Kas jūs įkvepia kūrybai? Kuom jūs tikite? Kas jūsų mūza?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #46
    Music and certain someone..
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Deima-
      Ką čia gero nuveikus?

      • 2008 07 04
      • 90

      #47
      1.Gyvenimas. Tai yra draugai, pažįstami, pokalbiai, šiaip situacijos, išgirstos mintys.
      2.Muzika. Šiuo metu lietuviškas ska.
      3.Visa kita. Knygos, anime, filmai ir t.t.

      Sigą sukūrė pasalūnė.Didelis ačiū jai.

      Comment

      • AnimeFreak
        Stalker >.>
        • 2009 04 17
        • 92

        #48
        Pasižiūrėjus įdomu anime/filma mane visad aplanko milziniskas ikvepimas.
        Dar vakare beziurint i dangu, zvaigzdes, dideli menuli, galvoi pati susikuria kokia istorija, ir norisi rasyt, ar toliau kurt ,pasvajot. Net i dangu nepasiziurejus,jeigu velus vakaras, isjungtas pc, mane kazkodel uzlieja ikvepimas,toks geras jausmas, vakarai mane tiesiog veikia, todel ir nemegstu eit anksti miegot.
        Gal del to kad turiu lakia vaizduote ir megstu pasvajot.
        Net jei nesu dailininke,rasytoja, megstu kanors daryt, neseniai savo stalo sona nutapiau,tiesa sakant labai nervinaus - o tapymas ramina,todel kai nera nuotaikos ka nors piesiant ar pan, greit atsigaunu.xD Atrodo tikrai daznai mane kas nors ikvepia. Vien dabar rasant pajutau kazkoki ikvepima.^^
        Mesgtu kazkuo tiketi, net jei zinau,kad to nera. Man tiesiog taip patinka.
        Paskutinis pakeitimas nuo AnimeFreak; 2009-06-05, 22:57.

        Comment

        • Ru.
          Narys

          • 2008 02 24
          • 67

          #49
          įkvepia: lietingos vasaros dienos kai aplink laaaabai daug vandens ir viskas darosi dar labiau žalia ir savotiškai pilka, naktis ir beprotiškai žvaigždėtas dangus kai aplink visur tylu,tamsu, o dangus atrodo toks didelis kad pradedu bijoti, mėnulis (aš jį dievinu ) jūra nes ji didelė, MĖLYNA ir nesuvaldoma, laukinė gamta ir augalai nes jie... nežinau... visad mėgau augalus.
          tikrai neįkvepia: žmonės nes per daug netobulumo juose ir jie daug šneka man suprantama kalba, muzika nes ji yra kitu žmoniu mintys, jausmai, svajonės ir t.t... (dažniausiai piešiu visiškoje tyloje arba jei groja muzika tai aš jos negirdžiu ir nieko nematau aplink)mano išgyvenimai, jausmai ir potyriai nes jie būna labai išanalizuojami (manęs ir kitų ) todėl yra pažįstami ir nuobodūs
          tikiu: elfais, fėjomis, drakonais, nykštukais ir netgi gamtos gaivalų dėvybėmis. Visada taip buvo ir bus. That's all.
          mūza yra per daug konkretus pavadinimas kad galėčiau ką nurodyti :>

          Comment

          • Lucion666
            Forumo maniakas

            • 2007 04 08
            • 430

            #50
            Amv darymui įkvepia Nightpunisher'io, dark angel, nostromo, LOST studio, darbai.. ir ne tik ju.. yra ir daug kitu kureju, kuriu patingesiu ir cia nesurashysiu
            taip pat gaunu ikvepima klausydamasis muzikos, arba ziurint kazkoki filma, tarkim siaubiaka, labai norisi sukurti parodija, nes galvoje sukasi 20-30 skirtingu parodiju minciu

            Comment

            • Zx-Shade
              digital existence



              • 2009 03 14
              • 725

              #51
              Mane amv kurimui ikvepia kitu zmoniu panasiu i mane darbai, nors as i amv kurimo pasauly dar tik nesniai izengiau, pakankamai nemazai ko pasekiau, nekarta galvojau viska mesti, bet kai praziuredavau kitu lietuviu darbus pvz.: Lucion666 arba squal mano nuomane pasikeisdavo ir as kurdavau toliau...Taip iki siol siekiu buti bent kuom nors panasiu i kitus isgarsejusius zmones sitoje srytija...

              Comment

              • Horkis
                Kritikuosiu žiauriai


                • 2005 12 23
                • 637

                #52
                Paisymui mane ikvepia muzika, kiti darbai, kokia nors vizija, sapnai XD (galit sprest is to kad mano sapnai pakankamai poshli XD) arba seip paisant paprasta eskiza pamatau kad kazkas gero gali is to gautis tai tada perpaisau ir normaliai.... seip kai muza apsireiskia tada ir iseina kanors sukurt... bet daznai ji apsilanko netinkamu laiku....


