Bendros fanfiction temų taisyklės (taisoma)

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • xipzo
    I hate IDIOTS

    • 2009 04 16
    • 224

    #16
    Man atsirado klausimas , as dabar stengiuos alikytis taisykliu ir dedu visu kurinius i spoilerius 1 temoje , pirmame temos poste , bet ka padaryt , kad tema atsinaujintu? ta prasme roidytu ja indexe ten sone? kiek si bardako supratau , tai spamas= mirtis , tai kaip sita problema isprest? nebent butu galima po naujos dlaies idejimo parasyt , kad buvo updated... ? ta prasme posta su zinute Atnaujinta? ar gal reikai dan prasyt funkcijos , kad gijos kurejas galetu atnaujinti tema? ta prame ja parodytu indexe lyg kas i ja butu parases? Buciau dekingas jei posto niekas neistrintu , o padetu issprest sia beda...

    Ta prasme kalusiu akip padaryt , kad parasius nauja skireli i pirma posta rodytu pradiniam puslay prie naujausiu irasu... ?
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #17
      Autorius xipzo
      Man atsirado klausimas , as dabar stengiuos alikytis taisykliu ir dedu visu kurinius i spoilerius 1 temoje , pirmame temos poste , bet ka padaryt , kad tema atsinaujintu? ta prasme roidytu ja indexe ten sone? kiek si bardako supratau , tai spamas= mirtis , tai kaip sita problema isprest? nebent butu galima po naujos dlaies idejimo parasyt , kad buvo updated... ? ta prasme posta su zinute Atnaujinta? ar gal reikai dan prasyt funkcijos , kad gijos kurejas galetu atnaujinti tema? ta prame ja parodytu indexe lyg kas i ja butu parases? Buciau dekingas jei posto niekas neistrintu , o padetu issprest sia beda...

      Ta prasme kalusiu akip padaryt , kad parasius nauja skireli i pirma posta rodytu pradiniam puslay prie naujausiu irasu... ?
      Nematau problemos kodėl nebūtų galima rašyt "updated" postą, prašom, gera mintis. Aišku tada tie kas nori komentuot, turėtų daugiau mažiau parašyt kurį skyrių komentuoja, jei norima susigaudyt temoj.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #18
        Autorius xipzo
        Man atsirado klausimas , as dabar stengiuos alikytis taisykliu ir dedu visu kurinius i spoilerius 1 temoje , pirmame temos poste , bet ka padaryt , kad tema atsinaujintu? ta prasme roidytu ja indexe ten sone? kiek si bardako supratau , tai spamas= mirtis , tai kaip sita problema isprest? nebent butu galima po naujos dlaies idejimo parasyt , kad buvo updated... ? ta prasme posta su zinute Atnaujinta? ar gal reikai dan prasyt funkcijos , kad gijos kurejas galetu atnaujinti tema? ta prame ja parodytu indexe lyg kas i ja butu parases? Buciau dekingas jei posto niekas neistrintu , o padetu issprest sia beda...

        Ta prasme kalusiu akip padaryt , kad parasius nauja skireli i pirma posta rodytu pradiniam puslay prie naujausiu irasu... ?
        Tai, kad tu rašyti nemoki... Šitame tavo poste daugiau klaidų, negu Stalino perdirbtoje istorijoje.

        Comment

        • xipzo
          I hate IDIOTS

          • 2009 04 16
          • 224

          #19
          Aš tau ne su kokiu wordu kiekviena posta rašau , kad visas klaidas matyčiau. Jei nepatinka klaidų kiekis paprasčiausiai neskaityk , o jei nori prie konors kabinėtis prisikabink prie lėktuvo ir skrisk kurnors...
          My Anime List <---
          Waiting for Peacefull summer...

