Infantes pasaulis

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Infante
    • 2007 03 20
    • 91

    #46
    Dėkui, dabar kuriu savo blogą, į kurį sudėsiu viską, ką rašau... Nes noriu, kad kažkas įvertintų... kitaip man dingsta įkvėpimas...*me žino, kad me baka*
    Įdomiausia, kad į kūrinius, kurie man pačiai labiausiai patinka, niekas net dėmesio nekreipia...

    Comment

    • Lax..
      reLaxed




      • 2005 12 24
      • 516

      #47
      2007 rūgpjūčio 17

      Mielas dienorašti,
      Ką tik perskaičiau visą IbaraHime's kūrybą. Net nežinau, kaip dabar jaustis - verkti, ar džiaugtis. Jos kūryboje pilna dviprasmiškų užuominų, ir tai kas gali pasirodyti nekalta, staigiai gali virsti baisiausiais padarais, kurių nesusapnuočiau nei baisiausiuose košmaruose. However, nors ji kažkuo išsiskiria, po kelių jos kūrinių pradedu jausti, kad nieko naujo ji jau nebeparašys. Visur kartojasi kraujas, žiaurumas perpintas romanų, meilių ir kitokių...

      Comment

      • Infante
        • 2007 03 20
        • 91

        #48
        Ačiū už nuomonę, pagaliau radau priežastį neberašyti. sudiev

        Comment

        • Lax..
          reLaxed




          • 2005 12 24
          • 516

          #49
          Radai puikią priežastį pasistengt parašyt kažką naujo, o ne atvirkščiai.
          Asq, čia kaip, kas iššifruos...

          Comment

          • Aiyuki
            eLeS
            • 2007 08 17
            • 4

            #50
            As ir manau, kad kaip tik dabar turetum pasistengti, suzinojusi kas blogai... o ne nuleist rankas. Tu puikiai rasai, man labai patinka, ir daug kam patinka...

            Comment

            • Infante
              • 2007 03 20
              • 91

              #51
              as zinau kas blogai... tik.. nenoriu deti kazka kitokio ka rasau, nes ten per daug manes...

              Comment

              • Infante
                • 2007 03 20
                • 91

                #52
                Trumpa pasaka, kurią vieną vakarą sukūriau savo naująjai sesutei...

                Kartą mažame urvelyje gimė mergytė. Ji buvo maža kaip pelytė, bet labai graži. Kartą mažylė nusprendė, jog jos vieta ne tamsiame urvelyje, o ant debesies virš medžių viršūnių...
                Vieną ankstyvą pavasario rytą ji paprašė paukštelių, kad ją ten nuskraidintų, bet nė vienas nesutiko, sakydami kad ant debesies ji negalėtų gyventi, kad nukristų žemėn...
                Tik viena krekždutė sutiko jai padėti. Vėlų vakarą, kai danguje mirgėjo begalė žvaigždžių, mažoji mergaitė įsitaisė ant krekždutės ir pakilo aukštai aukštai...
                Pakilusi virš savo debesėlio, ji padėkojo krekždutei ir nušoko žemyn...
                Nukritusi ant minkštučių debesies plunksnelių nusišypsojo ir laimingai ten gyveno žaisdama su saulės zuikučiais...

                Ramaus vakaro vaikučiai...

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #53
                  ?ia kaip su paveixliukais,dedi kad ziuretu visi,bet toligrazu ne visiems patinka,nes ne anime,taip ir su kuriniais-ne perlai.Dviprasmishkumu,mirtimi,krauju nieko nenustebinsi,o pseudo lit.menas aplamai.Kam reikalingi kuriniai varantys zmogu i depresija?

                  Comment

                  • Infante
                    • 2007 03 20
                    • 91

                    #54
                    Ir aš taip manau.

                    Comment

                    • Nialas
                      ...Addic
                      • 2006 06 25
                      • 35

                      #55
                      Autorius Airiz
                      Dviprasmishkumu,mirtimi,krauju nieko nenustebinsi,o pseudo lit.menas aplamai.Kam reikalingi kuriniai varantys zmogu i depresija?
                      Dviprasmiškumu, mirtimi, krauju ir nėra siekiama tuose kūriniuose kažką nustebinti...
                      Beto tie kūriniai nevaro žmogaus į depresiją, kiekvienas randa tai ką nori rasti manau...
                      Peace...
                      Pray.. to... rest... your conscience - for the sins you
                      have done...
                      Where is your god now as you're dying alone
                      Brutal wounds cut deep
                      No miracles to heal
                      Watch your life now fade
                      He's not there to help you die...

                      Comment

                      • Kuronii
                        Boom, like that

                        • 2007 04 01
                        • 144

                        #56
                        Autorius Airiz
                        Dviprasmishkumu,mirtimi,krauju nieko nenustebinsi,o pseudo lit.menas aplamai.Kam reikalingi kuriniai varantys zmogu i depresija?

