Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Benulis
    Forumo maniakas

    • 2008 10 04
    • 404

    Autorius TeisusKas
    Ne taip mane supratai, tipo kur raumenys pilvo pasibaige ta linija pataisyk, ji tokiom bangom neina.
    Senew nededavau kaskur pamaciau ir uzsikabliavo DD reiks mest lauk is galvos http://benulis.deviantart.com/art/Last-K-O-144214849 taip geriau???

    Comment

    • Horkis
      Kritikuosiu žiauriai


      • 2005 12 23
      • 637

      Jau kad mano digital art sucks tai as ir neketinu prie jo daznai sedet...
      Vistiek piestukai man yra mielesni ...

      Spoileris:
      Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2009-11-23, 09:16.


      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Savaitės senumo ir vėl contestui~ Wish me luck guys~

        http://dark-tarou.deviantart.com/art...llen-144635119
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • ShoCho
          That awful sound.

          • 2009 08 09
          • 149

          Autorius Dark-Tarou
          Savaitės senumo ir vėl contestui~ Wish me luck guys~

          http://dark-tarou.deviantart.com/art...llen-144635119
          Eina sau... Spalvos, atmosfera... Neturiu ka net pasakyt- A MASTERPIECE, DAMN IT!!

          -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

          Comment

          • Kuroi Tsubasa
            Department of Inquisition

            • 2009 09 09
            • 391

            Dark-Tarou
            Labai gražu
            Tik man pasirodė, kad dangus galėjo buti ne tokios vientisos raudonos spalvos
            No one can restrain me with logic



            Comment

            • 3xTr3m
              Shinsou
              • 2009 11 04
              • 13

              Autorius Kuroi Tsubasa
              Dark-Tarou
              Labai gražu
              Tik man pasirodė, kad dangus galėjo buti ne tokios vientisos raudonos spalvos
              Jo pritariu darbas grazus Bet vat dangus......
              Emotions? Nope, I've got nothin' like that. I told you when we first met, didn't I? I'm a snake. With cold skin, no emotions, that slithers around searching for prey with its tongue, swallowing down whatever looks tasty.

              Comment

              • arna
                emptiness

                • 2006 06 20
                • 1064

                Autorius Lust
                Norejos papasalioti ka nors lengvo ir siaip jau senokai nieko nebedejau.
                http://yurla.deviantart.com/art/OC-sketches-144527702
                Pradžiai, prieš ką nors rašant, noriu pasakyti: - jei nori sulaukti dėmesio ir komentarų ČIA, AZ, tai ir reikia dėti ČIA savo kūrybą, o ne nuorodas į kitus forumus. Nes tenais kaip ir sulaukei to dėmesio, tai kam dar čia dubliuotis? tai tam tikra nedidelė nepagarba esantiems AZ (kodėl - pagalvok apie tai).

                Padarysiu tau nedidelę "išimtį" ir pakomentuosiu, tai ką nupaišei:
                - pirmiausia man patinka, kad piešta gyvai, iš rankos ir pieštuku;
                - būtent piešimas iš rankos gyvai ir parodo tikrajį menininko (bendraja prasme) techninį profesionalumą;
                - tavo skech'uose geriausiai pagautos veido išraiškos, nuotaikos, kurias neblogai atspindi akys, burna. Tai yra jau nemažai, nes akių pagalba perteikti tam tikrą piešiamo žmogeliuko nuotaiką tikrai nelengva. Matosi, kad jau kažkiek įvaldei tam tikrų vietų išraiškos perteikimo technikos.
                - visa kita, kas yra žemiau, įvardinčiau kaip "buratininiu" piešimu: viskas kaip iš medžio pliauskos lietuvio savamokslio drožėjo vienodai išskaptuota.
                - jei veidas, akys pakankamai neblogai atspindi merginos mintis ar nuotaikas, tai jos kūno kalba yra tragiškai nebyli, nors ir bandai suteikti tam (rankoms, kojoms, torsui..) tam tikrą judesio formą.
                - įvertinus, kad tai tik skech'ai, turiu pripažinti, kad turi tam tikrus neblogai įvaldytus piešimo pradmenis. Suvoki ar bandai suvokti tam tikrą judesio dinamiką. Manau su laiku, jei ir toliau kruopščiai ir sistemingai prie to dirbsi, - pasieksi rezultatų.
                Autorius Dark-Tarou
                Savaitės senumo ir vėl contestui~ Wish me luck guys~
                http://dark-tarou.deviantart.com/art...llen-144635119
                simpatiškas paveiksliukas, bet absoliučiai nieko naujo: tokių pics'ų internete yra dešimtys tūkstančių ir visi jie vienas į kitą vienodi savo technika, savo idėja ir nuotaika.

