Ką darote kai užlūšta kompas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Olasas
    back forever

    • 2009 02 27
    • 273

    Sudauzau kompa iki tol kol loja skaudet pradeda kartais atsigauna xD
    jeigu ne darau RESTAR iki tol kol viskas vel ok
    Jeigu ir tai nebadeda tai tada kompa ***** jungiu xD

    Spoileris:

    Comment

    • elle05
      sacrifice .
      • 2009 01 28
      • 43

      erm.Pasidaro nuobodu ir atidaryneju visus folderius is eiles, tai aisku dar labiau uzstrigdina kompa.:3
      http://elle05.deviantart.com/

      Comment

      • Akina
        Narys

        • 2009 03 09
        • 82

        verkiu
        o siaip restart ir viskas

        http://astnav.deviantart.com/

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          Mano kompo istorija: Pries 2 metus, kaip kiaura para cs varydavau, viena kart taip isijautes buvau tada ir pakibo kompas...Taip spyriau i ji kad 2 cm ilinkimas liko, sugadinau ji ir dar koja susizeidziau...

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            Autorius alchemy boy
            Mano kompo istorija: Pries 2 metus, kaip kiaura para cs varydavau, viena kart taip isijautes buvau tada ir pakibo kompas...Taip spyriau i ji kad 2 cm ilinkimas liko, sugadinau ji ir dar koja susizeidziau...
            Tavo vietoj ash to nerashyciau - nera kuo girtis...

            Comment

            • IVXXX
              Let's do a barrel roll!
              • 2008 03 07
              • 8

              Tapati ka ir rusu vairuotojas, kai sugenda jo masina.
              I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

              Comment

              • Haruhi
                Rimtas forumo narys


                • 2008 03 26
                • 190

                kai paluzta (taip buna beveik kas antra diena) buna puiki proga padaryt n.d. ir dar tuo paciu pavalgyt o jei vis dar buna pastriges i pagalba kvieciamas supermenas RESTART Xp

                Comment

                • Meduteja
                  Narys

                  • 2009 03 29
                  • 35

                  Defragmentuoju jeigu letas .O jei paluzta tj del to kad zaidimui modus siunciu ...Tada arba persirasau windowsus arba kvieciu i pagalba broly XD

                  Comment

                  • AnimeFreak
                    Stalker >.>
                    • 2009 04 17
                    • 92

                    Tas vaikas tai ziaurus, nors ir vaidina. Su subais tikrai smagiau pasiiziuret buvo.
                    O as tai nesinervuoju kai ka nors letai krauna, ar uzluzta restartinu pc ir vsio. Nu nors biski nervina laukt.;\ visko buna, bet stengiuos ramiai i viska ziuret.

                    Spoileris:
                    Autorius elle05
                    erm.Pasidaro nuobodu ir atidaryneju visus folderius is eiles, tai aisku dar labiau uzstrigdina kompa.:3


                    arba taip darau.xD O poto vistiek tenka restartint.
                    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-06-27, 10:36.

                    Comment

                    • NanaChan_
                      Love & Peace

                      • 2009 06 01
                      • 54

                      jej užlūžta būna *kick* . arba suspardau. tiesiogine šio žodžio prasme. ;D

                      Comment

                      • Death note
                        Shinigami - Death god
                        • 2009 05 23
                        • 80

                        jei problema nerimta arba didelis lagas tada praverčia restart. O jei windowns su manim neraguoja padeda atsarginis planas Linux .


                        P.S. už Linux nieko kvailiau nemačiau, bet bent jie sunkiai užlūžta man .

                        Comment

                        • Yuuki-Goda
                          Goda~*
                          • 2009 04 08
                          • 50

                          Maciau sita vaizdeli ;D
                          kai man atsijungia kompas jei ka nors svarbaus darau tai nuleidziu galva ir padedu ant stalo
                          o jei siaip sau ka nors, tai atsistoju ir linksmai iseinu ;D
                          Anyways gi nera cia ko parintis

                          Comment

                          • Aivaras
                            ką tu?

                            • 2008 09 10
                            • 358

                            Jei kelis kart iš eilės arba dažniau taip būna tai pradedu belekaip plūstis -.-, bet nesmurtauju ;D

                            Comment

                            • winry3
                              hahahahaha! niam :DD

                              • 2009 02 18
                              • 112

                              aš tai ramiai reaguoju,o mamai tai katastrofa...na bet pirmiausia restartuoju ir jei matau,kad vilties nėra,skambinu greitajai (čia aš taip savo pusbrolį-kompų meistrą vadinu) smurto prieš pc dar neteko gribtis(girdėjau iš kitų,kad taip daro),jis juk beveik kaip šeimos narys ar draugas-visiem labai svarbus na bet kai jo trumpam netenku,tai labai neliūdžiu
                              Not bad...

                              Comment

                              • SeiSoraYu
                                That's my pie.

                                • 2007 03 09
                                • 212

                                Omgosh vakar mano brangusis kompas užlūžo taip, kad net nebeįsijungė O_O Visą dieną kaip žemę pardavus vaikščiojau Laimė, kad senasis PC dar veikia (beto jaučiau jo piktą žvilgsnį sakantį „tai ką... grįžai >_>“ brrr)... Vakare atvarė kompiterastas ir viską sutvarkė beje tas pats, kuris į pc dvi antivirusines instalino <_< Nors jis teigė, jog Spybot ir NOD nesipjauna. Ir žinot kas visą lagą sukėlė? Aš nelabai linkusi tuo tikėti, bet kompiterastas sakė, jog čia Mozillos kaltė. Tipo ten ji kažkur užlagino ir už`bug`ino galiausiai visą pc Aš, žinoma, jau spėjau apkaltint kompiterastą ir savė, kad spėjau per pusmetį taip pc užlaužt. Žodžiu, esmė tame, kad PC veikia!!! damn kokia aš priklausoma U_U *glosto pc*

                                My DeviantArt

                                Comment

                                Working...