          Comment

          • didiana
            Hmm...
            • 2009 01 06
            • 43

            #20
            Hmm, gal galit sukurti giją į kurią galėtų dėti visi (na, tokios bent nemačiau), nes bent jau man nesinori kurti naujos gijos dėl vieno savo blevyzgojimo... , juk negaliu žinoti ar bus jų daugiau...?


            P.S. sorry, kaip visada pamatau po laiko
            Paskutinis pakeitimas nuo didiana; 2010-03-10, 21:12.
            Spoileris:
            Hmm jei neturi ką pasakyti... tai geriau patylėk?

            Comment

            • Aramis

              #21
              Skyrius "Nuostabi idėja"

              Autorius Bardakas
              Nematau problemos kodėl nebūtų galima rašyt "updated" postą, prašom, gera mintis. Aišku tada tie kas nori komentuot, turėtų daugiau mažiau parašyt kurį skyrių komentuoja, jei norima susigaudyt temoj.
              Pirmas pranešimas kaip turinys su nuoroda į skyrius. Kūrinio pavadinimas o skyriai surašomi naudojant spoiler. Pats atnaujinimas dedamas kaip naujas pranešimas.

              Tada nereikės kūrybos dėti atskirai, o ir tema "užlips" viršun naują skyrių parašius.

              Su VB4 vartotojo sąsaja html normaliai nuorodą įdėti galima formatu [ url="žinutės adresas"]skyriaus pavadinimas[/url].

              Labai gerai būtų, jeigu ir antraštėje žinutės kūrėjas parašytų pavadinimą.

              Ta tema bendra gal visiems naudinga būtų, ir tik parašius tam tikrą kiekį kūrinių vertėtų kurti naują giją? Kai jau aišku, kad žmogui tai patinka ir jis tęs ką pradėjęs.

              Tai tik mano pasvarstymai, labai nemuškite >.<

              Komentavimas tada irgi vyktų arba aptariamojo skyriaus, arba bendrai iki šiol parašytų kūrinių.

              Pavyzdys:

              "Mano nuostabusis kūrinys"



              "Mano dar nuostabesnis kūrinys"



              Jeigu yra norinčių dėti kūrybą į vieną giją su kitais, vėl gi turinys keisis tik tuo, kad virš spoiler "vartotojas", o toliau jau nuorodos į jo kūrybą. Beje, po pavadinimu patarčiau autoriams parašyti ir trumpą anotaciją, kad visi žinotų ko tikėtis skaitant ypač rimtesnį kūrinį, turintį bendrą idėją.

              O jau sugalvojus vartotojui rimtai kurti ir plėtoti savo kūrinį, moderatoriams bus lengviau atsirinkti ką sukelti į naują temą.
              Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-03-06, 00:00.

              Comment

              • 青の狐 Ao no Kitsune

                #22
                Turiu klausimą. Ar čia yra gija į kurią gali savo darbus mesti visi? Aš šį bei tą rašau, bet nesu garantuotas, kad tai ateityje bus kas nors rimto ir nesinorėtų dėl to kurti naujos gijos...

                Comment

                • Bardakas
                  Žmogus Ne





                  • 2005 09 22
                  • 1462

                  #23
                  Autorius 青の狐 Ao no Kitsune
                  Turiu klausimą. Ar čia yra gija į kurią gali savo darbus mesti visi? Aš šį bei tą rašau, bet nesu garantuotas, kad tai ateityje bus kas nors rimto ir nesinorėtų dėl to kurti naujos gijos...
                  Jei manai, kad neverta kurti gijos, tai dėk savo darbus čia: http://www.animezona.net/forum/threa...ta-k%C5%ABryba
                  Pradžioj buvo tik bendrų eilėraščių tema, bet pakeičiau pavadinimą, kad būtų galima dėti bet kokius rašybos kūrinius.
                  Maybe on Earth, Maybe in the Future
                  sigpic
                  Kurokawa idėjinis lyderis
                  Lėtai keičiu slaptažodžius

                  Comment

                  Working...