reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IVXXX
    Let's do a barrel roll!
    • 2008 03 07
    • 8

    Autorius kite321
    na tevai daznai saiposi is manes. mano kad tai labai nerimtas ir vaikiskas uzsiemimas. sako kad mano amziaus zmones jau neturetu ziureti filmuku. o kai jiem aiskinu, kad anime tai daugiau nei paparasti filmukai, netiki. niekas is draugiu anime neziuri. jos kartais taip pat is manes del sio pomegio pasisaipo. laiko mane visisku vaiku . gal jie ir tiesa sako. nezinau. nes man lapkriti sueis 18. taigi as jau didele mergaite. tikiuosi jusu tarpe yra mano bendraamziu.....
    Tevams parodyk 'Bondage Game' "animacini filmuka", tikrai pakeis nuomone apie japonu animacija...
    Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2008-12-10, 14:46.
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

    Comment

    • Snabas
      Rimtas forumo narys
      • 2008 11 12
      • 140

      Mano tevai retai buna namuose, labai daug dirba mazdaug nuo 8 ryto iki 11 vakaro, tai mama ir nezino, kad as domiuosi anime. Na, o mano klasiokes kai kurios is vis nezino, kas tas anime ir joms neidomu, zodziu, niekas nenusiteikes
      pries mane ir mano pomegi ziureti anime

      Comment

      • GranRey
        Kažką pamiršęs.

        • 2008 11 01
        • 91

        Aš dažniausiai anime savo kambary žiūriu, o į jį niekas per daug nelenda, tai nelabai ir žino, ką aš ten veikiu. O kai prisirašau į DVD anime ir namų kino sistemą visai dienai "okupuoju", tai namiškiams tenka prisitaikyt. Atsimenu Darker Than Black ir Vampire Knight visi kartu žiūrėjom .

        Comment

        • Snabas
          Rimtas forumo narys
          • 2008 11 12
          • 140

          Autorius GranRey
          Atsimenu Darker Than Black ir Vampire Knight visi kartu žiūrėjom .
          Kaip miela

          Comment

          • Ru.
            Narys

            • 2008 02 24
            • 67

            mano mama tj juokesi is manes... sake man akys su kieviena serija siaureja bet seip tai jin tolerantiskai i tai ziuri, kadangi esu GERAS VAIKAS... kazkada jai irgi tekdavo DBZ ir digimonus paziuret kartu su manim. o draugai ir klasiokes... na kaip cia pasakius. beveik visi mate yra DBZ ir sailromoon bet turbut net nezino kas ten per daiktas ir net kokia kalba kalbejo... kadangi gyvenu siauros pasauleziuros kraste (siauliuose) tj daug kas durnike vadina bet turiu draugu kas irgi pasinese i anime ir del to dekoju... nezinau kam. i dieva netikiu

            Comment

            • GranRey
              Kažką pamiršęs.

              • 2008 11 01
              • 91

              Čia natūralus dalykas: visai nežinant kas tai yra (čia bendrai, ne tik anime) varyti ir užsimerkus rėkti koks tai Š , taip ,atseit, parodant savo subrendimą... Na pavyzdžiui kažkas netyčia pamatė per LNK vieną Naruto seriją (aišku ENG dub+LT dub ant viršaus ) ir iškarpytas geriausias vietas (blood, guts or smthng...) ir jau varo ant visos anime padermės. "Oi, čia tik vaikiški multikai" ar "Trenkti tie kurie žiūri, nesamonė tas anime gi"--iš pradžių tokie pasakymai nervindavo, bet dabar net nereaguoju, tik galvoju "nežinot, ką prarandat" . Išvis manau, kad reikia toleruot kitų žmonių pomėgius, nes jei nepasidomėjęs tik šaipysiesi, greičiausiai pats apsikvailinsi

              Comment

              • andriekute
                Žiūroniukas.

                • 2008 11 07
                • 35

                Manajai mamai visiškai vienodai švyti ką aš tame savo kompiutery nosį įkišus darau, niekad negirdėjau jokio atsiliepimo.

