Žaidimų konsolės

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #46
    dar vienas konsoles privalumas kad jos nereikia atnaujint kaip pc nors siaip as daugiau linkes but pc puseje,turbut todel kad niekad neturejau konsoles (zhilitonke nesiskaito ^^ ) iskart sedau prie pc,bet pas mane tikrai nera taip kaip jus sakot kad PC dievas, o konsoles ravi šiena
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2007-08-26, 17:37.
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • FainaruFantaji
      Cyber Snake

      • 2007 04 28
      • 579

      #47
      As isvis zilitono, segos ar kakzo tokio neturejau... nuo 5 metu prie PC sedziu, bet kai isbandziau PS2, tai tiesiog imuryjo...



      Working underground.

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #48
        Autorius Airiz
        o tavo klaviaturos ir peles laidas toxai pat ilgas kaip ir konsoles?
        Prie kompo sedi KEDEJ su ATLOSHU, o zaidziant konsole - gali isitaisyt fotelije, ant grindu atsiremus i foteli, galu gale ATSIGULT
        nejau reikia viska taip smulkiai aishkint?
        ASm. rinkciaus gera CRT TV, bet ne todel kad man LCD kainos neikandamos, o todel kad spalvu ryshkumas geresnis, plius nesedesi juk su konsole galva sukishes i televizoriu.
        Tokius kaip Bioshock konsolese neapsimoka zaist, nes bus ir PC versijos.
        visom imanomom kriterijom CRT TV jau moraliskai pasenes ir visais punktais nusileidzia tiek geram LCD monitoriui, tiek geram LCD televizoriui. Pas mane 19coliu skistuju kristalu monitorius, kurio kaina (1500lt.) tiek pat kaip mano 72Cm plokscias, pusantu metu senumo, CRT televizorius. Ir skirtumas kaip diena su naktim... ypac malonu HD video ziuret ir akis niekada nepavarksta. Reikia turet nemazai lesu jei nori islaikyt geram stovy PC ir dar nauja konsole. Laidu ilgumas? O ka prie PC negalima pajungti belekoko dziostiko? ar atitinkamos vairalazdes? Galu gale as galiu atsigult ir laptopa sau ant keliu pasidet. Beje pas mane kede su atlasu atitinka visus fotelio kriterijus Konsoles gerai tam, kurie didziaja dali savo laika praleidzia zaidimams... Man finansiskai ikandama, bet jei as tureciau begale laiko as gal ir pagalvociau del xbox platformos.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-08-26, 16:29.

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #49
          na tu cia pasigyrei graziai, duomenis ir t.t. mes be shito negalim tikriausiai.
          Na ash nesigirsiu, bet zinok LCD monikas ir pas mane namuose stovi, tik kiek moketa ash nutylesiu. Ir HD zinok ash irgi ziurau kai netingiu.
          Tik kuom konsole blogiau uz PC zaidimu atzvilgiu nei vienos kazkokios normalesnes svarios priezasties tu cia nepateikei.
          Mes nekalbam cia vien apie "kambario kombainus" ir ju funkcionaluma, mes kalbam apie enternainment'a.
          Beje PS3 BlueRay stovi auksciau nei HD.
          Ir teisingai pasakei, nori gerai zaist - investuok i kompa, tai svariausias minusas beizaidziant, o kadangi kalba ne apie "Ash va cia ziurau HD" tai konsole cia laimi 2:0 jos naudai.
          o dar sake kad niekas cia nebando pasakyt kad konsole lievakas..
          Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2007-08-26, 16:36.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #50
            Autorius Airiz
            na tu cia pasigyrei graziai, duomenis ir t.t. mes be shito negalim tikriausiai.
            Na ash nesigirsiu, bet zinok LCD monikas ir pas mane namuose stovi, tik kiek moketa ash nutylesiu. Ir HD zinok ash irgi ziurau kai netingiu.
            Tik kuom konsole blogiau uz PC zaidimu atzvilgiu nei vienos kazkokios normalesnes svarios priezasties tu cia nepateikei.
            Mes nekalbam cia vien apie "kambario kombainus" ir ju funkcionaluma, mes kalbam apie enternainment'a.
            Beje PS3 BlueRay stovi auksciau nei HD.
            Ir teisingai pasakei, nori gerai zaist - investuok i kompa, tai svariausias minusas beizaidziant, o kadangi kalba ne apie "Ash va cia ziurau HD" tai konsole cia laimi 2:0 jos naudai.
            o dar sake kad niekas cia nebando pasakyt kad konsole lievakas..
            Siaip as nesigiriau, o tik pateikiau atitinkama pavizdi su orgumentais. Hmm... o as ir nebandziau net pateikti, kuom naujos konsoles blogesnes ar geresnes, as tiesiog papriestaravau kaikuriems tavo nepagristiems pareiskimams. Tiek PC tiek naujos konsoles turi savu pliusu ir munusu, as jau pasakiau del ko as renkuosi viena ar kita dalyka. O prie ko cia isvis HD? kazkaiptai Tu viska priemi visai kitaip. PS3 stovi CD-Romas, kuris nuskaito naujos kartos CD's, t.y. BlueRay (gal ir HD-DVD), kurie talpina 15-30GB.ir kuriuose ir yra talpinami filmai HD, o tai aukstos raiskos video.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2007-08-26, 17:08.

