Parašų ir avatarų kuryba bei request'ai

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • denix2
    Visa valdžia vaizduotei!

    • 2008 04 19
    • 350

    Autorius denix2
    Gal kas man galetu padaryti su uzrasu Denix2 ? nzn ko noreciau tai padarykit kas nors lb idomu aciu
    ė nepamirškit manęs, be to jau sugalvojau, norėčiau kažką iš samurai x ..rurouni kenshin ir užrašo gali ir geriau, kad vis dėl to nebūtų...ačiū
    atsiprašau, kad toks reiklus..
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

    Comment

    • Anime4 Eisteinas
      AMV kurejas
      • 2009 03 25
      • 5

      Gal galetum ir man sukurti parasa ?
      Mano ideja tokia: fonas melyna ugnis
      desiniajame sone mano nikas o,
      kairiajame, kad stovetu koks nors angelas ar panasiai...

      aciu is anksto... ...
      sigpic

      Comment

      • amidau
        ☣☠☣







        • 2007 04 25
        • 1384


        Paskutinis mano darbas, antrasis variantas kurį dariau šio mėnesio konkursui violence temai.
        Gavosi nei šioks nei toks, tad laukiu jūsų nuomonės

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          Autorius amidau

          Paskutinis mano darbas, antrasis variantas kurį dariau šio mėnesio konkursui violence temai.
          Gavosi nei šioks nei toks, tad laukiu jūsų nuomonės

          jei lauki nuomones tai kodėl dedi Į requestus ?..... Nu nesvarbu, darbas tai man patinka `!
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            Autorius denix2
            jei lauki nuomones tai kodėl dedi Į requestus ?..... Nu nesvarbu, darbas tai man patinka `!
            seip cia ne tik requestai, ispradizu perskaityk temos pavadinima, parasyta avataru ir parasu kuryba, bei request. O tai reiskia kad cia deda savo sukurtus avatarus arba parasus, o kam reikia praso kad jam sukurtu ka nors.

            O del darbo tai imho, effectai labai geri, tik man pats renderis nepatinka, nes nelabai matosi ten tas veikejas, ir ka jis daro..

            Comment

            • denix2
              Visa valdžia vaizduotei!

              • 2008 04 19
              • 350

              Autorius Miyata
              seip cia ne tik requestai, ispradizu perskaityk temos pavadinima, parasyta avataru ir parasu kuryba, bei request. O tai reiskia kad cia deda savo sukurtus avatarus arba parasus, o kam reikia praso kad jam sukurtu ka nors.

              O del darbo tai imho, effectai labai geri, tik man pats renderis nepatinka, nes nelabai matosi ten tas veikejas, ir ka jis daro..
              sorry mano kaltė, kad neįsiskaičiau !!!
              “I reject your reality and substitute it for my own.”
              www.facebook.com/DenisO.art.

              Comment

              • karolisvis
                I..Hate..All..off..you.

                • 2008 05 25
                • 229

                As pats neseniai pradejau dirbt su photoshopu tai va matot kas gavosi mano avataras ir parasas padaryti, tnx to Lucion666 jis ismoke
                Run, live to fly, fly to live, do or die.
                Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                sigpic

                Comment

                • biganimefan
                  Vienišė manijakė


                  • 2008 03 20
                  • 228

                  Autorius amidau

                  Paskutinis mano darbas, antrasis variantas kurį dariau šio mėnesio konkursui violence temai.
                  Gavosi nei šioks nei toks, tad laukiu jūsų nuomonės

                  yra taip :

                  1. Jis per ilgas - veiksmas tik dešinėje, o tas kairėje truputį per ilgas. Nukreipia dėmesį.
                  2. Prie merginos veido pernelyg daug šviesos, išnyksta jos veido kontūrai ir visa kita. neatskirsi kas kur.
                  3. Raudona truputį per staigiai pereina į tamsias. Vos vos tamsesnis pakraščiai raudonos turi būti tokiu atveju. Ypač tas apatinis dešinysis kraštas, ten pernelyg šviesi mėlyna, arba tamsint reiktų tą vietą arba šviesinti pakraštį toje vietoje.
                  4. Nesupratau, kodėl ten tik dalis rankos. Reikėjo jos daugiau, nes kitaip nesuprasi veiksmo, jaučiasi kaip S&M nei kaip violence.

