Kokias priemones naudojat?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Neko~chan
    Naujokas
    • 2009 12 09
    • 6

    #16
    Sketch'ui dažniausiai naudoju H ara HB pieštukus. Paskui ateina eilė lineart'ui su želiniu rašikliu, bet jį neretai pakeičia mano numylėtas (ir sudrožtas) 8B pieštukas. Kartais spalvinu pieštukais, dar būna, kad įsikeliu į kompiuterį ir ten pabaigiu. O šiaip šiais metais 'pasinešiau' ant copic markerių (kai keli žmogai davė pasinaudot saviškiais xD), bet, kaip žinia, jie brangūs, turiu tik vieną kol kas, tad tenka tenkintis flomasteriais iš IKI xD Šiaip jau nuspirkau 3 skirtingus rinkinius flomasterių, tai visai neblogai verčiausi ^^

    Comment

    • ~nyuu
      Narys

      • 2009 06 20
      • 69

      #17
      anoo. akvareliniai pieštukai spalvinimui, sketchui belekoks pieštukas kokį pavyksta susirast (bet labiausiai mėgstu mechaninius), lineartui - belekoks gelinis juodas tušinukas, susitaupius buvau tai sepia copic multiliner'į nusipirkau, rusvo atspalvio, kainavo kaip ir copicas, bet geeras daiktas. o šiaip, tai man patogiausia yra piešt su tablet'u, naudoju SAI ir labai kartais fotošopą.

      Comment

      • FlameHaze
        The end of everything


        • 2009 05 05
        • 89

        #18
        wacom tabletas
        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

        Comment

        • Pumyte
          Naujokas
          • 2009 11 15
          • 8

          #19
          as tai sutrinu piestuko sirdele ir po to supirstu spalvinu neblogai iseina http://pumyte.deviantart.com/art/fat...-son-151805803
          http://www.pumyte.deviantart.com/

          Comment

          • Lucy*
            Naujokas
            • 2010 01 25
            • 3

            #20
            As dazniausiai piestuku. Dar kartais tusinuku. Esu isbandziusi ir pastele labai fainai iseina....

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #21
              na mano favoritai tai geliniai parkeriai ir/arba paprastas piestukas.

              Comment

              • Vilius
                teisinga nuomonė ----->

                • 2009 07 19
                • 173

                #22
                manau cia geriausia butu uzduoti sita klausima:
                jeigu piesiant manga ant popieriaus reikia prideti daug tamsiu atspalviu(shesheliams ir panashiai), tai su kuo juos geriausia daryti?(prashau nemineti jokiu photoshop ir kitu kompiuteriniu programu, dar butu gerai, kad su ta priemone butu galima greitai atlikti darba, ir ji nebutu labai prangi, bei tiktu ilgam naudoimui)

                Comment

                • Kuroi Tsubasa
                  Department of Inquisition

                  • 2009 09 09
                  • 391

                  #23
                  Autorius WiliuX
                  manau cia geriausia butu uzduoti sita klausima:
                  jeigu piesiant manga ant popieriaus reikia prideti daug tamsiu atspalviu(shesheliams ir panashiai), tai su kuo juos geriausia daryti?(prashau nemineti jokiu photoshop ir kitu kompiuteriniu programu, dar butu gerai, kad su ta priemone butu galima greitai atlikti darba, ir ji nebutu labai prangi, bei tiktu ilgam naudoimui)
                  Juodus šešėlius galima dėt tušu, o pilkus juoda akvarele(tik popierius turi būti pakankamai storas), bet tam reikia nemažai įgudžių, nes jei ką ne taip padarysi, ištaisyt bus praktiškai neįmanoma.
                  Bet gal specai ką geriau sugalvos
                  Paskutinis pakeitimas nuo Kuroi Tsubasa; 2010-01-30, 18:23.
                  No one can restrain me with logic



                  Comment

                  • Vilius
                    teisinga nuomonė ----->

                    • 2009 07 19
                    • 173

                    #24
                    Autorius Kuroi Tsubasa
                    Juodus šešėlius galima dėt tušu, o pilkus juoda akvarele(tik popierius turi būti pakankamai storas), bet tam reikia nemažai įgudžių, nes jei ką ne taip padarysi, ištaisyt bus praktiškai neįmanoma.
                    Bet gal specai ką geriau sugalvos
                    na su akvarele esu bandes, bet kazkodel vietoj tamsiai pilkos ruda gavisi, gal akvarele bloga, nenusimanau.
                    o apie tusha tai mano manymu yra laiko gaishimas, mat tam galima naudoti paprasciausia markeri(koks skirtumas jei kitoj pusej matysis, vistiek pieshiu kekviena puslapi ant vis kito A4 lapo). siaip dabar atspalviams naudoju piestuka, bet jis netinka kai reikia daug tamsos.
                    taigi gal kas galit papasakoti daugiau apie akvareles naudoima?

