reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jogarasu
    Narys

    • 2008 08 14
    • 90

    na, mano draugai is pradziu kreivai ziurejo i mano "vaikeziska" pomegi, bet po to matyt juos uzkerciau tuo "vaikeziskumu" ir su malonumu padiskutuojam koks anime geresnis...
    su klasiokais augome ir anime ziurejome, ta pati Dragon Ball (visi kartu begome is pamoku)...
    su teciu pradejau ziureti Dragon Ball ir abiems patiko. net kai namo laiku nespedavau ziurejo jis ir viska detaliai papasakodavo, kai grizdavau. jam patiko Death Note, Howls Moving Castle, tai gi cia manau aisku.
    mama i anime ziuri atsargiai kaip ir i "visa ta Japonija", nesupranta ji ko as kompjuteryje naktimis sedziu ir ziuriu "visa ta animiaske". viena kart atnesiau Spirited Away - ziurejom visa seima ir dabar visi laukiam The First Squad... taigi animemanija matyt uzkreciama... o as esu viena is sios epidemijos platintoju shoot me, i must be rabid
    Paskutinis pakeitimas nuo Jogarasu; 2008-09-07, 18:39.

    Comment

    • Futari
      AZ rėmėjas



      • 2007 01 07
      • 1094

      Tetis kartais paziuri i mano darytus subtitrus (tuo paciu ir i pati anime), bet taip be reakcijos. Nepabudinsiu as jame jau matyt animeshniko

      Comment

      • Elista^*

        Ma nelenda i mano reikalus,o draugams tai irgi patinka kaip ir mna.

        Comment

        • Aivaras
          ką tu?

          • 2008 09 10
          • 358

          Tevai nk, tik draugeliai kartais sako ka cia bl filmukus ziuri kazkokius ;DD Dar keli draugai patys ziuri IR siep man px, turiu savo nuomone, ir ka kiti mano apie tai nusisikt man

          Comment

          • Slater
            baka

            • 2008 07 23
            • 17

            Draugai dergiasi iš manęs dėl to. Tėvai net nežino.

            Pvz:
            rašau draugui per skypę:
            "Einu filmo žiūrėt"

            o ištikro einu anime žiūrėt.

            Comment

            • InuyashaGirl
              Mielas Ruzavas padaras ^^

              • 2008 04 18
              • 152

              Tos drauge kurios anime neziuri ir nemegsta . . wadina mane duuuuxa uz tai kad tiek apie anime swaigstu . . . na mama nieko nesako . . tewas ir . . brolis irgi durna wadina . .
              Imagine there's no Heaven
              It's easy if you try
              No hell below us
              Above us only sky
              Imagine all the people
              Living for today

              Comment

              • Aivaras
                ką tu?

                • 2008 09 10
                • 358

                Kokie draugai jeigu dergiasi...Trumpa i nosi tokiem tik ir apsiramins.

                Comment

                • gizmou
                  Narys

                  • 2007 07 29
                  • 55

                  u mato tevai tai nieko nesako nu ka bent namie ramu sedi vaikas ir klausos kaskokios kiukciu kalbos o draugai tai nesiduomi tuo tai ir demesio nekreipai

                  Comment

                  • InuyashaGirl
                    Mielas Ruzavas padaras ^^

                    • 2008 04 18
                    • 152

                    Aisku daugumoje drauges tai anime fanes. . .tai man giliai px ka kitos sako
                    Imagine there's no Heaven
                    It's easy if you try
                    No hell below us
                    Above us only sky
                    Imagine all the people
                    Living for today

                    Comment

                    • Izanagi
                      Narys
                      • 2007 09 24
                      • 41

                      Tevai nekreipia demesio ir nemanau kad zino ar supranta kas tai yra, draugai yra mate kazkiek anime tai nesmerkia ir supranta kad anime tai ne cartoonas.

                      Comment

                      • kite321

                        na tevai daznai saiposi is manes. mano kad tai labai nerimtas ir vaikiskas uzsiemimas. sako kad mano amziaus zmones jau neturetu ziureti filmuku. o kai jiem aiskinu, kad anime tai daugiau nei paparasti filmukai, netiki. niekas is draugiu anime neziuri. jos kartais taip pat is manes del sio pomegio pasisaipo. laiko mane visisku vaiku . gal jie ir tiesa sako. nezinau. nes man lapkriti sueis 18. taigi as jau didele mergaite. tikiuosi jusu tarpe yra mano bendraamziu.....

                        Comment

                        • Sloth
                          [SrX]

                          • 2007 09 14
                          • 277

                          Autorius kite321
                          na tevai daznai saiposi is manes. mano kad tai labai nerimtas ir vaikiskas uzsiemimas. sako kad mano amziaus zmones jau neturetu ziureti filmuku. o kai jiem aiskinu, kad anime tai daugiau nei paparasti filmukai, netiki. niekas is draugiu anime neziuri. jos kartais taip pat is manes del sio pomegio pasisaipo. laiko mane visisku vaiku . gal jie ir tiesa sako. nezinau. nes man lapkriti sueis 18. taigi as jau didele mergaite. tikiuosi jusu tarpe yra mano bendraamziu.....
                          Anksciau su draugais ir man taip buvo, bet dbr beveik visi bent jau po viena perziureje yra. Siaip, daznai zmones lengva prikalbint ziuret anime, kai pasakai, kad toks ir toks anime labai panasus i toki ir toki ju megiama filma

                          Comment

                          • kite321

                            deja tai nepades. tiesiog kai kurie zmones yra is anksto nusistate ir nieko tu jiem nepadarysi. aciu dievui dar jaunesni brolis ir sese truputeli ziuri anime.

                            Comment

                            • nARKOMANe
                              kid

                              • 2008 09 15
                              • 40

                              Autorius InuyashaGirl
                              Aisku daugumoje drauges tai anime fanes. . .tai man giliai px ka kitos sako
                              yosh,godddamn, mano anime-freake niekad gyvenime nesitychiosiu ish taves kad rape'ini animus~! <3
                              mano sheimai gan vienodai,sese pati zhiuri,klasiokai chiurka arba japoniuke vadina,o drauges ka jos stums kad tokios pachios yra ;D

                              Comment

                              • AhouKarasu
                                Ikimasho~
                                • 2008 10 30
                                • 62

                                Nelabai kreipia demesi xDD
                                Shiawase da...

                                Comment

                                Working...