Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    Autorius Lust
    Jau senokai cia nesilankiau



    Kas nori, tam ir devarto linkas: http://yurla.deviantart.com/art/Some...w-II-154356275
    Nu va, jau buvau bemaž nusivylęs tavo darbais dėl įvairovės trūkumo, tobulėjimo stokos. Bet va čia man patinka, tikrai smagiai atrodantis darbas. Gal kiek perkrautas tom tekstūrom ir origamiai nepatiko, bet bendras vaizdas išraiškingas ir jaukus. Ala, tokia iliustracija kvepia.
    p.s. to skliauto ar vaivorykštės nereikėtų, gadina kompozą kiaušinio formoj įtaisytas šviesus dangus, plius dėl to, kad plaukai labai panašios spalvos su naktiniu dangumi, kyla įtarimas, jog gabalas to kiaušinio iškąsta neestetiškai
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • Lust
      a.k.a Yurla


      • 2006 12 17
      • 274

      Autorius Bardakas
      Nu va, jau buvau bemaž nusivylęs tavo darbais dėl įvairovės trūkumo, tobulėjimo stokos. Bet va čia man patinka, tikrai smagiai atrodantis darbas. Gal kiek perkrautas tom tekstūrom ir origamiai nepatiko, bet bendras vaizdas išraiškingas ir jaukus. Ala, tokia iliustracija kvepia.
      p.s. to skliauto ar vaivorykštės nereikėtų, gadina kompozą kiaušinio formoj įtaisytas šviesus dangus, plius dėl to, kad plaukai labai panašios spalvos su naktiniu dangumi, kyla įtarimas, jog gabalas to kiaušinio iškąsta neestetiškai
      Jo, mane sitas dalykas irgi kaso, kai bus laiko reiks pataisyti
      Lust-Yurla @ DeviantArt

      Comment

      • Hellsing_lover
        Purinsesu no Darukuneso




        • 2007 02 15
        • 1318

        Gražus (kaip ir, beje, visi) tavo darbas Yurla. Visgi, kiek žiūriu į tą mergaitę, tiek man atrodo, kad jos galva per daug į šoną nukrypus negu kad kaklas. Visgi, jei čia ji turėjo būti pasukta, tai ir veidas turėjo ne tiesiai, o pasisukęs būti. O šiaip, tai smagus vaivorykštinis piešinys, keliantis nuotaiką ^.^

        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          Autorius Lust
          Jau senokai cia nesilankiau



          Kas nori, tam ir devarto linkas: http://yurla.deviantart.com/art/Some...w-II-154356275
          Dėl plaukų formos ir spalvos priminė Rose iš StreetFighterAlpha, tik man atrodo batukas ir čiurna turėtu būti šiek tiek mažesni palyginus su merginos sudėjimų. Delnai turėtu būti labiau gracingi ir pailgi, tarp akių tarpelį galima buvo irgi pamažinti, ten per daug vietos. Dešiniosios rankos (merginos atžvilgių) sulenkimas ir aukštas ir per didelis siaurėjimas nuo alkūnės (krenta į akį) dėl to ranka atrodo trumpesne ir nelabai panaši kad ji merginos.
          o šiaip tikrai Gražu

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Nzn ar si crap cia det... not for me to decide...
            Spoileris:


            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1112

              Autorius Horkis
              Nzn ar si crap cia det... not for me to decide...
              Spoileris:
              na, man darbas patika bet nosiai trūksta bent šėšėlio šnervės vietoje, antakis per plonas (čia iš tos temos, kad moteris antakius nusiskuta tam, kad galėtų juos nusipiešt dar baisiasnius), nelabai pagaunu tų kabančių "bulvikių" vaidmens, kraujas negali tekėti iš po galvos raiščio jo nesutepdamas, nebent tai super-duper galvos raistis, kurio nereikia skalbt bet tikrai gražus profilis gavosi, puiki veido išraiška ir įdomiai išreikšta visa mintis, gražūs pirštai, taip pat mėlynas fonas man labai į temą

              Comment

              • Nakviša
                DragonFly

                • 2008 09 03
                • 180

                Mmm, interesting. Man kas pirmiausia užkliuvo tai akis egiptiečių stilium nupiešta - veidas iš profilio, akis iš priekio, tai kažkaip pjaunasi... Ir su akinių pozicija kažkaip neįtikinai. Akinių ir veido perspektyva nesiriša... ta prasme, akiniai nebūtų taip pasisukę jei žiūrėtume į juos iš šono, nebent jie labai išlinkę, bet iš piešinio neatrodo kad taip yra. Aš akinių šiaip nenešioju, tai nežinau, gal ir klystu, bet man kažkaip keistai.

                Yra daugiau šiokių tokių klaidelių, pvz smakras per kampuotas mano skoniui, bet jei tau taip limpa tai limpa Bet šiaip jėga. Man visas piešinys asocijuojas su nemigos sukeltu galvos skausmu

                EDIT:
                Ok, bandau vieną piešinį į pažengusiuosius įdėti. Gal negausiu į skūrą :}
                Spoileris:

                Paskutinis pakeitimas nuo Nakviša; 2010-02-24, 22:03.

