Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Baka
    For Christs Sake

    • 2007 09 11
    • 133

    Arna, vien pasakydamas piesk piestuku, tusinuku ir kitom tradicinem priemonem, savo komentarui svorio nesuteiki. Pasakyk tikslius tavo manymu skirtumus tarp kompiuterines ir tradicines paisybos, tada, gal naudos ir bus, bet dabar tepasakei, jog reik ziureti i pradmenis, o argumentavimo nulis, tik ta "Olimpo" istorija.
    Kokius pradmenis turejai mintyj? Pasakyk, nes butent be sio pagrindimo tai tik bedancio suns lojimas, jis loja bet niekas jo nebijo.
    Velgi, noretusi uzduot klausima, o jei taspats darbas butu nupiestas piestuku, ideali monochromine kopija kaip sakant, juk "klaidos", visvien isliktu ir visvien noretusi pasakyt, gal eik pasimokyt dar vaikeli. Ar tada jau asmuo butu oi koks "meninkas", nes toki darba nupaise (nu ir kas, kad kompu greiciau tokspats rezultatas).?
    Juk visvien darbe svarbus butu lygiai tie patys dalykai.

    Isvengdamas galimos nesibaigiancios diskusijos tiesiog pridesiu:
    Jei nori atsakyt, sios klausimus atsakyk dark-tarou arba paciai temai.
    Beto visad prisimink kur, kam ir kokiu tikslu rasai.
    Peace ^^ \/

    Comment

    • zeo
      forumo idiotas
      • 2008 10 30
      • 152

      Autorius Horkis
      Bendras mano ir Jogarasu darbelis....
      Maniske mergina in kimono

      Spoileris:
      Jogarasu stilius man daug graziau ziurisi

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Arnai~

        Tikrai ilgas komentas yra gerų gyvenimiškų minčių, bet parašyta daug, bet ne tai ko tikėtąsi...

        Spoileris:
        Aaaš norėjau rašyti ir rašyti daug, bet kol prisėdau pre pc visas įkvėpimas ušgaravo taigi trumpai drūtai:

        - Aš nieko nesakiau ir neneigiau, kad visų pradmenų/akademinio piešimo mokintis nereikiai ir tai, kad aš to nepiešiu, nereiškia, kad man to nereikia. Kaip sakė mano dailės mokytoja "bus to akdeminio piešimo". Ir išties, tą sausą akadaminį aš prisipiešiu studijuodama, visus pradmenis turiu tai galiu kol kas leisti savo likusią jaunystę piešiant tai kas patinka, nors ir atrodo tai kaip kasantras piešinys internete, ką padarysi, originalumas yra įgimtas dalykas...

        - Vienintelis dalykas dėl ko buvau pasipiktinus tai dėl aplamai nuomonės apie digital artą ir jo vertinimą. Arna, davei pavyzdį su viena mergina, kuri gražiai (dar nežiniai kaip gražiai, nes grožis labai subjektyvus dalykas) piešė su kompu, o su pieštukais jau problema... Aš atsakysiu į tai tik taip, kad duok tu daugumai digital piešiejų (bet tikrai patyrusių ir gerai piešiančių) pieštuką ir jie tau parodys ne ką prastesnius darbus. Bet vėlgi, jie daro taip, kaip jiems yra maloniau.

        - Mano darbų lygis, stilius ir siekiai jau eina į atskirą temą. Aš visada laukiu kritikos iš techninės pusės, kaip būtų geriau ir pan, nes visad įsiklausau ir stengiuos, jai įmanoma, nekartot klaidų. Mano darbą gali peikt (prašyčiau argumentuotai ), bet ne sakyt, kad " ...kad jos atliktų visą tą darbą, kurio pats nesugebi atlikti. todėl ir nemėgstu komentuoti tokio pobūdžio darbelių, nebent tai būtų tikrai iš peties padirbėta. O kur daug įdėta darbo ir minčių, labai gerai matosi iš pirmo žvilgsnio." Mane palietė ši frazė. Geriau išvis nekomentuot, nei mėtyt tokius dalykus, kai net nenutuoki kaip darbas buvo atliekamas ir kiek buvo įdėta pastangų.