                        Damn I mean reikia ir ta visa "dark stuff" moketi pateikti, kaip pvz padare Edgaras Alanas Po (Edgar Allan Poe) savo darbuose. Jie yra awesome. And as nzn, gal ji irgi norejo kazka panasaus kaip Po perteikti, tas visas smulkmenas, bet man dabar gavosi sad emo duck world ^^" well all in one, ji dar tik mokosi rasyti ir kurti, so nereik jos teisti or smth^^ is seip, no offense, kurk toliau, tiesiog pasakiau savo nuomone, o jeigu tu tikraui protinga vadinasi jos nepaklausysi ( nes protingi zmones masto savo galva )
                        http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

                        Comment

                        • Infante
                          • 2007 03 20
                          • 91

                          #57
                          Tavo numonė įdomi (pagaliau XD ) O rašyti aš tikrai dar tik mkausi *blush*... pirma buvau kvaila, kai rašiau per daug saldžiai... dabar per daug emoi'iškai... XD Nu mėgstu kontrastus... Šiaip kai grįšiu Kaunan, ketinu tęsti savo projektą "Žmonės prie Nemuno", bei "fėjų pasakos"... ten visai kas kita, jokio kraujo ir netikėtų pabaigų.. bet moralai išliks... Vis dar bandysiu parodyti žmogams, kad yra tokių būtybių, kurioms reikia mūsų pagalbos, kurie yra kitokie... Noriu kad priverstų kažką susimąstyti, bet kiek iš komentarų suprantu man tai nepavyksta...
                          Čia ne žiaurumas esmė, ne staigi pabaiga... Noriu Jūsų pasaulį suvirpinti.. tik tiek...

                          Na, manau, kad pakaks Dėkui, kas netingėjot perskaityti

                          Comment

                          • Airiz
                            מיד





                            • 2004 01 09
                            • 1656

                            #58
                            Po rashydavo ir konkre?iau,kaip pvz."nuzudymas Morgo gatveje"
                            ash manau kad arba moki kurt arba ne,arba pasirinkai ne ta zanra.Apkalbamu atveju galvoju kad zanro pasirinkimas pavede.Jei kitur seksis geriau niekas nebus priesh.

                            Comment

                            • Kuronii
                              Boom, like that

                              • 2007 04 01
                              • 144

                              #59
                              Autorius IbaraHime
                              Vis dar bandysiu parodyti žmogams, kad yra tokių būtybių, kurioms reikia mūsų pagalbos, kurie yra kitokie... Noriu kad priverstų kažką susimąstyti, bet kiek iš komentarų suprantu man tai nepavyksta...
                              well, i komentarus kreipk demesi kuo maziau, bet aisku atsizvelgti i juos irgi kazkiek reikia^^
                              I mean, visus zmones susimastyti privercia skirtingi dalykai. Mane labai veikia smulkmenos. Nesakau, kad neturiu vaizduotes pats susikurti aprasinejamo pasaulio, bet smulmenos tai padaro daug realistiskiau. ^^ patariu pasiskaitineti Po kurinius beje ^^"
                              http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

                              Comment

                              • Infante
                                • 2007 03 20
                                • 91

                                #60
                                Būtinai (jei tik rasiu) Nors įtariu, kad man nelabai patiks... XD
                                O nuo šiol (paklausiusi Bardako patarimo) rašysiu tik pati sau ir rodysiu tik mano jausmų vertiems.. Šiąnakt net tris kūrinius parašiau, ir man jie labai patiko, o tai svarbiausia

                                Mano vienintelė klaida ne ta, kad pasirinkau tokį "žanrą", o ta, kad rašau ne taip, kaip patinka daugumai...
                                Nekenčiu smulkmenų ir jų mano darbuose nebus. Rašau sau, todėl neketinu kreipti dėmesio į kažkieno kvailą nuomonę. Jei nepatinka, neskaitykit. Kol bus žmonių, kurie vertiną ką rašau, ir kol jiems neatsibosiu, tol rašysiu. O jų yra, ir net daugiau nei vienas.
                                Gal aš talento neturiu, bet turiu jausmus ir moku patirti mane supantį pasaulį. Aš nesu jo kalinė, gyvenimas man ne "vyksta", aš pati jį valdau. Todėl galiu susikuri savo jausmus, galiu juos užrašyti ir netgi padaryti, kad keli žmonės juos pajustų. Aš nerašau tiems, kurie tikisi įdomios istrijos, kažkokio meno "šedevro", aš ne tokia. Man giliai nusispjauti į ieškančius nuotykių ir manančius, jog vaikinai neverkia (jei manote, jog ši mintis ne į temą, tikrai klystate).

                                Jūs, paviršutiniškos būtybės, manote, jog mirtis tai viskas? XE. Aš esu viskas XD (Infante išprotėjo)
                                Pažadu, jog rašysiu ir tobulėsiu tol, kol galėsiu visiškai jumis manipuliuoti. Muhahahaha

                                Na o jei grįžtant prie manęs, tai padeklamuosiu jums seną savo poemos pradžią... XD

                                Tos karštos liepos naktys
                                Tas nenumaldomas troškimas
                                Patirti tai ko jau seniai tu nejutai
                                Tylos
                                Užeikime į kambarėlį mažą
                                į erdvę vienumos ir tuštumos
                                Maža panelė
                                Lyg iš Vermerio* portretų
                                Paskęsti pradeda pasaulyje aistros

                                Mano sapne mano angele nakties
                                Aš į Jus kreipiuosi ir maldauju gyvasties...
                                Ir taip toliau... XD

                                Šiandien su jumis kalbėjo mano lyrinis subjektas Infante, kuri Jūsų visų gerbiamieji, labai nekenčia. Tikiuosi, kad ir jūs jos.

                                *Vermeris tapė merginas, skaitančias meilės laiškus.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Infante; 2007-08-19, 08:17.

                                Comment

                                Working...