Trys Anime -

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Botaro
    Akuma


    • 2005 11 17
    • 196

    Trys Anime -

    Anime yra geris,anime yra super super mega awesome ne-filmukas ir tt. Bet dbr pakalbekim apie dalykus kurie nervina ,klibina ir uzknisa beziurint anime. Kai geriau pagalvoji tokiu dalykeliu yra tikrai nemazai ir kuo toliau,tuo ju daugeja,nes nk naujo nebeparodo.

    Rashau sawo 3 didesnes anime problemas:

    1. Mane labai nerwina kai weikejai pradeda kartoti zodi/fraze kuria pasako kitas weikejas ir kurios jie nesupranta. Jie niekada neklausia ka tai reishkia,o tiesiog kartoja wienas po kito ta pati,lyg tai jiems padetu suprasti.

    2. Rimtu situaciju griovimas. Kai ziuri rimta rimta anima,klausai rimtos weikeju diskusijos ir lauki kol kazkas pagaliau pasakys tai,ko laukei 43985737 seriju. Tik staiga BUM!,kazkas ima ir suskelia kazkoki bajri,wisi griuna aukshtyn kojom ,kaip wisad ir taip kurejai staiga pakeite tema nusiplauna nuo atsakymu dar kokioms 60 seriju. Beziuredamas toki waizda kartais ir lieki sedet su atvipusiu zandikauliu,nesuprasdamas kas cia buwo.

    3. Merginu smurtas priesh vaikinus. Shitas dalykas man yra wisiskai nesuprantamas per ecchi animus. Pana ima ir besimeilinanciam bernui uzvercia i spranda,bernas nuskrenda 3 km wisas sulauzytas. Tokiose situacijose ash nesuprantu,ar juoktis ar gailetis to berno. Nepriimtina man tai.Noreciau pamatyt kada tokioje situacijoje pana su skraidancia su sulauzyta nosimi (Lovely Complex 4eva)
    I have the Holy Lance
  • kypshius
    Rašytojas



    • 2007 04 17
    • 254

    #2
    čia tik išreikšdamas savo nuomonę nusprendei sukurit naują giją ar nori, kad ir kiti pasireikštų?

    Užkalė visus langus ir augina pingviną.

    Comment

    • Botaro
      Akuma


      • 2005 11 17
      • 196

      #3
      Ash noriu suzinot kitu nuomones,tai nera blogai
      I have the Holy Lance

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #4
        dar 1 dalykas n kartu besikartojantys flashbackai.. as suprantu jeigu jie yra is 1 epo ir rodomi 444165464 epe taciau kai viskas vyko pries pora seriju ar dar tame paciame epe (naruto ep 42) tai yra viskais absurdas ir laiko tempimas.. fraziu kartojimas irgi uzknisa,taciau ne visada yra taip kaip tu sakai, kartais buna kad veikejas ka nors pasako kitas nesuprates pakartoja ir tada tas kitas paaiskina ka tai reiskia - toks kartojimas priimtinas nes jis pakartoja klausiamai.. del ecchio nezinau,neziuriu... su rimtu situaciju griovimu irgi kazkaip dar nesusiduriau, o siaip labiausiai nervina ACTION anime su statiskomis kovomis, po velniu kodel jie tada Action jeigu veikejai: stovi-->suriaumoja-->skrenda--> blyksnis--> 1 guli
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • FainaruFantaji
          Cyber Snake

          • 2007 04 28
          • 579

          #5
          O mane uzknisa, kad susirenka kruva "animistu" ir lygina normalius anime su visokiais Naruto. As negaliu suprast kuriem galam jus ziurit tokius kaip Naruto jei jie tokie prasti?

          Izzo kalbant apie veiksmo statiskuma, tai tas labai lengvai paaiskinama, kuo mazesnis biudzetas skiriamas tuo labiau ir taupomi kadrai.

          Jei issirenkant is rimtesniu anime tris blogybes, tai butu:

          1. Neisbaigtos pabaigos, istisai kaip beziuretum, kaip bemastytum dar tris dienas ir tris naktis [jei ne daugiau xD] nepavyksta suprast kaip ten viskas is tiesu gavos.
          2. Too-big-eyes, is pradiu anime akys budavo kosmines, veliau truputi sumazejo, darba ultra big eyes dazniausiai naudojamos visokiuose comedy anime, taciau kazkodel buna ikisamos ir i rimtus anime. Mane tiesiog nervuoja, kai vidury kokio svarbaus pasitarimo kur sexy main chares ir subrende main charai kazka tariasi islenka kazkoks[-ia] nesusipratelis[-e] su ultra didelem akim. Suprantu, kad akys gali pabrezt jaunuma, bet sexualumui jos netinka.
          3. Romantikos trukumas [xD] comedy nesamonese jos buna sociai, beda, kad truksta visa kita. Yra anime kuriuose tikrai netinkami glebesciavimaisi ir kiti dalykai, bet kai kuriuose to desperatiskai truksta, jei pavyksta pamatyti bent viena hug`a jauciuosi pamaloninta iki pirstu galiuku. Taciau, tai tik mano kaip pamisusios del romantikos nuomone.



