reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Gu.
    /b/tard

    • 2008 08 30
    • 37

    Autorius MindStalker
    supratau kai jau per welu buwo teko taisyti gome
    nieko. turbut avas ir sigas suklaidino. visiems pasitaiko. :>
    When they cut my signature..
    At first i was like
    But then, i lol'd.

    Comment

    • Akina
      Narys

      • 2009 03 09
      • 82

      tevai nelabai reaguoja, juokauja kad multikus ziuriu. o brolis vyresnis tai per danti traukia, kad esu mazas vaikas ir ziuriu multikus. as asmeniskai daugelio anime savo vaikam ne neleisciau ziureti.
      dar juokinga buvo kai mama pamacius mane ziurint naruto per tv (ta serija apie zabuza pries mirti) nusigandus sako ka tu cia ziuri nesamones

      http://astnav.deviantart.com/

      Comment

      • Olasas
        back forever

        • 2009 02 27
        • 273

        Nelabai jie demisi kreipia ... galvoja kad paprastas multikas xD Bet sese tai visa laika sako kad as kazkokius filmukus ziuriu
        Bet draugai (duagelis) tai jo... tik du pritaria man ;(
        Paskutinis pakeitimas nuo Olasas; 2009-03-16, 18:21.

        Spoileris:

        Comment

        • sketchas
          Black sheep

          • 2008 02 24
          • 55

          Tėvukai kažkaip net dėmesio į tai nekreipia, mama kažkiek pazyzia kad pamokas ruoščiau, o ne anime žiurėčiau, daugiau nieko... Draugai patys žiuri anime, tad viskas ok... Bet aišku klasiokai, tai tokie... alkoholio praplautom smegenim, degradave.... Dažniausiai net žodžio anime nemoka ištarti, tai sako "songokas" ar kažka tokio nuvemena. Išvis, į tokius žmones (jei juos galima pavadint žmonėm) net nereikia kreipt dėmesio, duok duhui kelią, tegul vemena jis ten kažka, vistiek ir jis turės kažkada subrest/užaugt.. Na nežinau...Pasimečiau, nelabai kažka tokio naujo ar samoningo parašiau... Bent savo nuomone pareiškiau...

          P.S. Po keletos metų, kai anime išpopuliarės, galėsite didžiuotus, kad buvote vienu iš pirmųjų anime fanų




          P.S.S. Mėgstu daugtaškius xD

          Comment

          • Ai Ta Kokoro
            Ahou - chan
            • 2008 05 01
            • 18

            Mama nieko nesako, net kai daugiau nei 50% hardo užima kokis Bleach su Trigun ir kokiais Hentai sudėjus
            draugai, nu, jiems patinka anime, :> daugeliui parekomendavau, tikrai neturiu priekaištų.
            pažįstami, tiesiog nesikiša į mano reikalus

            Comment

            • elle05
              sacrifice .
              • 2009 01 28
              • 43

              Jau susitaike su tuo, kad esu prarastas zmogus.;3
              http://elle05.deviantart.com/

              Comment

              • Arizona
                Narys

                • 2008 12 30
                • 92

                Hmm nu mamai patiko manga,uzmate kazkada skaitant,o taip ciuj net nzn ka as darau
                Brolis retkarciais pacekina ka as ziuriu,bet nei uz nei pries,tik songoka kadais zejo
                O draugai amziais sako 'ir vel tu su tom savo nesamonem" ,bet man visvien

                Comment

                • CvC
                  [_]D CareCup, It's Empty.
                  • 2009 01 15
                  • 75

                  Tevas nieko nesako,nes seniau pats kartu su manim zedavo DB,DBZ ir DB GT kai per LNK rodidavo

                  Mama kartais praeidama paklausia ar man cia idomu ir viskas

                  Brolis isvis dejas ka as veikiu prie pc(as taip pat kai jis buna prie pc)

                  Draugai nieko nesako,nes parodziau kelis ziauresniu Anime istraukas O va dar cia kai vakar per TV6 rode Death Note filma,tai keli pradejo prasyt,kad Anime atsiusciau

                  Comment

                  • kyve'
                    Naujokas
                    • 2009 03 04
                    • 11

                    mama nieko nesako jei neziuriu anime ilgiau negu 2h per diena
                    nors ji noretu kad rasciau ir kitu uzsiemimu

                    mano sese ir draugai patys ziuri anime ir skaito manga
                    tai jokiu priekaistu man neturi xD

                    Comment

                    • .zero.
                      #22
                      • 2009 03 16
                      • 18

                      Pas mane gal tik vienas draugas zino kad as anime megstu, bet jis to pastoviai neprisimena. O mama kiek kreivokai i tai ziuri, bet per daug nieko nesako. O gimines isvis tokio dalyko nezino...
                      Never argue with someone stupid, because they'll just pull you down to their level and beat you with experience.

                      Comment

                      • madaralt
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 02 28
                        • 112

                        Daugelis irgi mano, kad koskokius cartoonus amerikieciu ziuriu taip knisa o tevai jau nelabai demesi kreipia
                        sigpic

                        Comment

                        • Vitkauskas
                          Naujokas
                          • 2009 03 14
                          • 5

                          Mano tevams tiek nerupi ka as veikiu, nes as neesu toks kad mane paliktu dviem dienom namie ir as taip nusigerciau... Isviso prie kompo sedziu, nes aplinkiniai uzknisa, be suns laukan beveik iseit neimanoma.

                          Dabar apie anime: man anime atsiplesiams nuo tikroves, man idomiau ziureti pasakojimus nei juos skaityti... Nors mangos dar nebandziau.

                          Jei dėl kokios priežasties nepatinka mano parašas, prašau parašykit man asmeninę žinutę, jog galėčiau jį pataisyti.

                          Comment

                          • Smart
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 12 05
                            • 118

                            As pasakysiu ,kas mano nuomone yra "anime",grynai nupopsejas sudas,visi serialai i vienas kita panasus,fanu daug,kaip ir yvos ar 69 danguj...As jau pavargau girdeti apie anime kiekviena diena...>_< visus metus.

                            Comment

                            • Jin
                              Crazy Weirdo

                              • 2009 02 06
                              • 242

                              Draugam nepatinka. Visame savo miestelį, Kuršėnuos, nepažystų nė vieno kuris dar be manęs žiūrėtų anime...

                              Comment

                              • Smart
                                Rimtas forumo narys

                                • 2007 12 05
                                • 118

                                Heh...primine viena seriala ,kur buvo lb gera punchline "And I'am the only gay in this village"

                                http://www.youtube.com/watch?v=VZ2d3...eature=related ,nesupraskit manes klaidingai as nemegstu sito serialo...

                                Comment

                                Working...