Anime telefone

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #31
    Autorius tamsa
    o kokia programa naudot kad ikeltu, nes per prie kompo tik per usb, o programos kuri leistu ikelt paveiksleli nzn
    Prie telefono (arba prie USB laido jei pirkai atskirai) turejo but CD su programom, nes taip nelabai parsisiusi tokias programas

    Comment

    • tamsa
      Kiriya

      • 2007 08 13
      • 192

      #32
      nu prie tel. nebuvo. jei zinai parasyk kokios programos pavadinima. Turetu linkomanija arba torrent tureti
      sigpic

      Comment

      • Kuraji/Deimaru
        yare yare...
        • 2007 07 24
        • 28

        #33
        Autorius tamsa
        o kokia programa naudot kad ikeltu, nes per prie kompo tik per usb, o programos kuri leistu ikelt paveiksleli nzn
        Siaip tarkim Sony Ericsson tai turi savo support puslapyje "software downloads" daugumai savo modeliu. Pabandyk paieskot savo tel.kurejo pagrindinam puslapy ko nors panasaus, gal ir koki file manager rasi. Beje: http://www.opendrivers.com pamenu kazkada praverte, gal ir tau pravers.

        Ontopic: mano n70 filmu nemato. Vienintelis ten anime-ish dalykas tai "L's Theme A" ringtone . Vat, maniskis PSP... kita istorija
        Bass please.

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #34
          Tokiems modeliams geriau ziuret ebay irangos, nes pas mus tokiu telefu nelabai rasi nekalbant jau apie accesories. Panasonicui ebajuje uz kelis zalius nupirkau laida ir softa vienam rinkinij ir viskas, jokio galvos skausmo

          Comment

          • Uniccorn
            Ner Laiko

            • 2007 07 02
            • 84

            #35
            Siuo metu pas mane pirmajame telefone yra naruto 2 openingas (Haruka Kanata) ir Elfen liedo openingas, o antrajame yra Naruto, Hellsingo ir Elfen Liedo paveiksliuku ir Hellsingo openingas
            Kiekvieno sirdis kazko pilna
            Pas vienus gera,kitus bloga
            Tik pas mane ji tuscia
            Nieko joje nebera

            Comment

            • amidau
              ☣☠☣







              • 2007 04 25
              • 1384

              #36
              SMS anime tonai!!!!

              Taigi sugalvojau užsiimt sms tonų "kūrimu"(toks tas kūrimas parenku tinkama garsą ir iškerpu), dirbau su "Total Video Converter" ir "Cool Edit Pro 2.0", taip pat norėjau paklaust su kokia programa ir kaip reikia pašalinti nepageidaujamus garsus?

              O čia pirmieji trys bandymai: sendspace

              PS.: Jei žinot kokių nors įsimintinų ir gerai skambančių frazių PM man arba rašykit čia
              Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2008-05-12, 19:11.

              Comment

              • shinzo
                Naujokas
                • 2008 03 03
                • 20

                #37
                daba seip nelabai nepamenu, bet ir su paciu cool editu turetu buti galima. ziurint ka da nori, tarkim jeigu koki traskesi menka toki tai gain sumazini, bet seip tai te visiskai lyg nepavyks pasalint nepageidaujamus garsus, nu nebent sumazinti gal, te efektu kokiu pasirinkus ir da kazkaip.. bet cia tokie postringavimai, kazkas aisku normaliai gales ka tau pasakyt
                not a big deal.

                Comment

                • Futari
                  AZ rėmėjas



                  • 2007 01 07
                  • 1094

                  #38
                  Autorius Lust
                  Spoileris:

                  viena is mano megiamu temu ^^
                  Nu sustrai tau kad eina temu pasidaryt ^^ Pas mane tele taip neiseina

                  Comment

                  • Miglaja
                    Cute potato ~


                    • 2007 12 16
                    • 551

                    #39
                    Autorius Lust

                    viena is mano megiamu temu ^^
                    As ir labai noriu animisku temu is kur tokia gavai ? Butu neblogai atsisiust is intiko kokia nors panasia
                    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                    Comment

                    • Dekko13
                      O.o ....

                      • 2007 12 15
                      • 100

                      #40
                      Ok...Gal pasirodys keista, bet anime nano telefone nera. Tiesa pasakius jame net paveikslelio jokio nera. Jei kas pasakytu kad galima atspet koks zmogus pagal telefona, tai apie mane nebutu jokios info

                      Comment

                      • Audria
                        Labai pikta. Neerzinti

                        • 2005 09 25
                        • 98

                        #41
                        Mano telefone (nors siuo metu esu su draugu apsikeitusi telefais, bet db kalbu apie senaji) yra tik daug fotkiu, filmuotos medziagos ir muzono.
                        Kazkaip nesinori grusti animu y viska, ka turiu su savimi, nes animai yra tik laisvalaikio pramoga, o ne dalykas, y kuri noriu ziuret visalaik.

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          #42
                          O aš kaip tik noriu visur anime matyti todėl mano telefone ir yra ~1900mb anime stuff'o: du pilni anime (Colorful ir Domekko Doubutsu), keli op ir en (GantZ, Death Note, Mnemosyne) ir 31 AMV, toliau OST'ai (Rurouni Kenshin visi op ir ed, Mnemosyne ost is siaip labiau istrigę op ir en. Taip pat ~15 anime temu.

                          Comment

                          • Dekko13
                            O.o ....

                            • 2007 12 15
                            • 100

                            #43
                            Autorius amidau
                            O aš kaip tik noriu visur anime matyti todėl mano telefone ir yra ~1900mb anime stuff'o: du pilni anime (Colorful ir Domekko Doubutsu), keli op ir en (GantZ, Death Note, Mnemosyne) ir 31 AMV, toliau OST'ai (Rurouni Kenshin visi op ir ed, Mnemosyne ost is siaip labiau istrigę op ir en. Taip pat ~15 anime temu.
                            Wow...O koks pas tave tel?

                            Comment

                            • tamsa
                              Kiriya

                              • 2007 08 13
                              • 192

                              #44
                              koks pas tave per telefas amidau, kad tiek panesa. Isidejes 2 GB atminties kortele esi ar ka?
                              sigpic

                              Comment

                              • Huy-san
                                657

                                • 2008 01 31
                                • 160

                                #45
                                o mano telefone yra tik sitas fun wallpaperis

                                Comment

                                Working...