reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hidden_soul

    #91
    Autorius niekshas
    Jo, verkiančios mergaitės labai kenkia psichikai...
    mano mamai pasakyk nu jinai turejo omeny kad ash ziuriu anime kurie kenkia psichikai ir delto piesiu verkiancias mergaites

    Comment

    • hanaretsu
      Beealzebub
      • 2006 08 19
      • 135

      #92
      Aš tai čia turiu tokius du: brolis ir mama. Va kai suvienija jėgas tai riesta būna . sako perėminėju 'vartotojišką vakarų kultūrą', nieko nedarau ir dar naktim prie kompo sėdžiu.... pamokas seniai apleidau bet pažymiai geri tai bent dėl to neburba.
      Didžiausia katastrofa būna kai žiūri ką nors su ausinėm ir už nugaros pajunti kad kažkas vėpso. Pričiupo kartą Bleach žiūrint , o trn kažką apie 'big tits' varė, galvojau numirsiu

      Comment

      • funkymonk
        Narys
        • 2007 05 23
        • 49

        #93
        mano beveik visi pazhystami jei nezhiuri, tai bent zhino kas yra anime. visi broliai beveik nuolatos zhiuri kokia nors TVshke. net mama susidomejo. pora grupioku zhiuri irgi. buna aishku ir tokiu, kuriems asocijuojasi tik su "Dragonball/pokemon" arba su "pedofilishkais muzltikais (hentai ^__^)" bet tuos dazhniausiai yvedu y kursa. uzhtenka shiaip kokio-nors mielo "Totoro" arba "Spirited away" ^__^
        http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

        Comment

        • Coranar

          #94
          Pas mus namuopse visi zino apie anime... taip pat - ir apie yaoi anime) as daugiausia ji ir ziuriu ar manga skaitau. tevai nezino ir zinot nenori, man netrukdo)

          Comment

          • FainaruFantaji
            Cyber Snake

            • 2007 04 28
            • 579

            #95
            Na as gyvenu su teciu, mociute, seneliu ir dede,tai senelis su mociute ir dede net nesikisa i mano reikalus (niekas jiem ir neleistu), o tetis dziaugias, kad ziuriu anime, nes padeda Japonu klaba mokytis ir seip jis pats megsta uz nugaros pastovet kai as ziuriu, ir aplamai jis zn daug mano ziuretu anime siuzetu D



            Working underground.

            Comment

            • HajiHaji
              月の詩

              • 2006 11 27
              • 113

              #96
              man ziurint anime prieina mama, padeda ranka ant peties ir sako: 'kada tu subresi?'. na jos nuomone cia multikai ir, kad ir ka as jai sakyciau, nuomone nesikeicia.. arba sako: 'vel jis savo japonus ziuri". daugelis nezino kas yra anime, jusupratimu tai multikai vaikam, o kad anime buna net ziauresniu ir istvirkesniu uz filmus pavyzdziui, net nenutuokia : ]

              Comment

              • Q3W3
                Naujokas
                • 2007 06 12
                • 2

                #97
                man tj jokiu problemu kad kas nors ka sakytu gyvenu su broliu uzsieni tj tevai nieko ir nesako,tik broliui nepatinka anime sako irgi kad multikus ziuriu kaip mazas vaikas :/ ,tj ziuriu dazniausiai ko jo nera arba naktym

                Comment

                • dementia

                  #98
                  Hmm..kaip reaguoja klausi. Na yra atskiri variantai:
                  sesuo ir draugė - pačios domisi, viena mažiau kita daugiau, problemų nėr.
                  tėtis - jis gavo man tikrų, ne virtualių, knygos pavidalo manga. Ir dar pats skaito. Stebuklingas žmogėnas. O_o
                  giminės, klasiokai, mama ir kitos būtybės - nei jie žino, nei jiems rūpi.. 'Multikai' ir viskas.xD

                  Comment

                  • zhmogeliukas
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2007 03 21
                    • 722

