Dragon Ball filmas,pagaliau

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • MindStalker
    Nakama Shoguns | MS ^^

    • 2008 12 15
    • 68

    ka tik baigiau ziureti si filma. ispudziai: nu tooooooookia didziule pieva kad tik siena raveti ne filmas o kazkoks issityciojimas is DB zodziu paeme pavadinima, siek tiek story, siek tiek ideju del efektu viska sumaise su kazkokiais skiedalais ir paleido s... i ekranus. jei butu pasistenge butu nerialu filma padare o db net aktoriu vaidyba skrandzio turini meta lauk. veltui 1,5 valandos is gyvenimo isbraukta.
    http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

    Nakama Shoguns

    Comment

    • Luna-chan
      Miau?
      • 2008 12 01
      • 70

      Hmm, filmukas buvo gerai, bet filmas... Kaip ir visi kiti iš anime ar mangų padaryti filmai man nepadarė didelio įspūdžio...
      Paskutinis pakeitimas nuo Luna-chan; 2009-05-31, 08:33.
      Feed Me! Adopted from Valenth

      Comment

      • Dark-Tarou
        I'm a woman on a mission


        • 2008 07 14
        • 486

        Ką tik baigiau žiūrėti filmą... Pirma, aš labai laiminga, kad nesu mačiusi DBZ filmuko, nes tada man akys tikriausiai degtų žiūrint, Bet kaip nemačiusiai originalo, aptarsiu labai objektyviai: filmas yra ant tiek paprastas, kad trūksta žodžių. Jau nekalbant apie tai, kad nebuvo lašo kraujo (kaip ir Vulveryno filme -_-).

        Filmas nepaliko jokių įspūdžių. Tiesiog jausmas lyg pažiūrėčiau kokio pigaus scenarijaus filmuko ar serialo seriją. Dėl to, kad jie stengėsi viską sugrūst į 2h filmas nepapasakojo nieko. Specefektai kaip 2000metais, aktoriai parinkti "puikiai", scenarijus labai primityvus. Man net nebuvo juokinga žiūrėt (nors kaip tik lievi filmai yra juokingi, nors per death note filmą aš irgi nesijuokiau -_- buvo trauras...) ant kiek ten buvo tipiška. Juokiausi tik iš sesės juokelių, nes ji bet kokią nuobodybę kažkaip praskaidrina. Šiaip buvo ir teigiamų momentų (labai mažai) ty kai kurios frazės ir pan.

        Labiausiai nepatikusios dalys:

        - Kovų scenos visiškai neįsimintinos. Nebent tik kova prie automobilio. Ir tai viskas buvo truputuką hiperbolizuota: toks jau ir durnas tas čiuvas su tuo pagaliu, kad kažką su juo mušt, taigi jeigu negyvai užmušęs būtų? (žiūrint į smūgių stiprumą). Aišku, ką aš čia kalbu, juk čia filmas, kur negalioja jokios logikos teisyklės.

        - Kova prie vulkano. Apgailėtiniau už ją buvo tik paskutinė kova... -_- Visi prie vulkano, nei jiems karšta, nei ką. Laikosi už tų uolienų lyg niekur nieko, ir kažkaip lavoje pabaisos "gerai" skendo -_- Ir vėl gi, kam čia aš visa tai kalbu...?

        - Kova su Pikalo.... Be komentarų...

        Šiaip tų momentų buvo tiek daug, kad ilgai vardinčiau. Per visą filmą mane nustebino trumpam tik vienas dalykas ir viskas. Toliau žiūrėjau tokiu žvilgsniu: "Gal vietoj to kokias 4 FMP serijas pažiečiau..."

        P.S: Filmo galas EPIC FAIL....
        /// http://dark-tarou.mybrute.com

        Comment

        • Edvinukas
          Kolekcionierius
          • 2009 11 02
          • 105

          Filmas slamstas pajuoka is mangos ir filmuko istorijoje jokios logikos tiek veikeju tiek veiksmo atzvilgiu tiesiog gerai isreklamuotas slamstas.Buciau geriau tuos pinigus kuriuos isleidau kino tetre tiesiog paaukojes.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Lkira
            Narys
            • 2010 11 11
            • 78

            as kitoki ziurejau filma dragon ball evolution, bet sito Dragon Ball Movie nemaciau

            http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

            Comment

            • Edvinukas
              Kolekcionierius
              • 2009 11 02
              • 105

              Autorius Lkira
              as kitoki ziurejau filma dragon ball evolution, bet sito Dragon Ball Movie nemaciau
              Cia kalbame apie ne animacini filma o apie tikra su realiais aktoriais

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Lkira
                Narys
                • 2010 11 11
                • 78

                Autorius Edvinukas
                Cia kalbame apie ne animacini filma o apie tikra su realiais aktoriais
                tai as zn as ir kalbu apie filma as toki turiu parsisiuntes dragon Ball Evolution, o sito nebuvau mates siustis

                http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                Comment

                • Edvinukas
                  Kolekcionierius
                  • 2009 11 02
                  • 105

                  Autorius Lkira
                  tai as zn as ir kalbu apie filma as toki turiu parsisiuntes dragon Ball Evolution, o sito nebuvau mates siustis
                  Tai cia tas pats ir yra tik evolution nedadejo

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  Working...