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #51
              taip taip, nepagristi..man atrodo priezasciu ivairiu cia pateikta buvo daug kas liecia ir pliusu ir minusu, matyt blogai skaitai. Ir HD minejau todel kad pats priezastys teikiai kaip funkcionaluma, kai kalbama apie zaidimus.
              Ir dar vienas visai "nepagristas" teiginys - PC reikalauja pastovesniu $ investiciju nei konsoles.

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #52
                Autorius Airiz
                taip taip, nepagristi..man atrodo priezasciu ivairiu cia pateikta buvo daug kas liecia ir pliusu ir minusu, matyt blogai skaitai. Ir HD minejau todel kad pats priezastys teikiai kaip funkcionaluma, kai kalbama apie zaidimus.
                Ir dar vienas visai "nepagristas" teiginys - PC reikalauja pastovesniu $ investiciju nei konsoles.
                na tai kaip Tu tuomet gali sakyti tokias nesamones, kaip Bluray geriau nei HD? ar patogiau del laido ilgumo? as visko kito neskaiciau, nes manau rasciau daugiau prie ko galeciau prikibti... Konsoles gerai savo paprastumu naudojime ir stabilumu, tai vieninteliai svarus pliusai, kuriuos as isvelgiu. Aisq kaip ir buvo pamineta, PC reikalauja daugiau investiciju norint zaisti naujausius zaidimus, minimum karta i metus, na pas mane techniniai atnaujinimai buna dazniau, bet ne del zaidimu priezasties. Geriau as tuos 1500lt, uz kuriuos galima isigyti Xbox 360, paaukosiu tolimesniam PC atnaujinimui, su kuriuo man reikes lasvalaikio laika ne tik prie zaidimu praleidinet.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #53
                  viskas ir prasideda nuo smulkmenu, zaist taip pat reikia komfortishkai
                  pirkimui..sakiau kad pirxiu? ar tau siuliau? ash irgi cia galiu kabintis, bet jei jau esmes gijos nepagauni - tavo bedos. ne tu pirmas nei tu paskutinis.

                  Comment

                  • FainaruFantaji
                    Cyber Snake

                    • 2007 04 28
                    • 579

                    #54
                    LCD TV nera super ta ir pati zinau... I LCD TV kuris jau tikrai gerai ziuretusi reikia tikrai nemazai pinigeliu sukist, BET slicKrox tikrai kimbi pernelyg daug, nes is tiesu niekas nekisa tau pirkti ta pati PS3 ar X360, beto, jeigu zmogus yra is tu kurie nenori konkreciai vos gave konsole is jos isplest viska kas imanoma galbut pasitenkins elementariu TV ir dziaugsis, kad aplamai galejo pazaisti trokstama zaidima... Vel griztant prie elementariausio buvimo kazko fanu. Man PS3 grafika tiks kokia bus ir tiks telikas koki turesiu viskas ko man reikia yra tiesiog palosti keleta zaidimu kuriuos dievinu ir tiek.... Tai mazvaikiskas reikalas, bet tai tarsi pagerina gyvenima. Pvz tu apsiriboji PC ir jo naujinimu, tai pagerina gyvenima tau, nes gali naudotis kompu tam kam nori. Svarbiausia, kad mes patys butume patenkinti savo sprendimais, nepaisant kam kas geriau... As prisirisau prie konsoliu ir dabar stoviu visom keturiom uz jas, bet neneigiu jog PC labai reikalingas daiktas ir is tiesu be jo vien su konsole mazai ka benuveiktum.