          Working underground.

          Comment

          • Botaro
            Akuma


            • 2005 11 17
            • 196

            #6
            3. Romantikos trukumas [xD] comedy nesamonese jos buna sociai, beda, kad truksta visa kita. Yra anime kuriuose tikrai netinkami glebesciavimaisi ir kiti dalykai, bet kai kuriuose to desperatiskai truksta, jei pavyksta pamatyti bent viena hug`a jauciuosi pamaloninta iki pirstu galiuku. Taciau, tai tik mano kaip pamisusios del romantikos nuomone.

            Pritariu,pats esu romantikos megejas ir wisad ieshkau tokiu animu,kuriuose nebijoma parodyt jausmu ir wisu tu fiziniu ishraishku.Jau atrodo,kad jis ir ji tuoj apsikabins ar panashiai,BET NE! paskutine sekunde i kambari ibegs koks penktaeilis weikejas ir ta pora susimeciusi wiska nuleis kokiu kvailu humoru. Kartais atrodo ,kad kurejai net vengia tokiu scenu animuose kai kokio eeevil
            I have the Holy Lance

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              3. Romantikos trukumas [xD] comedy nesamonese jos buna sociai, beda, kad truksta visa kita. Yra anime kuriuose tikrai netinkami glebesciavimaisi ir kiti dalykai, bet kai kuriuose to desperatiskai truksta, jei pavyksta pamatyti bent viena hug`a jauciuosi pamaloninta iki pirstu galiuku. Taciau, tai tik mano kaip pamisusios del romantikos nuomone.
              Vo, mane irgi tai daznai uzknisa. Truksta fiziniu meiles ishraishku. Etalonas man yra Shingetsutan Tsukihime. Pavyzdine sekso scena be jokio hentajaus ir i tema kuri prideda tikrovishkumo.
              Dar uzknisa kvaili dialogai ir poelgiai.
              Seip visi trukumai labai priklauso nuo pacio anime. Kai kur erzina kai kur ne. Net ta pati berniuko mushima galima pavaizduoti su humoru.

              Comment

              • Izzo
                one vs all, DIE AZ!



                • 2007 02 25
                • 1530

                #8
                o man patinka Bleach romantika, ta prasme Kurosakio ir Himes.. nu zodziu vat tokia meiles israiska kaip Bleach'e ^^
                SCREW YOU, PEOPLE!

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Vo, mane irgi tai daznai uzknisa. Truksta fiziniu meiles ishraishku. Etalonas man yra Shingetsutan Tsukihime. Pavyzdine sekso scena be jokio hentajaus ir i tema kuri prideda tikrovishkumo.
                  Dar uzknisa kvaili dialogai ir poelgiai.
                  Seip visi trukumai labai priklauso nuo pacio anime. Kai kur erzina kai kur ne. Net ta pati berniuko mushima galima pavaizduoti su humoru.
                  Šiaip jo, Tsukihimej gerai su romantika. Apskritai sakyčiau, jei jau ieškot romantikos tai ne tuose animuose kuriu serijų skaičius 26+ Geriausi manyčiau iki 13.14 serijų kaip ir Tsukihime, ir KGNE, ir kokiam Saikano. Būna ir 26+ sferoj gerų bet kažkaip rečiau ir žymiai labiau praskaidrintų visai neromantiniais fileriais ar dar bile žino kuom, kas su romantika mažai ką turi bendro.

                  Na dabar kas man kartais nepatinka, tai:
                  a) tai kaip yra kartais parodijuojama - nu bl, parodijuot initial d yra jau madoj, sugalvotų ką nors nauja pogalais neoriginalu
                  b) pagrindinis herojus daugumoj animų yra bukas iki kaulų smegenų, yra aišq ir kitokių, bet pati tendencija kažkodėl tokia. čia aš ne apie iq iš esmės šneku, bet šiaip... prie šito eina ir pradžioj minėti klausimų kartojimai. na, aišq jei herojui greit viskais 'daeitų' ir pan. tai animai žymiai trumpesni būtų.
                  c) action'ai. tas pats priekaištas kaip ir pirmai paminėtas buvo. Bet dar galima būtų paminėt ale apie herojų treniravimasi ir kovas. Užnisa visokie blastai, sprogimai, kamehames ir kitos nesamonės. Tegu būna tie superpowersai bet bl, parodytų kad nors normaliai ir pačių martial arts'ų, kovos judėsių, technikų ir pan., nes nuobodu. Tas pats per tą patį eina.

