Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lust
    a.k.a Yurla


    • 2006 12 17
    • 274

    #91


    Kap ir zadeta, pataijsiau akiu konturus ... ^^
    Lust-Yurla @ DeviantArt

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      #92

      šviežiena taip sakant.....

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • brashkiuke

        #93
        grazu grazu,tikrai grazu ^^

        mano darbelis

        Comment

        • arna
          emptiness

          • 2006 06 20
          • 1064

          #94
          Dziro sesei

          maloniai nustebinai mane, Dziro sese . Nežinojau, kad dar kas imasi tokių sunkių kompozicijų ir stilių maišymo technikos. Ypač, kad tai daro jauna mergina. Sunku būtų apibrėžti vienu žodžiu, ką tu nupiešei, nors į galvą ateina tik viena mintis: 'fantasi style' ar kitaip tariant kažkas panašaus į "sveiki atvykė į sapnų karalystę" .
          Net komentuoti sunku būtų pradėti, nes tai tikrai sudėtingas kūrinukas: visko čia daug (simbolių, idėjų, minčių, spalvų...). Kaip minėjau, man tai primena Dziro sesės sapną, o sapną komentuoti ypač sunku (idėjine prasme).
          Labai įdomu būtų išgirsti tavo pačios komentarą, savo piešiniui.

          Na o jei comment, tai tarkim ateinu į dailės galeriją nusipirkti sau kokį paveikslą. Ir matau ant sienos pakabintą tavo darbelį. Įsižiūriu į jį ir galvoju sau:
          - idomu ir mįslinga;
          - bet kas čia pavaizduota? Sapnas? galbūt. Bet čia tiek visko daug.. kaip sapnui tai gerai, bet kaip meno kūriniui, tai jis kiek apkrautas (visom prasmėm): niekaip neįžiūriu pagrindines paveikslo idėjos - jų čia begalė.
          - paveikslas paskęsta spalvų jūroje. ir jos kiek kontrastuoja tarpusavyje. Dėl to akis ir pasiklysta šitoje erdvėje.
          - čia daug herojų/simbolių, bet jie niekaip tarpusavyje nesiriša (sapne taip gali būti, bet mene, na nebent konceptualiame/moderniame, o apie jį mano nuomone yra - ). Kažkodėl prisiminiau S.Dali, sapnų pasaulio vizualistą.
          - paveikslo gilumoje matau merginos? siluetą; galbūt tai kas yra pirmame plane kažkaip susiję su ja(juo)?
          - klausimų daugiau nei atsakymų; ir tai idomu, ir jei paveiksliukas būtų išpildymo aukštumoje, jį tikrai įsigyčiau .

          Va taip vat

          Comment

          • Džiro sesė
            X - Crime of visual shock


            • 2005 11 12
            • 604

            #95
            Na štai, prašom, Arna, pabandysiu(dar neteko pačiai savo darbo aiškinti...):
            Na dėl sapno.... galiu pritarti.
            Pabandysiu paaiškinti, ką bandžiau pavaizduoti....
            Tai nebus lengva net man.
            Na gerai, tasai raguotas padaras su sužeistu vienu ragu bando apginti tą apvalų daiktą nuo priešo, blogio ar ko nors (traktuokite kaip norite), tačiau nė nepastebi, kad jo ginamas daiktas ir taip jau yra suiręs ir skylantis....
            Beje, jei jau vadiname gynėją gėrio atstovu, matome, kad kiekvienas gėris savy turi ir blogio, ką rodo iš rankovės atsiradęs gyvatęs motyvas. (Gal tai gundymo ir nuodemės simbolis?). Ir dar - gynėjui oi kaip nelengva: visokie padarai, būtybės slegia nelabai stipriai atrodančius pečius, o dar tasai žmogėnas tamsos akimis(taip tai JIS, o ne ji)... Bene jis ir bus tas pats blogiausai ir aršiausias priešas nuo kurio ir reikia ginti tą apvalainą daiktą?
            Matome ir dar vieną simbolį - tai žuvis. Ji reiškia dievą. Nelabai jam čia reikalai gerai klostosi, ar ne? Visi padarai žuvį stumia lauk iš matomos erdvės, bet pačiame kampe galima pastebėti paukščio galvos dalį, gal tai feniksas-paukštis mirštąs tam, kad atgimtų iš pelenų iš naujo? Taigi gal toji žuvis bus "iškepta, suvalgyta", bet atgis?....

            Žodžiu, kažkas panašaus...... Pasaulinė tragedija ir nekitaip..... Kažkas mus stengiasi gelbėti, bet mes ne tik kad nepadėkojame, bet ir dar labiau patys save naikiname, irstame kaip tasai kupolas.....iš pačių pačiausių savo vidaus gelmių......

