Ispudziai is Alytaus Bonsai parodos^^

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • draugej

    #16
    Balltas tigras>> kitais metais sios parodos nebus kazkas jau anksciau minejo kad negavo paramos et, praleidau proga pamatyti kaip kala kardus

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      #17
      beje as nemeluoju, nes per zinias sake

      Comment

      • Kuronii
        Boom, like that

        • 2007 04 01
        • 144

        #18
        Ispudziai is Alytaus Bonsai parodos II dalis

        ^^ taigi atsikeliau sestadieni 9 ryto ( nakvojau pas mamos drauge^^ ) ir kuo greiciau nulekiau i paroda. Sestadieni mane nustebino zmoniu skaicius: ju vien tik prie kasu buvo daugiau negu per penktadienni per kokia nors paskaita! Cia vaizdas jau parodai ipusejus, bet bendra vaizda susidaryti galite manau^^

        Patraukiau iskarto i treciaji auksta, kuriame buvo bonsai ir susiseki paroda. Kaip jau sakaiu, ir zmoniu ir bonsu buvo labai daug, tad neskubedamas juos apziurejau. Buvo tikrai nuostabiu ir graziu bonsu, bet manau ju buvo perdaug, nes as tiesiog nebepajegiau primti tiek informacijos ( juk virs 200 bonsu regis buvo ) tai tiesiog ilgainiui jau nebesugebejau atskirti ir iziureti tu unikaliu bonsu savybiu

        o stai cia suiseki keletas^^ nors ju buvo maziau, bet man jie vistiek paliko dideli ispudi^^

        Tuo metu bonsus didziojoje saleje formavo zymus meistrai: Salvatore Lioporace, Kevin Wilson, Uruchida Nobouichi, Vaclav Novak, Jurgen Zaar, Wlodzimier Pietraszko. Kaip matote, meistrai is viso pasaulio kile^^

        Pagaliau atejo mano taip ilgai laukta akimirka! Po bonsu formavimo prasidejo "Japonijos kardu meistru paasulis" - Kunichira Kawachi ir jo mokiniai pravede paskaita apie kardu kalima ir papasakojo idomiu dalyku apie kardus. Trumpai pademonstravo kalimo principus, pakviete zmoniu is publikos kad sie pakeltu kujus ir pabandytu jais pamojuoti^^ Man asmeniskai Kunichira Kawachi pasirode esas labai linksmas zmogus (isimine fraze: mes mokinomes siam renginiui Lietuviu kalbos, bet deja mano niekam tike mokiniai neismoko neivieno zodzio) kuris juokingai ir idomiai pravede paskaita.

        Po sios paskaitos prasidejo Kauno kendo klubo pasirodymas, taciau taipogi ir Kunichira Kawachi bei jo mokiniu kardo kalimo demonstracija. Kol jie uzkaite zarijas ir padare visus pasiruosimus, as pabuvau ir paziurejau ka Kauno kendo klubas parodys. Buvo isties smagu ziureti, nes buvo pakviesti 3 (nors kviete tik 2 ) zmones ir jie nemoksiskai mosavo kardais Vienas vaikinukas su salmu buvo ( ir aciu Dievui ) nes visa laika su shinajumi sau galva tvatijo man jo aprangu su sarvais asmeniskai primine Robina Huda (tikiuos jis cia neprisiregines, o jei ka tai sorry bet ir juokiuosi nepiktybiskai )
        Nezinau kodel paskutineje nuotraukoje sitas zmogus man asociavosi su Robinu Hudu, bet pirma mintis tokia ir buvo Paskui begau i lauka ziureti kaip kalamas kardas. Nuostabus vaizdas!

        Gaila, bet kaip kardas atrode jau jiem baigus taip ir nepamaciau, nes baige ji kalti tiktais sekmadieni. Po sio pasirodymo dar buvo likes koncertas. Norejau i ji nueiti, bet deja jau teko traukti namo. Atvirai, likau patenkintas savo savaitgaliu ir tikrai noreciau dar kada i sia paroda nuvykti. Aciu visiem organizatoriam, Aciu visiem sveciam is kitu saliu, kurie sia paroda padare tokia idomia!
        Paskutinis pakeitimas nuo Kuronii; 2007-05-16, 17:53.
        http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

        Comment

        • arna
          emptiness

          • 2006 06 20
          • 1064

          #19
          Ačiū ir tau, Kuronii, už šį gražų reportažiuką.

          Comment

          • Dekko13
            O.o ....

            • 2007 12 15
            • 100

            #20
            Buvau..Ir jus buvot...Jeee O siaip patiko net labai.Ypac origami darbu paroda ir tapyba ant silko

            Comment

            Working...