Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dark-Tarou
    I'm a woman on a mission


    • 2008 07 14
    • 486

    pilkasis_kardinolas: supranti, tai, kad nepieši, nereiškia, kad gerų idėjų negali būt (mes čia ale krūti artistai negalime tokio paprasto dalyko sugalvot >__<) jeigu nebūčiau šikna tai pataisyčiau, bet aš labai tingiu taisyt senus darbus ~__~ (kitąkart tave pataranuosiu, kai backgroundų dilema iškils xD) Dėkoju~

    Jin: Kitais metais laukit staigmenos xDDD (nebent ant greičio kokią nuskečuočiau xD)

    P.S: Kokie jūs šian aktyvūs komentatoriai xD
    Paskutinis pakeitimas nuo Dark-Tarou; 2009-10-30, 19:46.
    /// http://dark-tarou.mybrute.com

    Comment

    • chibi_nemiga
      Rimtas forumo narys

      • 2008 08 01
      • 117

      Keista, kad visiem taip užkliuvo ta balta spalva Dark-Tarou piešiny. O.o Man kaip tik patinka, nes jei būtų buvus kokia ragana ar šiaip oranžinės ir juodos derinys, pažiūrėčiau į tą piešinį ir pamirščiau, kaip ir daugelį kitų standartinių. Pati apranga kieta.:3
      Aišku, fono pritrūko visgi, bet taip pat reiktų ko nors originalesnio. Moliūgai tik sugadintų įspūdį. Deja, neturiu jokių pasiūlymų.:/

      Comment

      • Jin
        Crazy Weirdo

        • 2009 02 06
        • 242

        Autorius chibi_nemiga
        Keista, kad visiem taip užkliuvo ta balta spalva Dark-Tarou piešiny. O.o Man kaip tik patinka, nes jei būtų buvus kokia ragana ar šiaip oranžinės ir juodos derinys, pažiūrėčiau į tą piešinį ir pamirščiau, kaip ir daugelį kitų standartinių. Pati apranga kieta.:3
        Aišku, fono pritrūko visgi, bet taip pat reiktų ko nors originalesnio. Moliūgai tik sugadintų įspūdį. Deja, neturiu jokių pasiūlymų.:/
        Žodžiu, balta daugiausia asocijuojasi su gerais dalykais, angelais, dangum na ir viskas kas yra gera. Tuo metu juoda, su mirtim, giltine, kapinėm. Įsivaizduok ateina giltinė apsirengus baltai, manau tai tikrai nesukeltų tokios baimės, jei galima taip pavadint, nei balta. Pagauni ką noriu pasakyt?
        P.s. srroy jei į offtopic'a nuvariau.
        Paskutinis pakeitimas nuo Jin; 2009-10-30, 21:29.

        Comment

        • Baka
          For Christs Sake

          • 2007 09 11
          • 133

          Siaip man kaiptik patiko, kad giltine nestandartine.
          Labai primine matyta arios klipa kur ateina giltine atrodanti kaip maza miela mergaite, tuo tarpu "gyvenimas" kaip jau gana grazi moteris. Zodziu nereik perdaug prisikabinti prie standartu.
          Nu i aisku gero helloweeno

          Comment

          • Jin
            Crazy Weirdo

            • 2009 02 06
            • 242

            Autorius Baka
            Siaip man kaiptik patiko, kad giltine nestandartine.
            Labai primine matyta arios klipa kur ateina giltine atrodanti kaip maza miela mergaite, tuo tarpu "gyvenimas" kaip jau gana grazi moteris. Zodziu nereik perdaug prisikabinti prie standartu.
            Nu i aisku gero helloweeno
            -----Offtopic----
            Visų pirma ten nupiešta negiltinė(aš taip manau nes nepanašu) Aš tą giltinę daviau kaip pavyzdį.
            -----Offtopic----

            Comment

            • Džiro sesė
              X - Crime of visual shock


              • 2005 11 12
              • 604

              Spoileris:

              Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

              Comment

              • Spirit of Nightmare
                !,,!_ (-_-) _!,,!