                    Working underground.

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #55
                      Ziu... Nuo konsoliu iki televizoriu diskusija pradejo kilt... Anyway, dar vienas klausimas del ps2: Kokius video formatus nuskaito ? :confused? Ar nuskaito tik orginalu dvd filma?

                      Comment

                      • Shin
                        ^^

                        • 2007 07 26
                        • 17

                        #56
                        Autorius Evil_of_Darknesz
                        Ziu... Nuo konsoliu iki televizoriu diskusija pradejo kilt... Anyway, dar vienas klausimas del ps2: Kokius video formatus nuskaito ? :confused? Ar nuskaito tik orginalu dvd filma?
                        tik dvd formatu irasyta filma..

                        Comment

                        • Dai-Katana
                          Podcast or Death




                          • 2004 10 04
                          • 686

                          #57
                          Kodėl tik DVD? Su specialiom programėlėm, grotuvais nuskaito ir DivX/XviD. Įdedi diską su grotuvu, jį užkrauna, įdedi diską su filmais. Pats nebandžiau, tik mačiau kaip tai daroma.

                          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                          Comment

                          • piccosan
                            Daft Punk

                            • 2005 11 28
                            • 250

                            #58
                            siulyciau daryt balsavimus tuo metu einancia tema. dabar galima butu kas geriau pc ar konsoles.. arba kuri is nurodytu konsoliu geriausias.. ir pc itraukt galima butu..

                            peace out

                            Comment

                            • Airiz
                              מיד





                              • 2004 01 09
                              • 1656

                              #59
                              Na konsolei reikia gero teliko, todel ir apie telikus jau kalba eina

                              To Fainaru--> Beje PS3 reikia gero TV,bile kokio nepajungsi, na aisku pajungsi, bet kokia kokybe bus paveixliuko bijau pasakyt.. pvz kiek mates LCD SAMSUNGAI, kurie pas mus labai paplite pardavime del salyginio pigumo PS3 konsolei nelabai tinka, 15 min. stebejau veikla, ispudis kad PS3 tormozina, bet tormozina TV signalas, nes TV nelabai tinkantis..
                              Kiek esu girdejes labiausiai tinka SHARP televizoriai.

                              Autorius piccosan2
                              siulyciau daryt balsavimus tuo metu einancia tema. dabar galima butu kas geriau pc ar konsoles.. arba kuri is nurodytu konsoliu geriausias.. ir pc itraukt galima butu..

                              peace out
                              matai mes kalbam apie zaidimus, kiti ima vertint konsoles ir PC TIK pagal funkcionaluma, tad tas balsavimas butu nekazin jau kox tixlus, nes jei pvz ateis kox virtuves kombainu myletojas fanas tai sakys "ai su Xboxu morku neprikaposi tai XBox gaidys! -50 balu jam "
                              Kalbam aplamai, apie ZAIDIMUS, nes konsoles pagrinde jiems ir kurtos. Niu dar gelezies reikalus ir pan.
                              Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-09-01, 09:10.

                              Comment

                              • Dai-Katana
                                Podcast or Death




                                • 2004 10 04
                                • 686

                                #60
                                Kaip ne geimeris galiu pasakyti tik tiek, kad su PC esu žaidęs daugybę žaidimų ir įvairiausių (kiti palyginus su manimi tikriausiai jų 100 kart daugiau lošė), o su PS2 lošiau gal daugiausiai kokius 10-20. Tačiau tie keli šimtai PC žaidimų (ar dauguma jų) yra menkniekis prieš 1-5 iš PS2 žaidimų. Nesugalvoju kodėl, bet man PS2 kiek žaidžiau tai nepalyginamai daugiau malonumo teikdavo (ir nemigos valandų >.> ).
                                Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2007-08-27, 10:47.

                                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                                Comment

                                Working...