pienĖs sapalionės

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • pienĖ
    Mėlynoji bedugnė
    • 2009 06 04
    • 15

    pienĖs sapalionės

    --
    sorry ppl
    Paskutinis pakeitimas nuo pienĖ; 2009-11-27, 20:37.
  • HellKid
    ^.^

    • 2009 03 31
    • 67

    #2
    Hmm... Gal ir nieko... Tik taip ir nesupratau tu cia rasiai 1 ar 2 "rasinelius" rasiai, nes kaskaip man jie nesusieja... Daugiau kaip ir prie nieko prikibti negaliu

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      Mmm... Kaip dienoraščio nuotrupos, bet tikrą dienoraštį manau būtų daug įdomiau net paskaityt, nes bandyt gilintis į savo gyvenimą ir prikurt banalių aliuzijų nėra aukštas lygis. Man labiau čia patiktų faktai tiesūs ir šviesūs, o ne bandant sutramdyt emocijas, taip čia bandyta parodyt kažką emocionalaus, bet tai kas perskaityta yra dirbtina, netikrumo jausmas apima kaip ir daugelyje jaunų žmonių kūrinių, tad atsisakant tabu būtų daug švaresnis tekstas, o ne muilo burbulai.
      Beje, jei čia ala ne dienoraščio tipo kūrinys tai ką turi omeny rašydama "Gruodį labai daug gimtadienių - tarp jų mano ir tavo". Gaunasi, kad tekstas asmeniškas, skirtas kažkam (bet tikrai ne man). Dar šiaip keletas nedidelių klaidelių, bet labai džiugu, kad rašoma lietuvišku alfabetu.
      Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2009-11-02, 22:22.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Yumenator
        Motherbleeping Killjoy



        • 2009 07 27
        • 552

        #4
        Labai patiko antras "rasinelis" Pirmas irgi bet labai megstu trumpucius~ Tai todel jeigu vertinciau pagal 10 balu sistema pirma vertinciau 9 o antra 10 ^_^~
        http://yumihoriku.deviantart.com/

        BLACKOUT
        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
        be sure to visit our page~

        Comment

        • pienĖ
          Mėlynoji bedugnė
          • 2009 06 04
          • 15

          #5
          Sank You ^^

          tai buvo du atskiri rašinėliai.
          Pirmas tiesiog viena nakti parašytas 'kažkas', ir man pačiai jis atrodė kaip dienoraščio iškarpa, o antrasis - mano žinutė vienam žmogui. man kažkada begulint užplaukė tai parašyt ir parašiau.
          Mano rašinėlius nuo mažumos vertino nekaip, tik pradinėi mokykloi kai duodavo didesnę valią vaizduotei kažką pavykdavo sukurpti, kad įvertintų geriau. O šeip visalaiką nekas. Net ir tais momentais kai užplaukia kažką parašyti būna kad kažko vistiek negaliu paaiškint taip kaip galvoju, Kažko negaliu iš savęs išspausti. net dabar nežinau ar gerai paaiškinau -.- .

          Bet džiugu, kad yra žmonių kuriems patiko mano sapaliooonės.

          kada nors dar pridėsiu kokių nors rašinėlių.

          Comment

          Working...