                  Comment

                  • amidau
                    ☣☠☣







                    • 2007 04 25
                    • 1384

                    Autorius biganimefan
                    Spoileris:
                    yra taip :

                    1. Jis per ilgas - veiksmas tik dešinėje, o tas kairėje truputį per ilgas. Nukreipia dėmesį.
                    2. Prie merginos veido pernelyg daug šviesos, išnyksta jos veido kontūrai ir visa kita. neatskirsi kas kur.
                    3. Raudona truputį per staigiai pereina į tamsias. Vos vos tamsesnis pakraščiai raudonos turi būti tokiu atveju. Ypač tas apatinis dešinysis kraštas, ten pernelyg šviesi mėlyna, arba tamsint reiktų tą vietą arba šviesinti pakraštį toje vietoje.
                    4. Nesupratau, kodėl ten tik dalis rankos. Reikėjo jos daugiau, nes kitaip nesuprasi veiksmo, jaučiasi kaip S&M nei kaip violence.
                    Dėkui už pastebėjimus, žiūriu aš visada per staigius perėjimus padarau, reikės pradėt atidžiau į tai žiūrėt.
                    O va dėl tos rankos tai labai siauras resursas buvo. Dėl S&M, nelabai sutinku, štai pirminis variantas gal bus aiškiau kas ten vyksta:
                    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-05-25, 21:50.

                    Comment

                    • denix2
                      Visa valdžia vaizduotei!

                      • 2008 04 19
                      • 350

                      va čia tai žiaurumas ! įdomu ar sunku tokį pagamintį ?
                      “I reject your reality and substitute it for my own.”
                      www.facebook.com/DenisO.art.

                      Comment

                      • tomaz222
                        Dozuoju Anime
                        • 2006 12 26
                        • 122

                        Jei galit koki FMA geresni sig imeskit, buciau dekingas.
                        Butu gerai kad Ed ir Mustangas butu, kiti nebutini.

                        Feed Me!


                        Feed Me!

                        Comment

                        • biganimefan
                          Vienišė manijakė


                          • 2008 03 20
                          • 228

                          Autorius amidau
                          Dėkui už pastebėjimus, žiūriu aš visada per staigius perėjimus padarau, reikės pradėt atidžiau į tai žiūrėt.
                          O va dėl tos rankos tai labai siauras resursas buvo. Dėl S&M, nelabai sutinku, štai pirminis variantas gal bus aiškiau kas ten vyksta:
                          na, čia visai neblogai viskas matosi, jei ne ta akinanti šviesa. žiauroka, bet visgi, kai taip šviesu, užklijuota burna ir akys primena s&m truputį ;p

                          bet žinai ką, va kai dabar pilnas vaizdas, parėjimas geriau atrodo. didesnė tuštumos dalis ne taip išryškina tai

                          Comment

                          • DreamT
                            Narys
                            • 2009 02 27
                            • 57

                            Gal kas galėtų padaryt parašą su šiuo image'u?. Būtu gerai tą užrašą "shana no geass" pakelti aukščiau o jei neišeis tai tiesiog panaikinti, paryškinti rankovę, spalvos ir backroundas geri, jei autorius turės savo idėjų spalvoms ar backgroundui aš nieko prieš, dar reikėtų apkarpyti iš apačios tiesiog, kad parašas ilgesnis išeitų.

                            Comment

                            • fasian
                              Tas kur daug kalba.


                              • 2009 01 28
                              • 586

                              Autorius DreamT
                              Gal kas galėtų padaryt parašą su šiuo image'u?. Būtu gerai tą užrašą "shana no geass" pakelti aukščiau o jei neišeis tai tiesiog panaikinti, paryškinti rankovę, spalvos ir backroundas geri, jei autorius turės savo idėjų spalvoms ar backgroundui aš nieko prieš, dar reikėtų apkarpyti iš apačios tiesiog, kad parašas ilgesnis išeitų.
                              Sukurčiau bet per mažas picture , o jei su tokiu kurt šudinai atrodys.
                              Ech tie seni laikai ..

                              Comment

                              • FreaK`aZ
                                Rimtas architektorius




                                • 2005 02 22
                                • 532

                                Autorius fasian
                                Sukurčiau bet per mažas picture , o jei su tokiu kurt šudinai atrodys.
                                1600 × 1027pix nifiga sibie per mažas
                                "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                                with a sick idea of world domination"

                                Comment

                                Working...