My fan art ^_^

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • pupsia
    Narys

    • 2008 01 25
    • 48

    #16
    Spoileris:

    Comment

    • SolidSnake
      SSDD

      • 2005 12 21
      • 172

      #17
      Pieshk tushinuku juodu. Bus geiau 100% [ce mano nuomuone] Mane tai uzknisa pieshtukas, po 10 min rankos ir veidas juodi 8} ir ant balto lapo juodos demes nuo ranku!!! neprofisionalei. O del Photoshopo, ten nera nieko sunkaus pagrindus ishmokau pats.Iki 2007 tik pagrindais ir naudojausi. Naujas pieshinis, man labiau patinka, bet vistiek spalvinimo knygele primena!!!
      I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

      Comment

      • Likimo_Kalvis
        YOSH!!!

        • 2006 08 26
        • 378

        #18
        Autorius pupsia
        Spoileris:
        o kazin as jo niekur nemaciau? gal Deviantarte, negarantuoju kad esu mates, bet kazkur tik matyts pasirode
        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

        Comment

        • pupsia
          Narys

          • 2008 01 25
          • 48

          #19
          Autorius SolidSnake
          Pieshk tushinuku juodu. Bus geiau 100% [ce mano nuomuone] Mane tai uzknisa pieshtukas, po 10 min rankos ir veidas juodi 8} ir ant balto lapo juodos demes nuo ranku!!! neprofisionalei. O del Photoshopo, ten nera nieko sunkaus pagrindus ishmokau pats.Iki 2007 tik pagrindais ir naudojausi. Naujas pieshinis, man labiau patinka, bet vistiek spalvinimo knygele primena!!!
          ash karatais labai jodu pieshtuku pieshiu kartais nelabai jodu... nzn kodel, bet isheina =/
          o del spalvinimo knygeles.... shiek tiek izeidei
          maciau ash tas knigeles, ne taip jau ir blogai nupieshta
          beje shita paveiksliuka ash pieshiau tam kad poto (kada nors...) su photo shopu koregot ir tobulint... del to jis gana tuscias...
          p.s. vistiek manau ne toks jau ir blogas



          Autorius Likimo_Kalvis
          o kazin as jo niekur nemaciau? gal Deviantarte, negarantuoju kad esu mates, bet kazkur tik matyts pasirode

          na gal google kanors matei, nzn tiksliai

          Comment

          • diabolique
            whatever

            • 2004 11 28
            • 81

            #20

            Pupsia, nesiparink per daug. Likimo kalvis už tave negeriau piešia
            O tai, kad bandai žiūrėt į skeletus, raumenis ir tt tai gerai. Practice makes perfect. Siūlau gaut iš kur (pvz. internete rast) visokiū griaučių ir muskulatūros pavyzdžių ir perpiešt. Tinka ir šiaip žmonių nuotraukos. Ir nereik išpradžių net labai tiksliai perkopijuot to, ką matai, svarbu bent bendrais štrichais užmest pozą, atitaikyt kūno proporcijas (man draugai net padovanojo apatinių (taip taip - moteriškų) katalogą ir pasakė "galėsi toliau mokytis panas piešt" :] ) . Vien žodžiu net jei tai ir lieka tik hobi, vistiek galima išmokt visai padoriai piešt. Use the force.
            "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

            Comment

            • pupsia
              Narys

              • 2008 01 25
              • 48

              #21
              thanks =]
              pasistengsiu, deja ne tiek daug laiko yra piesht, bet darysiu ka galesiu =]
              tikiosi kasnors normalaus isheis =D

              Comment

              • piccosan
                Daft Punk

                • 2005 11 28
                • 250

                #22
                Autorius diabolique
                Pupsia, nesiparink per daug. Likimo kalvis už tave negeriau piešia
                O tai, kad bandai žiūrėt į skeletus, raumenis ir tt tai gerai. Practice makes perfect. Siūlau gaut iš kur (pvz. internete rast) visokiū griaučių ir muskulatūros pavyzdžių ir perpiešt. Tinka ir šiaip žmonių nuotraukos. Ir nereik išpradžių net labai tiksliai perkopijuot to, ką matai, svarbu bent bendrais štrichais užmest pozą, atitaikyt kūno proporcijas (man draugai net padovanojo apatinių (taip taip - moteriškų) katalogą ir pasakė "galėsi toliau mokytis panas piešt" :] ) . Vien žodžiu net jei tai ir lieka tik hobi, vistiek galima išmokt visai padoriai piešt. Use the force.
                look whose back, greatings.

                Pupsia, keisk nicka, piesiniai gerai atlikti.

                Comment

                • Likimo_Kalvis
                  YOSH!!!

                  • 2006 08 26
                  • 378

                  #23
                  pieismas ir kopijavimas yra tik panasus dalykai, su kopijavimu galima kazkiek izmokti piesimo, bet tai kad puikiai mokama kopijuoti, tai nereiskia kad taip pat mokama ir piesti
                  Paskutinis pakeitimas nuo Likimo_Kalvis; 2008-01-31, 22:26.
                  Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                  Comment

                  • pupsia
                    Narys

                    • 2008 01 25
                    • 48

                    #24
                    Autorius piccosan2
                    Pupsia, keisk nicka, piesiniai gerai atlikti.
                    aciu =]
                    kiest nicka?



