Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dark-Tarou
    I'm a woman on a mission


    • 2008 07 14
    • 486

    Autorius Laarf
    nebutinai piesiniuose zmogus turi buti proporcingas idealiai
    Tai o pagal ką mes tada turime vertinti piešinius? Jeigu jau kažkas sukūrė pradedančiuosius tai, deja, skirstymas bus. DAUG dailininkų prifesionalų paišo nepraporcingai ir pan, bet matosi toks dalykas kaip jų stilistiką, kuri GERAI žiūrisi erdvėje ir aišku spalvinimas, linijos. Čia ne tik blogai su proporcija, bet ir su ANATOMIJA, spalvinimu, backgroundu. (nėra taip baisiai, bet tiesiog "pirmokiškai", aš labai priekabi prie kompiuterinio spalvinimo.)

    Šito žmogaus pažengimas nuo kitų pažengusiųsjų skiriasi TIK tuo, kad nuspalvonta su PS, kas nėra iškart bilietas į "geresnį piešinį". Aš tik noriu pasakysi, kad jeigu tokius piešinius paliekam čia, tai tada neškit čia pusę pradedančiųjų keverzionių.

    Aš išvis esu prieš dvi skirtingas gijas čia, bet atsiprašant, jeigu leidot susikurt tokiam dalykui, tai teks pakęst tokius dalykus.
    /// http://dark-tarou.mybrute.com

    Comment

    • Baka
      For Christs Sake

      • 2007 09 11
      • 133

      Dark-Tarou > tai get firendly with your friendly local admin or mod, ask him to close these two threads, and make a new one. Then be silent and say you didnt have anything to do with it
      O jei rimtai manau tiesiog temos/laisko adminams modams uztektu, kodel turetu buti viena, o ne dvi temos.

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        Jokių laišku ar kito laiko gaišimo čia nereikia, buvo daug kartu aprašytą ir pasakytą dėl ko yra dvi gijos ir gerai, kad taip yra, mažiau šurmulio ir flame'o bus.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • Laarf
          mastermind.

          • 2009 06 23
          • 79

          Autorius Dark-Tarou
          Tai o pagal ką mes tada turime vertinti piešinius? Jeigu jau kažkas sukūrė pradedančiuosius tai, deja, skirstymas bus. DAUG dailininkų prifesionalų paišo nepraporcingai ir pan, bet matosi toks dalykas kaip jų stilistiką, kuri GERAI žiūrisi erdvėje ir aišku spalvinimas, linijos. Čia ne tik blogai su proporcija, bet ir su ANATOMIJA, spalvinimu, backgroundu. (nėra taip baisiai, bet tiesiog "pirmokiškai", aš labai priekabi prie kompiuterinio spalvinimo.)

          Šito žmogaus pažengimas nuo kitų pažengusiųsjų skiriasi TIK tuo, kad nuspalvonta su PS, kas nėra iškart bilietas į "geresnį piešinį". Aš tik noriu pasakysi, kad jeigu tokius piešinius paliekam čia, tai tada neškit čia pusę pradedančiųjų keverzionių.

          Aš išvis esu prieš dvi skirtingas gijas čia, bet atsiprašant, jeigu leidot susikurt tokiam dalykui, tai teks pakęst tokius dalykus.
          Su tavo postu apie kitka sutinku, taciau ne apie anatomija. Kitas klaidas derejo Derogatory` pamineti, pries siunciant i pradedanciuju gija.

          Tolimesne zinute nera skirta niekam asmeniskai.

          Taip pat, jeigu varginates rasyt zmogui kazka apie jo darba, kritikuojant kitaip sakant, ir jeigu uzkliuva kazkas paaiskinkit issamiau,pvz kodel nepatiko, kaip pakeisti deretu, galbut duot naudingu patarimu tobulejimui. o ne:" tas ir tas nepatiko, eik is cia" .
            ▲
          ▲ ▲
          Spoileris:

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            Paskutinei vasaros dienai nuspalvinau seniai piesta piesineli...
            Spoileris:


            Comment

            • bronzine
              music freak *

              • 2009 04 12
              • 149

              Horki graziai nuspalvinai :] viskas derinasi atrodo kaip tikra ;DDDD seseliai ir apsvietimas yra :] viskas puiku ;DDD
              if life gives u lemons...
              then make a lemonade ;3

