Dirbiniai ir kiti realūs dalykai...

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • stella
    Shooting Star


    • 2008 09 15
    • 146

    #76
    Norėjau pasidalinti idėja, kuria su manim pasidalino viena kolegė (o ji surado šią idėją internete, tad nebesiaiškinsim, kam priklauso jos autorinės teisės). Prisikaupus krūvoms popierių, kurie prirašyti ar prispausdinti tik ant vienos pusės, galima būti madingai ekologišku ir iš jų pasigaminti puikią užrašų knygelę. Jei darbe ar kur kitur turite prieigą prie to aparačiuko, kuris veria spirales, bus vieni juokai. Viršeliams galite pasirinkti kas tik jums prie širdies ir gražu. Pas mane matote darbus iš Art Vilnius '14 katalogo bei keletą iškarpų iš žurnalų :] o prirašytus lapus labai lengva išimti ir vėl įdėti naujų, tad sąsiuvinys tarnaus tikrai ilgai :]

    _____


    In the future 15 people will be famous

    Comment

    • Semashke
      U can call me Sema



      • 2009 01 16
      • 425

      #77
      Kiek senokai čia lankiausi tad įmesiu daugiau čiut. Pradėjau dirbti su metalu ir šiaip visokius niekalus gaminti xD

      Avatar Water symbol žalvarinis pakabutis:
      Spoileris:


      Avatar Appa kepurė:
      Spoileris:


      League of Legends FIMO clay statulėlės ir buteliukai su Poro:
      Spoileris:




      semashke.deviantart.com BLACKOUT

      Comment

      • Semashke
        U can call me Sema



        • 2009 01 16
        • 425

        #78
        Pagaliau įgyvendinau savo svajonę- gal kiek messy, bet here xD Žalvaris ir tombakas C:

        semashke.deviantart.com BLACKOUT

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #79
          Spoileris:
          Autorius Semashke
          Pagaliau įgyvendinau savo svajonę- gal kiek messy, bet here xD Žalvaris ir tombakas C:


          Osum! Ir aš tokio noriu. Nepamenu kokia šio rakto/amuleto rolė, bet esu tikras jog turėjo kažkokią ypatingą paskirtį, kurį paveldėjo Re-L Mayer nuo senelio? >.<

          Comment

          • Semashke
            U can call me Sema



            • 2009 01 16
            • 425

            #80
            Aš irgi pilnai nepamenu, tik prisimenu, jog kažkokias duris atidarė ir tai Re- L sužinojo realiai pačiam beveik gale per series. Kažkaip regis, kad kiekvienas proxy turėjo po tokį? no? |D ai neatmenu... Ačiū tho C:
            semashke.deviantart.com BLACKOUT

            Comment

            Working...