                  Comment

                  • axborn
                    I can see muzic~

                    • 2007 01 02
                    • 121

                    #10
                    Labai lengva tokius trukumus isvardint, nes jie beveik visada kartojasi:
                    1. Labiausiai nervina "school ecchi comedy" ypatumai. Tokie kaip veikeju charakteriu ir isvaizdos vienodumai (1 vaikinas nemates gyvenime merginos, 1 vaikinas pervertas, belenkiek merginu...).
                    2. Flashbackai. Jie turi tik viena prasme, prastumti laika, o geras anime niekada neprastumineja laiko ivykiais is praitos serijos ar pries 10 minuciu.
                    3. Delsimas, kad ir tam paciam Naruto. Cia veiksmo anime, o veikejai per kova draugus daro ir diskutuoja filosofinem tmeom... paskui Naruto sauna superpoweri ir serija baigta.
                    http://axborn.myanimelist.net

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      #11
                      dar del romantikos man dar Kenshino patiko romantika,gal dar FMA tos uzuominos
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • Qadro
                        Dievo rykštė :/

                        • 2007 08 10
                        • 20

                        #12
                        1.Kai japonai taria/sneka angliskai ... suprantu , kad jiem sunku ir t.t. , bet jei nesigauna , tai galetu net nesistengt ...
                        2.Merginu smurtas pries bernus ... va cia tai nesamone imo.
                        3.Bleeding nose ir bernai kurie yra sventieji ( vnz galim sakyt bijo merginu , yra perdaug drovus . )
                        P.S. tas 3 punktas atsirado ziurint Airantou ...
                        sigpic

                        Comment

                        • FainaruFantaji
                          Cyber Snake

                          • 2007 04 28
                          • 579

                          #13
                          Eto... Seip anime, kuriuose yra 13-26 serijos tikrai romantikos buna daugiau, nors mano manymu tokie anime yra rimtesni [zinoma tik ismetus visus ecchi/comedy]. O kalbant apie ta kovu statiskuma, tai tiesiog paciu kureju tingumas, juk lupu sinchronizacija yra daug paprastesne, nei daug koviniu judesiu, taip pat nepamirskim, kad dialogas irasomas dar pries vizualizacija todel gal tiesiog kurejams gaila ismest dialogus, tai ir sukisa kur papuola.



                          Working underground.

                          Comment

                          • niekšas
                            forumo idiotas

                            • 2006 08 23
                            • 544

                            #14
                            Autorius Botaro
                            2. Rimtu situaciju griovimas. Kai ziuri rimta rimta anima,klausai rimtos weikeju diskusijos ir lauki kol kazkas pagaliau pasakys tai,ko laukei 43985737 seriju. Tik staiga BUM!,kazkas ima ir suskelia kazkoki bajri,wisi griuna aukshtyn kojom ,kaip wisad ir taip kurejai staiga pakeite tema nusiplauna nuo atsakymu dar kokioms 60 seriju. Beziuredamas toki waizda kartais ir lieki sedet su atvipusiu zandikauliu,nesuprasdamas kas cia buwo.
                            jo, jau tokiu dalyku tai labiausiai neapkenciu

                            nu, o del viso kito, kazkaip per daug netrukdo. kad mergaites musa berniukus, tai jos musa tik pervertus. as irgi musciau jei man po sijonu landziotu (cia zinoma tariamaja nuosaka, jei buciau mergiote).
                            del romantikos.. romance zanre jos uztenka. kituose zanruose kartais tikrai truksta, bet kartais be jos tik geriau. Del 'fiziniu meiles ishraishku' cia jus idomiai issireisket. cia turima raumenyje 'apkabinti, pabuciuoti' ar pasiporuoti? del pasiporavimo tai man jis kazkaip, net ir be H scenu, romantika tik sugadina. Ir ta shingetsutan tsukihimej shiki'io ir arcueid 'praleista scena' kazkaip, man asmeniskai, atrode... mm.. keistai, visai neatitiko animo bendros isvaizdos. isvis tos scenos galejo ir nebuti, niekas nebutu pasikeite. tokios scenos (net ir iskarpytos) romantika pavercia primityviu pasiporavimu.

                            Comment

                            • 9inch
                              ELO

                              • 2007 11 13
                              • 159

                              #15
                              Hmmm... Ecchi nelabai kaip ir ziuriu, tad nieko nepridursiu,o del kitu Anime, pagrinde Action, labiausiai nepatinka:
                              I.Pagrindiniai veikejai visada turi "nematoma skyda" nuo kulku bei kitu ginklu nukreiptu pries juos, kadangi pagrindiniai veikejai buna suzeisti tik kitu pagrindiniu veikeju is evil side(retai buna issimciu). Bent kartais galetu parodyti, kad kulka i koki peti ar koja pataiko, realistiskiau atrodytu. Sitas faktorius manau budingas ne tik Anime'j bet ir holywude :]
                              II. Ziauriai nervina visokios tempimo bei bevercio laukimo scenos, veikeju batu bei veidu rodymas...exp. Naruto, dbz... komercija :] more eps more monnney! I love money! Money! kekekek
                              III.Taip pat kaikuriuose Anime nepatenkina neuzbaigta pabaiga.
                              That's my oppinion.

                              Comment

                              Working...