Žaidimų konsolės

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    Žaidimų konsolės

    Tai vat, kadangi netinkamoje vietoje prakalbom apie konsoles, geriau pakalbama cia.
    Viskas kas susije, techniniai aspektai, kainos, zaidimai, zaidimu naujienos,kur isigyt, emuliatoriai ir t.t.
    Reishkiames
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2007-08-23, 16:39.
  • Shin
    ^^

    • 2007 07 26
    • 17

    #2
    tebunie PSone, PS2, PS3, SNES, NES, GBA, GB ir visoks kitas japoniskas geris ant kurio buvo isleisti Final Fantasy ir kiti JP geimai!!! ^^
    Visdelto, geriausiai zaisti Jp geimus ant JP konsoliu, tai jau tikrai....

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      O geras, net SNES paminėtas
      Tai va, man įdomu ar dar kur yra pirkt Lietuvoj nebrangiai SNES žaidimų? Nesiūlykit emuliatoriu, jie neveža
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #4
        E, va norėčiau tada paklausti apie tuos emuliatorius. Aš kompuose esu gan žalias, tai man paaiškinkit kas tai (tipo programos leidžiančios žaisti ps ir pan geimus ant pc?) kuo gerai, kuo blogai (kažkodėl kai kas (konkrečiai "pc klubas") keikia) ir pan. ir iš kur gauti žinoma

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          Autorius Shin
          tebunie PSone, PS2, PS3, SNES, NES, GBA, GB ir visoks kitas japoniskas geris ant kurio buvo isleisti Final Fantasy ir kiti JP geimai!!! ^^
          Visdelto, geriausiai zaisti Jp geimus ant JP konsoliu, tai jau tikrai....
          gija yra apie konsoles, tad jei domites viskuo kas su jom susije iskaitant tokius kaip NEO-GEO ir CAPCOM arcade mashine prashom prashom

          Autorius niekshas
          E, va norėčiau tada paklausti apie tuos emuliatorius. Aš kompuose esu gan žalias, tai man paaiškinkit kas tai (tipo programos leidžiančios žaisti ps ir pan geimus ant pc?) kuo gerai, kuo blogai (kažkodėl kai kas (konkrečiai "pc klubas") keikia) ir pan. ir iš kur gauti žinoma
          joa, yra tokiu
          Didziausias pliusas (asm.) ishsaugojimas betkurioj vietoj, minusas---> nelabai veikia su daugiau nei vienu cd zaidimais, perkant zaidima ne visada esi isitikines kad emo compactible, t.y. veix su emuliatoriumi ...
          Beto reikia pakankamai galingo kompo, kas musu laikais nemanau kad problema, biski gemoras su PS2 emuliatoriumi, nepriverciau veikt mano mylimo MGS3 DVD, priezastis kogero piratine versija, sunkoka suziuret BIOS'o PS2 versijai, ir velgi daug galingesnio kompo reikia nei PSone zaidimams, geriau jau turet pacia konsole..
          PC klubas yra pc klubas, ju rankos matyt kreivos konsolems, ir pats pavadinimas ju PC kliubas..jie matyt tik PC propaguoja
          Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-09-01, 09:00.

          Comment

          • Shin
            ^^

            • 2007 07 26
            • 17

            #6
            http://www.emulator-zone.com/ vienas geriausiu saitu emuliatoriams.

            Comment

            • ramzas
              Rimtas forumo narys
              • 2007 06 10
              • 114

              #7
              kalbant apie play station emuletorius tai noreciau turet nors viena kuris veiktu arba butu lengvai naudojamas ir pasileistu zaidimas. yra toks epsxe bet man bent jau kad ir is kur jy parsisiusciau meto erorus kazkokius apie ps2 emuletorius nekalbu nes pas mane neveztu tad labiausiai esu ps1 susidomejes bet niekaip nepasileidzia. turejau kazkada nintento bet ten valdymas kazkoks labai keistas buvo nejo nieko sutvarkyti o siaip tai turiu segos mega drive ir man kartais padeda prastumti laika kai norisi pazaist :]
              sigpic

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #8
                Autorius ramzas
                kalbant apie play station emuletorius tai noreciau turet nors viena kuris veiktu arba butu lengvai naudojamas ir pasileistu zaidimas. yra toks epsxe bet man bent jau kad ir is kur jy parsisiusciau meto erorus kazkokius apie ps2 emuletorius nekalbu nes pas mane neveztu tad labiausiai esu ps1 susidomejes bet niekaip nepasileidzia. turejau kazkada nintento bet ten valdymas kazkoks labai keistas buvo nejo nieko sutvarkyti o siaip tai turiu segos mega drive ir man kartais padeda prastumti laika kai norisi pazaist :]
                na su epsxe emo zaist lengviausia, pas mane jisai veike kuo puikiausiai. zaides ir Tekkena ir MGS pirma ir BoF V ishejes, dideliu bedu su juo nekildavo kazkaip.