        Vava, norėjau mažai gavosi va tiek~
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Derogatory`
          Loki'd


          • 2007 10 06
          • 350

          Šiek tiek stuffo iš manęs. Dedu tris paskutinius piešinukus, nes pamenu ką paskutinį kartą čia dėjau.

          http://derogatorylt.deviantart.com/a...ifer-144631042
          http://derogatorylt.deviantart.com/a...-Sky-144839827
          http://derogatorylt.deviantart.com/a...rist-143895865

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Autorius zeo
            Jogarasu stilius man daug graziau ziurisi
            Musu piesimo stiliai ziauriai skiriasi ir nieko cia nepadarysi...


            Comment

            • Hanikka
              Narys

              • 2009 03 19
              • 44

              Derogatory` -> tu mane stebini
              1 piesinys grazus labai man grazus tie sparnai
              2 piesinys irgi tarkim - siuolaikiskas paauglys ;DD
              3 piesinys bent jau man graziausias is visu tas fonas... Labai grazus

              Comment

              • arna
                emptiness

                • 2006 06 20
                • 1064

                Autorius Horkis
                Bendras mano ir Jogarasu darbelis....
                Maniske mergina in kimono

                Spoileris:
                Labai įdomus darbelis. Įdomus savo idėja: du menininkai kuriantys vieną darbą. Du stiliai, du priėjimai.. Retai kada kas imasi tokios bendros grafinės idėjos. Todėl vien dėl to, kad jus abu tuo užsiėmėte - didžiai sveikintina.

                Dabar kritika:

                1) dvi figūrosir dvi skirtingos atlikimo technikos. Kas blogai? - tai Kimono. Idėja mano supratimu buvo bandyta parodyti dvi skirtingas organines materijas: vyras - "šakotis" ir moteris - "gyva" truputį mangiška būtybė. "Šakotis" detaliai ir gražiai išpieštas. Ir jis yra nuogas. Lygiai taip pat reikėjo ir merginą daryti nuogą. Tada ir gautusi (mano nuomone) labiau išgrįninta šio piešinio IDĖJA. Tiksliau daug geriau žiūrėtusi be to kimono (jis neblogai nupieštas, bet iki bendros paveikslo kompozicijos jam dar trūksta daug detalumo ir išbaigtumo); Tai kaip juoda ir balta; arba in ir jian. Reikėjo tai ir išgryninti.

                2) "Šakotis" - gerai padirbėta prie apatinės kūno dalies ir plaukų. Liemuo, krūtinė, veidas jau iš kitos truputį operos. Jei būčiau galėjęs įsiterpti į kūrimo eigą, tai siūlyčiau šias kūno dalis daryti lygiai tokiame pačiame stiliuje kaip ir apatinę kūno dalį. Toliau anatominis proporcingumas.. labai krenta į akis trumputė rankutė, kaip pas kokį liliputą. Jei ji neįsilietų į bendrą figūros kompoziciją, ji stipriai disonuotų su visu kūnu;

                3) mangiška gražuolė - kas krenta į akis, tai:
                - veidas, kuris perdėm kampuotas ir kažkoks nenatūralus (tuo pačiu akys,antakiai, lūpos - viskas taip kampuota). Šios kūno dalies kampuotumas visai nesiderino su likusio kūno apvalumais;
                - burbulai, kurie iš tikrųjų turėtų būti krūtys. Jos tokios nenatūralios; tikriausiai autorius įkvėpimo sėmėsi iš silikono prikimštų gražuolių, kurių fotografijų apstu internete;
                - apnuoginta koja, šlaunis - patariu prisimerkus atidžiau pasižiūrėti būtent į šią vietą; pasakykite, ar tikrai čia matote gražios merginos gražią kojos formą? Man tai primena bet ką (o tiksliau nieką), bet tik ne moters koją;
                - kimono - žinau kaip sunku išpiešti drabužį, jo klostes, raukšles. Viskas turi čia atrodyti tikra; ta prasme žiūrovas turi patikėti, kad tai "tikras" rūbas ant kūno. Šiuom kartu daugiau nekritikuosiu šios vietos, tik patarsiu ir toliau dirbti prie šios dalies. Su laiku atsiradęs meistriškumas viską sustatys į savo vietas, taip, kaip ir turi būti.

