Kas jūs įkvepia kūrybai? Kuom jūs tikite? Kas jūsų mūza?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lust
    a.k.a Yurla


    • 2006 12 17
    • 274

    #16
    Muzika, bet isskirtinai, tik kuriniai atliekami pianinu arba akustine gitara~
    Kitu zmoniu mintys, sukelti jausmai ar darbai kurie paliko ispudi...
    O siaip dazniausiai megstu sedet prie lango, ir stebet aplinkini pasauli ir tada kas nors uzplaukia Kazkaip kai pamatau grazu saulelydi arba ausra, man staiga sukyla noras ji nupiesti, bet is to issirutulioja visai kitoks darbas @w@
    Lust-Yurla @ DeviantArt

    Comment

    • Exotic Anime Girl
      Ima firin mah lazah!!!
      • 2008 07 04
      • 67

      #17
      1.Muzika
      2.Ausra ir menulis (nakties ir dienos metas)
      3.Ziauri ir poetiska kuryba
      4.Kitu kuryba
      5.Komplimentai

      Comment

      • Dekko13
        O.o ....

        • 2007 12 15
        • 100

        #18
        Muzika manau labiausiai. Paskui kazkur galvoje gimes vaizdas. Kartis atrodo kad zinai ka piesti iskarto. Nezinau ar tai muza

        Comment

        • Invisible
          geek

          • 2007 12 31
          • 15

          #19
          Moterys, nuogos moterys ir pinigai
          There's nothing right in my left brain,
          there's nothing left in my right brain.

          Comment

          • Varnas
            Ne varnas XD

            • 2008 11 10
            • 109

            #20
            Mane ikvepe kasnors stipriai uz sielos sugriebencio arba koks nors labai neiprastas ivykis.
            Labai tikiu elfais, tikesiu ir niekada nenustosiu

            Comment

            • kypshius
              Rašytojas



              • 2007 04 17
              • 254

              #21
              ammmm.... ką čia pasakius.... kas mano mūza? kaip ir neturiu. tiesiog imu ir piešiu. na dažniausiai per pamokas ir mokytojai tikrai nėra įkvėpėjai turiu galvoj labai išrutuliota "čęrakterį". jis kietas. jis vienintelis Lietuvos super herojus..... DUN! DUN! DUN! jo vardas/ slapyvardis "LIETSARGIS" (pripažinkit, the name is pretty smart, juktame žodyje telpa ir "sargas", ir "lietuva", ir "lietus". "small country, big hero" taip sakant. jis nekenčia vandens, ir lietaus. ypač lietaus. geria tik alų, yra Žalgirio fanas. tiesa, jis yra netašytas ciniškas stuobrys; jis garsiai riaugėja, perdžia, dažnai keikiasi rusiškai.
              anyway va jis. keli skečiukai:


              tikiu? į dievą, kaip į Jahvę, Alachą ar Budą netikiu. tai tik žmogaus noro turėti paskirtį ir tikslą išmonė. tačiau tikiu į tokį dievą, kuris nustatė, kad vanduo sunkesnis, nei ledas, kad jis šaldamas plečiasi, o ne traukiasi, ir kad +4C vanduo sunkesnis už šaltesnį. tikiu į tokį dievą, kuris nustatė fizikines jėgas, PVZ. kaip veiks gravitacija, ar kiek yra "pi".

              Užkalė visus langus ir augina pingviną.

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #22
                Banaliai gal..bet įkvepia rezultatai, nevisi jie vienodai geri, bet ir negali, todėl pamačius gerį - norisi jį kartot ir kartot...
                Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-11-11, 22:35.

                Comment

                • Kea
                  Rašytojas

                  • 2008 10 06
                  • 203

                  #23
                  Įkvėpimas lankosi chaotiškai. Šiandien mane įkvėpė ištuštėjęs geltonas puodelis apšviestas stalinės lempos. Pasitaiko, kad jis apsilanko skaitant Radausko poeziją ar radus negyvą pelę.


                  MyAnimeList

                  Comment

                  • Derogatory`
                    Loki'd


                    • 2007 10 06
                    • 350

                    #24
                    Mane įkvepia kūrybai daugelis veiksnių: muzika, anime, oras, aplinkui esantys žmonės, arbata bei kava, nuotraukos, paveikslai, kitų žmonių kūryba, eilinės mintys, knygos, buriavimas, jūra, bendravimas.
                    Mane įkvepia beveik viskas, nes aš randu, ką pasisavinti iš aplinkos bei tai interpretuoti savo kūryboje.

                    Comment

                    • rock-san
                      Tapytojas

                      • 2007 10 02
                      • 193

                      #25
                      Man nzn taip kaip kokia banga uzeina noras kazka piest ar tapyt, o seip negaliu piest be muzikos ar kai kas nors maiso ^^

                      Comment

                      • Snabas
                        Rimtas forumo narys
                        • 2008 11 12
                        • 140

                        #26
                        Turiu susikurus savo veikeja XD Tokia zaliaplauke nindze. Ji saltakrauje ir linksma ir dar grazi (beveik visiska mano priesingybe xD) O siaip mane ikvepia noras pasiekt savo vyresnio brolio lygi xD Jis, tiesa sako, kad nemoka piest, bet kol as piesiu taip, kaip jis, tai nzn, kiek gimtadieniu praeis xD Ir dar muzika. Ner muzikos, kazkaip nejauku pasidaro xD

                        Comment

                        • willika
                          i'm werewolf.

                          • 2007 11 30
                          • 19

                          #27
                          o mane ikvepia:
                          1. hugs (kai pahugini zmogu, kuris tau labai patinka, arba kai per diena apkabini tiek daug zmoniu kad tas procesas atsibosta)
                          2. muzika (pastebejau, ji daug ka ikvepia. turbut visas menas tarpusavy susijes)
                          3. kalnai darbu, kuriuos turiu atlikt sekanciai dienai, bet kad nutolint ju atlikima, piesiu
                          4. kai man sako kad moku piest (nors as kazin ar moku, dar tik mokaus, oiii kiek dar tobulet turiu )
                          5. 'Kitsune' (jie nesveikai faini ir su jais nesveikai smagu)

                          as tikiu:
                          1. kad jei labai labai labai noresi, tavo noras issipildys. (man net 2 kartus taip buvo )
                          2. kad jei pasikalbesi su gamta (zvaigzdem arba menuliu pvz) sekancia diena nutiks kazkas mielo (man kasdien taip buna)
                          pipirupirupirupipirupi~

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            #28
                            naktis+muzika.

                            Comment

                            • enstein
                              sleeper..
                              • 2009 01 17
                              • 5

                              #29
                              mano fantaziju pasaulis

                              kuris skaitant knygas, manga,
                              ziurint filmus, anime,
                              klausant muzikos, kitu asmenu fantaziju
                              pleciasi

                              Comment

                              • Horkis
                                Kritikuosiu žiauriai


                                • 2005 12 23
                                • 637

                                #30
                                Pritariu Squall man tas pats..... nu ir buna geriau kai bunu viens ir nieks netrukdo... PVZ koksnors durnas kaimynas gyvenentis virs manes amzinai dauzo kamoli....Gaidys... tai tenka inmti plaktuka ir dauzyt per radiatoriu


                                Comment

                                Working...