                Comment

                • Death note
                  Shinigami - Death god
                  • 2009 05 23
                  • 80

                  #53
                  Iš tiesų mane įkvėpia piešti daug kas pvz.
                  1) Mano mintys. ,,Dažniausia"
                  2) Aplinka
                  3) Mano mėgstamas anime veikėjas.
                  4) Muzika.
                  5) Susiklosčiusios aplinkybės.
                  6) Liūdesys
                  7) Ir neturėjimas jokio užsiėmimo.

                  Comment

                  • Szubskin
                    One bad apple cored.
                    • 2009 08 01
                    • 51

                    #54
                    Labai nedaug ko reik kad buciau ikveptas.

                    1. Is vakaro paziret koki nors anime.
                    2. Neturet ka veik siandiena. xD

                    Comment

                    • Nana_
                      (;
                      • 2008 07 28
                      • 52

                      #55
                      1.Mano pacios jausmai(skausmas,pyktis,dziaugsmas..)
                      2.Muzika(dazniausiai liudna )
                      3.Draugai,santykiai su jais,nuotykiai su jais(:

                      Comment

                      • Yumenator
                        Motherbleeping Killjoy



                        • 2009 07 27
                        • 552

                        #56
                        1.Linskma nuotaika
                        2.Mano kompiuterio pelyte (ypac jei piesiu su ja )
                        3.Taip muzika - padeda kiekvienam
                        4.Tamsa..kai tamsu ir dega tik staline lempa..arba isvis tik kompiuterio sviesa
                        http://yumihoriku.deviantart.com/

                        BLACKOUT
                        http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                        be sure to visit our page~

                        Comment

                        • Sashiri
                          Loner

                          • 2009 09 17
                          • 104

                          #57
                          1.gera nuotaika
                          2.bloga nuotaika
                          3. pesimistiskos ir kartais sadistiskos mintys.
                          4. balta spalva(balta spalva suprantu kaip blogi kuri reika sunaikinti)
                          5. muzika (dazniausiai punk, alternatyvus arba siaip rokas pvz. bob dylan)
                          6. dalykai kuriais tikiu: dievas, vampyrai, shinigamiai, death notai (kazkada tikejau kad klasioke viena toki turi be jokio pagrindo...)
                          Paskutinis pakeitimas nuo Sashiri; 2010-03-06, 23:42.
                          http://sashiri.deviantart.com/

                          Comment

                          • Ivi942
                            Narys

                            • 2008 11 02
                            • 65

                            #58
                            Kaip keista kad visus cia muzika ikvepia O_o Man muzika siaip ideju duoda, bet ne tiek jau ir ikvepia...
                            Mane dazniausiai ikvepia mano personazai Nepatiketumet kokiu beprotisku dalyku jie kiekviena diena pridaro! xD
                            Jeigu muza - tas ikyrus balselis vis bandantis tau itegti kad nupaisytum dar keleta desimti piesiniu, tai as turiu dvi xD Nezinau kodel, bet isivaizduoju, kad turiu dvi mazas ikvepimo fejas kurios amzinau skraidzioja apie mane ir ragina mane nupaisyti ta ar ana, o ne mokytis istorijos kontrui >_>
                            Dar labai ikvepia kai zmones ant deviantart gerai atsiliepia apie mano piesinius >w<

                            Tikiu begale beprotisku dalyku, geriau net neklauskit kokiu... xD

                            Comment

                            • Lota :D
                              Love and Peace~!

                              • 2010 02 17
                              • 239

                              #59
                              Mane įkvepia gyvenimas, kiekviena diena, nes kiekviena akimirka kažką reiškia. Kartais tai būna džiaugsmas, dažniausiai liūdesys, bet tai mane skatina nutapyti piešinį, parašyti eilėraštį, ką nors nufotografuoti ar galų gale tiesiog mąstyti. Aš dievinu lietų, naktinį dangų nukabinėtą žvaigždėmis, tamsą, raminančią muziką, pieštuką savo rankose... Visa tai man padeda piešti, rašyti, fotografuoti, mąstyti ir tiesiog neprarasti savęs. Gyvenimas - mano mūza, rankos - mano įrankis, duotas man kažkieno, kad kurčiau ir taip palengvinčiau savo buvimą žemėje...

                              Comment

                              • Dark-Tarou
                                I'm a woman on a mission


                                • 2008 07 14
                                • 486

                                #60
                                Muzika
                                Kitų menininkų darbai
                                /// http://dark-tarou.mybrute.com

                                Comment

                                Working...