Ką darote kai užlūšta kompas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #76
    Na aš galiu tik dėkoti už kieta savo modemo kiautą gamintojams. Tikriausiai jis nekinietiškas. Na aš jo nemušu. Stipriai nemušu. Tik šiaip atskaitau moralą už atsijungimus. Šiaip tai nieko baisaus tas dinginėjimas. Bet sėdint online žaidime, ypač tokiame kaip SRO, prie kurio imanoma pasijungti tik trečia nakties ir tai iš n-ojo karto. Tiesa, kaltas ne jis, o vėlgi VST su savo itampos kritimais. O modemo neina pajungti prie UPSo. Na nėjo kol laido truputi neperdirbau. Dabar puiku. Yra UPSas, jis gal tik 95% atveju suspėja sureguoti, bet tai vistiek puiku. Tik va namie 4 PC, o UPSas tik vienas ir tik prie mano kompo. Taip sėdi, ir išgirsti kaip supipsi upsas. Tada taskbaro gale, prie laikrodžio atsiranda trys kompų ženkliukai su raudonais ixiukais. Na toliau belieka tik klausytis. Kažkur name katik išsijungė 3 PC. Su dviem iš jų neabėjotinai buvo dirbami svarbūs darbai. Keiksmų ypatingai didelių šiaip nesigirdi, bet nuotaika namuose porai minučiu tikrai gerokai pakinta ir ne į gera. Beja 4 PC vienuose namuose žiauru. Ypač kai visi telefonijos, interneto, tinklo, antenų, išorinių kolonėliu ir kiti kabeliai susirenka į vieną kambarį. Brr. Gyventi kaip TEO stotyje.
    Užluštantis kompiuteris erzina. Bet kadf aš niekaip nepriprantu ir prie tiesiog lėtesnių. Man kompai amžinai vis per lėti. Bet ir sukišus juos kruva pinigų.
    Beja, itariu kad galbut kai kam kompiuteriai pekelia nervingumą. Pažystu asmenų kurie prisėdę prie kompiuterių, apskritai tapo nervingesni visur. Tik nelabai suprantu kodėl. Greičiausiai todėl kad dabartinės kompiuterinės sistemos dar baisiai netobulos ir amžinai kelia rūpečiu. Tai dvd užsikaprizinęs, tai langai rodo savo "kokybe", tai kas užsilenkia, perkepa. Niekas iš viso šito tikrai nekelia ūpo vartotojams. Na išskyrus manę ir spėju kitus žmonės kurių gerovę užtikrina kompiuterių problemos. Kitaip sakant IT technikus.

    Comment

    • Hellsing_lover
      Purinsesu no Darukuneso




      • 2007 02 15
      • 1318

      #77
      Njum jo... Paprastai "nusmigus" kompui dar pasistengiu sureaguoti ramiai, nors ne visada pavyksta... , bet kai mano tėvas prisėda prie jo, ir jam neatsidaro intikas, o kai atsidaro, tai išmeta kokias 5 nuo spaudinėjimo lenteles... Tuomet pasigirsta visokie grasinimai, kai nuo birželio galėsiu atsisveikinti su intiku... Na visad tokiais atvejais lieka tikėtis, kad iki birželio jis pamirš savo pažadą...

      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

      Comment

      • hanaretsu
        Beealzebub
        • 2006 08 19
        • 135

        #78
        Na man tai, ačiū Light Yagami, tokių problemų nebūna.... Kenčia tik modemas nes su Teo mes seni priešai
        Bet va kai Winduose sėdžiu (tikiuosi supratot) tai mama kartais pradeda varyt ko kompas toks lėtas ir kitas nesąmones, atseit aš virusų prisiučiau (jo, iš linux'o) ir šiaip man prie kompo daugiau nesėdėt

        Comment

        • Evil_Mirai
          Naujokas
          • 2007 05 25
          • 24

          #79
          Naujasis kompas nesminga.. dar
          O senasis... reika palaukt kai ijungi kol jis prabus ir teiksis paleist kokia programa, kad ir pvz. IE. Jei uzkimba, tai tik reset mygtukas padeda.
          Man irgi aiskina, kad prikistas visokio sudo tai ir letas... Kurgi ne... ir taip jau istryniau daug ka. Negaliu gi istrint gero muzono ar dar ko. Jei netinka tegu ramo daugiau nusiperka

          Comment

          • FainaruFantaji
            Cyber Snake

            • 2007 04 28
            • 579

            #80
            Kaip as daznai sakau - "Per ta laptopa mano nervingumas padidejo 50%"... Visi PC man pakibineja ir letai veikia, nes as is ju daznai per daug reikalauju, kompai pas mane ganetinai pajegus, bet ne tiek pajegus, kad viska padarytu taip kaip as noriu... Kai kompas uzlusta jei jis atstringa per 10minuciu, tai viskas gerai, jei iki galo neastringa per tiek laiko, tai imu klausinet jo uz ka jis man taip ir bandau tartis graziuoju, jei ir poto nieko tiesiog padauzau klava arba pele [pastarasias keiciau gal kokius 7 kartus, del ko dabar ir sedziu su pigia pele ir bet kokia klava]... Laptopas tiek buvo istases nervus, kad buvau ir jam vozus... Seip aplamai stengiuosi nustoti dauzyti viska kas papuola del kompo uzstrigimo, bet nelabai iseina... Mano namuose keturi kompai, ne visada visi buna ijungti is karto, bet visi luzta vos tik as prie ju prisedu, manau jei kompa naudoji rimtai, tai jis ir turi strigti, nes jei sakai, kad tavo PC viskas gerai vadinasi tau ne viskas gerai...



