reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sloth
    [SrX]

    • 2007 09 14
    • 277

    Savo tevams kazkada jau bandziau irodyneti , kad anime nelygu multikams,lyg ir suprato.Netgi pliusu tame randa, pvz sako : ziurek, jei nori, tik stenkis ir i ju kalba tuo paciu demesi kreipt, gal pramoksi, ir pravers kada gyvenime.
    Mano tevai nieko nesakytu, kad ir kuo as uzsiimineciau, kad ir kaip keistai tai atrodytu ( apie sektas ir pan staff nesneku )
    Kaip kazkada sake :" Betkoks uzsiemimas yra gerai, svarbu, kad gatvemis be veiklos nesitampytu".

    Comment

    • Kleopso
      Followkata Toushifollow


      • 2008 04 01
      • 208

      Namie jau nebeesu toks daznas svecias, tai ir reakcija is tevu puses lygi nuliui. Tik kai pasakiau, kad eisiu mokytis japonu kalbos nepatikejo niekas... Ai va dar broli uzkreciau, jei galima taip sakyti, nes visas jo susidomejimas baigiasi ties Bleach ir Naruto. Daviau paziuret Sayonara Zetsubou Sensei, bet nesuvirskino. Nieko, suaugs dar...

      Comment

      • eQuis
        noriu pakeist nick.

        • 2008 03 29
        • 46

        Autorius Smart
        Aha,zmogus nesidomintis anime yra kvailas.Kvailas tas kas su tokia logika.
        As manau ,kad tai tas pats kaip su socceriu.Zmones sako ,kad tai yra kazkas dievisko ,o ta,kas vadina tai paprastu zaidimu,vadina neismaneliu.
        netaip supratai mano sakinį, turėjau omeny tai, kad žmonės apie viską sprendžia viską iš viršelio...

        Comment

        • Gambaris
          Naujokas
          • 2008 04 20
          • 11

          Mama sako, kad geriau ką naudingo nudirbčiau, negu šituos multikus žiūrėt. Dar sako, kad kompą gadinu, bet kadangi dažniausiai gyvenu ne namie, tai retai ir užsimena. Tetė tai gal ir pats mielai kokį kovinį anime pasižiūrėtų, bet japonų nemoka, anglų nemoka, kita vertus, tingėtu titrus skaityt.
          Su sese anksčiau Naruto kartu žiūrėdavom, bet dabar ji gerokai atsilieka nuo manęs su anime Ji puikiai mane supranta ir kartu pasidžiaugiam
          Turiu draugę, kuri irgi ant anime ir mangų pasinešusi, tai kartu aptarinėjam ir nuojienas pasiskelbiam. Kita toleruoja ir nieko nesako. Trečiai laiškuose vis aprašau, kokį, mano manymu, šedevrą. Sako, kad nuobodoka skaityt, bet pakenčia - juk mes draugės
          Daugiau niekas nežino ir nereikia.

          Comment

          • arnazzs ova
            d(-_-)b
            • 2008 03 03
            • 29

            man tevai irgi nesupranta ir suprasti nenori. nors esu mamai rodes SPIRITED AWAY -tai visai patiko. Ir draugeli viena teturiu kury pats ir sudominau mangom anime... o visu pažystamu riakcija panaši į -''suvaikejimas nesamone ir t. t. Va kaip.
            Paskutinis pakeitimas nuo arnazzs ova; 2008-05-12, 10:20.

            Comment

            • Dekko13
              O.o ....

              • 2007 12 15
              • 100

              Reakcija? Kai pradejau dometis anime, motina nieko nesake nes jai tai tik piesinukai buvo.Pirma stadija taip sakant. Antra kai pastebejo, kad net 20 sulaukus tuo paciu domiuosi ir dejo nemazai pastangu ikalt i galva kad tai tik laiko svaistymas ir tt.Nesuveike Dabar, po beveik 2 metu ji pradejo dometis pati. Taigi, galima pripratinti, bet daug laiko uzima daar ji net pati klausineja ka rode toje ar kitoje serijoje ir yra geriausia mano darbu kritike. Anime ji laiko meno saka. Kadangi paciai patinka Japonu kultura( kuria as ja pati sudominau), tai isgirdusi apie koia paroda ar rengini jaucia pareiga ir mane kartu kviesti.
              Paskaicius apie jusu tevu ar artimuju ir draugau nuomones apie anime , man tikrai nuosirdziai gaila kad ne visi yra supratingi...

              Comment

              • Lov'Za
                Otaku/Gamer

                • 2008 05 12
                • 32

                Nu ka cia pasakius ? Tevai lb i anime nesigilina tiesiog sako koks grazus piesimas , and thats all
                Your Smile Will Help You Survive

                Comment

                • SataNa
                  Mind Zone



                  • 2008 02 15
                  • 600

                  Pasikviechiau shiandien 2 klasiokus pas save. Vienas megsta anime, bet labai atsainiai pazhiuri koki, ok kitas ji laiko shlamshtu. Nu zhodzhiu... Paleidau jiems Interstella 5555 ir abu apspange sedejo, vos sugebejo atsikelt. Tas, kuris ji shlamshtu ji laike pradejo rodyt liuxus ir pripazhino kad pirma karta normaliai gyvenime pazhiurejau kazhkoki anime ir supratau kad jam anime be zhodzhiu eina zhiureti, o veliau paleidau savo susubtitruotus gantz 2 serijas lietuvishkai. Abudu neatitrauke akiu ir net uzhsimane visas serijas pazhiuret. Bet bairis shios istorijos pasokojime tas, kad jie tik lietuvishkai nori juos zhiureti ir nori kad greichiau kitus susubinchiau o ash to negaliu daryt kol brytas nenueme passwordo nuo savo PC Taigi, db anime zonoj sedetu penkiagubai ir net daugiau aktyviu memberiu jei tik susubintume kuo daugiau anime. Paprashchiausiai su laiku ishnyks tokie dalykai kaip (anime shlamshtas, anime sux ir t.t.) Pasikeis lietuviu pozhiuris i anime garantuotai. Jusu tevams bei draugams nebus zhodzhiu priekaishtauti. PRADEKIT SUBINTI ANIME >.<