                Visai kas kita būtų, jei piešta būtų iš rankos (pieštuku, tušiniku ir pan.) - tada ir matytusi tikrasis autorės meistriškumas ir originalumas. Dabar visi lenda į tas internetines programas kad jos atliktų visą tą darbą, kurio pats nesugebi atlikti. todėl ir nemėgstu komentuoti tokio pobūdžio darbelių, nebent tai būtų tikrai iš peties padirbėta. O kur daug įdėta darbo ir minčių, labai gerai matosi iš pirmo žvilgsnio. Nereikia dar pamiršti ir kūrinio originalumo, idėjos, taip sakant.

                GERŲ programomis pieštų anime paveiksliukų esu matęs nedaug, bet jie buvo iš ties labai aukšto išpildymo lygio - tokio, kokį pasiekti kūriant iš rankos (gyvai) būtų arba neįmanoma, arba l.sunku.
                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-11-30, 19:27.

                Comment

                • Benulis
                  Forumo maniakas

                  • 2008 10 04
                  • 404

                  Autorius Dark-Tarou
                  Savaitės senumo ir vėl contestui~ Wish me luck guys~

                  http://dark-tarou.deviantart.com/art...llen-144635119
                  Jei norejai panaudot ta kampa is virsaus tj reikejo kryziu su tolumoje esanciais namais vienu kampu piesti, nes dbr atrodo kad jis virstu :P (na ce tik mano akiai taip sviecias DD) Pagal jo veida gal plaukai perdaug sukelti nes atrodo baisei didele galva :P peciai peraukstai jei bandysim isivaizduot kur kakalas randiasi, tikriausiai tas antpetis kad butu arciau krutines butu pataises ta vaizda Apie spalvinima patyliu nes man jis tj CIKI PIKI ))))))) Ir dar ta alkune kur ranka sulinkus galeju but truputi ilgesene Ajsq ce tik mano nuomone , galbut ir klystu tad nepyk
                  Uj nepykit jei pasikartojau su virs manes ejnanciais Zmogiukais
                  Paskutinis pakeitimas nuo Benulis; 2009-11-30, 18:14.

                  Comment

                  • Dark-Tarou
                    I'm a woman on a mission


                    • 2008 07 14
                    • 486

                    Aš nesutinku su Arnos požiūriu į digital meną ir net nesiruošiu kelt diskusijų, nes tai yra visiškai SUBJEKTYVUS dalykas. Jau atrodo, kad kiekienas prisėdęs prie kompiuterinės programos pradės šedevrus kurti... Tai nėra lengva, tai SUNKU. Man tiesiog šlykštu girdėti tokį įvertinimą, kai tu zubrini darbą visą SAVAITĘ ir jis yra atstumiamas, nes kažkas tiesiog nepripažįsta kompiuterinio piešimo. Tai yra tas pats darbas, tas pats įdirbis, savo žinių parodymas, tik efektas ir atlikimo būdas skiriasi. Su kopiuteriu tapoma, tik kuo tai skiriasi, kad nereikia laukti kol dažai išdžius, kad turi po ranka visas priemones kurių net neturėtum galimybės išbandyti, taip, tai palengvina darbą, bet tai nepadaro jo BEVERČIO, neparodančio meninko sugebėjimų ir originalumo. Štai ir aš reiškiu savo taipogi SUBJEKTYVIĄ nuomonę, tiesiog nemėgstu vienašališkumo.

                    O jei kalbant būtent apie mano darbą, aš net nesitinkiu tų tobulųjų dabrų piešt, kuriuos, kaip sakai, taip reta surast, man tik 17 metų, stengiuos tiek kiek leidžia mano patirtis, bet esu užsispyręs asmuo ir nesiruošiu stovėti vietoje.
                    /// http://dark-tarou.mybrute.com

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      Bendras mano ir Jogarasu darbelis....
                      Maniske mergina in kimono

                      Spoileris:


                      Comment

                      • Sendokai
                        I don't care

                        • 2009 09 12
                        • 84

                        Autorius Horkis
                        Bendras mano ir Jogarasu darbelis....
                        Maniske mergina in kimono

                        Spoileris:
                        Ryškiai matosi stilių skirtumas Man patinka tavo ryškios linijos ir toks savotiškas ryškus piešimas
                        Visokių būna, visokių ir reikia.

