Renatos eiliukai :)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shashke
    迷失

    • 2007 12 15
    • 161

    #31
    Autorius BeKaifoNeraLaifo
    neblogas sitas, nors man labiausiai patiko " verksiu as " nors ten ne taip rimuojasi kaip cia, bet man kazkodel jis labai patiko. O del paskutines eilutes tai man ten viskas gerai atrodo.
    Ta paskutine eilute bendra strofos rima gadina kazkaip reiktu tapati perteikti kitais zodziais nes mintis labai gera.

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      #32
      Autorius Varnas
      Nelogiska, visiškai, vilkas perkando gerklas avim pagal mano supratima, tai kaip tu gali matyti savo kuna? nebent esi mires, delko esi mires? vilkas tau gerkle perkando bet tai kaip suprast, tai "tau" ar avim gerkla/as perkando, nieko nesuprantu, net to ka parasiau, neveltuj tas eiliukas tave ir žudo sukuriai ir taipat nesupranti ką(man taip atrodo)
      kokio velnio tau reikalinga logika ? (užaugęs nori matematiku tap ??? ) ypač iš manęs, aš tiesiog rašau , tai ką sugalvojo mano smegeninė , ne visi eilėraščiai yra logiški...aš esu tik damn teenager, o ne kokia S.Nėris
      P.S. gerkę perkando pasakotojui (man)

      shashke - tu teisus -yra avys ir pasakotojas. vilkas - antraeilis "manjakas" .
      ačiu už supratingumą
      Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2008-12-01, 19:34. Priežastis: Urbanizacija :)p
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • shashke
        迷失

        • 2007 12 15
        • 161

        #33
        Nera uz ka tiesiog 12 metu teatre padare savo. Norint isijausti i veikeja teko ismokti skaityti tarp eiluciu suprasti siektiek gilesne prasme negu yra tiesiog parasyta. Na bet izvelgti kas eilerastyje kas uztenka ir vidurines tekstu analizes ir interpretacijos igudziu. Va taip Renata laukiu nauju tavo eiliuku ir net neabejoju kad jie bus tik geresni ir geresni.

        Comment

        • Varnas
          Ne varnas XD

          • 2008 11 10
          • 109

          #34
          Na atsiprašau kitą syk logiką pasiliksiu sau, na matematiku, ne netapsiu, gal kokiu nors baisiai nevykusiu filosofu kuris net nezino ka filosofija reiskia( seip tai zinau)
          Na tikrai atsiprasau, už nesupratingumą ir logikos reiškimą, nepyk jei įsižeidžiau........... Echh, susikisiu tą savo mastyma kuris ir cia turėjo būt

          Comment

          • shashke
            迷失

            • 2007 12 15
            • 161

            #35
            Autorius Varnas
            Na atsiprašau kitą syk logiką pasiliksiu sau, na matematiku, ne netapsiu, gal kokiu nors baisiai nevykusiu filosofu kuris net nezino ka filosofija reiskia( seip tai zinau)
            Na tikrai atsiprasau, už nesupratingumą ir logikos reiškimą, nepyk jei įsižeidžiau........... Echh, susikisiu tą savo mastyma kuris ir cia turėjo būt
            Na tai tie tavo mastymai ir yra filosofijos apraiska nes bandai logiskai paaiskinti kas logiskai nera paaiskinama, nors ne analize viska logiskai isaiskina, bet kiekvienas ta logika supranta savaip tau ji buvo tiesiog nepriimtina siame eiliuke, bandyk izvelgt kazka kitame eiliuke kuris tikiuosi bus grietai.

            Comment

            • Renata
              Meanie


              • 2008 05 25
              • 715

              #36
              Autorius Varnas
              Na atsiprašau kitą syk logiką pasiliksiu sau, na matematiku, ne netapsiu, gal kokiu nors baisiai nevykusiu filosofu kuris net nezino ka filosofija reiskia( seip tai zinau)
              Na tikrai atsiprasau, už nesupratingumą ir logikos reiškimą, nepyk jei įsižeidžiau........... Echh, susikisiu tą savo mastyma kuris ir cia turėjo būt
              kam čia taip iškarto ? tiegiog vienus reiškinius reikia suprasti galva, o kitus priimt tokiais kokie jie yra (:
              AnimeList // Last.fm // DeviantArt

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                #37
                vat , peržvelginėjau savo senus uzrašus ir radau tokį kūrinį heh...na čia ne eiliukas, o kažkas (neturiu žalio supratimo prie ko jį priskirt ) na jame atsiskleidžia mano drakonų manyja
                _____________________________________ __ _________
                Nereikalingi žodžiai


                Niekam nereikalingi žodžiai miršta ugnyje. Jų pelenus išbarsto vėjas, dainuodamas uždrausta dainą...