                  P.S. kas noretu subtitruoti gantz antra sezona?
                  Kartoškė

                  Comment

                  • Futari
                    AZ rėmėjas



                    • 2007 01 07
                    • 1094

                    As islaikysiu DEATH NOTE fronta, kas nors Wyta gelbekit - nespeja SE versti

                    EDIT: perejau i Wyto frontus, viskas SE srity gerai, net per gerai.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2008-06-17, 17:51.

                    Comment

                    • araminas
                      Lone wolf

                      • 2008 06 16
                      • 77

                      Autorius Evil_of_Darknesz
                      Na mano mama nieko blogo nesako bet mano brolis (jaunesnysis) kartais uzknisa zaidzia pats per dienas debilescape (runescape) ir pats mane kritikuoja tipo kad ziuriu multikus o kad pats zaidzia pati durniausia kada sukurta zaidima pasaulyje tai nieko
                      Man panasiai su draugu zaidzia pats ta runescape visa laika o kai nezaidzia taiapie ji plepa o kai gauna proga pradeta saipytis .
                      Tevai mannieko nesakotik teta nirsta.
                      Autorius SataNa
                      Pasikviechiau shiandien 2 klasiokus pas save. Vienas megsta anime, bet labai atsainiai pazhiuri koki, ok kitas ji laiko shlamshtu. Nu zhodzhiu... Paleidau jiems Interstella 5555 ir abu apspange sedejo, vos sugebejo atsikelt. Tas, kuris ji shlamshtu ji laike pradejo rodyt liuxus ir pripazhino kad pirma karta normaliai gyvenime pazhiurejau kazhkoki anime ir supratau kad jam anime be zhodzhiu eina zhiureti, o veliau paleidau savo susubtitruotus gantz 2 serijas lietuvishkai. Abudu neatitrauke akiu ir net uzhsimane visas serijas pazhiuret. Bet bairis shios istorijos pasokojime tas, kad jie tik lietuvishkai nori juos zhiureti ir nori kad greichiau kitus susubinchiau o ash to negaliu daryt kol brytas nenueme passwordo nuo savo PC Taigi, db anime zonoj sedetu penkiagubai ir net daugiau aktyviu memberiu jei tik susubintume kuo daugiau anime. Paprashchiausiai su laiku ishnyks tokie dalykai kaip (anime shlamshtas, anime sux ir t.t.) Pasikeis lietuviu pozhiuris i anime garantuotai. Jusu tevams bei draugams nebus zhodzhiu priekaishtauti. PRADEKIT SUBINTI ANIME >.<

                      P.S. kas noretu subtitruoti gantz antra sezona?
                      Mano kaikurie draugai irgi neziuri anime del to kad nelietuviskai.
                      Paskutinis pakeitimas nuo araminas; 2008-06-17, 15:12.
                      My top 3 anime:

                      1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

                      Comment

                      • Lucion666
                        Forumo maniakas

                        • 2007 04 08
                        • 430

                        Cia neintelektualiu zhmoniu nuomones ir pletkai arba tiesiog pats paprasciausias NUSISTATYMAS ir wiskas..

                        Comment

                        • araminas
                          Lone wolf

                          • 2008 06 16
                          • 77

                          Autorius Lucion666
                          Cia neintelektualiu zhmoniu nuomones ir pletkai arba tiesiog pats paprasciausias NUSISTATYMAS ir wiskas..
                          Visiskai pritariu del nusistatimo.
                          Paskutinis pakeitimas nuo araminas; 2008-06-18, 10:34.
                          My top 3 anime:

                          1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

                          Comment

                          • mindzze
                            Forumo vilkas

                            • 2007 05 18
                            • 375

                            Autorius Lucion666
                            Cia neintelektualiu zhmoniu nuomones ir pletkai arba tiesiog pats paprasciausias NUSISTATYMAS ir wiskas..
                            Anime - tai galima priskirti prie kinomaniaku sryčiai. Tik anime, kaip bet kuri kita gera knyga atitinkamai savo žanru, turi savo skaitytoja. Kavailio tai nusistatymas paveikusio vietines televizijos rodomo anime įvaidžio(Mėnuliu Jūreivė). Protingas niekada nesakys kad anime yra nuobodu neturėdamas pagrindo ar įrodimu.
                            P.S. Kažkokia nesamone sumaliau, į tapatį teigynį.

                            Comment

                            • mariux9998
                              Labas.

                              • 2008 06 20
                              • 434

                              Na, tevai tai tikrai nieko nesako, ale draugai.... Nu vienu zodziu ju samprata yra tokia - anime yra multikas maziems vaikams, anime tas pats, kas cartoon. Bet nekreipiu as demesio i tuos draugus ir ka jie sako, jei man anime patinka, tai ir patinka

                              Comment

                              • RP_41
                                Ekstravertas

                                • 2007 07 23
                                • 78

                                Mama mano net vartoja tokį "specifinį" žodį, kuomet užmato mane žiūrintį anime, arba skaitantį manga:
                                - Ką čia per "baibokus" žiūri/skaitai..? xD
                                O draugai tai nieko nesako, supratingi.. (Tereikia tik hentajų retkarčiomis pasiųsti jiems ir viskas )
                                Coffee-man~

                                Comment

                                Working...