Dragon Ball filmas,pagaliau

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #16
    Sailor moon'o fanai irgi tikėjosi, kad live action'as bus nerealus... Na toks jis ir buvo
    Su šiuolikinėm technologijom gal ir ymanoma kažką padoraus padaryt, bet ko gero filmas visai neperteiks mūltiko savitumo. Kad ir koks db fanas bebūčiau, žiūriu į tokius projektus skeptiškai. Vat Ramzo antras ir trečias sakiniai perteikia ir mano nuomonę

    Comment

    • 9inch
      ELO

      • 2007 11 13
      • 159

      #17
      Tikrai reikes paziureti, gal ne kine bet parsisiusti. ;P Nuo prodiuserio bei rezisieriaus priklauso visas filmo gerumas ir t.t. ;P Transformeriai + S.Spielberg = very good!
      Paskutinis pakeitimas nuo 9inch; 2007-11-14, 17:57.

      Comment

      • zhmogeliukas
        Super mega ultra rašytojas

        • 2007 03 21
        • 722

        #18
        Autorius niekshas
        Sailor moon'o fanai irgi tikėjosi, kad live action'as bus nerealus... Na toks jis ir buvo
        nori pasakyt DB irgi gali buti epizodinis? xD cia lol butu.na bet vistiek lauksim jei kas nors ka nors ir kuria xD Jei ir levas ant bajerio linksma butu paziuret,ir zvengt kaip per sm.


        anno,tj aktoriai kiek supratau ne japonai?tada levai >.>


        EDIT: cia is filmo?
        2
        jei taip tj kvailokas bus filmas v.v
        Paskutinis pakeitimas nuo zhmogeliukas; 2007-11-14, 18:07.

        Comment

        • piccosan
          Daft Punk

          • 2005 11 28
          • 250

          #19
          varot cia pilvus isriete bet manau kad vistiek paziuresit kad ir koks lewas jis butu, o juk pleno siekia o ne sujaudint ir moraliskai pamalonint kazkokius animesnikus, smalsumas nugales. Pamatysit..

          Na nebent jis bus toks rip-off kad vakarai tiesiog ignoruos ji, rytai padarys ta pati, tolimieji rytai pasislepe ziures, o i akis peiks holivuda uz toki sudirbima. Na cia truputi pieva

          Comment

          • ramzas
            Rimtas forumo narys
            • 2007 06 10
            • 114

            #20
            jei Spieldbergas butu pilnai gaves transformerius i savo rankas tai jie butu gavesi geresni, o dabar jis tebuvo prodiuseris. kai isvydau pirma karta transfu treilery pamaniau "wow bus rimtas ir geras ekranizavimas" ir ka isvydau ? tipinio visiskai buko scenarijaus komerciny filma tai beliko grozetis dodgu challengeriu, robotais ir visais efektais, jie tikrai pavyke. mano nuomone apie transformerius. ir manau bus tas pats su db bet aisku ziuresim tik ne kine :] bent as
            sigpic

            Comment

            • Kuraji/Deimaru
              yare yare...
              • 2007 07 24
              • 28

              #21
              Pseudo-absurdas,todel man tai atrodo kad bus juokingas filmas . Ne nu man net juokas ima kai isivaizduoju koki nors aktoriu kuris nekiek nepanasus i ta Goka savo pastatytais plaukais ir rekianti AAAAAAAAARGH!!! 2-3min as he dramatically gathers his chi! Arba tai, kaip jie sukurs Pikola...koks nors orkas turbut iseis NOW THAT'S ENTERTAINTMENT!1! ir siaip kai aktoriu pavardes man beveik negirdetos, tai matos, kad ir biudzetas filmo nekoks. Nu ka, komedijas megstu, tai turbut teks paziuret...xD
              Bass please.

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #22
                Man reikia tik vieno. Efektu, efektu, efektu. Kuo daugiau efektu. Viska kita nesvarbu. Daugiau kompiuterinės grafikos ir efekto. Va be šito tai man man tai ne filmas

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #23
                  NU efektu reikia, bet jeigu vaidinimo kokybe bus tokia kaip lietuviu, tai filmas pasmerktas iskarto...

