Ką darote kai užlūšta kompas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #16
    Oi nemėgstu kai užlūžta... Kadangi esu ramus, santūrus, šaltų nervų vaikinukas, tai reaguoju ramiai. galiu ramiai laukti kol viskas susitvarkys iki 5min (per tą laiką arbatos pasidarau, patrinu espanderį (toks apvalus kietos gumos gabalas delno raumenims "kačialinti")). Bet kartais kai būnu prastos nuotaikos ir nervus sugadina arba baigiasi mano kantrybės laiko limitas, tai jobinu į kompą ar į monitorių iš jiegos Stengiuosi dažnai taip nedaryti, ba galiu napskaičiuoti smūgio koncentracijos. Karta delnu taip pyliau kad kompas bac ir išsijungė. Ačių dievui po to dar įsijungė.

    Comment

    • Souls
      PLEASE DIE

      • 2007 04 26
      • 146

      #17
      Mano kompas retai luzta =] Dazniau issijungia. Siaip kantrybes neturiu max 2 min ir restart
      [Insert your signature here]

      Comment

      • baltas_tigras
        wild minds

        • 2007 03 19
        • 107

        #18
        na, siaip kantrybes ir neturiu. gerai kad yra Office recovery funkcija, tai dazniausiai atsistato dokumentas po shut down. rr negalimas variantas pas mane, nes motina biski pasutinta, tai nesupranta 60% prasymo restartuotis siaip jei paluzta tai iskart ziuriu ar ner i svecius kox gyvunelis uzsukes, kuris proca 100% apkrautu. vat
        Neziuriu anime su LT subais.

        Comment

        • Ledux
          PlixPlox

          • 2007 03 09
          • 135

          #19
          Spardyt dar nespardziau , bet tikrai uzknisa kai palusta o dabar tai isvis kazkas su hardu atsitiko tai jei kas palusta restartini tai isijungus jis savaime pats kas 5 minutes restartinas reiks keist harda nors kaip jau ir metas 5metu senumo tai kaip jau ir atgivenes
          sigpic

          http://ledux.myanimelist.net

          Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

          Nebūk jautis 2009

          Comment

          • kypshius
            Rašytojas



            • 2007 04 17
            • 254

            #20
            hardware is the part you kick when software fails

            as tai sakau: pupuli, neapvilk manes. as tave tikrai labai myliu. nedaryk sito su manim.... ir glostau jo sona


            Užkalė visus langus ir augina pingviną.

            Comment

            • Ekgp97sl
              Vietinis šnipinėtojas

              • 2006 01 16
              • 63

              #21
              Restart mygtukas, ne kas kitas tokiais atvejais, dažnai taikyti netenka, o ir vengiu dažniausiai. Jei aiškiai taip neturėtų būti ieškausi kodėl, tas pats ir su neįprastai lėtu veikimu, tik bėda, kad dažnai pritingiu tvarkytis ir pats sau ką ne ką apsisunkinu.
              Susierzinimo karts nuo karto vis tenka tokio pasikaupti, bet tuo ir apsiriboju, arba, kaip kažkas jau minėjo, kažko aš nepamenu, nors tokiu variantu esu linkęs abejoti. :] Žinau, ko iš dėžės tikėtis, ir nelaužau, tuo labiau, kad paties kreivos rankos kartais būna kaltos.
              Paskutinis pakeitimas nuo Ekgp97sl; 2007-05-05, 12:31.

              Comment

              • Tom
                99% Baka

                • 2007 01 05
                • 66

                #22
                jei palushta ramiai restart jei po restart neatsigauna dar syki restart, nu jei dar neatsigauna format ^^
                I Like Pie

                Comment

                • Usotsuki
                  CGI//stas

                  • 2007 04 20
                  • 67

                  #23
                  mano kompas uzlusta..... > seiza poziciaja > bokenas/shinajus i rankas > men suburi ir iai atidirbinejimas
                  Grant my enemies a long life. So they can watch my victory.

                  Comment

                  • Koaru
                    Narys
                    • 2007 04 24
                    • 63

                    #24
                    idiotas tas vaikas

                    Jei kompas pareina palaukiu trumpai ar kazka spaudelioju, jei visai neatitaisoma Restart button spaudziu ^^ Dazniausiai tai trumpai pasikeikiu ar sedziu neramiai ant kedes, bet jau ne taip kaip tas vaikas

                    Comment

                    • Likimo_Kalvis
                      YOSH!!!

                      • 2006 08 26
                      • 378

                      #25
                      tvarkau problema dazniasiai "CTRL+Alt+Delete", shut down explorer.exe
                      Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1318

                        #26
                        A va vieną kartą mano mamai buvo užuojauta didelė... Rašė referatą, parašė kokius 25psl. ir nespėjus išsaugoti, išmetė lentelę - ERROR.... kai tai nutiko, galvojau, kad tai buvo paskutinis kartas kai matau sveiką kompiuterį.... Bet ačiū Dievui, kad mama nesugalvojo išlieti VISO savo pykčiu ant kompo... O šiaip labai susinervinu, kai kartais nei iš šio nei iš to dingsta intikas, ir nebūna kokias 20 min.... Tuomet skaudžiai kenčia mano modemas....

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • Lax..
                          reLaxed




                          • 2005 12 24
                          • 516

                          #27
                          Autorius Likimo_Kalvis
                          tvarkau problema dazniasiai "CTRL+Alt+Delete"
                          Tada varom visus taskus ****** ****** O kas jei nepadeda? Tada garsiai rėkiam, spardom stalą, daužom monitorių, trepsim kojom, o po to paspaudžiam "restart". Bet taip būna labai retai
                          Dėžės niekada neliečiu...ji pernelyg brangi man

                          Comment

                          • Youka
                            bishoujo

                            • 2006 01 30
                            • 335

                            #28
                            Namie jokiu problemu neturiu, kadangi kompas naujas.
                            Darbe turimas kompas tikra tragedija, todel jo darbas daznai lydimas nervingu peles spaudinejimu, sukinejimu, ctrl alt delete kombinacijos naudojimu ir keiksmazodziais. kartais yra tiesiog iseinama isgert kavos ar kitaip pailset. pastaruosius du budus yra labai pameges virsininkas ^^

                            Comment

                            • Daan
                              Administratorius

                              • 1998 10 30
                              • 176

                              #29
                              na nžn, paskutinius 3-4 metus nieko panašaus nevyksta. Nei su WinXP nei MacOS nei Ubuntu nei t.t.
                              vat senais laikais, kai karaliavo pseudo os win98, tada buvo tragedija - bet geriau neprisimint.

                              Comment

                              • zio
                                Administratorius


                                • 2000 02 22
                                • 264

                                #30
                                Rokas kantrus, jei lėtai krauna, tai galiu ir palaukti. Neskubu.

                                Vat jei kompas pareina... tai laukiu kol kas pastebės, kad dingęs zijus, ir pasisiūlys sužinojęs padėti sutaisyt X|

                                Comment

                                Working...