                    #99
                    Na daug kas zinoma sako kad multikus ziuriu kaip mazas vaikas ,klasioke subresk vaike arba eik filmuku ziuret ,nors pati tam nepribrendus.kita klasioke sako ''
                    gerbemoji jei taip sakai pati nepribrendai iki anime lygio'' (tai klasiokiai) bernai klasiokai kaip visada tik vienas toks animistas yra ^^ ir klasioke yra irgi anime ziuri bet ji nusiteikus pries naujus o tik kuriuos zhino ziuri >.< tevam vienodai sviecia (mama dn dar paziuri su manim xDD ) o ir dar 1 klasioke pripratinau ziuret,kaii skiepijam palinkekit sekmes xDDD ^^

                    Comment

                    • Marmozete

                      Tevai toleruoja. Kartais pasijuokia, kad "multikus" ziuriu, bet nepiktybiskai.
                      Draugai? eeeemmm... Jiems anime, tai - dbz, sailor moon ir visokie ju gi jo... Reakcija "Nesuprantu, kaip tu gali TAI ziuret".Dazniausiai po to ju laukia ilga mano paskaita, bet juk patys kalti.

                      Comment

                      • hanaretsu
                        Beealzebub
                        • 2006 08 19
                        • 135

                        pagrindinė problema: multikai. Absoliučiai visiems nesidomintiems arba neturintiems tokių nuostbių anime 'apšvietėjų' taip atrodo.
                        aišku yra tokių kietagalvių kurie niekad neprisipažįsta klydę, baisu baisu....
                        reakcija: ale kas per de***** gal4jo sugalvot multikus vaikam rodyt naktim. visai jau nusivažiavo... <--mama kai žiūriu FMA
                        brolis: per tokius kaip tu čiūrkos užvaldys pasaulį.

                        Comment

                        • juudiiiss
                          Onna


                          • 2007 06 29
                          • 281

                          mane labai nervina kai kas nors ne kartelio nemates sako kad Anime tik mazvaikiams arba kad ziauriai neidomu... dar ziauriai nervina kai bobules pradeda apie ju laikus kai buvo geri ,,nesimusantys'' multikai mat dabar vaikai ziaurius ziuri ir tai kenkia ju psichikai nu dieve mano tai tadu neleiskit tiems vaikiokams ju ziuret

                          Comment

                          • Keitaro
                            としのり
                            • 2007 06 29
                            • 62

                            Autorius juudiiiss
                            mane labai nervina kai kas nors ne kartelio nemates sako kad Anime tik mazvaikiams arba kad ziauriai neidomu... dar ziauriai nervina kai bobules pradeda apie ju laikus kai buvo geri ,,nesimusantys'' multikai mat dabar vaikai ziaurius ziuri ir tai kenkia ju psichikai nu dieve mano tai tadu neleiskit tiems vaikiokams ju ziuret
                            Kazkada girdejau termina "Velnio langas", kazkas sake kad biblijoj parasyta apie tai
                            O tixliau ten buwo rasoma, kad viena diena atsiras toks langas per kuri galesite pamatyti velnia ir pragara Manau kalba buwo apie TV ir PC Kas keisiausia kad net baznyciuose juos naudoja
                            Zmones senu paziuru ko gero girdeje apie tai butent todel priesiskai nusiteike

                            kas lieca tarkim bendraamziu... Jai man sako kad as vaikas del to, atsakau, tegul, tai tik jo nuomone, yra begale daug zmoniu tokiu pat vaku kaip as ) Zinau kad as ne vienas
                            sigpic

                            Comment

                            • tomaz222
                              Dozuoju Anime
                              • 2006 12 26
                              • 122

                              OMG mum+anime=bloody chaos draugai mmm jie kaip ir as beveik visi dievina anime kol nepaaiskini aisku nedasunta kas tai yra mamos poziuris mmm jau patys supratot

                              Feed Me!


                              Feed Me!

                              Comment

                              • hanaretsu
                                Beealzebub
                                • 2006 08 19
                                • 135

                                Aš jau tiek kartų visiem aiškinau kad net atsidodo, jau geriau tegu laiko nelabai sveika ir tiek. Ateina šnd rytė brolis , sako:kada miegot nuėjai?
                                aš sakau:ketvirtą
                                sako:meluoji.
                                sakau:aha
                                sako: visai nenormali, tik atsikėlė ir vėl prie kompo.
                                sakau:aha
                                va taip ir bėga gyvenimas...džiugu žinot kad ne vienas toks esi...

                                Comment

                                Working...