                        Comment

                        • arna
                          emptiness

                          • 2006 06 20
                          • 1064

                          labai ilgas komentaras Dark-Tarou

                          Autorius Dark-Tarou
                          Savaitės senumo ir vėl contestui~ Wish me luck guys~
                          http://dark-tarou.deviantart.com/art...llen-144635119
                          Spoileris:
                          Autorius Dark-Tarou
                          Aš nesutinku su Arnos požiūriu į digital meną ir net nesiruošiu kelt diskusijų, nes tai yra visiškai SUBJEKTYVUS dalykas. Jau atrodo, kad kiekienas prisėdęs prie kompiuterinės programos pradės šedevrus kurti... Tai nėra lengva, tai SUNKU. Man tiesiog šlykštu girdėti tokį įvertinimą, kai tu zubrini darbą visą SAVAITĘ ir jis yra atstumiamas, nes kažkas tiesiog nepripažįsta kompiuterinio piešimo. Tai yra tas pats darbas, tas pats įdirbis, savo žinių parodymas, tik efektas ir atlikimo būdas skiriasi. Su kopiuteriu tapoma, tik kuo tai skiriasi, kad nereikia laukti kol dažai išdžius, kad turi po ranka visas priemones kurių net neturėtum galimybės išbandyti, taip, tai palengvina darbą, bet tai nepadaro jo BEVERČIO, neparodančio meninko sugebėjimų ir originalumo. Štai ir aš reiškiu savo taipogi SUBJEKTYVIĄ nuomonę, tiesiog nemėgstu vienašališkumo.


                          Spoileris:
                          Dark-Tarou, galima bandyti vertinti tavo darbelį kaip kad visi čia daro: atkreipti dėmesį į įvairius techninius, spalvinius, statinius, dinaminius ir dar eilę kitokių niuansų. Galima, taip sakant, šlifuoti tavo darbą ir tuo pačiu per argumentuotas pastabas ar kritiką skatinti tave tobulėti.
                          Nelabai suprantu, kur randi tavo darbo nuvertinimą manajame komentare? Juk jis visai mielas, tik.... toks pats kaip vienas iš tūkstančių esančių interneto platybėse. Tai nėra nuvertinimas, tai, manau kaip tik tavo įvertinimas kaip standart digital artist tam tikro kūrybinio pajėgumo.
                          Sutinku, kad kompiuteriu irgi reikia atlikti nemažai darbo, bet...

                          Noriu papasakoti trumpą istoriją: kažkada vienas pagyvenęs piešimo dėstytojas man atvirai pasipasakojo, kad iki šiol gailisi, kad kai studijavo Leningrado Meno Konservatorijoje (nepamenu kaip tiksliai ji tada vadinosi) neklausė savo pedagogų patarimų gylintis į piešimo akademinius pradmenis, gylintis į žmogaus anatomijos studijas, ir į eilę kitų jam atrodžiusių nuobodžių ir reikalaujančių pastangų dėstomų dalykų. Vietoj to, mano pašnekovas, jausdamasis jaunas, kūrybingas, veržlus ir turintis beribę fantaziją, jis buvo linkęs iš karto kurti "savo" meną, ieškoti naujovių, atradimų ir įvairių saviraiškos priemonių. ...Praleisiu eilę jo gyvenimo metų ir pabaigai pasakysiu, kad jis taip ir neįlipo į tą Olimpą, nors jautėsi tuo metu esąs jo 110% vertas. Ir jis iki šiol gailisi, kad neklausė senų ir patyrusių savo pedagogų, kad taip ir neišmoko tų bazinių, "akademinių" dalykų, kurie, kaip jis prisipažino, būtų žymiai palengvinę jo tolimesnį kūrybinį kelią. O tokių kaip jis "modernistų" yra pilna visur ir jų "menas" (tiap-liapt) begalo panašus ir neįskaitomas. Tad ir vertė ar viso to įvertinimas atitinkamas.

