Parašų ir avatarų kuryba bei request'ai

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pasalune
    Narys


    • 2008 08 10
    • 50

    Gomen už double post.





    Gerai būtų, kad kas iš šono pasakytų klaidas..

    Comment

    • kakava
      Boružė_Blakstienose


      • 2007 01 22
      • 108

      pirmas gražu, nepaisant to, kad mergaitė blyną primena. antram nieko nesuprantu ką ten matau... neaiškiai labai jau.
      ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

      Comment

      • Pasalune
        Narys


        • 2008 08 10
        • 50

        Pagal idėją antram vaikinas iš bleach :>

        Comment

        • Snabas
          Rimtas forumo narys
          • 2008 11 12
          • 140

          Man abu garzus, tik antram nesuprantu, kas vyksta xD Bet sudeta labai graziai, kaip vienas piesinelis

          Comment

          • destiny
            Rašytojas

            • 2008 06 20
            • 242

            gal galetu man kas padaryt siga su cloud'u is FF? butciau labai dekingas
            Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            sigpic

            Comment

            • Pasalune
              Narys


              • 2008 08 10
              • 50

              For Destiny

              Comment

              • Lucion666
                Forumo maniakas

                • 2007 04 08
                • 430

                Autorius Lucion666
                tai galit kas nors man toki sign'a padaryti ar niex nemokat, nes as tingiu mokytis daryt juos.. man amv uzhtenka dq uz demesi ^^
                Hrrrrr..... niex ir nepadarys ;(

                Comment

                • amidau
                  ☣☠☣







                  • 2007 04 25
                  • 1384

                  Autorius Lucion666
                  Hrrrrr..... niex ir nepadarys ;(
                  Duok aiškesnius nurodymus, nes ką ten anksčiau rašei nelabai aš kampą pagavau kokio tu sig'o nori

                  Comment

                  • Lucion666
                    Forumo maniakas

                    • 2007 04 08
                    • 430

                    Mastyt neuztex, reikia turet vaizda galvoj ^^

                    Autorius amidau
                    Duok aiškesnius nurodymus, nes ką ten anksčiau rašei nelabai aš kampą pagavau kokio tu sig'o nori
                    Sig'o su nick'u Lucion666; sis tekstas turetu fade id fade out, keliose vietose, ir dar kai nickas nespeja fade out is kart kitas fade.. panasiai kaip christmas lights ir nick'as turetu buti ryskus... baltas juodam fone... cia turetu buti kelios layers... ;;;;;; Paskuj uz jo dar kelios layers su after effect'su padarytas kox nors kaip lightning sprogimas: spalvos lygiai lightning: white, bblue, ir black fone...

                    Nickas turetu buti ant virsaus zaibo layer'iu... nicko fonas=permatomas, kad visad matytusi zaibas...
                    Viskas gif formatu

                    Dq, jei toki padarysit dedule amidau Seip tai toks sign'as tikras issukis

                    Comment

                    • amidau
                      ☣☠☣







                      • 2007 04 25
                      • 1384

                      Autorius Lucion666
                      Sig'o su nick'u Lucion666; sis tekstas turetu fade id fade out, keliose vietose, ir dar kai nickas nespeja fade out is kart kitas fade.. panasiai kaip christmas lights ir nick'as turetu buti ryskus... baltas juodam fone... cia turetu buti kelios layers... ;;;;;; Paskuj uz jo dar kelios layers su after effect'su padarytas kox nors kaip lightning sprogimas: spalvos lygiai lightning: white, bblue, ir black fone...

                      Nickas turetu buti ant virsaus zaibo layer'iu... nicko fonas=permatomas, kad visad matytusi zaibas...
                      Viskas gif formatu

                      Dq, jei toki padarysit dedule amidau Seip tai toks sign'as tikras issukis
                      Man per daug sudėtinga užduotis,toks sig'as.
                      Na, bet vis dėlto pabandžiau kažką padaryti, bent truputi pataikiau į tavo išsakyta idėją?
                      Spoileris:

                      Comment

                      • Pasalune
                        Narys


                        • 2008 08 10
                        • 50

                        v1.

                        v2.

                        ---



                        ---
                        v1.

                        v2.

                        v.3

                        ---

                        Damn.. Pradedu kartotis.. >.> Laukiam kritikos.

                        Comment

                        • destiny
                          Rašytojas

                          • 2008 06 20
                          • 242

                          bent jau man tai labai grazus tas kur su mergaite V2. seip visi neblogi, bet pats paskutinis tai mano manymu nekoks.Labai jau blankiai man jis atrodo...
                          Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          sigpic

                          Comment

                          • Lucion666
                            Forumo maniakas

                            • 2007 04 08
                            • 430

                            Autorius amidau
                            Man per daug sudėtinga užduotis,toks sig'as.
                            Na, bet vis dėlto pabandžiau kažką padaryti, bent truputi pataikiau į tavo išsakyta idėją?
                            Spoileris:
                            Kazka panasaus ir turejau omeny, tik grafika galetu buti geresne, is zaibo jokio tolko jei jis tik stovi kaip jpg o ne judantis gif, plius nickas padarytas... matosi, kad stengtasi, bet as gal kada veliau parodysiu kaip mazdaug turejo buti... nu bet nieko.. aciu uz pastangas.. uzsimesiu toki, tave biski pareklamuosiu

                            Comment

                            • Pasalune
                              Narys


                              • 2008 08 10
                              • 50

                              Comment

                              • amidau
                                ☣☠☣







                                • 2007 04 25
                                • 1384

                                Autorius Pasalune
                                Spoileris:
                                Tikrai gražu, galėčiau prikibt tik prie užrašo "DESTINY" norėtųsi, kad jis būtų šiek tiek įlietas į foną.

                                Comment

                                Working...