              Comment

              • Baka
                For Christs Sake

                • 2007 09 11
                • 133

                Horki, kadangi senas piesinys tai pozos taisyklingumo neminesiu. Bet kas del spalvinimo, tai manau labiau dar reiktu pasistengti su apsvietimu, tiesiog labai sunku nuspresti is kur yra apsvietimas, tarkim veidas, krutine rodo jog is priekio, rankos jog is desines, tuo tarpu kepure rodo jog ir is kaires ir desines ir virsaus. uzpakaline dalis isvis rodo i apsvietima nepatenka, keistai kazkaip.
                Beje is pliusu labai patiko lineartas, labai puiku jog varijuoji liniju storiu, suteikia paveikslui gyvumo.

                Comment

                • Dark-Tarou
                  I'm a woman on a mission


                  • 2008 07 14
                  • 486

                  Mano collab'as su žavingaja ----> http://linaku.deviantart.com/

                  http://dark-tarou.deviantart.com/art...pped-135640663

                  Lina lineartas, aš spalvos :]
                  /// http://dark-tarou.mybrute.com

                  Comment

                  • donatass
                    Narys
                    • 2009 08 28
                    • 78

                    noriu paklaust jus cai piesiate su ranka ar su kompiuteriu? ir su kuom spalvinate? ir dar noreciau paklaust ar paciam savarankiskai imanoma ismokt gerai piest siaip nesu ejas nei y dailes mokykla niekur ir piesiu nekaip bet labai noreciau ismokt gerai piest labai
                    Paskutinis pakeitimas nuo donatass; 2009-09-02, 19:19.

                    Comment

                    • Horkis
                      Kritikuosiu žiauriai


                      • 2005 12 23
                      • 637

                      As nepaisai isvis is su kompu.... (neskaitant poros fail darbu)
                      Pagrinde paprasti piestukai, kartais spalvoti arba tusas + copikai


                      Comment

                      • Dark-Tarou
                        I'm a woman on a mission


                        • 2008 07 14
                        • 486

                        Dailės mokykla=erdvės kai koks suvokimas, kuris priklausys tik nuo tavęs. Išvis, nepažįstu nei vieno žmogaus, kuris išmoko piešt mokyklos pagalba, jie dažniausiai piešia patys, praktikuojas, o mokyklos tai tik pagilina ka\ką ir tai, ne kiekvienam. Taigi praktikuokispraktikuokispraktikuokis.

                        Čia žmonės piešia su viskuo. Yra kaip tik tema http://www.animezona.net/forum/showt...901#post145901
                        /// http://dark-tarou.mybrute.com

                        Comment

                        • Džiro sesė
                          X - Crime of visual shock


                          • 2005 11 12
                          • 604

                          Greitas eskiziokas~
                          Paišiau be pieštuko ir specialiai deformavau~

                          Spoileris:

                          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                          Comment

                          • MitsukiChan
                            Psychosocial.
                            • 2009 06 22
                            • 14

                            Žmonės, pavydžiu dėl tablečių. T.T

                            Comment

                            • Nakviša
                              DragonFly

                              • 2008 09 03
                              • 180

                              Džiro sese> kaip ir dažniausiai, trūksta fono, kad ir pačio papraščiausio aišku čia eskizas, tai atleistina. Ir nebijok taip tų pėdų parodyt... tikrai labai nefaina kai kojos nukertamos tokioj vietoj... Žinau, kad pėdas taisyklingai nupiešti nelengviau nei rankas, bet internetas kište prikištas referencų, tik nepatingėk paieškot ir daugiau niekada nebebijosi piešti pilnos figūros! :} sėkmės

                              Ai, o dėl fono, tai gali tiesiog papaišyt kokių judėjimo linijų ar kažkokių aplinkos užuominų ir darbas iškart gyviau atrodys :}
                              Bet šiaip, man patiko išlaikai savo stilistiką. Kringeliuotas stilizuotas ranka/padaras tikrai žavus :}

                              Comment

                              • Horkis
                                Kritikuosiu žiauriai


                                • 2005 12 23
                                • 637

                                Nakviša jei nepaiso pedu, tai nereiskia kad nemoka.... Beje ne be reikalo pas Džiro sesę yra po niku užrašas - Menininkas..... jį ne kiekvienas gauna


                                Comment

                                Working...