Arttools

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Myojin`
    Tiesiogiai iš miško
    • 2006 03 04
    • 84

    #31
    Jo pradejom atskleidinet savo piesimo paslaptis o baigesi tuom kad pradejom vieni kitus mokyti ir gincytis.Vizgi neturim ce kokio garsaus meistro kuris galetu visus kritikuot!
    Ir galu gale man nerupi jusu tobulejimas ir ateitis kaip ir jums nerupi mano
    Kekvienas turim savo kelia ir savus isitikinimus
    Tesiog kaskas(arna) norejo mus apsviest ar pamokyt ir gavosi nuomoniu susipinimas ir konfliktinis mazgas:dizzy:
    Jei kam reix kokiu ziniu patis susiras!ir viskas tesiam tema nesikabinedami vieni prie kitu!
    Atsijamu visus savo zodzius! iskyrus tuos kurie ejo dar temos linkme

    Comment

    • ketou
      savim patenkintas gyvulys
      • 2006 04 16
      • 51

      #32
      huh...na gerai...gryshtam prie temos nes tai beviltishkas gincas... ..tai vat-Myojin`-jei gerai atsimenu tu sakei kad daba pieshi ant sienos paveiksla tushu ir aliejiniais dazhais...me kazhkaip neisivaizhduoja kaip tu tusha su aliejiniais derinsi?ir ar tu tikrai pasiruoshes apie savaite nemigot tam kambarykai ishtapysi aliejiniais?
      Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

      Comment

      • Myojin`
        Tiesiogiai iš miško
        • 2006 03 04
        • 84

        #33
        Tai vat galvoju naudot guasa nes pas mane jo kaip prisikta namie.Tusas bus skirtas paryskint kaikuriuos konturus.Nes guasas gana blankus na ant sienos nzn,o sjp aliejiniu gal irgi galima bus dadet kaikur.Na zinot pirmas sluoksnis,tada antras ir dailinsiu tol kol piesinys bus tox kox ira vaizduotei.(tikiuosi pavyx nes dar mano gebejimai zemoko lygio...)

        Turinio paaiskint nemoku...Na ji piesdamas klausau slipknot,korn,Mudvayne...Tai ten tikrai nebus pievos ir debeselei XD

        Comment

        • ketou
          savim patenkintas gyvulys
          • 2006 04 16
          • 51

          #34
          o me noretu kambario su pieva ant sienu ir debeseliais ant lubu...*__*...na bet nenukrypkim nuo temos...^^ash tau siulyciau(kaip jau dares tokius dalykus) naudoti akrila...greit dziusta,ryshkios spalvos(o jei kokybishkas tai ir blizga kaip aliejiniai),bei skiedziamas vandeniu taigi neteks nuodytis terpentinu...
          Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

          Comment

          • Myojin`
            Tiesiogiai iš miško
            • 2006 03 04
            • 84

            #35
            Nu dar bus matyt... Bet turesiu omeny, O Dabar per daug nesigilinkit ir leiskit man dirbt
            Jei iskils bedu kuriu nepajegsiu isprest.. tada prasysiu jusu pagalbos.. ok?

            Comment

            • Dekko13
              O.o ....

              • 2007 12 15
              • 100

              #36
              Chm... Niekada net nesusimasciau apie tai kaip gimsta mano idejos ir paskui atsiranda piesiniai. Manau buna taip: pirma atsiranda noras kazka nupiesti( sitas noras keistai daznai mane aplanko , bet tai nereiskia kad piesinys bus geras. Pvz turiu keleta piesiniu kuriu pakesti negaliu, bet kiti sako kad jie puikus.) paskui atsiranda ideja. Beiveik tokiu pat metu kaip noras. Poto priklauso ant ko noriu ar galiu tai nupiesti. Jei yra galimybe piesiu ant piesimo poiepieriaus, jei ne, ant lapelio, sasiuviny ar dar kazkur. Svarbu islaikyti minti kad nepabegtu. Nenaudoju trintuko. NIEKADA. Turiu taisykle piesdama klaidu nedaryti. Viskas turi buti tobula.Poto apvedzioju juodu konturu piestuko linijas ir eskizas baigtas. Visada pirma spalvinu fona. Naudoju akvarele ar guasa. Bet man labiau prie sirdies juodai balti piesiniai Apie kompiuterine paisyba nuomone pasilaikysiu sau... Niekada nemokejau ir nemokesiu Siaip ar taip man tokie piesiniai kompu daryti negyvi atrodo. Ka padarysi, as zmogus megstantis tadicini piesima. Nors jokiu budu nesakau kad piesianciu kompu sugebejimai prastesni. As tiesiog nesuvokiu to kaip meno.Chm Chm.. Stenkites zmones! Pasieksit daug:

