Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Horkis
    Kritikuosiu žiauriai


    • 2005 12 23
    • 637

    not so bad... tik kad neikomponavai i lapa.... tas biski pjauna aki...


    Comment

    • witkus
      Take it easy


      • 2009 11 21
      • 261

      Autorius Horkis
      not so bad... tik kad neikomponavai i lapa.... tas biski pjauna aki...
      as taip ir norejau kad sone butu, tuscia vieta su uzrasu uzpildysiu...

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        Autorius witkus
        pirma karta bandziau piest tikra zmogu... nzn kai nufotkinau ziauriai daug klaidu pastebejau, ai kaip pirmam kartui atleistina
        Spoileris:
        na, kaip pirmam kartui manau, net labai gerai gavosi veidas tikrai puikiai nupieštas, tik viena akis galėjo būti kiek ilgesnė, nes lyginant su kita, ji trumpoka, o antras pastebėjimas būtų su pečiais - per siauri... žiūrint iš toliau gali lengvai pumaišyti su nespalvota nuotrauka, labai gražiai krenta spinduliai, begalo pagyvina piešinį, fantastiškai

        Comment

        • Baka
          For Christs Sake

          • 2007 09 11
          • 133

          witkus>Arba pjauk drasiai ir apacioj, arba nenupjaudinek virsugalviu be pateisinamos priezasties O.O Zodziu nezinau kaip tai atrodys su uzrasu kuri sakei kdar idesi, bet dabar tai tik kreiva komponuote :/ Taipat butu neblogai bent kokios seseliu uzuominos nei su isklaidytu apsvietimu jei fotkinta aka atrodo perdaug ploksciai
          Sekmes taisant/kurian kitus darbelius

          Comment

          • witkus
            Take it easy


            • 2009 11 21
            • 261

            Autorius Baka
            witkus>Arba pjauk drasiai ir apacioj, arba nenupjaudinek virsugalviu be pateisinamos priezasties O.O Zodziu nezinau kaip tai atrodys su uzrasu kuri sakei kdar idesi, bet dabar tai tik kreiva komponuote :/ Taipat butu neblogai bent kokios seseliu uzuominos nei su isklaidytu apsvietimu jei fotkinta aka atrodo perdaug ploksciai
            Sekmes taisant/kurian kitus darbelius
            taigi cia ne visas lapas nufotkintas todel ir atrodo kad virsugalvis nukirstas...

            Comment

            • makio
              Naujokas
              • 2010 03 08
              • 1

              apsales buvau pamates tokius darbus..... net liudesys apeme kad niekada taip nesugebesiu... tai ka jus darot tikrai nerealu

              Comment

              • HellKid
                ^.^

                • 2009 03 31
                • 67

                Na jai daug praktikuosies gal kadanors ir geriau piesi

                Comment

                • Lota :D
                  Love and Peace~!

                  • 2010 02 17
                  • 239

                  Norėčiau mokėt kaip jūs piešt, tik vat kažkaip pastoviai su mano piešiniais kažkas netaip o dar vaikinų niekaip neišeina piešti... shame, shame, shame on me...

                  Comment

                  • FreaK`aZ
                    Rimtas architektorius




                    • 2005 02 22
                    • 532

                    Šiaip jau kadruojant portretą nuotraukoj, viršugalvį nukirsti yra netgi visai normalu.
                    Anyway, aš būčiau pakomponavęs vat taip tikiuosi nesupyksi, kad truputi paredagavau.
                    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                    with a sick idea of world domination"

                    Comment

                    • witkus
                      Take it easy


                      • 2009 11 21
                      • 261

                      Autorius FreaK`aZ
                      Šiaip jau kadruojant portretą nuotraukoj, viršugalvį nukirsti yra netgi visai normalu.
                      Anyway, aš būčiau pakomponavęs vat taip tikiuosi nesupyksi, kad truputi paredagavau.
                      viskas ok ner uz ka cia pykt juolab, kad tikrai gerai padarei, daug geriau atrodo.
                      geras! katik ir as taip apkarpiau ir su kontrastu pazaidziau tai tikrai gerai atrodo, thanks
                      Paskutinis pakeitimas nuo witkus; 2010-03-08, 22:18.

                      Comment

                      • mirtisee
                        Naujokas
                        • 2010 03 16
                        • 4

                        freakas, jai pacio piestai tI LENKIUOSI ZEMAI, NES DIEVINU PIESTUKO sedewrus!!!!
                        tik gaila pati nesu tokio gabumo turetoja

                        Comment

                        • Džiro sesė
                          X - Crime of visual shock


                          • 2005 11 12
                          • 604

                          Hai, hai, vėl be fono~
                          Nu ir ką jūs man padarysit?~
                          Spoileris:

                          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            Autorius Džiro sesė
                            Hai, hai, vėl be fono~
                            Nu ir ką jūs man padarysit?~
                            Spoileris:
                            Tavo stiliaus neįmanoma sumaišyti su niekuo, bet kur atpažinsi kieno darbas o apie patį darbą - gražu, gerai man ir be fono žiūrisi, labiau susikoncentruojama į spalvas (jau tas tiesiog kruvinas raudonis... ) Pati kompažicija tinkamai parinkta, gerai žiūrisi, kad jie neturiu burnų, vis svarstau čia tikri veidai ar kaukės
                            Na, tas "širdutės efektas" ant jų viršugalvio gal kiek per ryškus, o gal čia taip specialiai? Sukryževus rankas jos būna kiek aukščiau ir palieka kažkiek raukšlių. Žiūrint į šėšėlius ant jų kaklų šviesa krenta iš šono, bet pagal vidurinės personos šėšėlius po ragais gaunasi, kad ji krinta iš šaltinio, kuris yra virš jų per vidurį...

                            Comment

                            • Džiro sesė
                              X - Crime of visual shock


                              • 2005 11 12
                              • 604

                              Hai, su apšvietimu kaip visada pravalas ir logikos nerasite~
                              Dėl "širdutės efekto" visai nesupratau, ką omenyje turėjai~
                              O dėl rankų ilgumo, padėties ar kitokių anatominių dalykų klaidų -
                              viską prijamu, nes piešinys buvo paišytas be jokio pieštuko, kas šovė galvon, tą
                              ir paišiau, iš pradžių vieną figūrą, tada kitą ir panašiai~
                              Anywayz, dėkui už sugaištą laiką ir tokį ilgą komentarą~

                              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                              Comment

                              • dariuzzz
                                Naujokas
                                • 2009 05 11
                                • 4

                                Mano darbai su CorelDRAW X5:
                                Paskutinis pakeitimas nuo dariuzzz; 2010-04-11, 20:31.
                                https://www.deviantart.com/dariuz-b/gallery

                                Comment

                                Working...