Pažengusiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Horkis
    Kritikuosiu žiauriai


    • 2005 12 23
    • 637

    Autorius Dark-Tarou
    Uuu witkau pavarai xD Man ta mergina tokia "horkiška" nžn kodėl... šiaip daugiausiai dėl veido ir dėl to, kad ji išsidrėbus Cx O šiaip iš taviškių kiečiausias tas su mėnuliu ir ugnis... Ir siūlau įsikurdint Deviant arte.

    SU NAUJAIS! Štai mano pirmasis 2010 darbas Cx http://dark-tarou.deviantart.com/art/2010-149201468

    Kaip galėjau pamiršt, dah... štai, kas norit galit mano piešimo "tobulėjimą" pažiet xDD http://dark-tarou.deviantart.com/art...meme-149329472
    Nu joo... jei merga tokia sexy ir išsidrebus tai jau "Horkiška" XD ... o gal ir gerai... XD


    Comment

    • Benulis
      Forumo maniakas

      • 2008 10 04
      • 404

      Autorius Horkis
      Nu joo... jei merga tokia sexy ir išsidrebus tai jau "Horkiška" XD ... o gal ir gerai... XD
      Kur tu cia matai issidrebuse? man ji paprasciausiai sedi :PPPP

      Comment

      • JTPedcsakas
        ( ・ д ・ )

        • 2005 05 15
        • 23

        Tas su tigrais geras. Man patiko
        チーズバーガ! Kas nors zaidziat ヴァイスシュヴァルツ (Weiß Schwarz) ? http://ws-tcg.com

        Comment

        • Dark-Tarou
          I'm a woman on a mission


          • 2008 07 14
          • 486

          Benuli, kalba apie tą gulinčią witkaus mergikę x]
          /// http://dark-tarou.mybrute.com

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            Paveikslėlių įkėlimo taisyklių atnaujinimas

            Darom reformas dėl dedamų paveikslėlių. Iš daug ko girdžiu nusiskundimus dėl DeviantArt link'ų. Iš esmės pritariu, kad ten ten geriau nedėkit paveikslėlių, kodėl? Pirma - suprantu, kad daugelis nori pasikelt peržiūrėto paveikslėlio skaičių ir tas iš vienos pusės yra brukimas savo art'o kitiems. Antra - DA serveris labai pergrūstas ir lėtas, pas tuos kuriuos silpnesnis internetas turi laukt gan ilgai kol užkrauna puslapį, po to paveikslėlį ir po to dar jo išdidinimą. Trečia - nesinori atidarinėt linko nepamačius net miniatiūros bent. Išeitis dėl DA, dėkit paveikslėlius į imageshack arba imagebam ir kad būtų bent miniatiūra pridėta, tikrai žinau, kad greičiau ir lengviau uploadinasi nei deviantarte. Po apačia, jei norit pasirodyt ir atkreipt žmonių dėmesį kuriems patiko paveikslėlis, pridėkit ir savo DA linką.
            Taip pat bus be įspėjimų nuo šiol trinami visi paveikslėliai įdėti į neaiškias ar registracijos reikalaujančias svetaines (pvz. MySpace ar Facebook).
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Horkis
              Kritikuosiu žiauriai


              • 2005 12 23
              • 637

              NU as visada dedu i Photobucket... ir greita ir patogu...
              ...
              soooo....Reik atsimint sena paisymo stiliu....Tik lineartas deje...... PS Neziurekit i ta paluzusia koja XD
              Paisyta tusinuku..tik uzdetas kontrastas nes levai nusiskanavo...

              Spoileris:
              Paskutinis pakeitimas nuo Horkis; 2010-01-09, 00:34.


              Comment

              • holms
                AZ rėmėjas

                • 2009 03 03
                • 157

                senai senai pries kokius 3 metus pagal how to draw manga =) spalvinimas darytas illustratori.. dar berods 3d modelis buvo pradetas bet kur gi ten.. viso gero hdd su visa mano ************** kuryba ir 3d ir muzika ir 2d..=( sita emaile radau netyciom

                Spoileris:


                as tiesa sakant cia kokius 10 puslapiu paziurejus neradau nieko pns =) ka cia Jus ponai piesiat as nzn bet cia nylabai prie anime.

                Comment

                • fasian
                  Tas kur daug kalba.


