Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shyliz
    Dreamer

    • 2009 02 18
    • 68

    Sharp_katana nuostabus piesinis ;}

    Comment

    • kypshius
      Rašytojas



      • 2007 04 17
      • 254

      Autorius Lust
      Vasarai nutariau padraugauti su piestuku ir akvarelem :] pirmas darbas is serijos piestuku :}

      http://yurla.deviantart.com/art/Fairytale-123576315
      pagal estetiškumo taisykles portrete aplink žmogų turi būti palikta vietos. virš galvos mažiausiai puse galvos.

      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Žmonės, kad tik prisikabinti... :] yra minusų tik tokių, kuriuos galima pavadinti žmogaus kaprizu arba jam neįprastu vaizdu. Aš pati įžiūriu sau nepatinkančius dalykus (stilius, ranka...) , bet jie iškart subyra pamačius tą milžinišką subtiliai nupieštų detalių skaičių. Tikrai labai labai pamaloninai ir privertei pasakyti wow, kad ir kokios ten būtų negerybės, tai tik smulkmenos. Aišku, kiekvienas žmogui patinka skirtingi dalykai, aš nesu tokių saldybių, blizgučių fanė, bet žmones kuriems tai patinka tai tikriausiai apakinai :]
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          Pas Lustos tą elfę veido bruožai per daug išryškinti, tai yra akys, lūpos... ir atrodo gana nerealistiškai žiūront bendrą vaizdą, nes kūno tonavimas šviesesnis. Tarsi 2 skirtingi paveikslai: veidas ir visa kita. Pataisydama gali pažaist fotožopa su adjustmentais ar burn toolu su netideliu flow ir opacity.

          Autorius Dark-Tarou
          Žmonės, kad tik prisikabinti... :]
          O kam tada išvis dėt čia darbus jeigu visi tik kabinėjas?
          Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-05-27, 15:44.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Dark-Tarou
            I'm a woman on a mission


            • 2008 07 14
            • 486

            Aš turėjau omeny ankstesnius komentarus kur kabintąsi prie smulkmenų
            /// http://dark-tarou.mybrute.com

            Comment

            • Baka
              For Christs Sake

              • 2007 09 11
              • 133

              Koks tikslas paberti kruva lekstu, nieko nepadedanciu ir nereiskianciu komentaru kaip sypsenele sypsenele kaip grazu kaip grazu sypsenele sypsenele X 99^2?
              Nejau piesiniai cia dedami tam kad deti ir pakelti savo ego? Jeigu zmogus megsta piesti jis pies netgi su kritika. Jei zmogus yra ant tiek uzsispyres jog 100% nepriima kritikos ir tenori leksto kaip grazu, kitaip jis liausis pieses, tai su dvigubu atidumu reiktu ju darbus kritikuot, kad ju cia neliktu ne kvapo.
              Jeigu zmogus myli piesima ir megsta tai ka daro jam kritika tikrai nepamaisys, jis pasistengs is jos pasiimti viska kas jam, tinka.
              Beto jausdamas jog komentaras gal but buvo skirtas mano asmeniui pasakysiu, jog buvo konstruktyvi kritika, pirma - papeikta, paskui - pagirta. Jeigu dabar reik isgirti kiekviena detale tai atsiprasau, traktatu referatu nemegstu rasyt...

              Kaip grazuuuuuu %]

              Comment

              • Dark-Tarou
                I'm a woman on a mission


                • 2008 07 14
                • 486

                Aš ne apie tą kalbu... Ar aš rašiau "baikit krtikuot!" ar "kam ta tokia kritika!" bah...ne! Aš suprantu tos kritikos ir viso to reikšmę, aš ne veltui prie "žmonės, kad tik pakritikuot" padėjau smile'ą, kaip tokiam komiškam dalykui jog nėra prie ko Kaip ir prikibt tai eina prie kompozicijos ir pan. Ir, kad vėl nepradėtumėt: taip! Tokius dalykus irgi reikia pakritikuot! Rašiau, kad buvo sugriauto tipinės kritikos rutina, kad tiesiog nekritikuojama/klaidų nematoma niekame kitkame...
                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                Comment

                • hinata_angel
                  Kitty mew mew :3
                  • 2009 03 03
                  • 3

                  labukas.... aš truputį drovi, bet prižadu įdėti Sakura Shippuden ir paprasta, ir dar Sasuke greitu laiku

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    Nekraipkit demesio i ta nepavykusi rakursa....
                    Spoileris:



                    Comment

                    • Dark-Tarou
                      I'm a woman on a mission


                      • 2008 07 14
                      • 486

                      Besitvarkydama brūkštelėjau skečuką:

                      Kurį vėliau apvedžiau x3



                      Mano mangos veikėjų dizaino praktika (trūksta sagų, nes lb tingėjau piešt xD Ir čia kaip vienas mangos kadrelis, kai visi ant vieno asmens yra ganėtinai supykę... :})

                      Oh and btw, išbandžiau naujus akvarelinius pieštukus x3

                      /// http://dark-tarou.mybrute.com

                      Comment

                      • Integra
                        wooooosh.

                        • 2008 12 31
                        • 265

                        pink-japan-girl: pagal mane tau dar reik mokytis piešt labai daug.Pvz; net Horkis šitiek metų piešia, bet visvien dar dedą į pradedančiųjų giją, tai palygink savo darbus su juo ir pati nuspresk kur tau gėriau talpinti savo darbus.
                        Dark-Tarou: man jie atrodo labai pikti, net baisu daros į juos žiūrint iš arti.Bet tas vidurinis toks gražutis
                        Paskutinis pakeitimas nuo Integra; 2009-06-09, 12:20.
                        Dėkoju Fasian už sig'a.

                        Comment

                        • Dark-Tarou
                          I'm a woman on a mission


                          • 2008 07 14
                          • 486

                          Ačiū :] Yep, jie tikrai supykę x3 Na, viduryje šiaip moteris >.>
                          /// http://dark-tarou.mybrute.com

                          Comment

                          • Yuffie
                            Cute as Hell.

                            • 2009 01 04
                            • 123

                            Dark-Tarou - Man labai tas Ponas Arklys patinka Bet žinoma ir kitas piešinys labai gražus, pastebėjau, moki labai gražias šukuosenas padaryt, tas pats yra su veido bruožais. Kadangi neesu gera piešėja, vaikštau su akiniais tai ir minusų nematau :rolleyes:

                            Comment

                            • Likimo_Kalvis
                              YOSH!!!

                              • 2006 08 26
                              • 378

                              Čia tik mano nuomone skečam šioje temoje nevieta?
                              Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                Autorius Likimo_Kalvis
                                Čia tik mano nuomone skečam šioje temoje nevieta?
                                Kodel? Sketcha irgi galima padaryti profesionaliai/graziai/kokybiskai

                                Comment

                                Working...