Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Derogatory`
    Loki'd


    • 2007 10 06
    • 350

    Menas nėra blogas, jeigu tu nesugebi jo suprasti, juo nesidomi ir jo nesupranti. Leonardas da Vinčis išvis buvo didis Renesanso žmogus, ne tik menininkas, bet mokslininkas ir atradėjas. Kaip žinia, anatomijos pradininkas. Ir jo eskizai vis dar naudojami anatomijos knygose. O Mona Liza vis tiek yra šedevras, kad ir jo nesupranti. Ir galbūt palyginti kelių valandų PS darytą darbą su kelių metų triūsu nėra taip jau logiška.
    O geriausia žinoti tai, ką sakai, nes gali pasirodyti nelabai išmaningas žmogus.
    Mano nuomonė.

    Apie Dark-Tarou darbą, man ta ranka, vis tiek atrodo per daug "užkišta" už nugaros. Aišku, žavi koloritas, kaip ir minėjau. Ir lengvas spalvinimas. Aišku, tai jau tavo darbų savybė, stilistika. Ir džiugu, kad produktyvumas didėja.

    Comment

    • Dark-Tarou
      I'm a woman on a mission


      • 2008 07 14
      • 486

      I heard you like guitars~ http://dark-tarou.deviantart.com/art...Role-139939867
      /// http://dark-tarou.mybrute.com

      Comment

      • Anita
        The watcher..

        • 2008 03 23
        • 132

        Dark-Tarou, mano nuomone, tas darbas su lele, tai pats geriausias koky esu machius ish tavo.. Net nzn ka pasakyt, tikrai gali parduot .. woah.. Pati pasikabinchiau ant sienos mielu noru.. (kaip uzhsimaniau dabar jy turet XD) Taip ir toliau ..
        O del meno.. Tai.. kaip kas nori - taip supranta.. Nebutinai tas paveikslas , kuris kabo muziejuj, man turi butinai patikt.. O jei nepatinka, tai nereishkia, kad esu idijote.. (ghmm.. ar ne?) Zodzhiu, nusishnekejau, bet del palyginimo, velniam zhmogu uzhsipult daba.. Jam taip atrode - taip pasake.. Visai nebijau, kad pavadins mane neishmanele , bet Mona Liza ir man visai nepatinka.. tegu bus ji ten shedevras tokis ir anokis.. Man daug fainesni paprastu zmoniu darbai chia..

        Comment

        • Horkis
          Kritikuosiu žiauriai


          • 2005 12 23
          • 637

          Nzn ar sis darbas vertas cia but bet tiek to...
          Spoileris:


          Comment

          • Doommuks
            Rašo

            • 2009 02 22
            • 157

            Na aš ne žinovas, bet manau, kad tikrai geriau žiūrėtūsi šitas paveiksliukas jeigu su pieštuku (ar kuo tu čia piešiai) padarytum kaip ir šešėlius ant tų šarvų, ar tam tikrus tamsius atspalvius. Tiesiog pagyvėtų visas piešinys

            Blogging like a moron

            Comment

            • TeisusKas
              Animal Liberation

              • 2008 12 04
              • 127

              Doommuks Horkio piešinys dar nenuspalvintas. Kai bus nuspalvintas bus ir šešėliai.( bent jau tikiuos , kad jis šį darbą nuspalvins)

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
              Smart Boy Alex

              Comment

              • Horkis
                Kritikuosiu žiauriai


                • 2005 12 23
                • 637

                Ja pradejau ir baigiau... Dam mano copikai jau prastai paiso... ech ka padarysi...
                Spoileris:


                Comment

                • Dark-Tarou
                  I'm a woman on a mission


                  • 2008 07 14
                  • 486

                  Kai baigiasi kopikai būna tragedija ~___~

                  http://dark-tarou.deviantart.com/art...Hair-140373634
                  /// http://dark-tarou.mybrute.com

                  Comment

                  • Izzo
                    one vs all, DIE AZ!



                    • 2007 02 25
                    • 1530

                    Autorius Horkis
                    Ja pradejau ir baigiau... Dam mano copikai jau prastai paiso... ech ka padarysi...
                    Spoileris:
                    Poza, perspektyva jėga, bet veidas labai nenatūralus, dirbtinas atrodo. Reiktų padirbėt su emocijom
                    SCREW YOU, PEOPLE!

                    Comment

                    • Lust
                      a.k.a Yurla


                      • 2006 12 17
                      • 274

                      Greitu metu imesiu ka nors rimtesnio -___-
                      http://yurla.deviantart.com/art/Kenshin-140914733
                      Lust-Yurla @ DeviantArt

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        OMFG , man čia atrodo kaip pasityčiojimas is Kenshino.....
                        Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2009-10-21, 15:59. Priežastis: geriau kai ka nutylesiu...


                        Comment

                        • Baka
                          For Christs Sake

                          • 2007 09 11
                          • 133

                          Lust > Tamsia nakti, rusyj, be elektros slepiasi penki negrai, surask juos... vercian i zmoniu kalba piesinio beveik nesimato mat fonas perdaug tamsus/perdaug vienodos spalvos su veikeju.
                          O.o

                          Comment

                          • Bardakas
                            Žmogus Ne





                            • 2005 09 22
                            • 1462

                            Autorius Lust
                            Greitu metu imesiu ka nors rimtesnio -___-
                            http://yurla.deviantart.com/art/Kenshin-140914733
                            Vaje, jei nebūtų rando ir užrašo, kad čia Kenshinas, tai nė nebūčiau pagalvojęs, kad jį ir piešei.
                            Trumpai drūtai: pečiai platesni nei pas bičus iš Fist of the North Star, veida platus, o akys rodos tiesiog įmestos į jo plokštumą, ausys paslėptos už nugaros, burna eina lyg veidas būtų tiesus, o nosis pakreipta (arba čia išvis viskas į šoną pastumta ir kreiva), spalvos išsiliejusios į visus kraštus, išlenda iš už line-art'o, fonas nykus ir per tamsus, plaukai - kaip užmestas perukas.
                            Čia galima pavadint tik doodle, nedaugiau ir iš tavęs tikimasi kažko daugiau nei čia pamatytą. Persigrupuok piešime.

                            Dark-Tarou eina teisinga kryptimi ir matosi tobulėjimas, jos net paprastesni piešinukai iš dabar pateikiamų gražiai žiūrisi ir spalvinimas tapybiškas kartais matosi (kas man itin miela širdžiai), tiesa klaidų irgi galima pastebėti su anatomija kartais, bet bendram vaizde, kad ir ta mėlynplaukė neblogai išėjo. So keep up the good work.
                            Maybe on Earth, Maybe in the Future
                            sigpic
                            Kurokawa idėjinis lyderis
                            Lėtai keičiu slaptažodžius

                            Comment

                            • Horkis
                              Kritikuosiu žiauriai


                              • 2005 12 23
                              • 637

                              cia tokia improvizacija sukuriau... piestukai, spalvoti piestukai, tušas, copicai....
                              Spoileris:


                              Comment

                              • TeisusKas
                                Animal Liberation

                                • 2008 12 04
                                • 127

                                Horki dešnės rankos kumštis blogai nupieštas , tiksliau rodomasis pirštas (jis tūrėtų būt visas sulenktas) taip pat ir kaires rankos nikštys kažkos išlūžęs atrodo. O šiaip tai gražus darbas. A tiesa , plaukai nepatinka, kažkokie keistai krintantys ant kaktos.
                                Paskutinis pakeitimas nuo TeisusKas; 2009-10-23, 13:42.

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
                                Smart Boy Alex

                                Comment

                                Working...