Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nattychan
    Naujokas
    • 2008 12 01
    • 13

    atsiprasau perkeliau i pradedanciujiu keverzones

    Comment

    • Baka
      For Christs Sake

      • 2007 09 11
      • 133

      Ir kuo jums tas piesinys buvo prastas?
      Nes vienintelis uzkliuves dalykas tai platforma, kazkaip nesiziuri, o visa kita puiku, veikeja nupiesta teisingai, spalvos neblogos.

      Zodziu baikit cia issidirbinet su tais standartais, nes isvis tada pazengusiuju galerija tuscia butu...

      Comment

      • mylichka
        laižiakas į skruostą


        • 2007 12 28
        • 223

        Baka, palygink nattychan darbą su Lust, juk abi piešė tą patį personažą. Tecnikos įvaldymo lygis žymiai skirias. Dar trūksta nattychan šiek tiek įgūdžių.
        Ass.as.sin.

        Comment

        • Helicon2
          yra ir geresnių nei aš

          • 2009 04 14
          • 55

          kai gausiu kokį fotiką, savo skūlpturas kelias galėsiu įmest

          Comment

          • Dzei_
            Naujokas
            • 2009 08 04
            • 11

            Kaip čia viskas gražiai.. Aš irgi noriu taip mokėti piešt

            Comment

            • Dark-Tarou
              I'm a woman on a mission


              • 2008 07 14
              • 486

              Autorius mylichka
              Baka, palygink nattychan darbą su Lust, juk abi piešė tą patį personažą. Tecnikos įvaldymo lygis žymiai skirias. Dar trūksta nattychan šiek tiek įgūdžių.
              O dabar įsivaizduok, kad jos abi piešia SKIRTINGAIS stiliais. Čia pirmas dalykas, antras aš irgi nesutinku su šitais nusistovėjusiais standartais. Priimkit naujų žmonių pagaliau!
              /// http://dark-tarou.mybrute.com

              Comment

              • kypshius
                Rašytojas



                • 2007 04 17
                • 254

                Autorius zhmogeliukas
                O man atrodo, kad kypshius tai ir turėjo omenyje. Juk kabutėse~
                sh*t, susivėliau su tom kabūtėm, man tai patiko ir tikrai ne tokio lygio, kaip pradedanžiuosiuose. puiki PS technika. nesuprantu, ko čia išvarėt žmogų?

                Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                Comment

                • Bardakas
                  Žmogus Ne





                  • 2005 09 22
                  • 1462

                  Na aš laukiu kol kas to skuptoriaus darbų, nes akis erzina vien animešnikiniai piešiniai, komentuot nebesinori. Dėl tos mergaitės kuri čia įmetė tą piešinuką, tai nėra baisu ar, kad reiktų tremti į pradedančiuosius, tiesą sakant trūko piešinių vertinimui, nes šis buvo gan paprastokas (su kelipom klaidom beje), gan neįdomi povyza mergaitės. Nereik visko lygint su Lust, pas ją, kad ir kokie spalvingi darbai, tačiau klaidų irgi yra ir ne visi turi atikinėt taip pat tuos darbus. Šiuo atveju Dark-Tarou teisi.
                  Maybe on Earth, Maybe in the Future
                  sigpic
                  Kurokawa idėjinis lyderis
                  Lėtai keičiu slaptažodžius

                  Comment

                  • Dark-Tarou
                    I'm a woman on a mission


                    • 2008 07 14
                    • 486

                    Štai tau Bardakai ne animešnikinis darbas, kaip tik į temą. Šiaip čia entry vienam konkursui, kur reikia nupiešti vienos moteriškės komikso personažus.

                    http://dark-tarou.deviantart.com/art...hine-132231579
                    /// http://dark-tarou.mybrute.com

                    Comment

                    • Anita
                      The watcher..

                      • 2008 03 23
                      • 132

                      ech.. jau shiektiek pykina nuo pieshiniu : "sedi", "stovi".. chia pasmane irgi pilna tokiu. :/ tai pagalvojau, kad shiektiek "kitokiu pozu" ne pro shal butu..

                      Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2009-08-06, 19:25.

                      Comment

                      • Integra
                        wooooosh.

                        • 2008 12 31
                        • 265

                        Autorius Dark-Tarou
                        Štai tau Bardakai ne animešnikinis darbas, kaip tik į temą. Šiaip čia entry vienam konkursui, kur reikia nupiešti vienos moteriškės komikso personažus.