                • 2008 10 17
                • 209

                Autorius Džiro sesė
                Spoileris:
                Puikiai tinka piešinys Helovyno proga. Tik labai jau trūksta fono - kokio nors tamsesnio ar pan. Ta kaukė tai labai gerai atrodo ir dar tas keistas padaras užsilipęs ant pečių.




                Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  Nū ir aš pasirodysiu... Čia, mat kažkaip grįžau po ilgo laiko tarpo.

                  http://derogatorylt.deviantart.com/a...Hide-141538067
                  http://derogatorylt.deviantart.com/art/Darker-141563130
                  http://derogatorylt.deviantart.com/a...host-140011936
                  http://derogatorylt.deviantart.com/a...rt-I-140150191
                  http://derogatorylt.deviantart.com/a...rt-I-141544544

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    pumpkin pumpkin zi best

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius Džiro sesė
                      Spoileris:
                      Labai gražus paveikslas. Plaukai gražiai išsiskiria iš fono, todėl gal ta balta spalva pagrinde ir neblogai. Piešinio neapkrauna.
                      Spoileris:
                      Kaklas, kaukė bei tas padaras ant pečių irgi gražiai žiūrisi.
                      Tačiau man truputį kliūva sprendimas raudonais ornamentais puošti jos apdarą, bei surišti ją raudona virve.
                      Jos apdarą pašviesinus, labiau išryškėtų padaro letena ant jos peties. Galų gale ir virvė mėlyname fone labai jau traukia dėmesį.
                      Galvos raištis dėl kontrasto nebuvimo atrodo truputį tamsesnis, nei apdaras.
                      Ir dar. Gal čia tik man to pritrūko, tačiau pasigedau rankovių (ar ji čia į kilimą suvyniota?). Nežinau, gal tokių apdarų ir būna, bet man trūko bent menkų rankovės užuominų (na, kad ornamentas nebūtų toks nuoseklus, gal koks neatitikimas).

                      Tiek neprofesionalių mano pastabų - čia daugiau pamąstymas apie tai, ko reikia, kad šis piešinys būtų super, dabar įvertinčiau tik kaip labai gerą

                      Comment

                      • HellKid
                        ^.^

                        • 2009 03 31
                        • 67

                        Džiro sesė, kaklas man biski per ilgas bet jai jis specialiai toks ilgas viskas
                        Derogatory`, viskas grazu tik 3 piesinyje pritruko spalvu

                        Comment

                        • Horkis
                          Kritikuosiu žiauriai


                          • 2005 12 23
                          • 637

                          Nu ka ilgai nesirodziau, bet kad ziauriai ner kada paisyt.... nu va toki darbeli idesiu paisyta per langus...
                          Spoileris:

                          Nekreipkit demesio kad ta ranka neteisingai npiesta bet neisejo kitaip... nemoku dar..


                          Comment

                          • HellKid
                            ^.^

                            • 2009 03 31
                            • 67

                            Autorius Horkis
                            Nu ka ilgai nesirodziau, bet kad ziauriai ner kada paisyt.... nu va toki darbeli idesiu paisyta per langus...
                            Spoileris:

                            Nekreipkit demesio kad ta ranka neteisingai npiesta bet neisejo kitaip... nemoku dar..
                            Na piesinys neblogas tik ta ranka klaiki taip pat zandikauli pasiziurek kaskoks neproporcingas man atrodo Tiek mano neprofesanalios nuomones..

                            Comment

                            • Derogatory`
                              Loki'd


                              • 2007 10 06
                              • 350

                              Hellkid > na, dėkui, bet tame piešinyje ir idėja buvo, kad tik tą violetinį dalyką ant veido pabrėžti, minimaliai akcentuoti.
                              Airi > smagu, kad patiko x3

                              Ir naujienėlė...
                              http://derogatorylt.deviantart.com/a...-Her-142304794
                              Paskutinis pakeitimas nuo Derogatory`; 2009-11-02, 22:28.

                              Comment

                              • Derogatory`
                                Loki'd


                                • 2007 10 06
                                • 350

                                Dėkoju. O konkrečiau? Kas su proporcijomis negerai.
                                Mat aš kol kas nieko neproporcingo nematau, mergaitės proporcijos... Jos nėra kaip suaugusio asmens. ; )

                                Comment

                                Working...