                Kiti giminaičiai gi stebisi kaip aš galiu žiūrėt kažką visiškai be jokio aiškaus siužeto. Čia su Technolyze taip buvo ;D Bandė žiūrėt kartu, bet nepavyko. Bet visi pas mane tolerantiški ^^

                Comment

                • Sharp_katana
                  Stebėtoja

                  • 2007 02 28
                  • 147

                  Mama pati žiūri kartais, net Otaka festivaly buvo, Millenium Actress žiūrėjo sesuo tai pati užsikrėtus anime be proto, o tėtis Songoką (kaip jis sako) labai mėgsta

                  Comment

                  • Sharp_katana
                    Stebėtoja

                    • 2007 02 28
                    • 147

                    Autorius kite321
                    nezinau. nes man lapkriti sueis 18. taigi as jau didele mergaite. tikiuosi jusu tarpe yra mano bendraamziu.....
                    Paskaityk temą ,,susipažinkime", pamatysi kokio amžiaus čia žmoneliai. Tad nesijausk taip, anime domėjimuisi ribų nėra

                    Comment

                    • axborn
                      I can see muzic~

                      • 2007 01 02
                      • 121

                      Per Kaledas padovanojau seimai DVD: mamai "Gankutsuou", teciui "Stemboy", "Pale Cocoon", sesei Nr1 "Toki wo Kakeru Shoujo", "Byousoku", "Tokyo Godfathers", sesei Nr2 "Nodame Cantabile" pirmas 23 serijas. Tai dabar kas vakara susirenkam prie TV ir spoksom Kad ir daug ko nesupranta, dar ir angliskai gerai nekerta, bet labai nesiskundzia, net stebejos, kad taip gerai padaryti, protingi ir linksmi Ir dar daugiau anime praso ^^
                      http://axborn.myanimelist.net

                      Comment

                      • ernis
                        you believe sky ?
                        • 2008 11 07
                        • 39

                        Galvoja kad as vaikiskas nes anime ziuriu...bet man patinka tai nekas manes nekaip neperkalbetu baikti zeti...bratki pripratinau prie animes ir dabar jam patinka...

                        Comment

                        • SaTisTika
                          Naujokas
                          • 2008 12 25
                          • 9

                          mano mama tai dar nezino kad ziuriu anime is pazystamu tik 1 draugas zino jis tai sako kad nepries kad duomiosiu anime tik truputi jam keista .
                          All I Want To Do... is kill Somebody Someone

                          Comment

                          • Narya
                            Citizen Erased

                            • 2009 01 22
                            • 205

                            tevai nieko nezino, draugai jau priprato o pussesere isterikuoja kad cia nesamones :rolleyes:
                            deviantArt
                            BLACKOUT

                            Comment

                            • Gu.
                              /b/tard

                              • 2008 08 30
                              • 37

                              Mamai įbrukau žiūrėt BECK. Tai dabar pažiūri 2 epus į savaitę. Dar gal kažkas išeis iš jos.
                              When they cut my signature..
                              At first i was like
                              But then, i lol'd.

                              Comment

                              • MindStalker
                                Nakama Shoguns | MS ^^

                                • 2008 12 15
                                • 68

                                dauguma su kuo bendrauju zino kad ziuriu ir megstu anime tewai beweik wisada prikolina tipo suauges wyras o "waikiskus filmukus ziuri" bet zino kad tai mano gywenimas ka noriu ta darau graugai irgi dazniausiai zwengia bet kai pazeriu swariu argumentu tai kaskart susimasto o dauguma panu mano kad anime wisai kawaii taigi sukuosi nuolatinej kowoj uz anime pripazinima kad ir nelabai rimta ta kowa bet wistiek smagu kai zmones bando irodyti kad anime "for kids" o tu toki puntuko dydzio argumenta jiems ant galwos bum arba kokia kietesne serija parodai ir tada sedi masto ir burba : "na gal ir newisai for kids"
                                http://myanimelist.net/animelist/MindStalker

                                Nakama Shoguns

                                Comment

                                Working...