            Working underground.

            Comment

            • hanaretsu
              Beealzebub
              • 2006 08 19
              • 135

              #81
              Labiausiai nekenčiau savo laptopo kai jo ekranas suskaldytas buvo. gyvas košmaras, bet kai nutinka nelaimė pašneku su kompu , o jei ir tai nepadeda einu darytis daug daug kavos ir arbatos kad nervus nuramint.

              Comment

              • Eisas Kuperis
                Simintis Sun


                • 2006 01 25
                • 355

                #82
                Lūžtantis kompas neblogiausia. Vat kompas turintis savo nuomone jau rimta. Užsimano ir neleidžia įsijungti kokio winampo ar wordo. Arba atvirkščiai įjungia kada užsimanęs. Ir dar visokių eibiu. Perkrovimai, kopijavimai, trinimai... Lengviausia kaltinti koki virusą, ar panašų bruda, bet ką kaltinti kai tokie dalykai dedasi po disko suformatavimo ir šviežio naujų windowsų įrašimo. Tuomet belika, hanaretsu, pašnektėti su kompu. Ir šiukštu negrasinti, nes dar sumanys My Dokuments ištrinti. Taigi. Atnaujindamas kompiuterį aš atsikračiau bet kokių srigimų, bet tik ne problemų. Ir kaip dabar man iš jo išmušti ta įntelektą?

                Comment

                • Ledux
                  PlixPlox

                  • 2007 03 09
                  • 135

                  #83
                  Suinstalink LT kalbos zodyna ir pasisnekek su kompu kodel jis taip daro ir daugiau i tavo dokumentus nebesikesins joke
                  O jei rimtai cia kazkaip keistai skamba pirma kart girdziu kad kompas savivaliautu
                  Paskutinis pakeitimas nuo Ledux; 2007-09-06, 19:06.
                  sigpic

                  http://ledux.myanimelist.net

                  Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                  Nebūk jautis 2009

                  Comment

                  • piccosan
                    Daft Punk

                    • 2005 11 28
                    • 250

                    #84
                    dabar - nieko. atnaujinau kiek leido finansai ir draugauju
                    as su pc. o jei kas ir buna - palaukiu. juk ir pc reik poilsio

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      #85
                      Panašių dalykų esu jau matęs. Bet ankščiau arba spec. softas ir tinklas kaltas būdavo, arba koks brudas iš interneto savartynu. Po perinstaliavimo jau nebeliko ką apkaltinti. Nežinau net. Kompų meistras gi esu, praktikoje dar kolkas nėra kompo kurio nebūčiau pataisęs, bet štai kažkodėl savo priversti dirbti taip idealiai, kaip tuos kuriuos remontuoju, niekaip negaliu. Kaip užburtas.
                      O kad su žodynu irgi problemos. Nein suprasti niek kai išsiverti. Aš tiesiog nesuprantu kaip tai techniškai ar programiškai įmanoma kad dėtusi tokie dalykai.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2007-09-06, 19:57.

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        #86
                        Eisai, man teko susidurt su tuo intelektu, as irgi negaliu suprast is kur jis ji pasigavo.... As neesu rimta tvarkytoja, bet buna, kad patvarkau kam nors PC uz tam tikra kaina... Ir beda ta, kad cia toks desnis: neimanoma savo kompo sutvarkyt taip kaip sutvarkai kitam ;D



                        Working underground.

                        Comment

                        • Lax..
                          reLaxed




                          • 2005 12 24
                          • 516

                          #87
                          Na, jei ne softas kaltas - liko tik geležis. O čia jau rimtesnės bėdos - gal motininė trumpina, gal hardas parlėkęs...čia gali pasakyt tik meistras...

                          Comment

                          • Neoner
                            We're the Unbound


                            • 2005 12 28
                            • 109

                            #88
                            Autorius FainaruFantaji
                            Ir beda ta, kad cia toks desnis: neimanoma savo kompo sutvarkyt taip kaip sutvarkai kitam ;D
                            Deja, tai tikra tiesa . Eisai,o kodėl laptopo/ų tada neperki, kad ir įtampa šokinėja, gi jis turi savo bateriją, ir gerai jam.

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              #89
                              Vat tiesa. Jau kuris laikas dairausi kokio laptopo. Bet be 17 colių man neisiuliti, o tokie paprastai kainuoja astronimiškai daug. Nors ir charekteristikos lenkia mano stalinį. Jau išsibandžiau kad joks UPSas pas mane neveikia 100%, per dažni kritimai. Ir žiuri poto kuris iš 4 liks nepersikrovęs. Na savimi pasirupinsiu kaip nors. Bet namie dar 3 kompai. Nepripirksiu kiekvienam šeimos nariui po laptopa. Pigiau atseitu atsivesti nauja aukštos įtampos linija į kiemą.

                              Comment

                              • kolkin
                                4 centimeter per second
                                • 2007 11 10
                                • 10

                                #90
                                Loptopas geras daiktas jo deka ir per paskaitas nemiegu kaip nksciau ir intika is kaiminu vogiu
                                Vaikas tas ziaurus, as iki to dar nedaejou, nors viena karta kai kompas dirbo as istraukiau CD-ROMa ... tokios kritines ERROR dar nekados nemaciau=] no to laiko jis net po formato nemato dvd ir rw disku, ir irasyti jos galima tik per NERO
                                4 centimetres per second

                                Comment

                                Working...