            Na, štai..... Hm...keistai čia man gavosi.....
            Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2008-12-23, 00:48.

            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

            Comment

            • Lust
              a.k.a Yurla


              • 2006 12 17
              • 274

              #96
              dammit. piesiau ant didelio lapo tj wiso piesinio nepaeme. na tiek to wistiek idesiu (zhinau zhinau, mano tupas skeneris tj nublukina tj dar kaijp nors sugaijdina spalwas.. T_T)

              Lust-Yurla @ DeviantArt

              Comment

              • Lust
                a.k.a Yurla


                • 2006 12 17
                • 274

                #97
                [URL=http://imageshack.us][/


                Na ir nuo ko gi čia pradėjus. Na tai beveik tris savaites sėdėjau su numirusiu netu, net apgailėtina , kad tiek teišspaudžiau, čia patobulinta versija veikėjos(kuriai vardo dar beje neįstengiau sugalvoti) buvau ją įdėjus anksčiau, tik čia su daug pakeitimų (gal vis dėl to įgrūsiu į kokią mangą).. Žinau, dar nepabaigta tik pradinis variantas, truksta šešėlių, kruopštumo ir dar šio, bei to , bet manau kad esminį vaizdą įmanoma susidaryt.. ;D (gomen', gomen' ji buvo nupiešta iki kelių su ginklu rankoj, bet kadangi [er didelis lapas tai skeneris kaip ir visad- neapėmė tokio masto.. )
                Lust-Yurla @ DeviantArt

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  #98
                  to Lust

                  nors ir esu nusistatęs prieš kompiuterinį piešimą, bet tavo piešinį kažkodėl norėčiau kiek pamaketuoti su kompu:
                  - tai ką tu tonuoji, dėčiau iš karto juodą lateksą;
                  - išryškinčiau krūtinę (dabar niekaip neįsikertu, ar tai atvira, ar uždara? nors greičiau
                  uždara); sexy atrodytų atvira - tereikia tik pora papildomų linijų...
                  - patonuočiau juodai ar baltai/geltonai plaukus..
                  - ir taip greitai gautusi visai neblogs sexy merginukas.

                  Čia labai trumpai. Sveikinu, kad dirbi prie technikos. Po to viskas eisis kaip iš pypkės. tik daugiau ir dažniau piešk.

                  Comment

                  • Nebu
                    Syscemos Valdovas

                    • 2006 08 07
                    • 199

                    #99
                    Štai pora mano naujų darbelių, tikiuosi patiks . (Mano komentarai pridėti prie darbų) :

                    http://www.deviantart.com/deviation/48451877/

                    http://www.deviantart.com/deviation/48452073/

                    Butu malonu jei pakomentuotumete .
                    Paskutinis pakeitimas nuo Nebu; 2007-02-11, 12:18.
                    O daba pasigailėsi!!!

                    Comment

                    • Lax..
                      reLaxed




                      • 2005 12 24
                      • 516

                      Išsidirbau iš žmogaus piešinio
                      Tikiuosi nelinčiuos manęs

                      Comment

                      • Likimo_Kalvis
                        YOSH!!!

                        • 2006 08 26
                        • 378

                        nu gerai sorry uz da viena pranesima, bet


                        tai va
                        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          Jus zmones be kompo jau ir piesti nebemokat....?
                          as tai kompu nesinaudoju piesdamas...
                          va nuo ko pradet reikia--->
                          O po to ir sitaip---->
                          ir cia tik piestukas
                          cia mado darbai piesti mokykloje per pamokas nes labai nebuvo ka veikti
                          Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2007-02-11, 13:32.


                          Comment

                          • Džiro sesė
                            X - Crime of visual shock


                            • 2005 11 12
                            • 604

                            Manyčiau kairė akis kiek per maža, o šiaip viskas
                            pakankamai gerai, neskaitant to, kad neįžiūriu to asmens ausų.
                            O dėl spalvų: asmuo senokai saulės nematęs tikriausiai....

                            Na, ir štai įdedu vieną tikrą fanart'ą, seniai,
                            labai seniai tokių nepiešiau...
                            Buvo truputis nesklandumų, ypač su viena koja, labai aiškiai
                            matosi, kur bandžiau taisyti...

                            Paskutinis pakeitimas nuo Džiro sesė; 2009-01-08, 23:37.

                            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                            Comment

                            • blueangel
                              beware!I am crazy!
                              • 2007 01 02
                              • 27

                              Autorius Dziro sese

                              Na, ir štai įdedu vieną tikrą fanart'ą, seniai,
                              labai seniai tokių nepiešiau...
                              Buvo truputis nesklandumų, ypač su viena koja, labai aiškiai
                              matosi, kur bandžiau taisyti...