              Comment

              • Lust
                a.k.a Yurla


                • 2006 12 17
                • 274

                #37
                Siaip man dazniausiai geros idejos gimsta netycia, uzeinu i devarta, apsiziureineju ir tada buna "oho, as irgi taip noriu" bet galu gale gaunasi visiskai kitaip arba isvis nesigauna, jau isitikinau, kad geriausios idejos kurios man yra kada ateje i galva, atejo smugiu xD
                Seip jei ideja staigi, tai piesiu ant belekur, pvz per anglu pamoka nukentejo kazkokio rasomojo darbas xD tada parbegu namo, staigiai isijungiu pc, nuskanuoju eskiza, ir pradedu inkint. Tada kita diena piesini vel atsidarau (nes kai i ji paziuri svieziai, didesne tikimybe kad pamatai klaidas) dar pataisau jei kur kliuna , perpiesiu detales, o tada mano megstamiausia dalis- spalvinimas ^^

                Siaip ranka piesinius darau daznai, bet ju neturiu nei vieno, nes visi juos isgraibsto ..>.> paskutini karta isnese sulig vienu nusususiu eskizu X.x o siaip piesinius ranka darau draugam arba mylimiem zmonem, nes i uzbaigtus piesinius visad stengiuos sutelkt visa kruopstuma, nes popierius- ne kompiuteris, undo mygtuko nera xD tai viskas
                Lust-Yurla @ DeviantArt

                Comment

                • Dekko13
                  O.o ....

                  • 2007 12 15
                  • 100

                  #38
                  Stai kodel man patinka ranka piesti piesiniai Padarei klaida ir amen.

                  Comment

                  • Mantuzas1333
                    weirdo
                    • 2008 01 22
                    • 43

                    #39
                    as tai net neapsiimu piesti.visai kantrybes neturiu
                    Kas taves nenuzudo, padaro tave stipresniu

                    Comment

                    • Dancia
                      Loading - Please wait...

                      • 2008 03 23
                      • 50

                      #40
                      Autorius sheezykitty
                      nu wa,manau cia prie fanarto i tema.taigi norejau cia paklaust visu piesianciu...
                      kaip gimsta pati piesinio ideja?iskart sketchinat ant pirmo pasitaikiusio lapelio ar pareinat namo ir tik tada piesiat?linearta ir color darot ant sketcho ar perpiesinejat ant naujo lapo/kompo?
                      tai daba klausimai handdraweriams.kuo darot linearta?coloringa?ar jums swarbu ant kokio popieriaus piesiat?
                      kas su kompu.kokioj programoj piesiat/spalwinat?
                      bendri.del anatomijos-pries veidrodi pozuojat,is nuotrauku piesiat ar knygas skaitot?del spalwinimo-darot kaip mokat ar ziurit i tutus?
                      ar turit sawo staila ar piesiat pagal standartus?jei turit,kaip susiformawo?
                      Atsakysių tik apie popierių. Niekad nepiešių ant lapų langeliais ar linijom. Švarus baltas lapas būtinas.

                      I would love to change the world, but they won't give me the source code.

                      Comment

                      • Psichas
                        Rimtas forumo narys

                        • 2008 04 16
                        • 147

                        #41
                        as tai kaip bemoxlis piesiu kas tik uzeina galvon betkur ir betkada xDD siaip geriausia salyga menui - kai kal gera muzikas arba istorijos pamoka xDDDD mano menui nesvarbu kox tai popierius, svarbu kad piestukas butu neastrus ir kad popieriaus uztektu..
                        1)pagaunu ikvepima
                        2)pasileidziu muzona
                        3)nulauzau piestuka kad butu bukas
                        4)pradedu paisyt betkokias detales o tada jas suformuoju i viena kurini
                        5)pasidroziu piestuka ir apvedzioju visas linija
                        6)(nekenciamiausias darbas) paspalvoju su piestuku....
                        jei lb patinka darbas kartais net apvedzioju tusinuku ar rasalu xDDDD
                        o del to pagal ka paisau tai is vaizduotes traukiu viska xD
                        kartais klasioku bruozus tam reikalui panaudoju xDDD
                        tai tiek xDDD
                        the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                        Comment

                        • Anita
                          The watcher..

