Final fantasy

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Vego
    Bambukas

    • 2007 07 03
    • 57

    Final fantasy

    ka manote apie siuos anime? Man asmeniskai patiko FF7 ir FF - Spirits Within 8 man pasirode visiska nesamone....
  • Gzergas

    #2
    Final Fnatasy the Spirits within yra ne 8 ir dar cia isikyso amerikieciai, kurie viska sukniso... istorija vyksta musu pasaulyje, tik ateity, o to niekada nebuvo nei vienoj FF daly.
    Hinorobu Sakaguchi kazkaip pasirase sutari su amerikieciais ir tai buvo jo didele kaida, po kurios ji pazemino pareigomis.
    (Hinorobu Sakguchi yra FF dievas, jis pirmasis sugalvojo Final Fantasy)
    O Final Fantasy VII Advent Children yra pratesimas 1997 metu zaidimo ir CG filmas, ir zaidimas yra Didziausi visu laiku sedevrai! (man, kaip ir viskas kas susije su FF)

    Comment

    • FainaruFantaji
      Cyber Snake

      • 2007 04 28
      • 579

      #3
      Gzergas:
      Nuosirdziai pritariu ir dar pridursiu, kad si Spirits Within "klaida" buvo viena is pagrindiniu priezasciu Squaresoft jungtis su Enix, kaip rezultatas sio jungimosi, mes dabar matome truputi "banalu" ir nelabai pavykusi Final Fantasy XII...

      P.S. Dabar pagrindinis Final Fantasy "zmogus" yra Tetsuya Nomura [o taip pat ir 7 pagal svarba zmogus visoj zaidimu industrijoj o_O] matosi, kad jam viskas klojosi puikiai...TACIAU matosi, kad ir jis daro klaidas... Beje cia vienas "svieziausiu" interviu su juo http://www.next-gen.biz/index.php?op...=6127&Itemid=2



      Working underground.

      Comment

      • Gzergas

        #4
        Hinorobu Sakaguchi, Yoshinori Kitase, Yoshitaka Amano, Tetsuya Nomura ir Nobou Uematsu Yra mano Final Fantasy Dievai!!!
        Gaila man tu buvusiu geru zaidimo tradiciju ir siuzeto, o dabar tai labiau i USA trukia viskas.... ;(

        Comment

        • tomaz222
          Dozuoju Anime
          • 2006 12 26
          • 122

          #5
          ff7 gereusia is visu daliu

          Feed Me!


          Feed Me!

          Comment

          • Vego
            Bambukas

            • 2007 07 03
            • 57

            #6
            as ir nesakiau kad SW yra 8 FF dalis sakiau kad 8 dalis man pasirode nesamone

            Comment

            • hanaretsu
              Beealzebub
              • 2006 08 19
              • 135

              #7
              nežaidžiau ir tikriausiai nežaisiu, bet spirits within...ehem, kaip čia švelniau pasakius? absoliuti nesąmonė man pasirodė, man regis net iki galo neištempiau. gal dėl to Afleko snukelio? Advent children labai patiko, gražios kapoklės

              Comment

              • Ozis

                #8
                Priesingai nei kitu issakyta nuomone, man ff8 yra antras geriausias ff serijos zaidimas (labai nedaug nusileidziantis ff9), tuo tarpu ff7 mano nuomone yra vienareiksmiskai blogiausias zaistas ff, jei ne apskritai blogiausias zaistas rpg.
                FF7 zaidziau ps versija ir istempiau vos iki 1 cd galo. Paskui ranka nepakilo pakeisti cd. Akis bade banalios veikeju motyvacijos (vienintelis normalesnis nebent Red XIII), sioks toks (ir siaip gana nemazas) nesubalansuotumas (tai random encounter per dazni, tai per reti, tai monstrai per stiprus, tai bosas dusta nuo vieno smugio, tai atvirksciai). Nuo tu laiku tikiuosi, kad Square pradziugins ff gerbejus bent viena scena, kur Sephirothas pribaigia ta nelaiminga Clouda. Gaila FF:AC sios svajones neispilde...
                Neskaitant ff8 ir ff9 perejau ff tactics ir ff1. Bandziau zaisti, bet del kompo gedimu nesugebejau pabaigti ff6 (antra syki pereidineti 50% zaido is naujo nesinorejo). Niekada nepabaigiau ff tactics advance (atsiprasau, bet tokio issigimusio tactics dar nemaciau).
                Gaila neturiu galimybes pabandyti velesniu ff nei 9, mat ps2 emuliatoriaus, kuris padoriai veiktu dar nera. Didziausias viltis dedu i ff12, kuris pagal tai ka raso spauda ir kritikai turetu buti tikrai geras.

