3d

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Likimo_Kalvis
    YOSH!!!

    • 2006 08 26
    • 378

    Autorius Ledux
    Su tuo mepu tai cia visur daug klaidu priveliau ir gavosi kazkaip netaip vienur issitampe kitur susispude
    uztai reik naudot UVW map'a
    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

    Comment

    • Likimo_Kalvis
      YOSH!!!

      • 2006 08 26
      • 378

      Na ką, kadangi jau seniai čia ką nors berodziau, tai viena darba idėsiu. Jis senas, su gramatinem ir vizualinėm klaidom, bet tiek to. P.s. tingiu aš jas tvarkyt, o ir šeip nebelabai man tas darbas patinka -__-

      http://likimokalvis.deviantart.com/a...-old-104127678
      Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

      Comment

      • Benulis
        Forumo maniakas

        • 2008 10 04
        • 404

        Puiki skiltis

        Comment

        • avarice
          Miegantis Žmogus

          • 2007 04 03
          • 46

          Spoileris:


          2006m. pirmas darbas, atliktas tik del architekturos ir 3D programu susidomejimo D
          P.S. Dirbta su 3D Max'u.
          Paskutinis pakeitimas nuo avarice; 2009-08-18, 21:05.
          sigpic

          Comment

          • Likimo_Kalvis
            YOSH!!!

            • 2006 08 26
            • 378

            Autorius Kiba
            Spoileris:


            2006m. darbas, atliktas tik del architekturos ir 3D programu susidomejimo...
            P.S. Dirbta su 3D Max'u.
            Mano nuomone architektura yra lengviausia 3d sritis (kurimo atzvilgiu), tai tiesiog tai tik dar vienas dizainas. Ant lentynu smooth'o truksta, dureles kazkodel i zeme sulindusios, foteliai atrodo kaip is sovietiniu laiku (panasius kaime turiu). Bent jau as nesirinkciau scanline ar mental ray architekturai renderinti.
            Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

            Comment

            • FreaK`aZ
              Rimtas architektorius




              • 2005 02 22
              • 532

              Autorius Likimo_Kalvis
              Mano nuomone architektura yra lengviausia 3d sritis (kurimo atzvilgiu), tai tiesiog tai tik dar vienas dizainas. Ant lentynu smooth'o truksta, dureles kazkodel i zeme sulindusios, foteliai atrodo kaip is sovietiniu laiku (panasius kaime turiu). Bent jau as nesirinkciau scanline ar mental ray architekturai renderinti.
              oj patikėk, kai reikia išmodeliuoti baldus iš spec katalogų, tai yra p***sliavos ir nemažesnės nei modeliuojant bet ką kitą. O šiaip renderinimui bet kokiam nesirinkčiau nei scanlaino nei mental'o.. yra VRay, kuris bene patogiausias ir lengviausiai perprantamas, yra maxwellas, kuriam reikia žvėriškų komp. resursų, vat juos reiktų naudoti tikintis kokybės.
              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
              with a sick idea of world domination"

              Comment

              • TheCoolMaker
                UVERworld

                • 2008 02 10
                • 142

                Norėčiau sužinot iš konors kas gerai autocada kandat, naudojuos 2007, ar galima renderinti 3d wireframe? Nelabai randu kaip, gal i6vis neįmanoma ;/ Jei kas žino PM.

                Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                Comment

                • Ledux
                  PlixPlox

                  • 2007 03 09
                  • 135

                  Klausk kokiam nors CG forume nes cia nedaug sansu kad kas atsakys.
                  sigpic

                  http://ledux.myanimelist.net

                  Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                  Nebūk jautis 2009

                  Comment

                  • carorizu
                    Last Frame Studio
                    • 2008 08 11
                    • 12

                    braidziau po foruma ir radau sita skilti
                    tai va dedu ir savo paskutini testa:

                    Paskutinis pakeitimas nuo carorizu; 2009-04-24, 20:52.
                    motion in pixels

                    Comment

                    • Laarf
                      mastermind.