                    Autorius Likimo_Kalvis
                    pieismas ir kopijavimas yra tik panasus dalykai, su kopijavimu galima kazkiek izmokti piesimo, bet tai kad puikiai mokama kopijuoti, tai nereiskia kad taip pat mokama ir piesti

                    shiep nekada nesakiau kad moku puikiai pieshti
                    tik ash tikrai nemanau kad kopijoti tai taip lengva kaip kai kurie sako
                    na kaip tien bebutu, pasistengsiu niupiest pati konors

                    Comment

                    • niekšas
                      forumo idiotas

                      • 2006 08 23
                      • 544

                      #25
                      nenorejau apsireikst sitoj temoj, nes nenorejau nieko inzeist, bet kadangi si tema tapo tokia populiari...
                      Matau tik pigias kopijas. neizvelgiu tame jokio meno. Ka tai apskritai turi bendro su fanartu? DBZ veikejai nukopinti tobulai, tai tiesa. So what? mano klasiokai anais laikais "darydavo" ne ka prastesnes kopijas. Net as esu pakankamai padoriai nupieses son goka. Sitos kopijos mano akyse neturi jokios vertes, net uz 10ct neimciau, pigesniu darbu nei buti negali, bet kokia keverzone nupiesta is galvos butu vertingesne uz tokias tiesiog kopijas. Dar ydomu kokiais pigiais budais sios kopijos padarytos? Su kalke, ar pasidejus po lapu originala (lapas biski persisviecia ir gali tobulai apvedziot konturus), nebent kopijos buvo daromos "ziuriu - piesiu" principu, tada dar galima sakyti, kad kazkas neblogo isejo, bet kazkodel abejoju, kad kopijos buvo daromos siuo principu. Atleiskit bet neizvelgiu tame net uzuominu i mena. Slamstas. (gal nebusiu uzbanintas uz sita skaudzia tiesa...)

                      Comment

                      • SolidSnake
                        SSDD

                        • 2005 12 21
                        • 172

                        #26
                        Ji jau parashe kat bandis piesht pati o ne kopiuot .[Niekshas]
                        I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                        Comment

                        • Lax..
                          reLaxed




                          • 2005 12 24
                          • 516

                          #27
                          Paskutinis piešinys plagijuotas. Nežinau iš kur ir kaip, neturiu faktų, bet širdis jaučia.

                          Comment

                          • niekšas
                            forumo idiotas

                            • 2006 08 23
                            • 544

                            #28
                            Autorius SolidSnake
                            Ji jau parashe kat bandis piesht pati o ne kopiuot .[Niekshas]
                            Tegul bando. As pakomentavau jos cia idetus piesinius, o ne ja pacia.

                            Comment

                            • pupsia
                              Narys

                              • 2008 01 25
                              • 48

                              #29
                              Autorius niekshas
                              nenorejau apsireikst sitoj temoj, nes nenorejau nieko inzeist, bet kadangi si tema tapo tokia populiari...
                              Matau tik pigias kopijas. neizvelgiu tame jokio meno. Ka tai apskritai turi bendro su fanartu? DBZ veikejai nukopinti tobulai, tai tiesa. So what? mano klasiokai anais laikais "darydavo" ne ka prastesnes kopijas. Net as esu pakankamai padoriai nupieses son goka. Sitos kopijos mano akyse neturi jokios vertes, net uz 10ct neimciau, pigesniu darbu nei buti negali, bet kokia keverzone nupiesta is galvos butu vertingesne uz tokias tiesiog kopijas. Dar ydomu kokiais pigiais budais sios kopijos padarytos? Su kalke, ar pasidejus po lapu originala (lapas biski persisviecia ir gali tobulai apvedziot konturus), nebent kopijos buvo daromos "ziuriu - piesiu" principu, tada dar galima sakyti, kad kazkas neblogo isejo, bet kazkodel abejoju, kad kopijos buvo daromos siuo principu. Atleiskit bet neizvelgiu tame net uzuominu i mena. Slamstas. (gal nebusiu uzbanintas uz sita skaudzia tiesa...)
                              uuuuuu... ziaurokai tu cia
                              sutik, imti kalke ar pasidejus po lapu originala, butu visai kvaila. nemanau kad atsirastu tokiu zmoniu kurie taip darytu. paprasciausei ish kompo kopijoju. kaip jau sakei "ziuriu-piesiu"...
                              bet "slamstas" ir panashei... manau shiek tiek per ziauru



                              Autorius LAX...
                              Paskutinis piešinys plagijuotas. Nežinau iš kur ir kaip, neturiu faktų, bet širdis jaučia.
                              neturedamas faktu kaltini
                              na shiep nesakiau kad yra originalas ash tik pradejau bandyt savo piesht... sunkokai
                              ir nelabai zinau ka piesht

                              Comment

                              • SeiSoraYu
                                That's my pie.

                                • 2007 03 09
                                • 212

                                #30
                                hm---kopijuoji tikrai gerai---O ar pati pieši? ^^

                                My DeviantArt

                                Comment

                                Working...