                          Dark-Tarou, noriu pasakyti, kad nors ir gražiai nupaveikslavai savo darbelį, bet kaip minėjau, tokių begalės. Tavoji menininkės tapatybė tiesiog paskęsta jūroje lygiai tokių pat kaip ir tu kūriančių savamokslių, ar mokslių, bet kurie tiesiog linkę ignoruoti tam tikrus Meno dėsnius. Jei nori likti ir toliau viena iš >2,000,000 vienodai kūriančių, - prašau, būsi tik lašelis toje jūroje; jei nori eiti savo, kaip Menininkės, Kūrėjos Keliu, turėsi atrasti save ir tai, kad turėsi, arba tiesiog privalėsi įdėti daug pastangų įvairioms studijoms (ir ne tik kaip pasinaudoti tos ar kitos programos teikiamamais privalumais; turėsi išmokti pačių paprasčiausių, bet ir tuo pačiu sudėtingiausių piešimo, kompozicijos dalykų).

                          Viena iš AZ menininkių gražius kompiuterinius paveiksliukus čia savo įdėdavo; bet kai įdėjo pieštus ranka, supratau, kad ji visai nemoka piešti. Tiesa, pas ją jau yra progresas.
                          Kompiuteriu galima sukurti labai gražių darbų: vieni be galo techniškai atlikti, kiti be galo originalūs. Viskas priklauso nuo žmogaus sugebėjimų. Bet tie sugebėjimai per eilę studijavimo ir darbo metų atsiskleidžia (žinoma, jei jaunuolis genijus, tai jo kūrybinis potencialas atsiskleidžia dar anksčiau). Dabar Dark-Tarou nori būti Menininkė, kompiuterizuoti savo idėjas pilnai kaip tapytoja tapanti savo paveikslus. Bet ką sakyti, jei pažvelgus į tavo darbą matai galybę klaidų? Ar ne teisingai nuskambėtų: vaikeli, gal dar eik pasimokinti?

                          Tad galutinis (mano) vertinimas priklauso nuo to, į kokią nišą save statai: jei esi pradedanti, tai vertinant kaip pradedančią - sakau visai neblogas darbelis; jei save nori laikyti perspektyvia gražiai kūriančia - tada sakau, kad tam, kad viskas tavo darbe atrodytų gražiai, turėsi nueiti dar labai ilgą kelią. Kelio ilgumas ar trumpumas priklausys nuo tavo įdėtų pastangų.

                          atrodo baigiau.... ir apie ką aš čia tiek daug rašiau?

                          Comment

                          • Kuroi Tsubasa
                            Department of Inquisition

                            • 2009 09 09
                            • 391

                            Horki,
                            Grazus piesinis, idomus derinys gavos, bet tas rutulys kazkoks nei sioks nei toks ir merginos burna nevisai toje plokstumoje(na, bent jau man taip atrodo).
                            No one can restrain me with logic



                            Comment

                            • Benulis
                              Forumo maniakas

                              • 2008 10 04
                              • 404

                              Autorius Horkis
                              Bendras mano ir Jogarasu darbelis....
                              Maniske mergina in kimono

                              Spoileris:
                              Viskas labai grazu, ypac kunas bet galva zudanti... Nzn gal reiktu paparaktikuot daugiau stiliu kaip Visiska MAnaga ir antraip, realistiska MARVEL ar DC Sekmes.

                              Comment

                              • Red_Elf
                                pandų karai :D


                                • 2009 05 07
                                • 1112

                                Autorius Horkis
                                Bendras mano ir Jogarasu darbelis....
                                Maniske mergina in kimono

                                Spoileris:
                                na taip, stiliai tikrai skiriasi, bet man tai patinka, nes susidaro įspūdis, jog nors jie iš skirtingų pasaulių, bet tai nėra kliūtis, kuri trugdytų jų sajungai
                                mergina nupiešta puikiai, tik užkliūna super duper apvaliai tobuli papai, per daug nerealistiški, tokios tobulybės pasaulyje nėra... veide labai išsiskiria antakiai, tolimesnė akis per maža, net jei ji ir nutolus, o lūpos truputuką ne toje viejoje, bet šiaip ji net labai graži
                                priekaištai jam: per staigiai jo apatinė dalis išnyksta, vizualiai geriau atrodytų, jei ji nyktų nuo pėdų (gal kitiem ir kitaip...), o ranka ka=kaip trumpa atrodo, daugiau neturiu ką prikišt, jo veidas laaabai gerai pavykęs
                                puikus vaizdelis
                                Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2009-11-30, 23:04.

                                Comment

                                Working...