                Na ir reziumuojant - tai gražus, įdomus ir sudėtingas darbas. Klaidų daug, bet viskas ištaisoma. Linkiu ir toliau taip dirbti tandeme; su laiku kartu turėtumėte kaip reikiant prasipiešti. Sėkmės.
                Paskutinis pakeitimas nuo arna; 2009-12-02, 21:53.

                Comment

                • Džiro sesė
                  X - Crime of visual shock


                  • 2005 11 12
                  • 604

                  Problemos su rankų ilgiais ir kiti stuff, whatever~
                  Tiesiog norėjau parodyti~

                  Spoileris:

                  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                  Comment

                  • arna
                    emptiness

                    • 2006 06 20
                    • 1064

                    Spoileris:
                    Autorius Džiro sesė
                    Problemos su rankų ilgiais ir kiti stuff, whatever~
                    Tiesiog norėjau parodyti~

                    Spoileris:


                    Džiro sesė akivaizdžiai tobulėja. Nelendant į detales, vienintelis didesnis tavo darbelio trūkumas - plokštumas. Nėra erdvės, kūno "tūrio" apimtiems pojūčio.
                    Ir kompiuteriniai šešėliai per daug visur monochromiškai vienodai sudėti.

                    Comment

                    • Džiro sesė
                      X - Crime of visual shock


                      • 2005 11 12
                      • 604

                      Autorius arna
                      Džiro sesė akivaizdžiai tobulėja. Nelendant į detales, vienintelis didesnis tavo darbelio trūkumas - plokštumas. Nėra erdvės, kūno "tūrio" apimtiems pojūčio.
                      Ir kompiuteriniai šešėliai per daug visur monochromiškai vienodai sudėti.
                      Norėčiau pasiteisinti dėl "plokštumo" - ašen specialiai taip paišau,
                      man patinka tokis ale dekoratyvinis dviejų dimensijų vaizdas~ nesiekiu didelio
                      apimtumo vaizdo~
                      O dėl kompiuterinių šešėlių tai nesupratau......

                      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                      Comment

                      • TeisusKas
                        Animal Liberation

                        • 2008 12 04
                        • 127

                        Arna tai ,kad Džiro sesė ne kompiuteriu spalvina ir deda šešelius, manau gan aiškiai matos o piešinys man patinka, gražus plaukai.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                        Smart Boy Alex

                        Comment

                        • Sendokai
                          I don't care

                          • 2009 09 12
                          • 84

                          Autorius Džiro sesė
                          Problemos su rankų ilgiais ir kiti stuff, whatever~
                          Tiesiog norėjau parodyti~

                          Spoileris:
                          Nenoriu per daug girt, bet tavo ir horkio piešiniai patys įdomiausi, man bent. Toks savitas stilius, kuris man patinka, visada priveda prie mano geros kritikos Nors aišku yra klaidų, bet nepeiksiu, nes aš pats taip nenupieščiau. Jei negaliu geriau padaryt, tai kas aš toks, kad žiauriai kritikuočiau Overall, good job, keep it up.
                          Visokių būna, visokių ir reikia.

                          Comment

                          • Aliyah
                            Stebėsiu

                            • 2009 10 15
                            • 66

                            Kai sergi, dar netokių prigalvoji: D
                            Spoileris:
                            life's a bitch and then you die .

                            Comment

                            • Bardakas
                              Žmogus Ne





                              • 2005 09 22
                              • 1462

                              Autorius Aliyah
                              Kai sergi, dar netokių prigalvoji: D
                              Spoileris:
                              Savitas stilius. Piešimas švarus ir gerai atidirbtas, manau su tokiu piešiniu galima ir į pažengusiuosius keliaut. O ir idėja smagi labai. Vienintelis dalykas kuris gadina vaizdą tai sąsiuvo kraštas besimatantis, galima būtų apkirpt tą vietą.

                              Edit: perkelta.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2009-12-17, 17:00.
                              Maybe on Earth, Maybe in the Future
                              sigpic
                              Kurokawa idėjinis lyderis
                              Lėtai keičiu slaptažodžius

                              Comment

                              • Dark-Tarou
                                I'm a woman on a mission


                                • 2008 07 14
                                • 486

                                Su artėjančiom šventėm! http://dark-tarou.deviantart.com/art...bies-147489083
                                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                                Comment

                                Working...