                      • 2009 06 23
                      • 79

                      http://laarf.deviantart.com/gallery/#3d
                      cia galite isvysti kelis mano darbus su 3ds maxu.

                      Cia dabar darau Joana D'ark. Taciau iki pabaigos laaabai daug darbo ir nemanau, kad pabaigsiu. Nes galvoju modeliavimu nebeuzsiimti, nes atiima daug laiko, kurio man dabar truksta.

                        ▲
                      ▲ ▲
                      Spoileris:

                      Comment

                      • Horkis
                        Kritikuosiu žiauriai


                        • 2005 12 23
                        • 637

                        Ok šikart galite mane kritikuoti.... Paziurejus 4 begginer tutorialus ir pasedejas kokia pusantros valandos sugebejau tik toki daikta sukurt.... still dar nezinau kaip normaliai naudotis 3D MAX.... nors teks ismokt nes studijoms reikia.... Beje gal kas galetu pagelbet iskilus bedoms????


                        Comment

                        • Nessel
                          Teh wankah
                          • 2009 10 17
                          • 11

                          Nesenai pradėjau mokytis 3ds max naudotis... Įsijungus toks mind-blowing vaizdelis, tikrai matosi kad bet ką padaryt galima . Techniškai modeliavimas nėra labai sudėtingas kai pripranti ir būni paruošęs tuos eskizus (bent man tai visada jų reikia, nes proporcijų nejaučiu xD). Tik vat neperprantu kolkas material editing ir rendering... Skaitinėju tutorialus tai visur skirtingai daro. Man išvis gaunasi kažkokie plastmasiniai objektai. Dar daug darbo įdet turbūt reiks. Gal kas žinot kur internete kokių padoresnių pamokų rasti?

                          P.S. Gražiai čia jūs padarę, man dar toli iki tokio lygio xD
                          Who turned life on "repeat" ?

                          Comment

                          • Likimo_Kalvis
                            YOSH!!!

                            • 2006 08 26
                            • 378

                            Geriausia pamoka praktika. Perprask kaip ka kuri funkcija padaro isnagrinedamas keikviena is ju material editoriuj, nes tutorialuose dazniausiai padaroma daug funkciju ir tiksliai atsirinkti beveik neimanoma.
                            Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                            Comment

                            • Sfinksaslt
                              Rimtas forumo narys

                              • 2009 01 22
                              • 134

                              O~ Sveiki, aš su 3Ds Max'u sėdžiu jau turbūt antri metai, neitin rimtai, bet kartais pasižaidžiu šeip jei norite ir jei kas nežinote tai yra labai fainas 3D forumas lietuvių, padeda vieni kitiems ir t.t. ^^ www.3dbug.com P.S. čia ne reklama ;D
                              1. Tu dabar internete
                              2. Tu dabar animezona.net
                              3. Tu skaitai
                              5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                              6. Tu dabar tai patikrinai
                              7. Tu šypsais

                              Comment

                              • HajiHaji
                                月の詩

                                • 2006 11 27
                                • 113

                                Mano 3D modeliavimo ir animacijos patirtis su Max'u apsiriboja ±metais. Asmeniskai sita uzsiemima randu perdaug laiko reikalaujanciu, todel gan retai laisvalaikiu pats imuosi ka daryti.

                                Veikeju modeliai is paskutinio projekto, prie kurio dirbau. Skirti buvo animacijai, kurios tik fragmentus turiu. Nesusidures su tai praeity, neatsizvelgiau i to "skinning" proceso sudetinguma:
                                Spoileris:



                                Cia vienas senesiu darbu, gan greit atlitkas palyginus... Nemazai pridejau ir su PS po renderinimo:
                                Spoileris:


                                Vienas primuju modeliu, prie kurio ganetinai daug laiko sugaisau:
                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...