                Comment

                • Vego
                  Bambukas

                  • 2007 07 03
                  • 57

                  #9
                  Ozi prie ko cia zadimas ir anime?

                  Comment

                  • Gzergas

                    #10
                    Ozis, del FF VII siek tiek sutinku, bet svarbiausia visose FF dalyse yra siuzetas

                    ir siaip, Vego, Paminejai tik du CG filmus.... o kur Final Fantasy VII Last Order, Final Fantasy Unlimited, Final Fantasy legend of crystals?
                    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-07-08, 18:24.

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      #11
                      Vego sorry, bet tu izeidei mane, nes izeidei FF8... Man FF8 ir FF7 yra geriausios FF dalys, jos tokios nerealios, kad tiesiog nu net nezinau kaip isreikst savo nuomone apie jas. Man visi FF iki 11 patiko... Dar patiko ne toks jau ir FF`iskas Dirge Of Cerberus: FFVII, Dabar laukiu spin-off`o [compillation of FFVII dalies] Crisis Croe: Final Fantasy VII ir is jo tikrai daug tikiuosi, jau vien grafika is koto vercia ;]
                      FFXII tikrai geras zaidas, deja jis totaliai prarades dvasia, nesvarbu, kad grafika grazi, bet siuzetas ir veikeju istoriju unikalumas tiesiog zemiau FF minimalios ribos, kai anksciau jei veikejui kas nutikdavo negaledavau nakti miegot, tai per FFXII tiesiog pamastau "Gaila, kad taip isejo, bet koks skirtumas, man juk visvien nepatiko tas ar anas".


                      Gzergas: Tikrai pritariu man jie irgi dievai, o del tos Amerikos, manau viskas jau ima po truputi atsigauti,bent jau mano nuomone FFXIII labai FF`iskai atrode ir tuo technikos gamtoje dizainu labai uznese i FF8, jei FFXIII bus bent 30% toks geras kaip FF8, tai teks verztis dirzus ir krapstyt saibas ant PS3 ^^



                      Working underground.

                      Comment

                      • Gzergas

                        #12
                        Man FF net nera zaidimas cia isvis nerealus dalykas... ir FF8 yra labai geras nes panasus, del romantinio siek tiek siuzeto, i FFVI..
                        O FFXIII manau verta, bus pazaist! PS3 pirkciau vien del Final Fantasy. Bet FF versus XIII kaip paziurejau i kurejus, tai kazkaip net siek tiek nusivyliau... FF agito XIII manau niekada neteks pazaist, kaip ir to paties FF VII: before crisis tie Cell Phones yra tik japonijoj
                        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-07-08, 15:24.

                        Comment

                        • Curse242

                          #13
                          As tai final fantasy nezaidziau bet ziaurei noreciau. Tipo kur tik ziurejau tai ten tik ant play ststion

                          Comment

                          • FainaruFantaji
                            Cyber Snake

                            • 2007 04 28
                            • 579

                            #14
                            Pirmos 9 dalys juk ant PS1 kurio emulis yra geras...

                            Gzergas: Vel tau pritariu ^^ Svajoju kada dirbt S-E ir pakreipt FF gera linke, deja it`s just a dream :{



                            Working underground.

                            Comment

                            • Light
                              Rimtas forumo narys

                              • 2007 03 31
                              • 161

                              #15
                              Zadu zaist Final fantasy 7 ultimate pc edition. Pavadinimas gerai nuteikia ,bet kas ten per zaidimas nezinau pakomentuokit ,kas ten per istorija ir panasiai butu idomu suzinot labai.

                              Comment

                              Working...