                              patiko man tavo piesinukas!labai mielas!matosi,kad vargai bepiesdama kojas...ir neveltui,nes gerai gavos!(ypac pedos!).ir su klostem pasistengei!saunuole!


                              bet yra keletas problemeliu...sia ...uzmeciau sioki toki skeleta...



                              paziurejus i ji persasi 3 isvados:
                              1.per trumpos kojos...arba per ilgas liemuo(gal but reikejo labiau praskiesti kojas)
                              2.per didele galva.
                              3.per trumpos rankos...ir gal siek tiek per siauri peciai(mergaitiski^^')
                              bet manau The main problem yra ugyje^^'
                              http://static.diary.ru/userdir/8/3/7/7/83770/4452574.jpg
                              ...Res plUs Valent quam VerbA...

                              Comment

                              • arna
                                emptiness

                                • 2006 06 20
                                • 1064

                                Autorius Dziro sese
                                Oho, kokios analizės, puikumėlis.
                                Manau šita didelė klaida atsirado todėl, kad norėjau
                                pavaizduoti Itach'į iš apačios, na tokiu sunkoku žvilgsnio
                                kampu, bet kažkaip bepiešiant ir bespalvijant, tikriausiai
                                pamiršau tą pradinę mintį plėtoti ir tobulinti.... reikėjo ilgiau
                                pasedėti nei pusvalnadi.....
                                dėkui, už mano piešalo tyrinėjimus.
                                Taip, jei kalbeti apie pradinį tavo piešinio užmanymą, tai bepiešdama tu jį tikrai kiek užmetei. O taip gavosi todėl, kad susikoncentravai į kitus dalykus, t.y. į visumą. Jei dabar sakyčiau savo nuomonę, tai ji būtų tik teigiama su keliom išlygom.
                                Kas man patiko pas tave:
                                1) visas piešinio išbaigimas/vientisumas (pradedant linija ir baigiant tonu);
                                2) perteikei visą išbaigtą (ar beveik) savo idėją vienoje stilistikoje;
                                3) originalus pasirodė spalvinis sprendimas (ypač apavo) - puikus, neįprastas kontrastas;
                                4) ornamentai apsiauste pagyvino piešinį; gaila, kad neišbaigei viso apsiausto ornamentavimo - rezultatas būtų tave pačią nustebinęs;
                                Kas nepatiko piešinyje (tai tik mano subjektyvi nuomonė):
                                1) visuma tavo spalvinio piešinio sprendimo pasirodė kiek monotoniška. Kodėl nebandei daugiau įlietį kontrasto, kaip kad su batais ir kojomis (ir ornamentais)? Šis sprendimas man pasirodė tikrai originalus. Reikėjo tik daugiau drasos;
                                2) tavo apsiaustas atrodo kiek vaiduokliškas/kamufliažinis - čia jau matosi, kad truputį "užsižaidei" su juo. Bandymas jį perteikti realistiškiau sveikintinas, bet tada reikėjo eiti iki galo - taip pat sužaisti ir su visu piešiniu - išgauti daugiau jame gylumo;
                                3) plaukai - truputį juose yra pereinamo tono, bet visuma - plokščia;
                                4) veidas - tom dviem linijom-raukšlėm, tą berniuką kaip reikiant pasendinai. Žvilgsnis - kiek drumzlinas; ir aplamai, tokis jausmas, kad tavo berniuką kamuoja sunkios pagirios. Na, bet čia tik nereikšmingos detalės;
                                5) apsiausto rankovės - į jas bežiūrint vis neduoda ramybės mintis - ar po jomis yra kas nors (rankos?!) ; čia tavo "užsižaidimo" su apsiaustu rezultatas; taip įvyko todėl, kad perteikimo užduotį sau gana sunkią pasirinkai, todėl taip ir gavosi. Bet jei tokius sau uždavinius keli, tai labai pagirtina.
                                Tai tiek trumpai

                                P.s.: su proporcijomis pas tave viskas - OK (mano akimis žiūrint);
                                P.s.s.: vadindama savo piešinį "piešalu" ar pan. parodai, kad nelabai gerbi savo kūrybą. Savikritika gerai, bet savikompleksavimas - nelabai. Jei kiek niekini savo kūrybą, tai koks tada tavo požiūris į ją vertinančius/komentuojančius? . Na, bet iš to išaugama; daugiau tik pasitikėjimo savimi ir daugiau meilės sau

                                sėkmės kūryboje

                                Comment

                                Working...