                Pelenus pasiema Gaja – pasaulio motina, sieloskūrėja...

                Mano sieloje pelenai virsta gyvomis būtibėmis: angelais, demonais, paukščiais,.. drakonais.

                Gaja myli drakonus, nes jie nekariauja, o taikiai gyvena. Netaip kaip žmonės - kariauje dėl žemės, dievų, odos spalvos... Juk tai taip kvaila...

                Tačiau žmonės nekenčia drokonų, aš ir esu žmogus , bet myliu juos.

                Tikiu.

                Tikiu, kad drakonai laukia kada Gaja įkrės žmogui proto.Tada prasidės aukso amžius ir tūkstanti metų vyraus taika, vėliau Gaja pasiims savo sielas atgal ir pernaujo sukurs pasaulį – be klaidų, su žmogumi ir drakonu ir be nereikalingu žodžių...

                labai nemuškit , Šeip tokio pobudžio kūrinių nerašau...
                Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2008-12-01, 20:03. Priežastis: urbanizacija
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • kakava
                  Boružė_Blakstienose


                  • 2007 01 22
                  • 108

                  #38
                  man patiko, tik reikėtų pamėginti tekstą kiek mažiau kapoti. vis dar neapsisprendžiu, tie kartojimai (gaja, drakonai) man patinka.. gal buvo galima kiek įdomiau su jais sužaisti, bet labai nekliūva. o šiaip siūlyčiau ir toliau tobulėti rašant tokiu stiliumi, kaip pradžiai visai neblogai
                  ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

                  Comment

                  • shashke
                    迷失

                    • 2007 12 15
                    • 161

                    #39
                    Autorius Renata
                    Nereikalingi žodžiai


                    Niekam nereikalingi žodžiai miršta ugnyje. Jų pelenus išbarsto vėjas, dainuodamas uždrausta dainą...

                    Pelenus pasiema Gaja – pasaulio motina, sieloskūrėja...

                    Mano sieloje pelenai virsta gyvomis būtibėmis: angelais, demonais, paukščiais,.. drakonais.

                    Gaja myli drakonus, nes jie nekariauja, o taikiai gyvena. Netaip kaip žmonės - kariauje dėl žemės, dievų, odos spalvos... Juk tai taip kvaila...

                    Tačiau žmonės nekenčia drokonų, aš ir esu žmogus , bet myliu juos.

                    Tikiu.

                    Tikiu, kad drakonai laukia kada Gaja įkrės žmogui proto.Tada prasidės aukso amžius ir tūkstanti metų vyraus taika, vėliau Gaja pasiims savo sielas atgal ir pernaujo sukurs pasaulį – be klaidų, su žmogumi ir drakonu ir be nereikalingu žodžių...

                    labai nemuškit , Šeip tokio pobudžio kūrinių nerašau...
                    O jai mes is sito pabandytume padaryti eiliuka nes galima jame toki puse velnio rimuka izvelgti.

                    Nereikalingi žodžiai

                    Niekam nereikalingi žodžiai miršta ugnyje.
                    Jų pelenus išbarsto vėjas, dainuodamas dainą uždrausta...
                    Pelenus pasiima Gaja – pasaulio motina, sielos kūrėja...
                    Mano sieloje pelenai virsta gyvomis būtibėmis:
                    Angelais, demonais, paukščiais,.. drakonais.
                    Drakonus myli Gaja, nes jie nekariauja, o taikiai gyvena.
                    Netaip kaip žmonės - kariauje dėl žemės, dievų, odos spalvos...
                    Tačiau žmonės nekenčia drokonų.
                    Aš juk ir esu žmogus , bet myliu juos. Tikiu...
                    Tikiu, kad drakonai laukia Gajos įkvėpimo žmonėms.
                    Tada prasidės amžius aukso ir tūkstanti metų vyraus taika.
                    Naujai sukurtam pasaulį – be klaidų, su žmogumi ir drakonu.

