reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • MindStalker
    Nakama Shoguns | MS ^^

    • 2008 12 15
    • 68

    Autorius Gu.
    Mamai įbrukau žiūrėt BECK. Tai dabar pažiūri 2 epus į savaitę. Dar gal kažkas išeis iš jos.
    saunuolis
    Paskutinis pakeitimas nuo MindStalker; 2009-02-08, 11:26. Priežastis: seip
    http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

    Nakama Shoguns

    Comment

    • Gu.
      /b/tard

      • 2008 08 30
      • 37

      Autorius MindStalker
      saunuole
      šaunuolIS :>
      When they cut my signature..
      At first i was like
      But then, i lol'd.

      Comment

      • Hikari_
        Mental

        • 2008 02 27
        • 981

        mano tėvai irgi galvoja, kad aš suvaikėjus ir žiūriu ,,multikus" vaikams, ir dar dažnai man pasako ,,kada tu suaugsi?"...Bet nekreipiu į tai dėmesio, žinau kad dauguma žmonių galvoja, kad anime tik vaikam ir net neketinu įrodinėti kad yra kitaip, nes vistiek neklausys.

        Comment

        • Gu.
          /b/tard

          • 2008 08 30
          • 37

          Autorius senshi-seeramuun
          mano tėvai irgi galvoja, kad aš suvaikėjus ir žiūriu ,,multikus" vaikams, ir dar dažnai man pasako ,,kada tu suaugsi?"...Bet nekreipiu į tai dėmesio, žinau kad dauguma žmonių galvoja, kad anime tik vaikam ir net neketinu įrodinėti kad yra kitaip, nes vistiek neklausys.
          O vat čia yra bėda. Aš priešingai,sutikęs žmogų būtinai turėsiu jam išaiškint,kad jo nuomonė apie anime,jog anime-"tik vaikams" yra klaidinga. :> Ir pagaliau come on, cheer up.
          When they cut my signature..
          At first i was like
          But then, i lol'd.

          Comment

          • mariux9998
            Labas.

            • 2008 06 20
            • 434

            Gu., o tu gali nustoti komentuoti kiekviena parasyta komentara? Cia tema issakyti, ka aplinkiniai apie tavo anime ziurejima galvoja.

            Comment

            • Gu.
              /b/tard

              • 2008 08 30
              • 37

              Autorius mariux9998
              Gu., o tu gali nustoti komentuoti kiekviena parasyta komentara? Cia tema issakyti, ka aplinkiniai apie tavo anime ziurejima galvoja.
              Ką tik pats/pati sėkmingai pakomentavai. Dabar mes visi mirsim.
              When they cut my signature..
              At first i was like
              But then, i lol'd.

              Comment

              • Aivaras
                ką tu?

                • 2008 09 10
                • 358

                Tetis ieina i kambari
                Tetis: *ziuri ka as ten ziuriu*
                -Supranti, kanors ka cia sako?
                As:Taigi va, subtitrai yra
                Tetis: *paziuri kokia 10sec ir iseina*

                Mama:Nu tu isprotejes su tais savo japonais

                O draugai keletas patys ziuri, o kiti tai per daug nesigilina ;D Bandau ikist ir jiem

                Comment

                • Firo
                  Obvious troll is obvious

                  • 2008 06 24
                  • 313

                  Tėvai - na, jiems lyg ir pom ką aš darau. Brolis mėgsta prikišinėti nesąmones, bet šiaip jam pom taip pat. Seserį pavyko užverbuot, tad su ja no probs.

                  Kiti, aplinkiniai... ech, na, jų siauru supratimu - tai nieko gero. Vaikiška, nesąmonė etc. Retkarčiais vis dar prikišinėja, bet šiaip jiems "daėjo", jog man px ką jie mano. Per šimtadienį, tuoj pacituosiu... "... jūsų mintyse bus vien kovos su ateiviais ir superherojais, tokiais kaip džigidžigičianas". Na, tai, jog jie nė nenutuokia kas yra Anime (wow, jie žino DB ir nesigaudo geografijoje, yay~~) tikriausiai nieko nestebina. Hahaha, kaip smagu girdėti "gal būtų metas išaugti?", "jau ne per senas?", "eik pas savo songoką" iš žmonių kurie nė nesupranta kas yra brendimas ne tik fiziškai(/biologiškai? XD). Nesuklysčiau jų "nuomonę" pavadindamas neobjektyvia. Būtų pats laikas jiems "iškalti" iš galvos tą stereotipą: "pieštas = vaikams"... o dar kai tai pavadina "vaikiška veikla" norisi tiesiog pratrūkti juoktis, juk po galais, jie nieko nenutuokia ką aš žiūriu (/ką galiu žiūrėt, nes be songoko jie vargu ar kokį kitą Anime žino). Ech, čia būtų galima "stumpti" be galo, na, džiaugiuosi bent tuo, jog tokių "minčių" sulaukiu dažniausiai iš tų su kuriais mano santykiai nėra geriausi...