                  • 2009 01 28
                  • 586

                  Autorius holms
                  senai senai pries kokius 3 metus pagal how to draw manga =) spalvinimas darytas illustratori.. dar berods 3d modelis buvo pradetas bet kur gi ten.. viso gero hdd su visa mano ************** kuryba ir 3d ir muzika ir 2d..=( sita emaile radau netyciom

                  Spoileris:


                  as tiesa sakant cia kokius 10 puslapiu paziurejus neradau nieko pns =) ka cia Jus ponai piesiat as nzn bet cia nylabai prie anime.
                  blmb atrodo kaip is anime kokio screen iskirptas render 0.o
                  Tikrai nice
                  Ech tie seni laikai ..

                  Comment

                  • Miglaja
                    Cute potato ~


                    • 2007 12 16
                    • 551

                    Spoileris:


                    as tiesa sakant cia kokius 10 puslapiu paziurejus neradau nieko pns =) ka cia Jus ponai piesiat as nzn bet cia nylabai prie anime.
                    blmb atrodo kaip is anime kokio screen iskirptas render 0.o
                    Tikrai nice
                    Man atrodo, kad iš Lucky Star čia, ane ?
                    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                    Comment

                    • holms
                      AZ rėmėjas

                      • 2009 03 03
                      • 157

                      jo cia Tsukasa Hiiragi is Lucky Star man ji kawaiskiausia =))) as net blin figurele nusipirkes jos

                      nebutina cia renderio kad spalvint taip, buvau visai gera kazkada knygute apie tai rades, gaunasi dar geriau negu su renderiu beto cia tokia ir kokybe... uzyme kazkur 2 paras =))) as ten net astumus matavau is skrinshotu tarp akiu iki plauku, nuo nosies iki akiu ir burnos ir pns =)) taip die hard norejau padaryt identiskai.. norejau veliau visgi pradet normaliau piesti ir keyframe'us jau gamint.. bet kur gi ten.. dingo man visa iniciativa po tos katostrofos..

                      Comment

                      • Ivi942
                        Narys

                        • 2008 11 02
                        • 65

                        Na va tai cia keli mano naujausi eskizai:


                        Nepykit kad toks didelis formatas >_> I deviantart dejau, o ten galima lengvai sumazint... jeigu patiks tai sekit paskui linka, ten geriau viskas matosi ^_^
                        Paskutinis pakeitimas nuo Ivi942; 2010-01-11, 22:40.

                        Comment

                        • Džiro sesė
                          X - Crime of visual shock


                          • 2005 11 12
                          • 604

                          Tuoj pat sumažink foto, pusę metų praeina, kol užkrauna >_<

                          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                          Comment

                          • Egura
                            Super mega ultra rašytojas


                            • 2007 05 17
                            • 684

                            Raguotasis padarėlis itin žavingas Norėtųsi pamatyti ne skečinį variantą

                            Comment

                            • holms
                              AZ rėmėjas

                              • 2009 03 03
                              • 157

                              Autorius Ivi942
                              Na va tai cia keli mano naujausi eskizai:


                              Nepykit kad toks didelis formatas >_> I deviantart dejau, o ten galima lengvai sumazint... jeigu patiks tai sekit paskui linka, ten geriau viskas matosi ^_^
                              cia tik mano pastebejimai klausyt ar neklausyt spest tau =) pas tave su anatomija beveik viskas gerai, ,truputi su rankom problemos, visur rankos ziaurei ne proporcingos kuno atszvelgiu is 10to ir 11kto varianto matosi - bus tau prie ko dirbt =}

                              o aplamai tau kunas gaunasi geriau negu veidai anime. pvz pirmas variantas tai zmogaus veidas pas tave ten vienas geriausiu is cia esanciu variantu [vieninteli minusa kuri matai tai burnos ir nosies nukripimas nuo veido cento =]] o taip tai duociau 4,6/5 uz ji. 6tas variantas gavosi daugiau i anime stiliu su savotisku piesimu.. ir manau tau toks variantas tinka daugiausiai =) nes 4tam variante totalei anime stilius bet burna ir nosis jau is komiksu serijos =} ir pirma vieta jama 8tas variantas , jisai isvis tobuliausias.
                              nedaryk burnos krastus [kai sypsenas paisais] uzsilenkusius i virsu... tai jau nesha totalei visa piesini velniop. all in all you can draw very well, =) ir perkasi viska jeigu darbuosis, tik nenustuok piest, turi fantastinius duomenis !!

                              Comment

                              • Džiro sesė
                                X - Crime of visual shock


                                • 2005 11 12
                                • 604

                                Oi, nereikėjo man mangos skaityt...
                                Tušas, vanduo, teptukas, rapidografai.....
                                Ech T_T
                                Spoileris:

                                Čia didesnis variantas:http://fc04.deviantart.net/fs71/f/20...79ede19661.jpg

                                P.S. Ne, čia ne panikė......

                                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                                Comment

                                Working...