                          • 2008 03 23
                          • 132

                          #42
                          Man didzhiausia beda buna ydejos kokios, kartais valandas zhiuriu y balta lapa, bet.. Geriausia piesht kai neima miegas, tada iki ryto koks paishalas isheina, kada jau pusiau matai ishvis ka nupaishei
                          O sheip tai labai retai kazhka tokio darau, ir.. gaila, bet nei vieno pieshinio neturejau kantrybes pabaigt iki galo.. O dazhu ( akvarele ishskyrus ) ishvis nekenchiu, geriau ¨digital¨ tada, o tai tik apsiterlioji visas, rezultatas vistiek nulis, o stala nushveist yra kurkas sudetingiau Tegyvuoja pieshtukas, tushas, ir senelis skeneris, tableta dar gal - neprieshtarauju ...
                          Ahh, tiesa, turiu savo spec. grafitini pieshtuka (dekui dievui nereikia drosht, ir kambario shiukshlint), bejo nieks neprasideda... Pameschiau - shakes butu
                          Paskutinis pakeitimas nuo Anita; 2008-06-17, 21:42.

                          Comment

                          • Horkis
                            Kritikuosiu žiauriai


                            • 2005 12 23
                            • 637

                            #43
                            man dazniausiai paisosi per neidomias pamokas arba vakarais, kada uzpluakia ivairios mintys ir bandau kazka paisaliot ir is daugybes variantu atsirenku kas atrodo idomiausiai....bet ne visada taip iseina.....


                            Comment

                            • Sanahi
                              C.C.

                              • 2009 01 14
                              • 92

                              #44
                              Cia jau seniai kas nors rase,bet vistiek parasysiu.
                              Popieriu naudoju viska kas pastaiko po ranka sasiuviniai, langeliai ,suolai ,knygos ,darugu sasuviniai ir aisku buna kad ir ant normalaus piesiu labiausiai patinka braizybos popieriaus. Pradedu piest siaip belenkokia linijas beveik niekada negalvoju ka piesiu, ir po to kas susisviecia ta ir piesiu , jeigu pavyksta kas geresnio nupiest tada darau lineart ant kompo ar tusinuku ranka ir tuo met spalvinu. Taip pat turiu kruvas neuzbeigtu sketchu kuriu niekada ir neuzbaigsiu.Piesiu visur autobuse per pamokas, pertraukas, valgydama, zaisdama kompu, kartais ir namie labiausiai megstu naudot piestukus tusinukus kartais akverele copicus ir taip kompu kadangi turiu tableta .kompe naudoju PS CS4 ,open canvas, Sai, manga studio, corel painter, corel painter sketchpad,autodesk sketcpad,artrage,ir mano megstamiausiais deleter cg illustrator nuo nuotaikos priklauso koki pasirenku
                              Del anatomijos tai daznai stviu prie veidrodzio ar kankinu draugus siaip ziuriu kaulu struktura.

                              Comment

                              • Kanda
                                Rašytojas

                                • 2010 09 25
                                • 236

                                #45
                                Kazkaip netycia radau sita gija ir sumaniau parasyt ;D Tai ka, gal pakelsim savo statusa. Piesiu kolkas save prievartaudama - perpiesineju mangaku darbus atsirinkdama man patinkanciu rakursus , veidus ar drabuziu idomesnias rauksles ;D As pasidariau godi menui - jei ka pamatau ir negaliu to turetai - privalau persipiesti ;D Megstu piesti naktimis jeee daug kavos ir juodos arbatines ( chefyros) tada matai tik lapa ir ta lempos nusviesta plota - labai padeda susikoncentruoti, o jei dar geras gabalas skamba .... muzika laaaaabai daug reiskia - ji man net sirdi stimuliuot gali ;D Taigi piesimas tampa kaip sportas - yra rezimas -jega . Tik tokie dalykai gal mano proteli paveike - dazniausiai piesiu tik piestuku ir pigiausiu is Maxes pirktu juodu tusinuku ( neturiu daug piniguciu, laiko experimentams ;D IR GEBEJIMU, skonio evoliucijos - jau ranka surobotizejo ;D )- viskas labai eskiziska , savartymas tikras, disharmonija, ber man ziauriai patinka ;D Aiii dar pavydas - geras variklis - bjaurus, bet geras ;D Kai degu is pavydo ir pykcio, kad mane aplenke - turiu parako piesti 5 dienom ;D Forsiskas menininkas ;D Kompu nemegstu piest, bet tenka...




                                Cia pries tai rasius panike pavare - as tik adobe paketa turiu , o kad manga studio egzistuoja.... tai cia geras ;D
                                DA , tumblr :P

                                Comment

                                Working...