Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • HellKid
    ^.^

    • 2009 03 31
    • 67

    Autorius Džiro sesė
    Oi, nereikėjo man mangos skaityt...
    Tušas, vanduo, teptukas, rapidografai.....
    Ech T_T
    Spoileris:

    Čia didesnis variantas:http://fc04.deviantart.net/fs71/f/20...79ede19661.jpg

    P.S. Ne, čia ne panikė......
    Pirstai kaip visada per ilgi ir labai jau moterisku bruozu.Nors ir rankos gal tokios per masyvios atrodo tokiam kunu.

    Comment

    • Džiro sesė
      X - Crime of visual shock


      • 2005 11 12
      • 604

      Manga stilius.......... Nieko neturiu, ko daugiau pridurti~

      Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

      Comment

      • fasian
        Tas kur daug kalba.


        • 2009 01 28
        • 586

        Autorius Džiro sesė
        Manga stilius.......... Nieko neturiu, ko daugiau pridurti~
        Nu manga ar ne manga bet desines rankos smiliu butinai reik taisyt :3
        Ech tie seni laikai ..

        Comment

        • Horkis
          Kritikuosiu žiauriai


          • 2005 12 23
          • 637

          Autorius fasian
          Nu manga ar ne manga bet desines rankos smiliu butinai reik taisyt :3
          idomu kaip tu pataisytum darba jau nupaisyta tušu???? manau kad nei vienas piesejas sioj gijoj nera taises jau nupaisyto darbo.... tiesiog taisymas gali viska dar labaiu pagadint...


          Comment

          • Benulis
            Forumo maniakas

            • 2008 10 04
            • 404

            Autorius Džiro sesė
            Oi, nereikėjo man mangos skaityt...
            Tušas, vanduo, teptukas, rapidografai.....
            Ech T_T
            Spoileris:

            Čia didesnis variantas:http://fc04.deviantart.net/fs71/f/20...79ede19661.jpg

            P.S. Ne, čia ne panikė......
            [Is ziurovo puses] kairiosios rankos zastikaulis aiskiai perilgas...am nezinau kaip lietuviskai ;D gal tiks lotyniskas? Trapezius raumuo isvis neegzistuoja... Desiniosios rankos dilbis ryskiai perilgas, nepropurcingas kairiosios rankos dilbiui :P Plaukai ir veidas labai patiko, apie drabuzius patyliu nes zandikaulis atvipo pamacius nezianu kaip bet tau jie visada super gaunasi

            Comment

            • Horkis
              Kritikuosiu žiauriai


              • 2005 12 23
              • 637

              Lyginant su mano tempais tai cia pakankamai greitas darbelis Kokios 3.5 h XD
              Spoileris:


              Comment

              • bithuthe
                Last Frame Studio



                • 2003 11 14
                • 399

                Autorius Horkis
                Lyginant su mano tempais tai cia pakankamai greitas darbelis Kokios 3.5 h XD
                Spoileris:
                Horki, kažkaip jau per jaunas tas tavo senis atrodo, todėl labai jau keista. Na, o jei į tai nekreipiant dėmesio, tai man iki liemens patiko. Bet va su kojom, mano nuomone, nelabai gavosi. Neišlaužta perspektyva [nežinau kaip tai tiksliai pavadinus], bet tas dešinės kojos kelias labai auštai užkeltas atrodo, nors ir šiaip paėmus, kažkaip nelabai ta dešinė gerai gavosi (čia turiu galvoj dar ir padą bei kulną tos pačios kojos, bet tai čia jau smulkmenos).

                tiesa, o kur šešėlis samurajaus ar čia taip turi būti?

                Comment

                • Horkis
                  Kritikuosiu žiauriai


                  • 2005 12 23
                  • 637

                  Ai dabar kai cia paziuriu tu klaidu begale.... niekada nemokejau normaliai koju paisyt o ir ranka kazkokia isluzusi.... su pedom isvis mirtis...