                  Comment

                  • Botaro
                    Akuma


                    • 2005 11 17
                    • 196

                    #24
                    Autorius Kuraji/Deimaru
                    Pseudo-absurdas,todel man tai atrodo kad bus juokingas filmas . Ne nu man net juokas ima kai isivaizduoju koki nors aktoriu kuris nekiek nepanasus i ta Goka savo pastatytais plaukais ir rekianti AAAAAAAAARGH!!! 2-3min as he dramatically gathers his chi! Arba tai, kaip jie sukurs Pikola...koks nors orkas turbut iseis NOW THAT'S ENTERTAINTMENT!1! ir siaip kai aktoriu pavardes man beveik negirdetos, tai matos, kad ir biudzetas filmo nekoks. Nu ka, komedijas megstu, tai turbut teks paziuret...xD
                    Em,kuriam tu amziui gyveni? efektai daro stebuklus dbr. Tas galios kelimas gali buti padarytas taip tikrowishkai jog net ziurek kils ir paciam minciu atsistot ir parekt taip. Gi ne japonai filma kurs,reikia tiketis aukshciausios kokybes efektu.
                    Taigi ir Tf dizainas daug kam nepatiko kol nepamate filmo.
                    I have the Holy Lance

                    Comment

                    • ramzas
                      Rimtas forumo narys
                      • 2007 06 10
                      • 114

                      #25
                      filmo biudzetas patikek bus didelis, statydami tokius filmus jie investuoja i efektus o ne i scenariju ar aktorius, plius geri aktoriai nesutinka daznai manau vaidint tokiuose vangiai garantuotos kokybes filmuose :] prisiminkite Nicole'a Cage'a tamsos baikeryje ar heli beri moteryje kateje, apsigadino su tokiais filmais jie sau karjera
                      sigpic

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #26
                        Man idomu kaip galima pasitycioti is DB.... anime tikrai i rimtuma ar giluma nepretenduoja. Filmas kvailesnis tikrai nebus.
                        Fanu bishki gaila, jo...

                        Comment

                        • Kuraji/Deimaru
                          yare yare...
                          • 2007 07 24
                          • 28

                          #27
                          Aisku, jeigu jie sukurs filma graziais efektais, jis bus komercine sekme, bet is ko sprendziat kad biudzetas bus didelis, ir tuo paciu efektai ispudingi? Gi galejo nors viena garsesne pavarde pametet, is karto kitokia nuomone susidaryciau. Be to, pats pagrindas manes nezavi, net kai DBZ buvo garsiausias mados klyksmas manes prie jo netrauke. Ir siaip jau as tiesiog skeptiskas, nesmerkit .
                          P.S. - Palaukiam geriau pirmo trailerio. Nes dabar vistik miglota,taigi gal mano skeptiskumas nepasiteisins
                          Paskutinis pakeitimas nuo Kuraji/Deimaru; 2007-11-15, 09:51.
                          Bass please.

                          Comment

                          • Lax..
                            reLaxed




                            • 2005 12 24
                            • 516

                            #28
                            Kur pasaulis nusirito? Šita diskusija grynas fleimas. Dragon Ball'o filmo niekada nebus. Tas pats Foxas šį filmą kuria nuo 2002, o nepasistūmėjo nė per nago juodymą. Lygiai taip pat ir su Battle Angel Alita, nuo 2003. Elementarios bobučių šnekos. Asq, niekas nekreips dėmesio į šį postą ir toliau rašys, koks filmas bus geras, arba koks blogas.

                            Part of animezona was brainwashed or what?

                            Comment

                            • Katiuwa
                              Narys
                              • 2005 08 25
                              • 31

                              #29
                              As ta pati manau, nes jau apie DB filmo kurima skaiciau pries 3-4 metus....

                              Comment

                              • Gryb

                                #30
                                Same shit here. Niekur kitur nerandama informacijos apie šitą filmą..

                                Comment

                                Working...