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Pora dienu darbo.....
                  Aisku vel kazka negerai nupaisiau ko dabar nepastebiu nes laikrodis rodo 00:42

                  Spoileris:

                  Ziauriai didele versija ---> CIA <---


                  Comment

                  • Nakviša
                    DragonFly

                    • 2008 09 03
                    • 180

                    Autorius Horkis
                    Pora dienu darbo.....
                    Aisku vel kazka negerai nupaisiau ko dabar nepastebiu nes laikrodis rodo 00:42

                    Spoileris:

                    Ziauriai didele versija ---> CIA <---
                    Hmm... Tavo fanai tikrai džiaugsis pamatę šitą, bet aš vistiek turiu prie ok prikibt.

                    Jei jau tiek dėmesio kreipi piešdamas moteriškus apvalumus, tai atkreipk daugiau dėmesio pavyzdžiui į galvą, nes dabar atrodo, kad ji bet kurią akimirką nusiridens nuo kaklo. Kakta per žema... Matyt ši mergina intelekto trūkumą kompensuoja krūtinės dydžiu. Ausys (?) kažkaip nelogiškoj vietoj, plaukų viršus labai kampuotas. Kas patiko tai spalvos. Man patinka juodos/oranžinės derinys. :}

                    Šiaip piešinys geras, tik per daug jau Horkiškas... Ta prasme, visi tokio taipo piešinių iš tavęs ir tikisi, nieko naujo ar nematyto neparodei. Galėtum pamėgint naujų nebandytų technikų, šiaip paeksperimentuot ir nustebint kuo nors netikėtu. Žinau, visada sakau praktiškai tą patį, nu bet rimtai, why not draw something at least a little different?

                    Comment

                    • Kuroi Tsubasa
                      Department of Inquisition

                      • 2009 09 09
                      • 391

                      Pilnai sutinku su Nakviša, ypač dėl plaukų, nes dabar atrodo, kad jie tiesiog auga nuo kaktos. Kas dar užkliuvo tai kojos, man regis jos perstoros, ypač palyginus su net labai plonom rankom. Bet su visais aksesuarais tikrai matosi padirbėta
                      No one can restrain me with logic



                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        Autorius Nakviša
                        Šiaip piešinys geras, tik per daug jau Horkiškas... Ta prasme, visi tokio taipo piešinių iš tavęs ir tikisi, nieko naujo ar nematyto neparodei. Galėtum pamėgint naujų nebandytų technikų, šiaip paeksperimentuot ir nustebint kuo nors netikėtu. Žinau, visada sakau praktiškai tą patį, nu bet rimtai, why not draw something at least a little different?
                        Darbas piestas pries sita ir buvo visai different... paziurek pora postu auksciau...


                        Comment

                        • Ivi942
                          Narys

                          • 2008 11 02
                          • 65

                          Nupaisiau cia viena piesinuka sv.Patriko dienai As labai stengiausi paisydama sita piesini ir man atrodo kad jis labai gerai gavosi, tai tikiuosi kad tiks i cia...
                          Jeigu netiks cia, tai tiesiog perkelkit i pradedanciuosius

                          Comment

                          • Dark-Tarou
                            I'm a woman on a mission


                            • 2008 07 14
                            • 486

                            I AM ALIVE!!!!! Pasiilgau čia esančių žmonių... Na, matau, kad per daug niekas nepasikeitė ir naujų veidų pažengusiuose neatsirado.....

                            Khem, taaaip, sudedu tai ką rimto nupaišiau per nebūvimo laiką: (nuo seniausio iki naujausio)


                            man dabar nedidelė kūrybinė depresija....

                            Greitu laiku įdėsiu ne animu darbą (ir tokių esu nupaišius xD), šimtadienio kalendorių ir kitų nesamonių, kad bišk paivairint reikalus ir paspamint puslapį su savo kūryba...
                            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2010-03-08, 19:25. Priežastis: dėk tiktais :)
                            /// http://dark-tarou.mybrute.com

                            Comment

                            • donatass
                              Narys
                              • 2009 08 28
                              • 78

                              Autorius Horkis
                              Pora dienu darbo.....
                              Aisku vel kazka negerai nupaisiau ko dabar nepastebiu nes laikrodis rodo 00:42

                              Spoileris:

                              Ziauriai didele versija ---> CIA <---
                              Horki patinka man toks tavo stilius liux

                              Comment

                              • witkus
                                Take it easy


                                • 2009 11 21
                                • 261

                                pirma karta bandziau piest tikra zmogu... nzn kai nufotkinau ziauriai daug klaidu pastebejau, ai kaip pirmam kartui atleistina
                                Spoileris:


                                p.s. sorry kad kreivai nufotkinau...

                                Comment

                                Working...