Parašų ir avatarų kuryba bei request'ai

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Blizzard
    GFX maker


    • 2009 03 25
    • 224

    pasalune neblogi darbai 3 man patiko visai

    Comment

    • eQuis
      noriu pakeist nick.

      • 2008 03 29
      • 46

      Na reik ir man su savo skillsais pasirodyt ;D


      Comment

      • Blizzard
        GFX maker


        • 2009 03 25
        • 224

        nice, nors c4ds pats nenaudoju, nes man tai nera priimtina, su c4ds pagalba betkas galetu sedevra padaryt todel nesu megejas juos naudoti

        Comment

        • eQuis
          noriu pakeist nick.

          • 2008 03 29
          • 46

          Na, nebetkas. Reik mokėt įkomponuot. Šiaip c4d palengvina visą darbą, nereik efekto sukurt pačiam.

          Comment

          • Pasalune
            Narys


            • 2008 08 10
            • 50

            2 darbas lb patiko, kiti nieko įspūdingo ;]

            Comment

            • Neverman
              Naujokas
              • 2009 03 31
              • 18

              Aš kaip ir naujokas PS ,todėl įdėsiu tokį darbelį naują
              P.S: EDIT: ah,whatever ,tik pakritikuokit

              Paskutinis pakeitimas nuo Neverman; 2009-04-06, 20:11.

              Comment

              • mylichka
                laižiakas į skruostą


                • 2007 12 28
                • 223

                Neatitinka parašo taisyklių (500x130). Anime personažai per daug suploti. O ir šiaip nesiderina fonas, raštas ir pats personažas. Bet visai nieko išdėstymas.
                Ass.as.sin.

                Comment

                • Neverman
                  Naujokas
                  • 2009 03 31
                  • 18

                  Vienu žodžiu pabandžiau dar padaryti tuo geru dydžiu ,bet išėjo nekas
                  Tai šį kartą jai kas netingėsit pakritikuokit ir siūlykit ką keisti.
                  V1.

                  V2.

                  V3.


                  Comment

                  • destiny
                    Rašytojas

                    • 2008 06 20
                    • 242

                    Gal kas galetu sukurt man parasa is "Death Note"? daug spalvu nereikia, turiu omeny, kad nebutu labai ryskus ar sviesus. Seip veikejai gali buti panaudojami bent koki( except Misa Misa ), bet butu gerai jaj butu ir L(Ryuzaki) ir kira(Light Yagami).
                    Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    sigpic

                    Comment

                    • Pasalune
                      Narys


                      • 2008 08 10
                      • 50

                      Spoileris:
                      Autorius Neverman
                      Vienu žodžiu pabandžiau dar padaryti tuo geru dydžiu ,bet išėjo nekas
                      Tai šį kartą jai kas netingėsit pakritikuokit ir siūlykit ką keisti.
                      V1.

                      V2.

                      V3.




                      1. Prastos spalvos.
                      2. Darbas nuobodus, nėra jokių įdomių, akį patraukiančių detalių ar efektų.
                      3. Užrašas per didelis ir netinkamas.
                      4. Bloga kompozicija, Renderis įprastai turėtų užimti 1/3 dalį sigo.
                      5. Bloga kokybė.

                      Patarimai:
                      1. Imti stock ir pradėti nuo mažų pakeitimų. Tai yra spalvos, kontrastas, užrašas, gal keletas įdomesnių detalių, brushų, c4d ar efektų. Nepersistengti ir nepergrūsti visko.
                      2. Skaityti tutus.
                      3. Daugiau praktikos.
                      Sėkmės ;>

                      Comment

                      • mylichka
                        laižiakas į skruostą


                        • 2007 12 28
                        • 223

                        Neverman, pas tave visi sig'ai labai ryškūs ir margi (tikriausiai bandei spalvas derint prie personažo?). Bet reikia pasirinkti vieną ryškų akcentą, o ne abu: ir foną, ir personažą. Kartais kas paprasta taip pat gali būti gražu. Kaip ir Pasalūnė, siūlau pradžiai paprastesnius daryti, o po to pasiskaičius tutorials'ų bandyti viską tarpusavyje derinti.
                        Autorius destiny
                        Gal kas galetu sukurt man parasa is "Death Note"? daug spalvu nereikia, turiu omeny, kad nebutu labai ryskus ar sviesus. Seip veikejai gali buti panaudojami bent koki( except Misa Misa ), bet butu gerai jaj butu ir L(Ryuzaki) ir kira(Light Yagami).
                        Sakai, daug spalvų nereikia? O jei juoda, pilkšva, balta? xD Labai paprstučiai tokie, gal patiks...
                        Spoileris:



                        Keli čibiakai su permatomu fonu (ta pati idėja kaip pas mandariną ar kypshių sig'uose):

                        Ass.as.sin.

                        Comment

                        • Pasalune
                          Narys


                          • 2008 08 10
                          • 50

                          Nemanau, kad tai galim vadinti parašais, nes mano akimis žiūrint tai yra jau kažkieno kito darbas apkarpytas ir uždėtas užrašas. Jei klystu - gomen. Be to, tokiem darbam reikia gauti autoriaus leidimą.

                          Comment

                          • mylichka
                            laižiakas į skruostą


                            • 2007 12 28
                            • 223

                            Paskutiniai tai taip, bet iš kur jie buvo paimti nebuvo jokių prierašų apie autorines teises šalia paveikslėlių. Dažniausiai, jei atorius nori, kad jo darbai nebūtų naudojami, uždeda watermark ar bent apačioj kamputį ženklus ©,® ar ™ net ant pačio darbo (būna kaikurie kaip M.K.Č. - įpaišo inicialus į savo darbą). Bet kadangi nieko tokio nebuvo...

                            Be to, mano tikslas nė nebuvo pasirodyt ką aš primakliavojau, o tiesiog pabandyt padėt žmogui. Nes kaip pastebėjau, nors tema "Parašų ir avatarų kuryba bei request'ai", tačiau reqest'ai dažnai būna ignoruojami.
                            Paskutinis pakeitimas nuo mylichka; 2009-04-07, 12:14.
                            Ass.as.sin.

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              Spoileris:
                              Autorius Neverman
                              Vienu žodžiu pabandžiau dar padaryti tuo geru dydžiu ,bet išėjo nekas
                              Tai šį kartą jai kas netingėsit pakritikuokit ir siūlykit ką keisti.
                              V1.

                              V2.

                              V3.



                              skirtingi reiškia ĮVAIRŪS, o ne tų pačių spalvų tamsinimą.

                              Comment

                              • Neverman
                                Naujokas
                                • 2009 03 31
                                • 18

                                Autorius Airiz
                                Spoileris:


                                skirtingi reiškia ĮVAIRŪS, o ne tų pačių spalvų tamsinimą.
                                Nesupratau? O kur aš pagal tave minėjau ,kad jie bus įvairūs?
                                V1.V2.V3. yra version 1.version 2.version 3.
                                Čia jau gali jas suprasti kaip nori,todėl parašei visiškai be reikalo

                                Comment

                                Working...