Ką darote kai užlūšta kompas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    Ką darote kai užlūšta kompas?

    Taigi man labai pasidarė įdomu, kaip jūs reaguojate kai užlūšta kompas, arba viskas LABAI lėtai kraunasi... ar Jūs tiesiog ramiai, šaltais nervais ieškote kokios geresnės išeities, ar einate ką nors kitką veikt ar elgiatės taip kaip šis vaikis...
    http://www.youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #2
    xaxax buvau mates as ji bet be sub'u lb idomu buvo su subais pazet


    bet siaip is peles judesiu aiskiai matosi kad jis nieko nezaidzia
    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2007-05-03, 20:26.
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • KenYoo
      Build to Destroy...

      • 2005 08 28
      • 144

      #3
      oh lawd, sitas toks nerealus vaizdelis. vaikas akivaizdziai turi sutrikimu ivairiu gausiai su sub dar juokingiau

      Comment

      • shvartzi
        bang~bang~I~shot~you~down
        • 2007 04 02
        • 5

        #4
        jeigu ir nežaidžia, bet bent jau aktoriniu gabumu turi.
        Miela.
        bet...
        Kraupu.

        "If I was Kira you'd be dead already"

        Comment

        • Foxsym
          I Want To Believe

          • 2005 10 29
          • 100

          #5
          ziauru ir ziauriai juokinga pazet i tokius piktus vaikus . nu palyginus su juo as su pc elgiuos kaip motina terese
          Paskutinis pakeitimas nuo Foxsym; 2007-05-03, 21:14. Priežastis: klaida

          ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

          Comment

          • Zabuza

            #6
            Jis losia Unreal'a nes girdisi kajp sako Unreal Tournament...
            Seniau, kaj turejau sena kompa taj negajledamas is kojos ar kuloko padauzydavau, kaj kibdavo Guild Wars(1 karta trenkiau stipriau tj kraujas pasirode sioks toks(ne kompo))
            O db kompas new, no lag, tj ner ko skriausti

            Comment

            • Kuronii
              Boom, like that

              • 2007 04 01
              • 144

              #7
              Neivienas dar nepasakete ka JUS darote kai pastringa kompas^^
              Vaizdelis geras, gerai suvaidintas^^ pas mane kai kompas naujas, tai nesinervuoju, bet kai senas buvo, tai vos nesuskaldziau monitoriaus(biski stuktelejau ;3) seip man panasiu nerviniu priepuoliu prie pc nebuna, nebent neatsimenu...
              http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #8
                Autorius Kuronii
                Neivienas dar nepasakete ka JUS darote kai pastringa kompas^^
                Vaizdelis geras, gerai suvaidintas^^ pas mane kai kompas naujas, tai nesinervuoju, bet kai senas buvo, tai vos nesuskaldziau monitoriaus(biski stuktelejau ;3) seip man panasiu nerviniu priepuoliu prie pc nebuna, nebent neatsimenu...
                Aš tai tiesiog gan ramiai po kurio laiko bandau taisyt problemą. Daužymasis kompo ar savęs tikrai nepadeda, nors turiu sutikt, kad kartais kompai užknisa savo pastrigimais. Ačiū dievui, kad maniškis dar puikiai darbuojas.

                Comment

                • technotrach
                  mors ultima ratio

                  • 2006 03 06
                  • 218

                  #9
                  nosį krapštau
                  Skaitoma manga

                  Comment

                  • Tsuyu
                    VAK

                    • 2007 03 30
                    • 135

                    #10
                    nesugebejau paziuret kiek tas vaikis ten dar ardysis, nes kazkaip negraziai jis ten atrodo, kaip koks vaikas kai nugriuna viduri gatves ar parduotuves ir isterishkai kratydamasis pradeda rekt ka..cia man panahiai atrodo..kazkaip negerai jam,jei jis vaidina, tai vaidina per daug ilgai(uzknisa gi taip)..

                    tai va..savo kompe problemu kai turejau tai perkraudinedavau jei paluzdavo, nes neturejau kantrybes, ir visos dienos laukti, o va cia buvau, rodos, pries 2 savaites prie tokio universitetinio kompo, tai jis man visko visko beveik neatidarinejo internete..plius dafiga lenteliu ishmesdavo ko tas kompas nedaro ir kad ner tinkamu programu ir t.t.kai glaiusiai palaukiau kokiu 20min kol teiksis atidart faila kurio man trukst plyst reikia, ishmete nerea programos atdarymui...ish nevilties vor neapsiverkiau..
                    oooo..katik prisiminaiu..shian dingo netas(bet cia ne kompo problema) kaip tik kai buvo like siustis dideliam failui apie 2procentus..tai galvojau svystelsiu kompa pro langa, kad nervu negadintu

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      #11
                      Kai strigdavo aš elgdavausi kaip ir pridera tikram kompiuteristui. Naudodavau rusiška technologija. Kartais kinietiška ar šiaip tiesiog užtekdavo pagrasinti. Kitaip nei dažnai nutinka kitiems mano pažystamiems, klaviatura ir pelė nenukentėdavo. Vėliau šia problema išsprendžiau pora tukstantėliu paplonindamas piniginę. Tada suradau nauja taikynį. VST. Na kadangi trankyti elektros skaitliuką per pavojinga, ketėdavo modemas dėl tų amžinų ytampos kritimų. Kol galų gale išmokau tuo pasinaudojant gauti 4Mbps intiką už 256kbps kainą. Taigi. Nuo tos dienos man strigimai, lužimai, kitos negandos tik kelia mintį kaip iš to išpešti naudos.

                      Comment

                      • Botaro
                        Akuma


                        • 2005 11 17
                        • 196

                        #12
                        Kai buvo aushintuvas sugedes ir pc ishsijungdavo zaidziant betka po 10 min. tai spirdavau ish kojos (mat ant zemes deze budawo) Znjau jog nk negelbes,bet ant dushios geriau palikdawo.Na iki kol pc visai nebeisijunge
                        I have the Holy Lance

                        Comment

                        • piccosan
                          Daft Punk

                          • 2005 11 28
                          • 250

                          #13
                          zero katrybes + 5minutes ramaus laukimu = restart su keiksmais... turut del to supyko kompas ir parejo jo biosai.... ilgas menesis be kompo buvo... anksciau dar netycia smarkiau pastumus tai pats restartuodavosi.. patogu..

                          Comment

                          • Qone
                            Rimtas forumo narys

                            • 2006 08 28
                            • 156

                            #14
                            Dauzau, kol atsigauna... Paprasta. Kopmas senas, tai negaila

                            Comment

                            • Krad
                              It's time to spy


                              • 2007 03 24
                              • 585

                              #15
                              restart - thats all ;] be to visada galima sužinoti (ar bent jau bandyti išsiaiškinti) kame to lūžio ar lėtumo problema ir bandyti sutfvarkyti, kad kitą kartą nereiktų nervuotis...
                              Šiaip va unike labai nervina kai kokį laboratorinį darai ir būni nemažai padaręs, aišku išsaugot užmiršti ir kompas nulūžta... tada taip nervai suima... bet negi gadinsi uniko turtą kai dėstytojas šalia mėtos....
                              Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                              Comment

                              Working...