Ką darote kai užlūšta kompas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    Nu jai uzlusta tai tiesiog restart ir tiek ,ramiai be nervu taip chill nu buna juk taip,ka jau padarysi.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

    Comment

    • zeo
      forumo idiotas
      • 2008 10 30
      • 152

      einu zudytis

      Comment

      • winry3
        hahahahaha! niam :DD

        • 2009 02 18
        • 112

        Autorius zeo
        einu zudytis
        Oh man,užjaučiu,nes kaip matau visi kartai buvo nesėkmingi
        Not bad...

        Comment

        • Yumenator
          Motherbleeping Killjoy



          • 2009 07 27
          • 552

          Rėkiu ant kompiuterio. Išlieju pyktį ant namie esančių šeimos narių. Ir po to restart'inu.
          http://yumihoriku.deviantart.com/

          BLACKOUT
          http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
          be sure to visit our page~

          Comment

          • Idechi
            Wakaranai

            • 2008 10 21
            • 193

            Be jokiu emocijų darau restart'ą, nes labai retai tenka tai daryt.

            Comment

            • samir
              Food For Thought
              • 2008 03 26
              • 11

              Su Windows 7 Ultimate kompai neluzta
              Na o jei netycia uzluzo, naudoju sena gera Process Explorer nepageidaujamiems procesams isjungti.

              Comment

              • dubi
                Klyšakojis piratas ;O

                • 2008 10 14
                • 50

                Na man kompas nelūžta tik va šuo sistemą atrado kaip atkreipt dėmesį. Išmoko restartuot man jį. Retkarčiais nervina kai kokio darbelio nespėju išsaugot ar ką nors įdomaus žiūriu. Bet, jai taip daro vadinas, dėmesio trūksta, o jai trūksta reik duot. -_-
                Same as you but different.

                Comment

                • Esquisse

                  Iškart restartuoju, bet prieš tai dar bandau aiškintis, kodėl užlūžta O pasirodo per daug tinklapių atsidarius esu ir viskas vienu metu veikia...

                  Comment

                  • Toxiz
                    Naujokas

                    • 2009 10 25
                    • 13

                    jei jau kompas uzluzta tai rr darau o jei seip koks geimas ar kokia programa ta viena is situ renkuos i alt+f4, ctrl+alt+del, alt+tab

                    Comment

                    • NeXuS
                      in-control
                      • 2009 12 25
                      • 40

                      Kad nepamenu kada paskutini karta reikejo taisyti , pats susidejau kompa tai zinau kaip viskas turetu veikti, greitai ir be vargo istaisau jai atsiranda klaidos
                      Power. Style. Control.

                      Comment

                      • witkus
                        Take it easy


                        • 2009 11 21
                        • 261

                        kai mano pc uzluzta tai man toks smugis i pasirdzius (gerai kad labai retai kada uzluzta) na nelieka nieko kita, kaip restartuot, bet kai pc uzsikrovineja tai as kaip ant adatu pasodintas, stebiu kiekviena krustelejima monitoriuje bei klausaus kaip veikia pats kompas ir meldziuos kad viskas butu ok ...
                        yep it schizophrenia , bet tiesiog be kompo netureciau ka veikt, ne siaip sau netureciau, o rimtai likciau kaip be ranku jug ten 800 gb anime ir dar visko kas man gyvybiskai svarbu!

                        Comment

                        • mindzze
                          Forumo vilkas

                          • 2007 05 18
                          • 375

                          Aš kaip baiges kompiuterių derinimo specialybe ,į tai reguoju labai šaltai. Jai užlužta kompas, pirma išsikviečiu Task Manegeri pažiuriu vygdomus procedūras ir Performance. Isitikinu kad kompas rguoja remiai t.y. nevygdo jokų procedurų. Tada surandu ir išjungiu programa kuri pakibusi ,dažniausiai būna su užrašu "not responding". O jai kompas užlužes be gyvibes ženklu , tai liekas pats efektingiausias ir optimaliausias variantas "Restrat" Poto užsikrovus PK ieškau kurioj vietoi įvyko lužys, ir meginu ji pašalinti.
                          O microsoftas prysetatė win xp kaip os kuris niekada neužlušta, bet aš susidūriau su tokia pačia problema ir su XP, ir su Vista, ir su Seven .

                          Comment

                          • FlameHaze
                            The end of everything


                            • 2009 05 05
                            • 89

                            visu pirma ka jus vadinat pc luzimu? tai yra sistema visiskai nuluzus kitaip sakant BSOD ar tik luze tam tikri komponentai kad cia paisto zmones apie task manager ir tasku killinima..
                            Windows 6.x luzta labai retai tiesa pasakius man asmeniskai nei karto. windows 5.x luzineti megsta jau nekalbu apie ankstesnes versijas kur bsod gali tapti kasdienybe..
                            o siaip tai mano is dalies darbas su tuo susijes tai ko cia nervuotis. Reakcija yra tokia surasti problemos sprendima ir ja operatyviai ispresti.
                            I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                            Comment

                            • mindzze
                              Forumo vilkas

                              • 2007 05 18
                              • 375

                              Nemanau ,kad kas omenyje turėjo kažka panašaus į BSOD, bent jau pirmam poste. Nors ir ta BSOD galima nesunkiai davesti betkokia OS, nesvarbu tai win 5,6 ar 7. Pvz. nors ir taip http://www.youtube.com/watch?v=92wxD...eature=related

                              Comment

                              • Driezius
                                Kas toks?

                                • 2009 10 21
                                • 143

                                Be jokiu parkių rr arba turn off ir šaunu į virtuvę arbatos.

                                Comment

                                Working...