                  Kaip elgiuosi? Dažniausiai ignoruoju su pašaipia šypsena, juk vargintis ir aiškinti, jog jis neteisus būtų beprasmiška... na, arba imu tęsti pokalbį. Tarkim manęs paklausia: "kaip reikalai Yu-Gi-Oh! pasaulyje?" aš ir imu apie tai kalbėti. Žinoma, jis nė velnio nesupranta, bet ne aš, o jis turėtų pasijausti asilo vietoje. ^^

                  Kažką vėl suvėliau XD

                  Comment

                  • rosario2vampire
                    Room sized logic
                    • 2009 02 08
                    • 33

                    mamai ir teciui normalu net patinka mano figurele. brolis(didesnis uz mane)pats ziuri sese ziuri su manim kai ziuriu as pati: D drauge pati pradeda isijausti viskas baisiai OK
                    100%: WEIRD
                    100%: LOVED
                    100%: EUROPEAN
                    100%: STOOPID
                    100%: INDEPENDENT
                    100%: FILLED W/ WATERMELON JUICE 8D

                    Comment

                    • ReiLA94
                      Naujokas
                      • 2009 01 28
                      • 1

                      mano tevai nieko nesako kad as domiuosi anime
                      o draugai manes nekritikuoja del anime

                      Comment

                      • AKUJI-SAN
                        Anime narkomanas ;-)
                        • 2008 02 16
                        • 190

                        O man nusišvilpti ką kiti apie mano pomėgį mąno

                        Rezultatas šeimoje:
                        Motina pripažino,kad čia ne "multikai",kartais vis primiršta ir klausia kaip tie vadinasi?A,anime.
                        Brolis vyr.-parodžiau keletą žiauresnių(Elfen Lied,Berseką),sako-geras,bet neužkibo.
                        Sesuo vyr.-"multikai,multikai"
                        Brolio sūnus(15)-
                        Sesės sūnus(10)-

                        Man 26,viengungis
                        Draugė-nepatinka man pieštiniai,parodžiau Aishiteruze Baby,sako-na gal ir nieko

                        Draugelius bandžiau įkalbint pažiūrėt,nelabai kas susidomėjo.

                        Jei kas šaiposi,bandau paaiškinti,pasiūlau pažiūrėt,nes jei nežiūrėjęs pradeda aiškinti,kad čia š....,skirtas vaikams it panašiai-žiauriai nemėgstu.

                        Comment

                        • MindStalker
                          Nakama Shoguns | MS ^^

                          • 2008 12 15
                          • 68

                          Autorius Gu.
                          šaunuolIS :>
                          supratau kai jau per welu buwo teko taisyti gome
                          http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

                          Nakama Shoguns

                          Comment

                          • Ryoko
                            Hentai expertas
                            • 2008 10 17
                            • 21

                            Pana kritikavo,bet nieko poto susitaike su mano pomegiu.

                            Comment

                            • DarkNazi
                              former german officer

                              • 2006 12 25
                              • 54

                              Po kol kas į tikraji anime kelia atvedžiau du žmones teva ir drauga.
                              Nors dėl draugo pradedu gailėtis po biški nes jis tapo didesniu pervert'u negu aš. Nuolatos prašo kad kokiu hentai jam atsiusčiau ir šeip nuolat galva kvaršina kad jam bučiau už vertėja(anglu kalbos jis nesupranta).
                              Motina supranta kad anime ne multikai bet jai nepatinka piešti personažai nors ankščiau ir žiūrėjo Ane iš žaliųjų mansardų ir jai labai patiko jis.
                              Sesuo kartais paerzina bet nieko tokio net anime figurele dovanu gavau iš jos.
                              sigpic

                              Comment

                              • fasian
                                Tas kur daug kalba.


                                • 2009 01 28
                                • 586

                                tėvai nesidomi.Draugai vietoj anime visada sako : nu kaip ten su tais hentai Dd ir pan.
                                Ech tie seni laikai ..

                                Comment

                                Working...