Kas jūs įkvepia kūrybai? Kuom jūs tikite? Kas jūsų mūza?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • usakou
    Rimtas forumo narys
    • 2009 04 19
    • 188

    #61
    mane daaug kas ikvepia^^ pavyzdziui FullmetalAlchemist anime, Jrock grupes,kawaii jp muzika,ar seip kazkas japonisko ir zinoma geras nusiteikimas

    Comment

    • sisley
      Dark Star Chaser
      • 2010 08 27
      • 10

      #62
      dažniausiai įkvėpimo šaltinis būna muzika. Vat dviejų dainų pagalba pagaliau sukūriau savo OC ;D mane muzika įkvepia tiek piešimui, tiek rašymui. Dar vienas dalykas, kuris yra labai efektyvus, yra, kaip nekeista, anime xD labai tikėtina, kad pažiūrėjus anime imsiu popieriaus lapą ir pieštuką ir vienu kartu pakeverzosiu ~10 eskizų ar rimtesnių darbų ;D ir trečias dalykas - kitų žmogeliukų paišyba. Jeigu kas nors nori mane priverst piešt, užtenka atsiųst porą dA linkų su gražiais anime/manga veideliais, ir pavarvinus seilę garantuotai pulsiu paišyt pati ;D tai va xD
      the real world didn't want such a freak like me
      because I have an onigiri instead of my brain
      so I came to anime world
      it's a really cozy place to be

      Comment

      • Maimi
        =^.^=

        • 2010 07 19
        • 109

        #63
        Kas jūs įkvepia kūrybai: išgyvenimai, bei kiti sukrėtę potyriai, kuriuos prisimenu grojant muzikai
        Kuom jūs tikite: tikiu, kad pasaulis be kūrybos būtų liūdnas ir niūrus. Tikiu kūrybos galia
        Kas jūsų mūza: visi aplinkiniai žmonės, kurie domisi mano darbais. Tiesiog, kai pamatai, kad kažkam tavo darbai patiko, pradžiugino ar sukėlė kokias geras emocijas, tave apima įkvėpimas. Būtent per kūrybą aš stengiuosi tiek į savo, tiek į kitų pasaulėllius įnešti kažką gero.
        Click Below:
        DEVIANTART ACCOUNT

        Comment

        • kapralas
          Naujokas
          • 2010 09 05
          • 2

          #64
          Man taip pat gali ikvepimas is bet kur pareit...sedziu tualete...pyst ir ikvepimas

          Comment

          • Tsuki no ame
            Naujokas
            • 2010 09 09
            • 10

            #65
            Nieko neveiki ir staiga taukst i galva – va ir ikvepimas atejo ^^. Dazniausiai tai ikvepimo semiuos is muzikos ir knygu. O geriausios mintys aplanko, kai isnuobodulio imi fantazuoti^^

            Comment

            • Kanda
              Rašytojas

              • 2010 09 25
              • 236

              #66
              Mane azartas pagauna nakty, kai būnu prisipompavus kavos ar turiu kokių nauju pieštukų ar kokio makalo ;D Arba pamačius gerą piešinį svetimo - iš pavydo imu paišyti ;D
              DA , tumblr :P

              Comment

              • PaperAngel
                (V)(;,,,;)(V)

                • 2008 12 01
                • 249

                #67
                Autorius Kanda
                Mane azartas pagauna nakty, kai būnu prisipompavus kavos ar turiu kokių nauju pieštukų ar kokio makalo ;D Arba pamačius gerą piešinį svetimo - iš pavydo imu paišyti ;D
                jo, kai as pamatau kazkieno awesome darba irgi imu piest, bet ne is pavydo, o todel, kad kazkaip ikvepia stengtis xD
                Spoileris:

                Comment

                • Hagaren
                  Naujokas
                  • 2010 01 27
                  • 7

                  #68
                  Zalioji arbata ir puikus anime

                  Comment

                  • fasian
                    Tas kur daug kalba.


                    • 2009 01 28
                    • 586

                    #69
                    Muzika , kitu darbai , sapnai.
                    Ech tie seni laikai ..

                    Comment

                    • skystalker
                      who?

                      • 2010 10 08
                      • 34

                      #70
                      Gamta, muzika, įvairios gyvenimo patirtys, gamta, pats darbo procesas, hmmm ar jau minėjau gamtą?

                      Comment

                      • -Aglo
                        Aglo Baglo

                        • 2010 11 19
                        • 36

                        #71
                        Knygos, žaidimai, draugai, muzika.

                        O labiausiai turbūt mano pačios ir draugų personažai. O kai piešiu ar rašau, įsijungiu muziką. Priklausomai nuo dainos, tai labai gali pakeisti darbo kryptį.


                        deviantART || Gaia Online

                        Comment

                        • sviesta
                          Naujokas
                          • 2010 07 23
                          • 14

                          #72
                          Mane daznai ikvepia pati Anime-esu sukurusi daug trumpu eilerastuku ir Fanfiction ^_^
                          Siaip dar mano muza yra instrumentine muzika,mano dedes eilerasciu rinkinys,taip pat ir aplink mane esancios isskirtines asmenybes kurias as vadinu draugemis
                          Memory stick not functioning-who are you,again...?

                          Comment

                          • BatLily
                            Naujokas
                            • 2010 11 18
                            • 8

                            #73
                            Na, kas yra mano ikvepimo saltinis, siuo metu butu sunku pasakyti.
                            Jeigu piesiu, tai dazniausiai buna fantastika ( drakonai, ivairios butybes).
                            Manau, kad dabartiniam ikvepimui turejo itakos vaikysteje prisiziuretu fantastiniu filmuku, prisizaistu zaidimu ir vaikysteje buves hobis - fantastika, kuris yra islikes iki siol.
                            Mane dazniausiai ikvepimas apima nakti (nebutinai piesime, kai reikia parasyti pamokai koki rasineli, geriausios idejos gimsta butent nakti) arba pasiziurejus ivairiu kuryniu, tada tarsi apima noras paciai kazka sukurti.

                            Comment

                            • soldrao
                              anime/drama fan >.<
                              • 2010 11 20
                              • 17

                              #74
                              Mane įkvėpia gamta, peizažai, muzika, kitų darbai, anime... žodžiu, daug kas
                              vieną kartą mane įkvėpė studijuoti mediciną viena taivaniečių drama...
                              o pažiūrėjusi japonų dramą apie jakudzas ir kovos menus užsinorėjau išmokti kautis...

                              taip pat įkvėpimas ateina ir iš perskaitytų knygų, sapnų ar tiesiog pamatytų paveikslėlių
                              tačiau įkvėpimas taip pat greitai dingsta kaip ir atėjęs...
                              "A smart man learns from his mistakes, a wise man learns from the mistakes of others"

                              Comment

                              • ~Madara Phantomhive~

                                #75
                                Įkvėpimas... Hm... Visu pirma aš užsiimu kokios nors rūšies kūryba kai jaučiuosi prastai, taigi galėčiau sakyti, kad mano "mūza" yra prastos emocijos, kaip : liūdesys, pyktis, melancholija, stresas, nemiga...
                                Pačia mūzą galėčiau teigti kad senokai praradau.

                                Comment

                                Working...