                    Na as sita tavo teksta kaip eiliuka sugebejau sitaip izvelgti sorry kad ismeciau keleta zodziu ar pakeiciau juos vietomis bet cia jau tau spresti cia tik mano pasiulimas kaip ji paverst eiliuku nes tie zodziai kuriu nebera juos labai nesunku jausti esant eiliuke is konteksto, o keiciau vietas tam kad igauti kazkoki tai rima. Prasau nepyk kad as cia taip savavaliskai kazka darau

                    Comment

                    • kakava
                      Boružė_Blakstienose


                      • 2007 01 22
                      • 108

                      #40
                      nea, geriau taip, kaip Renata iš pat pradžių rašė. kaip eilėraštis labai jau sunkiai skaitosi...
                      ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

                      Comment

                      • shashke
                        迷失

                        • 2007 12 15
                        • 161

                        #41
                        Dekui palaukim ka Renata nuspres Jai bus verdiktas tokspats kagi nieko tokio stenktis buvo verta

                        Comment

                        • Renata
                          Meanie


                          • 2008 05 25
                          • 715

                          #42
                          Autorius shashke
                          O jai mes is sito pabandytume padaryti eiliuka nes galima jame toki puse velnio rimuka izvelgti.

                          Nereikalingi žodžiai

                          Niekam nereikalingi žodžiai miršta ugnyje.
                          Jų pelenus išbarsto vėjas, dainuodamas dainą uždrausta...
                          Pelenus pasiima Gaja – pasaulio motina, sielos kūrėja...
                          Mano sieloje pelenai virsta gyvomis būtibėmis:
                          Angelais, demonais, paukščiais,.. drakonais.
                          Drakonus myli Gaja, nes jie nekariauja, o taikiai gyvena.
                          Netaip kaip žmonės - kariauje dėl žemės, dievų, odos spalvos...
                          Tačiau žmonės nekenčia drokonų.
                          Aš juk ir esu žmogus , bet myliu juos. Tikiu...
                          Tikiu, kad drakonai laukia Gajos įkvėpimo žmonėms.
                          Tada prasidės amžius aukso ir tūkstanti metų vyraus taika.
                          Naujai sukurtam pasaulį – be klaidų, su žmogumi ir drakonu.

                          Na as sita tavo teksta kaip eiliuka sugebejau sitaip izvelgti sorry kad ismeciau keleta zodziu ar pakeiciau juos vietomis bet cia jau tau spresti cia tik mano pasiulimas kaip ji paverst eiliuku nes tie zodziai kuriu nebera juos labai nesunku jausti esant eiliuke is konteksto, o keiciau vietas tam kad igauti kazkoki tai rima. Prasau nepyk kad as cia taip savavaliskai kazka darau

                          tiesa sakant , aš nemegstu, kaip kas nors taip daro su mano nuosavu art'u , tu džiaukis kad esi uz ekrano, kitaip tave prikulčiau

                          Čia ne eiliukas ir taškas.

                          paildysiu: aš perskaičius tavo versija, neatradau kažko savo, ...tai jau tapo tavo dalim
                          Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2008-12-01, 22:02. Priežastis: P.S.
                          AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                          Comment

                          • Miyata
                            Find your own sins, kid.



                            • 2008 01 09
                            • 452

                            #43
                            Man graziau atrode kaip renata paranse, nes kai bandai rimuoti kaip eilerastuka tai lezuvis susipina

                            Comment

                            • shashke
                              迷失

                              • 2007 12 15
                              • 161

                              #44
                              Supratau verdiktas aiskus kazko tokio daugiau nebematysim. Tik pasakysiu kas man nepatinka ir kas patynka.

                              Comment

                              • zeo
                                forumo idiotas
                                • 2008 10 30
                                • 152

                                #45
                                kazin, ar grazu imti kito zmogaus kurini ir sau susigalvojus paimti ir perdaryti>??

                                siaip eilerastis nebutinai turi buti rimuotas.. ne pradinej klasej esam, manau...
                                Paskutinis pakeitimas nuo zeo; 2008-12-02, 16:14.

                                Comment

                                Working...