                Comment

                • ramzas
                  Rimtas forumo narys
                  • 2007 06 10
                  • 114

                  #9
                  as silent hilla pamenu zaidziau bet dabar jis man stringa kazkas turbut su mano pc paciu blogai nes epsxe ir siaip geriausiai vertinamas sps emuliatorius bet..o as thrill kill pazaist noreciau, toks axuenas senas geimas apie zombius ligonius visokius kur musasi. nostalgija
                  sigpic

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Oi...ne visas išvardinot. Šiuo metu tai labiausiai dėmesį kausto psp. Nors exclusive game titlų jis neturi, mane traukia galimybė emuliuoti kitas sistemas. Sega genesis, nes, snes, n64, gba ir net ps1. Ką bekalbėt, kad dar yra psp žaidimai, kurių grafika kartais net nenusileidžia ps2. Na toliau filmai, klipai, muzika ir internetas ^^
                    Ekranas visai padorus. Bandęs per iPodą kažką žiūrėt, tai sakyčiau, per psp laisvai galima žiūrėt anime.

                    Comment

                    • axborn
                      I can see muzic~

                      • 2007 01 02
                      • 121

                      #11
                      Ka jus darot? Kas pamirsot paminet wii? ;/
                      Vienintele konsole kuria geriausia zaisti girtam ir geimai geriausiai sekas tuo metu, ypac wareware ar DBZ (vien tik kombos eina )
                      Siaip aplamai del konsoliu, tai mano nuomone tai gan geras daiktas: mazai rupesciu ir viskas veikia kas turi.
                      http://axborn.myanimelist.net

                      Comment

                      • ramzas
                        Rimtas forumo narys
                        • 2007 06 10
                        • 114

                        #12
                        LAX - kaip issisifruoja PSP ?
                        sigpic

                        Comment

                        • Shin
                          ^^

                          • 2007 07 26
                          • 17

                          #13
                          Autorius ramzas
                          LAX - kaip issisifruoja PSP ?
                          Nors as ne LAX bet pasakysiu jog Playstation Portable

                          Comment

                          • piccosan
                            Daft Punk

                            • 2005 11 28
                            • 250

                            #14
                            kuo gerai konsoles.. nes nusiperki ir gali buit ramus kelis metus.. ir net daugiau.. su pc.. vis reik naujint norint naujus geimus zaist be trukdziu kuriu naujose konsolese rasi maziau.. taip pat ten eina daug exliuzivu... pc turi strategijas nu bet cia nera huge pliusas.. pc turi online.. nu bet su konsolem.. naujesnem vistiek linksma per parcius ar siap papliekt mustynes su draugu..
                            pc pliusai.. na.. piratai palengvina zmoniu gyvenimus.. visagalis netas turi daug info ir begales stuffu su kuriais gali ivairiai savo geimus paivairint.. bet vat tas piratavaimas.. cia issigelbejimas pc geimeriaims..
                            mano nuomone geimu atzvilgiu konsoles (bendrai) yra pranasesnes uz pc.. bet geiminimo atzvilgiu jos apylyges.. pagal savo padeti tenkinuos pc bet nesiskundziu labai.. kolkas...

                            o kas del paziu konsoliu.. tai jos pradejo mano geimino karjera.. jei galima pasakyt.. Sega Genesis.. dar dabar kartais pajungiu prsimint senus laikus..
                            siap esu PS2 ir XBOX 360 gerbejas.. ps2 klasika ir turi puikiu zaidimu o xboxsas manu kolkas geriausia konsole is esanciu rinkoj populiariojoj.. ps3 brangus chaliera.. na taip.. jis kopaktiskesnis uz boxa.. turi daugiau atmonties.. bet kolkas jokiu puikiu geimu/excliuzivu jame nerandu.. xbox turi ka pasiulyt.. zinoma ps3 turi gera ateiti.. ps3 turi blueray.. zinoma galima box addonus det bet zmones taip nezaidzai.. kai tu addonu prireiks ps3 bus atpiges ir ispopuleres.. nu as taip manau..apie Wii isvis nesneku nes ten piewa kazkokia.. tai tokia kukli mano geimerio nuomone..
                            peace out

                            Comment

                            • Lax..
                              reLaxed




                              • 2005 12 24
                              • 516

                              #15
                              Nemėgstu xbox'o. Nors ir labai perka tą 360, iš patyrusių geimerių susižinojau, kad nėra jis toks superinis. Ir jokie exclusivai neveža.
                              Jei imt tai ps3. Nors jis naujas, playstation dar niekada nenuvylė pasaulio. Gerų geimų bus:
                              Soul Calibur 4, Tekken 6, Final Fantasy. Žaidimai su istorija, su savo stiliumi, savo karma :]

                              Comment

                              Working...