: paveiksliukų dėjimas sucks :/
                      [I]kiekyb

                      Comment

                      • spacefox
                        B-J Inc.

                        • 2006 05 14
                        • 77

                        http://img180.imageshack.us/img180/5...nned018nk1.jpg

                        nu tai suvarykit su žemėm n.n pic'as- dovana panai iš paralelės. Sofa dar nebaigtas.
                        IN DUCT TAPE I TRUST

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          nu va senokai cia nesilankiau bet uztat pripiesiau nemazai...
                          stai keli mano darbai...


                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            matau mano darbu komentuoti niekas nenori, nu bet tiek jau to... stai dar keli mano...


                            Comment

                            • Horkis
                              Kritikuosiu žiauriai


                              • 2005 12 23
                              • 637

                              AChiu
                              jo man patinka grafika, cia as piesiu savo idomumui ir man gerai...
                              kas nors zinot sita \/

                              Cia mano uzrasanke (pats piesiau)


                              Comment

                              • Likimo_Kalvis
                                YOSH!!!

                                • 2006 08 26
                                • 378


                                nu, komentuokit jus
                                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                                Comment

                                Working...