                    Comment

                    • Renata
                      Meanie


                      • 2008 05 25
                      • 715

                      #25
                      Autorius WiliuX
                      na su akvarele esu bandes, bet kazkodel vietoj tamsiai pilkos ruda gavisi, gal akvarele bloga, nenusimanau.
                      o apie tusha tai mano manymu yra laiko gaishimas, mat tam galima naudoti paprasciausia markeri(koks skirtumas jei kitoj pusej matysis, vistiek pieshiu kekviena puslapi ant vis kito A4 lapo). siaip dabar atspalviams naudoju piestuka, bet jis netinka kai reikia daug tamsos.
                      taigi gal kas galit papasakoti daugiau apie akvareles naudoima?
                      Nueini į belenkokia parduotuvę ir nusiperki Rusišką akvarelę su medum, arba faber-Castell firmos ;]
                      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        #26
                        Autorius WiliuX
                        na su akvarele esu bandes, bet kazkodel vietoj tamsiai pilkos ruda gavisi, gal akvarele bloga, nenusimanau.
                        o apie tusha tai mano manymu yra laiko gaishimas, mat tam galima naudoti paprasciausia markeri(koks skirtumas jei kitoj pusej matysis, vistiek pieshiu kekviena puslapi ant vis kito A4 lapo). siaip dabar atspalviams naudoju piestuka, bet jis netinka kai reikia daug tamsos.
                        taigi gal kas galit papasakoti daugiau apie akvareles naudoima?
                        Su tušu labai įvairiai galima piešt, tiesą sakant tai ką Kuroi Tsubasa minėjo manau buvo pabrėžta tai, kad tušą reik skiest ir jo pustonius dėliot teptuku, o ne plunksna. Tad tai yra kur kas geresnis dalykas nei markeris. O taip pat nuo savęs ir patariu akvarele naudot, jei spalvot viską nori tai guašas mažu teptuku yra šaunus dalykas.
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Sashiri
                          Loner

                          • 2009 09 17
                          • 104

                          #27
                          juodas tusinukas pvz toks cello iki siol labiausiai prie sirdies buvo bet problema kad negali ka tusinuku nupiesei istrint taigi dar ir automatinis piestukas nes man patogiau tusinuku piest, o piestuku man nelbai einasi (rodos toks per ¨naturalus¨ daiktas ar keip ten ). seip dar niekuo daugiau piest nesu rimtai bandes.
                          http://sashiri.deviantart.com/

                          Comment

                          • Vilius
                            teisinga nuomonė ----->

                            • 2009 07 19
                            • 173

                            #28
                            Autorius Sashiri
                            juodas tusinukas pvz toks cello iki siol labiausiai prie sirdies buvo bet problema kad negali ka tusinuku nupiesei istrint taigi dar ir automatinis piestukas nes man patogiau tusinuku piest, o piestuku man nelbai einasi (rodos toks per ¨naturalus¨ daiktas ar keip ten ). seip dar niekuo daugiau piest nesu rimtai bandes.
                            jo tie cello tushinukai labai geri , aš irgi juos naudoju, dar ir waperproof jie, tik problema ta kad juos suknoka rasti ir jie greit išsinaudoja

                            Comment

                            • Edvinukas
                              Kolekcionierius
                              • 2009 11 02
                              • 105

                              #29
                              Man geriausias draugas piestukas ir juodas zelinis tusinukas pastarieji mano darbai vien tik su jais na kartais panaudoji vienai kitai detalei koki flomasteri ar spalvota piestuka. O seip man graziausi darbai vien juoda balta manga stiliaus nes su seseliaias gali zaist ir seip didesnis efektas nei vien marga

                              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                              Comment

                              • sesilily
                                NORIU vasaros labai labai

                                • 2009 10 17
                                • 92

                                #30
                                Lieta Van Gogo akvarėlė ir tušas.
                                http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                                Comment

                                Working...