                  Comment

                  • fasian
                    Tas kur daug kalba.


                    • 2009 01 28
                    • 586

                    Autorius Horkis
                    idomu kaip tu pataisytum darba jau nupaisyta tušu???? manau kad nei vienas piesejas sioj gijoj nera taises jau nupaisyto darbo.... tiesiog taisymas gali viska dar labaiu pagadint...
                    Zinau kad neimanoma -.- Tik norejau pasakyt kad ranka yra taisytina (t.y. Darbas butu tobulas jei dar ir rankos pirstai butu grazus)
                    Ech tie seni laikai ..

                    Comment

                    • Benulis
                      Forumo maniakas

                      • 2008 10 04
                      • 404

                      Autorius Horkis
                      Lyginant su mano tempais tai cia pakankamai greitas darbelis Kokios 3.5 h XD
                      Spoileris:
                      Senesne afro samurajaus versija

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        Autorius Benulis
                        Senesne afro samurajaus versija
                        Nu ne senesne gal, bet Afro isivaizduojamas draugelis....


                        Comment

                        • Anita
                          The watcher..

                          • 2008 03 23
                          • 132

                          Ne taisyti reikia "nepataisomus" darbus, o atkreipt demesy y zhmogaus kritika ir kita karta stengtis ishvengt tokiu klaidu, ar bent jau padekot mintyse uzh varga. Bet ka ten atsizhvelgt, amzhinai gi buna: toks mano stilius, taip turi but, arba ash tychia taip.. zhinau pats/pati klaidas, tai nesikabinekit, arba skeneris kaltas.. bla bla.. Ir dar kritikos prasho.. Ech realybe.. Horkis, chia ne tau, chia apskritai pamaschiau sheip garsiai (rashtu tiksliau XD).. Jei taip pagalvotum .. :P
                          Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2010-01-19, 18:49.

                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            As ta suprantu, bet gali nerasyti kad pataisyk ten ta ar ana.... nu dzeess galima parasyt "matau ten pvz ranka kreivai nupiesta" or something.... cia atrodo lyg koks varymas.. eik taisyko o jei ne tai tau kapai... XD


                            Comment

                            • Anita
                              The watcher..

                              • 2008 03 23
                              • 132

                              Autorius Horkis
                              As ta suprantu, bet gali nerasyti kad pataisyk ten ta ar ana.... nu dzeess galima parasyt "matau ten pvz ranka kreivai nupiesta" or something.... cia atrodo lyg koks varymas.. eik taisyko o jei ne tai tau kapai... XD
                              Na taip, chia mes kiekvienas pagal save interpretuojam kitu postus.. Zhodis "butinai" tikrai netinkamas.. Anw nesvarbu visa shita, chia ash bereikalo pradejau ^^
                              P.s. neblogai tavo samurajus atrodo, tik kojos kaip deshreles :P Bet virshutine pireshinio dalis tikrai grazhiai zhiurisi. Ir su spalvom, gal tiksliau atspalviais, neblogai padirbeta.. O tiek mazhai raukshliu ant drabuzhiu.. Emm.. shiek tiek kartoniniai atrodo, bet chia tavo reikalas..

                              Džiro sesė, Benulis turbut viska jau pasake. Man dar kaklas kazhkaip netaip zhiurisi, arba galva permazha. Na chia gal tik man taip atrodo. Apskritai tai labai grazhus darbas. Ir kruopshchiai atliktas kaip su tushu. O drabuzhiai ir tematika, tai kartojasi visuose pieshiniuose, nors ash nedaug ir machiau prisipazhinsiu, bet paskutiniuose taspats per ta paty mazhdaug. Aishku chia tikrai nieko blogo !!!

                              Comment

                              • Džiro sesė
                                X - Crime of visual shock


                                • 2005 11 12
                                • 604

                                Anita - Dėl drabužių kartojimosi pritariu, bet tematika??
                                Kaip suprast?

                                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                                Comment

                                Working...