                        http://dark-tarou.deviantart.com/art...hine-132231579
                        Kawaii darbelis tik man ji per stora atrodo. Kai aš pripratus prie šakaliukų tai ir man jau rodos turbūt.

                        Autorius Dzei_
                        Kaip čia viskas gražiai.. Aš irgi noriu taip mokėti piešt
                        Jei stengsies ir mokinsies piešt tai ir išmoksi. Jai nieko nedarysi tai nemanau, kad bus kokia nors pažanga.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Integra; 2009-08-07, 08:39.
                        Dėkoju Fasian už sig'a.

                        Comment

                        • Dark-Tarou
                          I'm a woman on a mission


                          • 2008 07 14
                          • 486

                          Anita: labiausiai reik padirbėt su čiuvo kojom, nes nors ir bandyta padaryti ta perspektyva jam sėdint, bet kojos atrodo tiesiog trumpos :/ Pakomentinčiau dar, bet šiam kartui pakaks... :/

                          Bet tikrai dėkui už kažką įdomaus :]

                          Integra: vat vat, kur eina pasaulis xD Šiaip anime kaip iškraipo žmonių kūnus (ty stilistiškai juos "patvarko" tai jau žmogaus kūnas keistas atrodo... xD Bet šiaip čia tikriausiai dėl rūbų :/

                          Arba aš ko nors nepastebiu *verkia*
                          Paskutinis pakeitimas nuo Dark-Tarou; 2009-08-07, 18:11.
                          /// http://dark-tarou.mybrute.com

                          Comment

                          • Anita
                            The watcher..

                            • 2008 03 23
                            • 132

                            [QUOTE=Dark-Tarou;140543]Anita: labiausiai reik padirbėt su čiuvo kojom, nes nors ir bandyta padaryti ta perspektyva jam sėdint, bet kojos atrodo tiesiog trumpos :/ Pakomentinčiau dar, bet šiam kartui pakaks... :/



                            nu ja turbut tu teisi, dabar ir ash pamachiau kaip pasakei :/ kazhkaip keistai atrodo.. tik ten ne bandymas padaryt perspektyva bet nedapieshimas blem per ta spalvinima :/ velnias, reiks atidzhiau zhiuret kita karta.. bet va vienos klaidos kazhkodel nieks nemato.. o as per ziopluma balnakilpe ne ishtos puses nupaishiau jei realiai tai jis kojas ishsisuktu taip jodamas
                            dekui uzh pastebejima: kritika visada laukiama.. kaip kitaip klaida pamatyt
                            Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2009-08-08, 17:11.

                            Comment

                            • Dark-Tarou
                              I'm a woman on a mission


                              • 2008 07 14
                              • 486

                              Dar niekad nebuvau taip nusivylus savo piešiniu kaip dabar -_____- Man jis visiškai nesižiūri ir aš nesuprantu kodėl... Taigi maldauju, galit lygint su žeme, bet padėkit atrast tai kas jame yra blogai, labai noriu pataisyt T__T (Piešiau konkursui, draugės veikėjas)

                              http://dark-tarou.deviantart.com/art...Gods-133099190
                              /// http://dark-tarou.mybrute.com

                              Comment

                              • xipzo
                                I hate IDIOTS

                                • 2009 04 16
                                • 224

                                Autorius Dark-Tarou
                                Dar niekad nebuvau taip nusivylus savo piešiniu kaip dabar -_____- Man jis visiškai nesižiūri ir aš nesuprantu kodėl... Taigi maldauju, galit lygint su žeme, bet padėkit atrast tai kas jame yra blogai, labai noriu pataisyt T__T (Piešiau konkursui, draugės veikėjas)

                                http://dark-tarou.deviantart.com/art...Gods-133099190
                                galetu ant kaktos dar ir 3 taskas but , kaires rankos bent delnas ar pirstai galetu matytis ir juose kasnors but ar durklas ar dar kas, ant desines rankos auksciau alkunes dar 1 linijos raumens truksta manau :/ (nors nesu tikras as ne daktaras) , siek tiek krutine ,kad labiau iskelta butu ir kad plaukai truputi plaikstytus labiau ir ne taip kvadratiskai p.s. ta sviesle rankoi galetu turet keleta atspalviu pvz violetini raudona .. ta prasme but mirguliuojanti viska ta padariu man butu idealus piesinis negaileciau det ant savo dektopo ar net avataro

                                Siaip jame nieko blogo nematau
                                My Anime List <---
                                Waiting for Peacefull summer...

                                Comment

                                Working...